Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
sõnamulin raadios ehk saatejuhid
 
näkk 05. juuli 2012, kl 11.35
hetkel seal pikajutunaine Piret Laos. heietab ja heietab nagu saaks sõnade arvu ja kokutamise eest lisatasu.
 
xcv 05. juuli 2012, kl 12.27
Ei kuula muidu raadiot, kuid kord hakkas plaadimängija autos streikima. Vajutasin raadionupule (sattus sky+) just hetkel, kui saatejuht ütles mingi mängu võitnud naisele "kujutan ette, kuidas sul praegu nägu peeretab peas"... Edasi eelistasin vaikust autos.
 
träpuk 05. juuli 2012, kl 12.54
Sama siin-ile: A.Raidi pole Mania hommikuprogrammis juba 2-3 aastat, aga Pilt vahutab üksi sama teksti ikka :) Pealelõunane saade on see-eest Manias väga mõnus.

Ise kuulan tööl Maniat (just selle pealelõunase saate pärast), muul ajal Vikerit ja klassikat.

Huvitav kuidas siinsetest keegi ei kannata sky plussi, kuid ometi on see kuulatavate raadiote topis päris kõrgel kohal. Kolmas vist (esimene viker, teine elmar?).
 
viker, raadio2, kuku on okeid 05. juuli 2012, kl 15.49
Just. Ma muidu võõraid inimesi ei vihka kui ma neid ei tunne, aga kui Kivisaar-sitavõru-ümber-suu mulle tänaval vastu tuleks, tahaks küll vastu kõrvu panna. Kuidas saab nii lolli juttu ajada? Ongi nii loll mees?
Teine antipaatia on Bingo-Pille. Väkk, kui tüütu.
Ja üks mees raadio maanias, kes loeb "huvitavaid" juhtumisi ameerikas on ka veidi iniseja...

Seevastu Heidi Purga hääl on mõnus, teda võib pikalt kuulata. Kuigi ta eriti palju ei räägigi
 
teletebiil 05. juuli 2012, kl 16.29
ei teagi jah, et kas see ütlemine ikka vastab tõele, et "tark teab, mida räägib, loll räägib, mida teab". raadiot kuulates tekib küll kohati tunne, et lollid teavad vist päris palju, vatravad vahel väsimatult tundide viisi. mõne superstaari laulujupike vahele ja läheb jälle ühtlase törinaga edasi. ma olen vahel autos proovinud Sky+ jms rämpsraadioid kuulata, aga ei kuku kuigi hästi välja.
 
varajane ärkaja 05. juuli 2012, kl 19.11
mulle meeldib jutusaateid kuulata, aga neid eetri täisrääkimiuse saateid pigem ei kuulaks, isegi kukut enam ei talu, reklaamid on seal kohutavad. Üksikuid saateid kuulan netist järlekuulatavatena.
Sky plussi hommikut ka kuulan viimasel ajal, vähemalt 2 saatejuhti on normaalsed, sest ei leia midagi muud hommikul kuulata. Nädalavahetusetel on veel hullem siis on isegi raadio4 parem kui kõik eesti kanalid kokku.
 
heli 05. juuli 2012, kl 21.39
vanasti, kui Kersna Vikerraadio hommikuprogrammis töötas, oli küll lahe. alati läksin peale Kersna lobisemist hea tujuga tööle.
jõudu ja edu Kersnale!
 
jops 06. juuli 2012, kl 13.13
kuulan muidu Vikerit, aga häirib, et pühap hommikul on mitu poliitikasaadet jutti. Pühap võiks ka olla kergemate saadete päralt nagu laup hommikud.
 
just. 06. juuli 2012, kl 20.28
see pidev Roosilehe matsutamine iga sõna järele on tülgastavaks muutunud, nagu mingi väga vana mees...matsutab ja latsutab:(
selline tunne, et nad on kibestund oma elus, sellest selline tigetsev ja tühi sõnademulin:) kuulake klassikaraadiot,
 
heli 06. juuli 2012, kl 21.30
jops
täpselt minu mõte. muidu ju kuulakski Vikerraadiot otse, aga iga poole tunni tagant on uudised ja siis need poliitikasaated - "vabariigi valvur" vist. jummal mõttetu möla ja irin - "kuskil poes meil vorsti pole, kuskil poes meil vortsi pole..." . ja nii juba aastaid. ja mis sest irisemisest paremaks on läinud? ainuke, et grupp irisejaid saab irisemise eest raha:)
näen ilma nendetagi ja saan aru, mis meie ümber toimub, milleks irisemise kuulamisega veel oma närve rikkuda?

seepärast kuulangi netist eesti lugu, müstilist venemaad, kuula rändajat, järjejuttu, kuuldemänge, aiasaadet, jutusaadet, laborit jne.
hea oleks, kui relve räägiks oma rännusaates ilma haldi normet-saarnata. see tädike oskab vahele öelda teinekord laustotrusi. ei mõista, milleks seda tädi sinna üldse vaja on.
vikerraadiol vist raha ülejäägid, et kasututele inimestele palka maksta.
 
igav 08. juuli 2012, kl 19.27
Kuna olen suurema osa oma ajast Soomes, siis kuulasin varem Elmari soovikat õhtuti, ikkagi eesti laulud, aga peale seda kui saatesse on sisse topitud mingeid igavaid intervjuusid, ilmselt selle mõttega, et kõige kuulatavam saade,siis ei jaksanud enam. Miks peab ainsa normaalse saate ka ära rikkuma, aru ma ei saa
 
to mees 08. juuli 2012, kl 19.40
Huvitav, kes see Ajuga seal SkyPlussis on? Märks, kes on pehme ja igav nagu kaisukaru? Agnes, kes ei tea misasi on naaskel? Kivisaar, kelle ego paisub iga päevaga ja kardetavasti plahvatab varsti?
 
Sky Pluss tibi .. 09. juuli 2012, kl 14.05
.. on küll veidi kohtlane. Mõnikord harva, kui hommikul saan tööle tuttavaga, siis kuulan ja imestan, et kuidas saab üks tibi nii loll ikka olla.

Oma autos on mul ainult Raadio 3. Uuno kuulamise lõpetasin, kui üks saatejuht palus saata endale seksikas poosis kaunite naiskuulajate pilte ja siis mingi 13 aastane mann oli saatnud ja saatejuht ilatses eetris " hmm , kui vallatu. pean nüüd muusikat teile panema, et eetriväliselt nautida". Nad seal üldse kuidagi rõvedad.
 
Liisa 09. juuli 2012, kl 16.25
Kuulan Elmarit, Vikerit ja R3.
Elmar on eriti hea kui stuudios on Owe Petersell ja mulle meeldib eestikeelne muusika. Vikeris on huvitavad saated ja R3 on nostalgiline.

Sky+ pole enam ammu mu kuulamiste nimekirjas - oksele jaab see nõme mulin. Sõitsin nädal tagasi taksoga ja seal oli mingi saade, kus Kivisaar ja kaks teist tegelast rääkisid. No mis jutt!?!?! Ma kuulasin vist küll suu lahti, sest arvasin Kivisaare fotograafiaharrastust tundes, et selles mehes on ikka tunduvalt rohkem sisu. Aga sellist iba ikka normaalne inimene ei aja. Raha eest ka mitte.
Raadio Uuno võiks oma muusikalisti ka aegajalt muuta, päevas kuuleb vähemalt 10x hetkel populaarseid lugusid.
 
miks ka mitte? 09. juuli 2012, kl 17.03
ei usu, et Agnes ei tea, mis asjandus on naaskel, aga mine sa tea, äkki tõesti ei tea. ma kasutan pidevalt seda nippi, et teen ennast vähemalt kolm korda lollemaks kui ma tegelikult olen. niiviisi saan enam-vähem kõik tööd meestele delegeerida - nendele ju koledasti meeldib tark olla. milleks neile seda keelata?:D
 
heli 09. juuli 2012, kl 20.31
miks ka mitte?
jah, mina kasutan sama taktikat meeste puhul. kiida lolli ja loll hüppab.
aga, et nüüd raadios, kogu rahva ees end lolliks teha. no see on juba liiast.
aga arvan, et need saatejuhid mitte ei tee end lolliks, vaid nad ongi lollid.
mina ei suuda elu sees uskuda, et näit. koit raudsepp on täie aruline.
kõik on siin kivisaart esile toonud. nüüd hakka või uudishimust sky-d kuulama, et mida see tüüp siis suust välja laseb.
olen väheke psühholoogiat õppinud. mind kõiksugu hälbed huvitavad.
võrdleks kohe, et kumb on idiootsem, kas kivisaar või raudsepp.
 
suvesiller 11. juuli 2012, kl 10.01
aga kas poleks võimalust uuendada-värskendada neid raadiosrääkijaid, siis oleks kindlasti tulemus super..
äkki ongi võimalik :/
 
see pole ainult raadios 11. juuli 2012, kl 10.37
Ka tele reporteritest mõni lätrab nii, et asjast ei kuulegi midagi
 
jhhh 11. juuli 2012, kl 10.58
kummaline jahh, kuulan ka just skyplussi ja ka vaid üks üksteisest ülekarjumine, püüd vaimukam olla teisest, vaesel Agnesel õnnestub vahele ka pisut piiksatada;D
ei kutsu igatahes kuulama, tõega tühi sõnademulin, nagu teema algatatud.
 
Vanka 11. juuli 2012, kl 12.39
Eesti jaamadest kannatab kuulata:
1. EnergyFM- 80% ajast hea housemuusika ja täistunni uudised. reklaami on vähe ja saatejuhi mula puudub.
2. R2. Suhteliselt intelligentne, väikeste eranditega. parima muusikaga jaam, eriti Koit Raudsepa Player, kus ta uut muusikat tutvustab.
3. R3. Nosalgia 80-ndatest, pikapeale playlist kordub ja sunnib kanalit vahetama.
4. Vikerraadio- parim jaam oma saadete, saatejuhtide ja ajakirjandusliku sisu poolelt.
 
Head juttu 11. juuli 2012, kl 12.47
Muusikat ma ei taha üldse, ikka rohkem juttu. Olen juba selles eas, et tänapäeva muusika käib närvidele. Muud ju ei tule, ikka üks ja seesama. Head juttu kuulaks küll.
 
evka 11. juuli 2012, kl 13.34
Nõustun eelkõnelejatega, Kivisaar on ülimalt labane!
Muusikakuulamiseks on kõige parem raadio 3, muidu Vikerraadio ja Kuku. Kuku pealt ei meeldi ainult saade Kukul külas - no kohutavalt väsitav on 3 tundi jutti kuulata, mida keegi inimene arvab elust ja maailmaasjadest.
Keegi mainis, et ei meeldi uudised - mulle just meeldib uudiseid kuulata ja mida pikemad, seda parem.
 
piiskmeres 11. juuli 2012, kl 13.51
tunnen puudust jutusaadetest, tõelistest kvaliteetsaadetest, see tühi mula ja jube muusikaline taust on nii kurnav ja väsitav. ega polegi raadiot varsti mõtet omada, uudised saab ka netist kätte ja ilmateate, mida võin vaadata kord või kaks päevas aga raadios iga 10min järel korratakse, tüütav.
 
w. 12. juuli 2012, kl 12.12
Ma arvan, et need saatejuhid - vähemalt Sky PLus-is - mängivad mingit etteantud rolli. Nad on kuidagi kahtlaselt stiilipuhtad :) Nii rullnokk / nii blondiin ikka ei saa üks inimene olla. Selleks ju võetigi sinna elukutseline näitleja, et tal tuleb see mängimine paremini välja :)
 
heli 12. juuli 2012, kl 20.10
w.
kes neist seal elukutseline näitleja siis on?
 
ta 12. juuli 2012, kl 20.16
mõtles Agnest;)
 
heli 12. juuli 2012, kl 20.50
ja mis on Agnese perek. nimi?
ei tule küll ühtegi sellist näitlejat praegu ette.
 
veel üks heli 12. juuli 2012, kl 21.03
Arvasin juba, et viga on minus - ei talu enam paar aastat teisi jaamu peale Viker- ja Klassikaraadio. Siin näib see olevat üldine :) Sky ja Kivisaar on rõvedad, olin mõnda aega sunnitud neid hommikuti kuulama ja ajas ikka närvi küll!
Vikerraadio saatejuhid on head, igaüks omal moel. Ave Marleen (?) on ainus erand, tema nämmutamist, kokutamist ja mõttetut mula ma ei talu, siis on hommik rikutud ja lülitan raadio välja. Uudised võiksid ka olla pigem tunnise intervalliga, kuidagi liiga tihti korratakse neid. Aga muidu - igati normaalne.
 
ta 12. juuli 2012, kl 21.06
mõtles Agnes Aalistet:)
 
Koit Raud 16. august 2012, kl 00.50
heli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mäletan, kui saaremaa koolis oli tulekahi ja selle
> s hukkus kaks õpilast.
>
> hommikuprogrammis rä
> äkis Koit Raud (siis töötas ta veel Vikerraadios),
> sellest umbes nii - "eile sai ikka kõvasti igasug
> ust pulli, saaremaal põles kool maha.."
> aga ta
> vist löödi lõpuks Vikerraadiost siiski minema. ini
> mesed olla kaebama hakanud. kuid minu arust, nende
> sõnade eest, mida ta laste hukkumuse puhul ütles,
> selle eest oleks pidanud ikka ikka mingi reaalne
> karistus olema.
>
> kui oleks võimalik olnud, o
> leks ma Koit Rauale sel hetkel küll vastu vahtimis
> t virutanud. kuidas saab NIISUGUNE alaarenud inime
> ne töötada raadios!?

Kulla "NIISUGUNE arenenud" Heli!
Ma ei ole kunagi töötanud Vikerraadios. Palun hari ennast, et ise ka aru saaksid, kellest sa kõneled.

tervitades

Koit Raud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!