Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Jehoova tunnistajad
 
Tegime nendega hea nalja 28. märts 2014, kl 18.57
Olen juba ükskord kirjutanud, kuidas neid tagasi satanistidele ohvriteks kutsudes lahti sain. Oskan päris hästi näidelda, hõõrusin võika naeratusega käsi ja kiitsin, et hea, et nii prisked tädid olete, teist saab palju verd, mida hea soojalt juua, lisades veel, et majas on meid palju ja koguneme oma tegudeks maja keldris, isegi naabermajades ei käida enam
 
tervitused Nadjadele 28. märts 2014, kl 18.59
"Liikmed aga on enamasti tavalised inimesed, kes kuuluvad informatsioonikontrolli ja mõttekontrolli (lihtsustatult öeldes ajupesu) viljelevasse kultusgruppi, arvates ise, et on leidnud "Tõe".
...kaasinimeste tüütamine inimintelligentsi solvava päustiga."


Kõige hullem, kui mõni ajupestud on nii hoogu sattunud et topib lausa postkasti oma ajupestud päusti, sest tema on kellegi teisega juba rääkinud ja see keegi teine lausa soovitas. Järgmine kord kui mõni jehhoovakas veel tülitab, edastan sellise päusti meediale edasi koos nende kinnisvara ostusooviga, mis postkasti potsatavad.
 
tunnistaja.ee 28. märts 2014, kl 22.29
to "Tegime nendega hea nalja":

Jep, nali naljaks, aga muidugi sa pead arvestama, et nemad võtavad seda suht tõsiselt (usuvad saatana ja kõige sellise olemasollu) ja sellesmõttes see ainult valab õli tulle. Sinu majja enam ei tule, aga käivad seda usinamalt mujal, sest "maailm on nii hukas ja saatan mõllab".

Aga noh, ma saan sust aru, keelata nalja teha pole ka mõistlik, kui ise käivad inimeste juures, siis peavad leppima, et üks või teine ikka võtab ette neid korralikumalt trollida :))
 
to nana 29. märts 2014, kl 01.15
Mõtlesin sama, et kuidas laps julgeb võõrastele ust avada. Veel enam, kuidas ema selle veel heaks kiidab.
 
Jehhoovakas 29. märts 2014, kl 08.45
Võõrastele peab ikka ust lahti tegema, kes teab, äkki on jõuluvana :)
 
irw 16. aprill 2014, kl 12.59
väga hästi öeldud...tegite mul päeva rõõmsaks:))))
 
megairw 20. aprill 2014, kl 09.03
Päris head lugemist selles teemas, mis kinnitab kui juhm on nii mõnigi keskmine eestlane, kuigi ta pole kirjaoskamatu. Tekib küsimus, milleks eestlasele haridus, kui ta ei suuda sellega midagi peale hakata.

Aga intelligentsematele, kes siia juhtuvad, soovitaks täiesti avalikku ja ametlikku veebisaiti www.jw.org, mis annab adekvaatse ülevaate Jehoova tunnistajatest. Kui keegi suudab nimetada mõnda teist usuorganisatsiooni (olgu moslemi, budismi, ristiusu, animismi, konfutsianismi jne.), mille õpetus on kogu maailmas täpselt samasugune, siis ootaks kommentaari. Siis oleks mõtet ka edasi arutleda.
 
muig 20. aprill 2014, kl 09.50
Tndub, et megairw on ise jehhoovakas. Pealetükkiv, agressiivne, teiste uste taga käija, sissemanguja ning kilavate silmadega kinnisvara otsija.
 
to megairw 20. aprill 2014, kl 10.18
Lugesin seda saiti, aga ei saanud ikka vastust küsimusele, kas vastab tõele, mida Eestis jehoovakate noorteorganisatsiooni liikmed väidetavalt rääkisid, et süütuse kaitsmiseks harrastavad nad oma partneritega anaalseksi ja see pidavat olema selles ringkonnas täiesti aktsepteeritav ning tavapärane tegevus ?
 
tunnistaja.ee 20. aprill 2014, kl 11.58
Ei, see on mingi linnalegend. Üks probleem kultustega toimetuleku juures on see, et liigub palju absurdseid legende ja jutte, mida sektandid saavad rakendada oma propagandavaguni ette: "Vaadake, milliseid absurdseid valesid meie kohta räägitakse! Kedagi ei saa usaldada, ainult meie ise räägime enda kohta tõtt!"

Jehoova tunnistajate ja Vahitorni Ühingu kohta on tänaseks olemas päris palju objektiivset-kriitilist materjali, sh. 1980.ndate alguses lahkus organisatsioonist üks selle tippjuhtidest ja kirjutas teemal mitu raamatut. www.jwfacts.com on üks loetavaim ja põhjalikem endise liikme (samuti kõrgel positsioonil ja harubüroo töötaja) uurimustöö, mis kõigile lugemiseks avalikult kättesaadav.

Kultusgrupid pole naljaasi. Nad on meie jaoks mõttetud ja tähtsusetud hetkeni, mil ühte neist kaob meie isa, ema, laps, vanavanem, parim sõber või sõbranna. Ainuke kaitse nende vastu on teadmised ja informeeritus religiooni ja psühholoogia valdkondades, mis aga Eestis tugevalt sekulaarse ja ateistliku tausta tõttu on nõrgapoolsed.
 
eelmisele 20. aprill 2014, kl 21.18
Naaberriigis tegeldakse sellega süvitsi.

http://www.uskontojenuhrientuki.fi/ahdistava-uskonto/usko-ja-manipulaatio
 
hmi 21. aprill 2014, kl 09.37
mul käisid ka mõne kuu takka ja kuulasin viisakalt ära ,ii paar aastat ja andsid lugemist kui ükskord küsivad et neil vaja trükiste jaoks väikest raha nagu,nohjah ma kodune ja minul nende arust raha küll ja küll,mida pole see ju sularaha ja pangas ka mitte ja enam pole tulnd..
 
tunnistaja.ee 21. aprill 2014, kl 11.21
eelmisele 20. aprill 2014, kl 21.18:

Tegeletakse ka meil süvitsi: http://www.tunnistaja.ee/jehoova-tunnistajad/articles/2013/11/28/hirm-ja-mttekontroll.html :)
 
u 21. aprill 2014, kl 12.05
minu tuttavad jehovistid on kenad inimesed. algul üks ka korra püüdis värvata, aga mul oli "vabandav põhjus" ja rohkem pole seda olnud.
on tähelepanuväärne, kuidas nad ühte hoiavad ja üksteist aitavad. noortel on palju lapsi.
 
F1 21. aprill 2014, kl 13.01
Mul on üks tuttav jehoova tunnistaja, endine klassikaaslane. Ufodesse uskujaid naeruvääristab, vaktsiinide kahjulikkust nimetab rumalaks vandenõuteooriaks, hüpnoosi rumalate väljamõeldiseks...ja ise usub, et 400 000 vms see number oligi inimest, pääsevad maailma juhtima. Naera puruks.
 
tunnistaja.ee 23. aprill 2014, kl 15.42
Number on 144000, see on omal ajal laenatud Adventistide teoloogiast. Topeltstandardid nagu teiste ebareaalsete uskumuste naeruvääristamine, kuid enda omade nimetamine ja pidamine Tõeks, on mõistagi selliste gruppide üks põhiomadus ja toimimise alustala.
 
Jenoveena 20. veebruar 2020, kl 11.05
https://etv.err.ee/1032249/pealtnagija
http://www.tunnistaja.ee/jehoova-tunnistajad
https://www.jw.org/et

Ja miks saates risti näidati. Tunnistajad risti ei tunnista. Igatahes on nad paremad kui kirik kes on puha saatanast.
 
Jenoveena. 08. mai 2023, kl 16.03
55986916
Helistage kõik te vaevatud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!