Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
sõnamulin raadios ehk saatejuhid
 
maakas maalt 25. august 2013, kl 11.58
No see Elmari saatejuht Lauri Hermann on üks tõeline ilu-eedi ja enesekiitja ja imetleja. Lausa nõme kuulata, kuidas üks inimene nii kiidukukk on.
Aga õnneks on teised Elmarid igati normaalsed.
 
69 25. august 2013, kl 14.22
Olen seni Kukut kuulanud, kuid see on hakanud laskma väga tihedasti ülinõmedaid reklaame.
 
* 27. august 2013, kl 08.20
Minu lemmik on Raadio Tallinn. Kahju ainult, et alustab alles hommikul kell 9 ja lõpetab 19:00
 
colde 27. august 2013, kl 14.49
klassikaraadiot vaid kuulan. ja ka nõmmeraadiost jutusaateid.
 
Sheherezade 17. september 2013, kl 10.22
jah, see latramine sky peal, nagu kohvilauas, seda tööd teeks ise heameelega seal raadiolainel! seal need tühilatrajad saavad vist jah headraha selle eest! kui me ka elukaaslasega sinna saks tööle, siis me ka latraksime seal tühjasttähjast, koos mõningate peresõpradega, muidugi kusjuures jooksime johvi ja Vana Tallinnat!
 
Sheherezade 17. september 2013, kl 10.25
sorry, kirjavead tulid kogemata sisse, tahtsin öelda ,,saaks,,ja ,,kohvi,,
 
to Sheherezade 17. september 2013, kl 10.32
Tervist sulle sinna Sgay+ raadiosse - ää töödamisega üle pinguda. Sealne muusikavalik on ikka vaimset tervist kahjustava toimega.
 
minu maitse 20. september 2013, kl 17.42
Meeldivad rohkem jutusaated. Olen vanem inimene ja tänapäeva nn muusika ei sobi, see on minu meelest ainult müra tekitamine. Selleks ajaks paneks raadio hoopis kinni. Kuulan erinevaid jaamu. Ka Skay plussi, aga rohkem saate esimest poolt, mängud ja seltskonnaelu ei huvita, muusikast rääkimata. Kuulan Vikerraadiost, KUKU-st ja Raadio 7-st sõnalisi saateid.
 
hm 20. september 2013, kl 18.20
ei kuula, sest uskumatut plära tuleb sealt. Timmer kaagutas nagu kana - issand kas teate et on olemas nagu põdrakärbes, on ju selline asi, issand metsas sain endale . nagu oleks sarivägistaja teda rünnanud. 40 .a. võiks vähe mõistlikumat juttu rääkida, Reet Linna on selle kõrval lausa geenius.
 
Sheherezade 21. september 2013, kl 12.20
jah, jääb mulje, et nad seal on tõesti nagu joonud või mingit narkotsi sisse söönud, et sedasi mõttetult mulisevad terve karjaga seal sky hommikuprogrammis! tõesti, ma vihkan seda skyd ülekõige!
 
heli 21. september 2013, kl 12.50
Koit Raud
vaata, töötasid jah! just hommikuprogrammis. siis hakkasid inimesed kaebama, kuna ei talutud seda jubedat diskorihäälset mulinat ja siis kupatati sind sealt minema.
aga ehk on seniilsus ajule liiga teinud, või oli seal siis su nimekaim või on veel võimalus, et siinne kommneteerija pole tegelikult Koit Raud.
 
Täiega rõve 18. oktoober 2023, kl 12.56
Mis iganes kanalil meessaatejuhid ka ei pläkutaks, ikka on neil ühesugune hääl! Mingi ärisev, karjuv moonutatud ja ülepunnitatud ebanormaalne hääl. Kas mikrofoniddes on sedasi seatud, et see moonutab kõikide nn. ,,diskorite,, hääled sedasi rõvedalt kärisevaks!?
Ja kui seal on ka naissaatejuhte nende hulgas, siis mehed esitavad neile nende eraelu kohta küsimusi, kusjuures isegi intiimseid küsimusi. A la ,,kuidas sulle su esimene suudlus tundus,, Või ,,kuidas rasedus möödus,,
Või ,,kas su mees naudib seda, kuidas sa beebit imetad,, jne. Kuidas Neil häbi pole, sellistes asjadest eetris omavahel sedasi jutustada!? Need naised ju ka ei varja midagi vaid vastavad avameelselt saates! Kas saatejuhid tõesti eelistavad IGA intiimseid detaili ka välja laduda!? Naudivad ise seda kõike ja ei mingit häbi ei tunne!?
 
TUTOORIAL ON OLEMAS !!! 20. oktoober 2023, kl 23.11
Leiate youtubest.
 
ei ole olemasss 21. oktoober 2023, kl 06.24
see on varastatud ja kontekstist välja võetud video klipp
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!