Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
grupi seks tantra jooga nime all
 
no mida 13. juuni 2013, kl 22.04
mis te nüüd sogate? vaevalt, et keegi seal ikka vägivaldselt kinni seob ja vägistab, onju? sel juhul läheks ma otsejoones politseisse. aga et keegi ütleb, et kuna olete kursusel, siis nüüd peate seksima siinsetega, vot selle naeran välja. no mida juttu, tõuseksin püsti ja lahkuksin. muidugi ma ei kujuta ka ette, mis mulle peaks pähe lööma, et ma kuskile tantra-kursustele läheks, seal ei saa olla normaalseid inimesi, seal on kõik kiiksuga. ja mitte heas mõttes kiiksuga, vaid poolearulised oma "vaimsusega".
 
pro 13. juuni 2013, kl 23.06
Idamaa õpetustest ongi siia üle toodud vaid väline külg. Pealiskaudselt ehk sisu ka. Tantra on õpetus ja praktika edasijõudnutele. Palju on vaimsetes praktikates edasijõudnuid Eestis?
Seks tantras on vaid tagaplaaniline ja lühike episood neile kes abielus või praktiseerivad paaris. Kui neil peaks tekkima vajadus seksi järgi siis on selleks antud praktilised õpetused pluss teave kuidas seksi ära kasutades saavutada vaimlisi kogemusi või edenemist.
Meil sündiv ei ole mingi tantra kuigi need kohalikud gurud seda ise usuvad vaid tavaline ilmalik grupiseks või muidu kiimlemine garneeritud ullikestele idamaa müstikaga.
 
ohkan 14. juuni 2013, kl 00.09
Siin on hea kaagutada. Ütlen siis teistmoodi....need, kes siin kangust üles näitavad ja väidavad, et nendega seda ei jutuks, vat need ei lähegi sellisele "orgiale".
Need, kes lähevad, ongi kergemini mõjutatavad ja teevad seda heas usus, et saavad terveks, oma probleemidest lahti või mis iganes seletuse guru leiab.
Nende jutt on ilusam ja mõjusam, kui te eales uskuda suudate.
Ja ei murra keegi naisi seal jõuga, nagu mingi tänavavägistaja...kõik käib nii peenelt ja nö prkatilise meditatsiooni või "tehnika" sildi all.
Hullemad kui mustlased oma hüpnoosiga.
Eks neid tantrasekte ole palju..mina olen kursis kahe erinevaga läbi kahe naise läbielamiste.
Konkreetselt on mind ka kutsutud ja kutsumise ajendiks oli...kõikide minu hädade ja terviseprobleemide põhjuseks on...kuulake nüüd...et olen truu oma mehele.
Kui terve kari minust üle käiks, vat siis pidavat ma alles õitsele lööma. Ei tea...ma ei proovinud. Oksele ajas paljalt nende kiimas pässide nägemine, kes pidid grupiorgias esinema. See oli 10 a tagasi, seega ei tea, kus ja kuidas asjad tänapäeval käivad.
 
to pro 14. juuni 2013, kl 09.08
"Tantra on õpetus ja praktika edasijõudnutele. Palju on vaimsetes praktikates edasijõudnuid Eestis?"

Hea küsimus suurele ringile. Kas ei ole mitte nii, et kõik need vaimlejad nimetavad ennast edasijõudnuteks, sest kes tahaks ennast nimetada tagasijõudnuks. Kuhu nad lõpuks jõudnud on, kahjuks vastust ei saa. Palju mõnusam on elust ja olust vestelda täiesti tavalise ateistiga, sest nendel puudub vaimne egoism ja eneseimetlus. Nad räägivad vabalt oma puudustest või voorustest, kuid need "edasijõudnud" imetlevad vaid oma naba. Tegelikult oma puudused varjatakse kiivalt oma maski taha.


"Meil sündiv ei ole mingi tantra kuigi need kohalikud gurud seda ise usuvad vaid tavaline ilmalik grupiseks või muidu kiimlemine garneeritud ullikestele idamaa müstikaga."


Arvad, et nad ise seda tunnistavad? Mine nüüd..:) Kes nendest nimetaks ennast garneeritud ullikeseks? Pigem edasijõudnuks....
 
leidlikkus 14. juuni 2013, kl 15.44
Jah, inimesed on leidlikud.. tantra nime all on nad siinmail prostitutsiooni legaliseerinud.
 
nümf 14. juuni 2013, kl 16.05
http://tantra.ee/kursused/

mmm.. mulle meeldiks saada paar "privaatkonsultatsiooni"..
 
aaaa 14. juuni 2013, kl 16.52
kohutav legaalne prostitutsioon tantra.ee lehel:
"valmisolekut teha igapäev kodus iseseisvalt vähemalt 30 minutit harjutusi

- valmisolekut teha kursuste vahelistel nädalatel kodutööd

- valmisolek olla oma tões, oma piire ületada ja avatult harjutusi kaasa teha

- valmisolek alasti olekuks

- kursusele on soovitav tulla omapoolt valitud partneriga, kellega teha kursuste kodutöö paarisharjutusi. Kui oled üksik ja soovid osaleda, anna märku ning Marika proovib paarilised kokku sobitada. Kursuse jooksul võib ka partnereid vahetada."

veel sektsioon NAISTELE - eks perverdil ole hea, kui kõik osalejad on peeniseta, siis saab enda oma rohkem toppida.
Pole eraldi kursuseid MEESTELE, sest 1) naine peab olema alluv ja oskama rahuldada; 2) miks tantra õpetajale mehi vaja oleks, neid ei saa ju "libetada" ja mõjutada.
 
oooo 14. juuni 2013, kl 18.01
Mis nägu see Marika siis ise ka on? Või on häbi oma nägu avaldada?
Kas seksuaalselt ja vaimselt juba avardunud?
Mis eas üldse sellised naised on, kes sellistele tantrakursustele jooksevad?

Kas nad ise ennast armastavad, või jooksevad seda armastust otsima alasti jooga kursustelt?

"Kui oled üksik ja soovid osaleda, anna märku ning Marika proovib paarilised kokku sobitada. Kursuse jooksul võib ka partnereid vahetada."

Wau! Milline tõeline imporditud vaimsus!
Ärge siis libestamist unustage! Selles osas annab õppetunde ilmselt Libestamise Guru ise.
 
blond? 14. juuni 2013, kl 18.05
http://tantrafestival.ee/teachers/
 
ehh 14. juuni 2013, kl 18.56
miks ma ei imesta, ei ühtegi ilusat noort meest, vaid vanad pässid, keskealised ja koledad välismaalased, kes kindlasti huinamuinat ajamata sellise välimusega naisi ei saaks, nagu seal on
 
just 14. juuni 2013, kl 21.54
ehh, just nii ongi...ilged kiimas vanad pässakad.
 
muide 14. juuni 2013, kl 21.56
Ega alati inimene ei teagi, kuhu ta läheb, sest kodumaisest "tantrast" oskab mõtlev inimene juba eemale hoida. Asja nimetatakse teistmoodi, nii, et sa ei teagi, kuhu satud. Üks minu tuttav noor naine just nii läbi tõmmatigi.
Vihjet ka, jure...
 
:) 14. juuni 2013, kl 22.43
Mille alusel või mis mõõtude järgi neid paarilisi kokku sobitatakse? A mis siis saab, kui mõni tiirane tahab koguaeg paarilist vahetada ja mõnda ei taha keegi?
 
Kas 14. juuni 2013, kl 23.22
seal on veel vabu kohti või kõik on juba hõivatud? Turult paar hambutut pässi ja vanamoori soovisid ka osaleda. Vana hobune tahab ju ka kaeru süüa.
 
sass 15. juuni 2013, kl 12.21
Naispolitseiniku sinnasaatmine lahendab mured.
 
mh 15. juuni 2013, kl 12.58
Selliste tantraseansside osalejad on ilmselt teatud vanusegrupi 30-40 aastased naised, kes püüavad meeleheitlikult omale partnereid meelitada või neid enda küljes hoida. Kui ülejäänud ullikesed kasutavad selleks armumaagiat, siis moodsam kontingent võib uhkusega öelda, et nad tegelevad tantrajoogaga. Eesmärk ju põhimõtteliselt sama ja kõrvadevaheline sisu jääb ka samaks.
 
just 15. juuni 2013, kl 13.01
sassil hea mõte, aga meie politsei tegeleb vaid tagajärgedega ja selleks peaks keegi avalduse kirjutama...et läksin kepikursusele ja ülla-ülla, mind kepiti läbi.
 
loomade farm 15. juuni 2013, kl 15.22
Eesti on vajunud nõiduslikku unne...
Maarjamaa jaoks on meie maakera juba ammu pooluseid vahetanud ning tulevikuinimesed täheväravatest kõnnivad meie hulgas ringi levitades rõõmusõnumit tulevasest õnnelikust elust, kus lapsed ei korda enam vanemate vigu ning tegelikult laste saamine polegi enam tähtis. Lapsi võib saada ka inkubaatorist või selleks eraldi spetsialiseerunud töömesilastelt. Õnneliku suhte eksperdid räägivad oma uinutaval häälel, et õnnelikuks suhteks polegi vaja enam ka püsivat partnerit, vaid et partnereid tulebki pidevalt vahetada ning neid nuusutada. Inimeste tohutu tung elada looduslähedast elu võtab igapäevaga järjest enam võimust ja nii käiakse agaralt nuusutamise kursustel. Võõramaalased nuusutavad eestlasi, eestlased nuusutavad võõramaalasi. Looduses ka loomad ju nuusutavad üksteist enne kui kargama hakkavad. Miks siis mitte inimesed ei peaks seda tegema. Siiani moes olnud vana süsteem Kuidas Kätt Ajada Teise Inimese Taskusse on asendunud eurootilisema ja uuema süsteemse väljundiga: Kuidas Libestamise Teel Libiseda Elus Edasi. Pole vahet, kas libistad taskusse ümbriku rahatähtedega või tegeled vahuga. Mõlemal moel saab libiseda...
 
kohutav 15. juuni 2013, kl 15.34
ma ütleks, et seal on just suur hulk noori naisi, kes otsivad tõelist armastust ja kuuluvad kas mõnda huinamuina või ökokogukonda. Viimasetega olen natuke isegi seotud ja kui Facebookis käia mõnes sellises grupis, siis satub sinna tahtmatult ka tantra joogat ja posimist, sest need inimesed oskavad end promoda ja sageli teevad mõlemat. See ei tee iseenesest ökoloogilist elu või huvi nt matkamise, ökokogukonnas (ei pea olema seksiv hipiküla) elamise vms vastu valeks, sest need pole iseenesest ebateaduslikud. Aga konkreetses liikumises võib olla palju huinamuina inimesi, ei mõtle siin all tavalist joogat ja meditatsiooni, mis on reaalsed harjutused, vaid kanaldamist ja tantra seksi. Facebookis on need tantra jm huinamuina gurud eriti kavalad, alguses postitavad temaatilist infot ja siis hakkavad juba seksi propagandat ajama. Mõtled, et peaaegu tead neid ja võid usaldada, aga siis tulevad seksijoogaga välja. Nende jutu järgi on ka, nagu loengud, aga kui ise otsima hakata, siis tuleb välja, et ikka alasti harjutused. Enamik noori naisi ei otsi aga nii põhjalikult ja siis lähevadki seksiohvriteks.
 
pole 15. juuni 2013, kl 17.50
küll asjaga kokku puutunud, aga selline suhtumine, et ohver on ise süüdi, ajab vihale küll.
on ju kõiksugu sekte, mis kasutavad hüpnoosi, psühholoogilist manipuleerimist jne.
ja kui ohver ongi noor või naiivne, kas siis tal õigused puuduvad?
kas sel juhul on meil õigus teha vaimse puudega inimestega või lihtsalt nõrgematega, vanuritega, lastega jne, kellest jõud üle käib, ükskõik, mis pähe tuleb?
milleks meil siis seadused ja politsei on?

äkki naisi ähvardati kuidagi - näiteks nimede ja kompromiteerivate videode, fotode netti ülespanemisega, ähvardati näiteks füüsilise vägivallaga, ähvardati nende lähedasi?
kõik on võimalik.
 
nonii 15. juuni 2013, kl 18.53
Ise ei osalenud, aga osalenud noor naine kirjeldas asja nii. Olgu öeldud, et peale seda kogemust ravis ta oma vaimu ja hinge pikalt.
Enda teada läks ta keha-vaimu blaa-blaa-blaa seminarile. Kohapeal, samm-sammult läksid praktilised harjutused julgemaks...nagu tõeline striptiis.
Kõikidel olid silmad kinni seotud ja guru juhendas ja vahetas paarilisi. Kõike seda saatis hüpnoos, sest guru on ise teada-tuntud hüpnoterapeut. Oma "kvalifikatsiooni" on ta saanud ülikoolidest, mida pole olemaski.
Asi lõppes nö vabatahtlikult läbisegi seksiga.
Alles sealt lahkudes jõudis sõbrannale kohale, mis oli toimunud.
 
pole 15. juuni 2013, kl 19.11
nonii
aga minu arusaamist mööda on siin ju olemas selgelt kuriteo koosseis.
konks on muidugi selles, et peab olema tõendeid ja kas meie politsei viitsib asjaga tegeleda, kas politseil on selleks raha ja võimalusi jne.
neil on mõrtsukate püüdmisegagi tegemist, kellel jätkub siis aega ja energiat veel petturite ja pervertidega jahtida.

ehk oleks tulu, kui "gurude" nimed ja fotod avalikult üles riputada. vähemalt hoiatustesks teistele.
 
to pole 15. juuni 2013, kl 19.25
"ehk oleks tulu, kui "gurude" nimed ja fotod avalikult üles riputada. vähemalt hoiatustesks teistele."

Siin lehel on ju nende nimed.

http://tantrafestival.ee/teachers/

http://tantrafestival.ee/
http://tantra.ee/marika/kaasopetaja-tyezan/

Samas väga huvitav teade seal lehel.

"alume festivalil hoiduda isiklike fotode ja videode tegemisest osalejate privaatsuse austamiseks. Vaba keha alal on fotode ja videode tegemine keelatud!
Festivalil liiguvad ringi ametlik fotograaf ja kaameramees, kes on oma tööks saanud korraldajatelt kindlad juhised osalejate privaatsuse ja mugavuse austamiseks. Samas rõhutame, et Tantrafestival on avalik üritus ja korraldajad ei saa garanteerida teie mittesattumist fotodele või videodele."

Osalejad ise ei tohi pildistada, kuid neid ennast võetakse kaamerasse. Kas selleks, et hiljem neid lõksus hoida, et nad ei piiksatakse kellelegi, mis tegelikult kurustel toimub.
See on tüüpiline "gurude" võte. Ilmselt siis ka salastatuse lepingule allakirjutamine.
 
ahh 15. juuni 2013, kl 22.38
muidugi on teadvuseta olekus, ainete või hüpnoosi mõju all toimuv seks vägistamine. Sest mittevägistamiseks peab olema nõusolek, võib olla ka kehaline, et minnakse seksimisega kaasa, aga seda ikkagi otsustusvõimelises olekus. Purupurjus või uimastatud inimesega seksimine on vägistamine, sest ta pole seda nõusolekut andnud. Suurem osa jõmme on samuti vägistajad, kui nad seksivad nii purjus inimesega, et viimane ei suudagi vastu hakata.
 
ohh 15. juuni 2013, kl 22.46
Laske aga käia. Pärast leiate end gurude poolt tehtud filmil, kes kellega ja kuidas kiimles. Kui see ülaltoodud jutt on tõsi, et silmad ka suletakse, siis mille järgi see lõhnab? Igatahes mitte vaimsuse järgi. Aga eks igaüks teeb valikuid ja kui külgetõmbejõud sinna on nii suur, eks siis tormake aga.
 
ma 16. juuni 2013, kl 00.02
Ma pole kursis tantrafestivliga, aga on lugematul hulgal muid üritusi, kus osalejad enamati ei teagi, et tegemist lihtlabase grupiseksi või kiimleisega,kus otsest suguakti ei toimu. Vanad perverdid muidugi teavad, kus nad osalevad, aga uustulnukad mitte.
Ja kordan veel, paljud ei teagi, kuhu nad tegelikult satuvad.
Nimesid ei julge keegi öelda, sest see äri toob ilmselt kenasti sisse, osa neist on tuntud, osa mitte.
Need paar guru, kedamina tean, on ilmselt vaid jäämäe veepealne osa.
Kindlasti ei panda kõikide osalejate suhtes toime kuritegu, sest paljud teevad seda vabatahtlikult ülima mõnuga, vb on see ainuke võimalus neil üldse keppi saada.
Näide..osalesin ühel süütul "vaimsete" väljasõidul, kus päeval toimus väga tore seminar, õhtul aga saunas grupiseks. Mina ja mu sõbranna olime ainsad, kes sellest keeldusid.
 
võimlus uurivale ajakirjandusele 16. juuni 2013, kl 00.09
http://tantrafestival.ee/volunteers/

võib ju üritada sisse imbuda undercover...
http://tantrafestival.ee/contact-team/

samas korraldustoimkonnas on ka see saatejuht. niiet intriigi on.
 
irwww 16. juuni 2013, kl 00.16
arenguruumi on http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/noororava-lugu-laksin-poodi-leiva-jarele-valja-tulles-olin-reformierakonnas.d?id=66279908


varsti loeme-läksin tantra seksi kursustele ja hiljem avastasin ennast reformierakonnast...
 
pro 16. juuni 2013, kl 10.37
Need nn gurud mängivad oma tiiraseid mänge sihtides noore ja teadmatu maist mina ehk egot, egole omast madalat soovi kõrgemale tõusta teistest "minadest" mida nimetatakse ka patuks nimega vaimne uhkus. Sihitakse noorte loomulikku uudishimu, nende süütut siirust. Nii kogenematute inimestega manipuleerides liidetakse nad gruppidega milledest saavad sellise guru ego lõputute soovide rahuldamise vahendid.
Enamik inimesi kes sellistele kursustele kokku tulevad, pole kunagi praktiseerinud mitte ühtegi vaimset õpetust ega järginud ühtegi vaimset teed. Ja fakt, et tõeline tantra on sellistele kel pikk yoga vm praktika läbi käidud, ei paista probleem olevat!? Milleks pikk koolitee, praktika ja kogemuste omandamise aastad ning enese tõestamise aastad? Kohe lasteaiast panga presidendiks!
Sellisel liikumisel pole midagi pistmist isiku vaimse arenguga (kuigi jah, äraspidiselt on sest selline räme kogemus on ka kogemus ja teeb isikut pikas perspektiivis targemaks). Pigem viib see indiviidi veel sügavamale rappa kust on veelgi raskem välja pääseda valguse kätte.
Mida kontreetselt seal saadakse on see, et liikmel ei teki tulevikus probleemi lubamatult lõdval suhtumisel seksi. Võib iga kell, iga ühega, igal pool...
 
just 16. juuni 2013, kl 11.55
"Ja kordan veel, paljud ei teagi, kuhu nad tegelikult satuvad."

Nad ei tea sellepärast, et reklaam on midagi muud kui tegelik toiming. Aga selle eest teavad vastutustundetud korraldajad, kuhu osalejaid tiritakse. Kui vaatate korraldajate pilte, siis peaks neil juba aru peas olema. Kuid ilmselt on nendele vahemeestele tehtud ka korralik ajupesu või saavad nad oma osa sissetulekust. Vastutasuks nad ei tohi piiksatada guru tegevuse telgitagustest, sest siis jäävad nad oma "guru" armust ilma. Gurudel aga on peibutav hääl ja peibutavad nimed, mis lõpevad alati sõnaga "ananda" ehk "olemise õndsus". No kes neist naiivsetest jüngritest siis ei tahaks saada õndsaks?
Gurude üritusd, kus pildistada ei tohi, peaksid tegema väga ettevaatlikuks. Mida siis salata tahetakse, kui tegu on vaimsusega? Olge etttevaatlikud, sest selliste idamaiste gurude silmavaade on hüpnotiseeriv ja selle hüpnoosiga nad hoiavadki jüngreid kammitsas. Hüpnoosi liike on mitmesuguseid. Ei ole ainult nii, et istud toolil ja hüpnotiseerija hüpnotiseerib. Hüpnotiseeritakse ka kaugelt pilguga või silma vaadates. Naiivitarid, ärgake! Elu ei keerle gurude ja seksi ümber! Pro on ilusti oma kommentaaris selgitanud, et gurude reklaami taga on hoopis midagi muud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!