Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
seinakellad tiksuvad nii valjusti
 
just ostsin 02. märts 2009, kl 22.21
ühe ostsin koduekstrast, mingi plastmassist, mõtlesin et esikusse käib küll. maksis 69. noja tsiisus kuidas see tiksub, mine hulluks.. magada ka ei saa, ometi uksed kinni kõik, ikka kostab...

teise ostsin ka, jyskist, see klaasist, läbipaistev. ilus näeb välja. nohja sellel sama lugu... mida teha? kas poodi võetakse tagasi? olen nõus midagi muud selle väärtuses ostma (maksis 169), aga seda tiksumist ma ära ei kannata. televiisoritki ei kuule enam elutoas.

mis arvate?
 
just ostsin 02. märts 2009, kl 22.29
tik tak tik tak
ma ei saa aru kuidas sellist saasta toodetakse. homme lähen viin tagasi. daipohh kui raha tagasi ei anta.

palju normaalsed seinakellad maksta võivad? ja kus müüakse üldse? olen kaubanduskeskustes näinud küll nendes kellabutiikides, aga seal tunduvad eemalt vaadates sellised kulla ja karra teemalised rohkem. tahaks midagi lihtsat. numbritega, mitte 3-e kriipsuga.. JA VAIKSET!!!
 
WWW 02. märts 2009, kl 22.34
sellepärast mu seinakellast saigi kapikell
 
;) 02. märts 2009, kl 22.45
ongi nIII

just mõtlesin et peaks selle kõpsuva monstrumi maha võtma.
tegelt mul nii ilus ta, mingi antiikne töötlus, mingi london bridge vms, aga tiksub öösel nagu lööks obene kabjaga sulle vastu pead - takktakktakk
 
just ostsin 02. märts 2009, kl 22.52
noja mul nüüd 2 tükki panevad teineteise võidu. vahepeal on nagu paralleelselt, siis kaob ära rütm

appiii, ma pean vist elu hankima endale, ma terve õhtu ainult seda tiksumist jälgingi...
 
ka närvihaige 02. märts 2009, kl 22.56
mina pere irvitab ammu minu üle kui kella pesukapist leiavad :)hommikul sätin jälle seinale,seda siis kui selles toas magan.
 
tiksufoob 02. märts 2009, kl 23.11
otsi sellist kella, mille sekundiosuti ei käi mitte jõnks-jõnks, vaid liugleb sujuvalt, karbi peale peaks neil vist sweep second olema kirjutatud. või küsi poest ja lase demoda... neid peaks mitmes hinnaklassis olema, sigaodavaid ehk ei leia, aga mõne soti eest peaks juba saama... see on küll vaikne.
 
uhh 02. märts 2009, kl 23.24
meil sama süsteem..osuti liugleb.Vaikne ei kuule midagi:)
Aga eks ostes peab proovi tegema.
 
täpp 03. märts 2009, kl 00.35
lähen vanematele külla ja seinakell lendab kohe toast minema.
 
või siis 03. märts 2009, kl 06.01
helendavate NUMBRITEGA kell on ikka parem. ei tiksu ja näeb ka pimedas vaadata, enne ärkamist. muidu jookse pidevalt voodist välja, et tuli toas põlema panna kella vaatamiseks.

keegi kusagil põhjendas seierkellade võimast tiksumist sellega, et paljud inimesed just tahavad niimoodi, olevat nagu vanade aegade nostalgia, kui kunagi veel suur pommiga kell vanaisa toas tiksus.
 
. 03. märts 2009, kl 06.03
tegelt on see tiksuv kell hea närvide tester
näitab kohe ära kas närv on korras või haige/väsinud
 
pauliine 03. märts 2009, kl 08.41
liivakell ei tiksu minuteada
 
e 03. märts 2009, kl 08.47
kallimad kellad ei tiksu, mul on Citizen suurem lauakell ja on vait kui sukk.
 
Undiin 03. märts 2009, kl 09.24
Kui erinevad on inimesed, kas pole? Paljud ei salli, mulle just meeldib tiksumine. Annab ajale mõõtme.
 
illu 03. märts 2009, kl 10.44
Aga mul on kodus seinal pea 30 aastane kell, mis lisaks tiksumisele iga poole tunni tagant teeb PIMM-POMM. Ise olen 2 aastat kellast noorem ja terve elu selle kellaga kodu jaganud. Ei sega :P
 
nostalgia 03. märts 2009, kl 11.38
Meil vanaema-vanaisa juures ka seinal oli vana kell, mis tegi kogu aeg pimm-pomm, ja huvitav, kedagi nagu ei häirinud. Praegu ei peaks poolt päevagi vastu, rääkimata ööst.
 
Opaal 03. märts 2009, kl 11.41
Meie seinakell jällegi on viisaks, täistundi lööb viimast korda 21.00, siis magab natuke ja hommikul 6.00 alustab jälle. Võiks alustada tunnikese hiljem ja pühi pidada, aga ilmselt seda ära ei õpi. Tiksumise kohta ei tea, ta toimetab alumisel korrusel. Muidu tubli kell on:)
 
neli 03. märts 2009, kl 11.50
tiksumisel ja tiksumisel on ka vahe. mina olen noorestpeast igasugu tiksuvate kellade läheduses rahus elanud-maganud, suvel maal ka pimm-pommidega harjunud, aga vaat just see odava mehhanismiga elektrooniliste seinakellade tiksumine (või mina nimetaks seda pigem plärtsumiseks) häirib ka mind kohutavalt. (või olen ma lihtsalt vanaks jäänud...)
 
* 03. märts 2009, kl 13.22
Minul on ka päris kena välimusega pendliga seinakell, patareidega. See on ka selline tark, et õhtul 9 laulab viimati ja siis jälle hommikul kell 6. Ja "tiksus" ka maru kõvasti. Minu õnneks aga on kellal 3 patareid: 1 kellale, 1 pendlile ja 1 laulmisele. Kõrvalödasin need laulmise ja pendli patakad ja nüüd on kell vait, näitab ainult aega.
 
lime 03. märts 2009, kl 13.42
neli:

täpselt, ongi nii, et tiksumisel ja tiksumisel on vahe! Vanad kellad tiksuvad sujuvalt ja kogu kellamehhanism heliseb kaasa,
see on meeldiv ja ei aja närvi. Uued kellad aga tekitavad vastikuid plastmassiseid helisid. krõps-krõps-krõps või plärts-plärts-plärs, buuh, see õhtul vaikuses jube. Pidin ükskord külas ööbima, kus oli selline kell. Eks siis võtsin õhtul pataka välja ja hommikul panin tagasi.
 
1 03. märts 2009, kl 17.39
mida sa siis 100 kr kellalt ootad?

odav saast...sellega kaasneb alati 100 häda
 
üks 03. märts 2009, kl 17.58
Üks siin ütles, et jookseb üle põranda, et tuli põlema panna ja seinakella vaadata!ja seepärast peab helendavate numbritega kella ostma. Ma pole tükk aega nii palju nalja saanud:D Kas mobiiltelefoni ei märka voodi kõrvale panna? Sealt ju hea kella kiigata pimedas??
 
to üks 04. märts 2009, kl 01.27
kõigil ei ole mobiiltelefoni
 
joosepike 04. märts 2011, kl 07.46
Praktliselt hääletu seinakella võid tellida siit http://www.seinakellad.eu/
Kasutame kaasaegseid firma UTS mehhanisme
 
teine hull 04. märts 2011, kl 18.53
Minul on hoopis teine mure. Ma ei saa mittetöötavat raadiot vooluvõrgus hoida, kuna ma kuulen, kuidas ta voolu tarbib:) Selline rõve madal ühtlane inin. Seega alati, kui raadio kinni keeran, pean ta vooluvõrgust välja tõmbama.
 
aga 05. märts 2011, kl 20.45
mina ostsin just seinakella, mis tiksub. selline nostalgiline värk
 
jep 05. märts 2011, kl 21.54
Nii paljud teie probleemid laheneksid, kui kasutaksite kõrvatroppe.
 
ulla 05. märts 2011, kl 22.38
kõrvatropid on väga ebamugavad.
aga mulle kella tiksumine meeldib. tekitab hubase koduse tunde.
muidugi ma ei tea, millistest tiksujatest teie räägite, et odavad ja plastmassised. võib olla need ei meeldiks. ei ole kogemust.
 
:) 06. märts 2011, kl 03.47
Mul antiikne Beckeri seinakell,vot see alles tiksub ja lõõb,aga sellega harjub ara.
 
jep 06. märts 2011, kl 12.55
Tuleb osta õiged kõrvatropid, pehmed. Siis ei pea muretsema naabrite muusika ja remonditegemise pärast ega öise autosignalisatsiooni pärast, ammugi mitte seinakella tiksumise pärast :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!