Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mees ütles, et olen paks
 
enna 12. aprill 2009, kl 13.16
Paar kilo ja inimene on ennast käest ära lasknud? Inimese kaal kõigubki ju mõne kilo piires, see on normaalne.
 
Täpitriin 12. aprill 2009, kl 13.20
Enna, minu KMI on ilusast ilusam, aga inimesed on paraku nii loodud, et kilogrammid ei jaotu kehal ühtlaselt. Üleliigne magus ja mugav elu annab tunda just kintsul, tuharal ja kõhul. Mitte just eriti ilus vaatepilt. Kui endale ja mehele meeldibki veidi ümaram kehavorm, on kõik korras, aga kui lisanduvad kilod küll kergelt tulevad, aga mitte just lihtsalt ei lähe, siis on seis nutune küll.
 
160/56 12. aprill 2009, kl 13.22
kaaluteema ongi alati mu valupunkt olnud. lihtsalt see käest ära laskmine tuleb nii kergesti, hea on ju koos friikartulitega filmiõhtuid teha, pizza tellida, õhtul shokolaadi süüa. mees näeb mul kena välja, mitte just kiivikas ega pitt, aga keskmiselt treenitud ja täitsa kobe. kõige rohkem vist mind häiribki see, et lasin ise end käest ära ja tema tabas selle valupunkti ära.
samas tõesti, mul on hea meel, et ta seda ütles.. mitte vaikselt ei mõelnud ja lõpuks oleks mul 10 kilo lisaks ja üldse mitte nii lihtne ree peale tagasi saada. pidasin ka ise plaani lõpuks väike dieet ette võtta, siis menüüs korrektiive teha ja korralikumalt trennis käia. praegu, vihasena, tundub see kõik kui tema soovile allumine. aga jah, üle kõige tahan ma olla jälle see särav ja sale ja sporlik naine, kellesse ta kunagi armus.
neile, kes siin lahku minna soovitavad: kui iga halva sõna pärast lahku minna, siis ei püsiks ükski suhe üle paari nädala.
 
kah üks 12. aprill 2009, kl 13.30
160/56 on ikka natuke liig küll. Aga nagu teemaalgataja isegi mõistusega aru saab, on mehel õigus oma arvamust avaldada, enne kui kaal 66 peale jõuab. Kord ennast käest lastes, on alati sada põhjust, miks ei saa uuesti ennast vormi.
Ise olen 167/56 ja tunnen ka, et regulaarne trenn on hädavajalik.
 
atsihh 12. aprill 2009, kl 13.32
167 juures on ideaalkaaluks 57, kui sellise kaalu juures tunneb inimene, et on siiski liiga paks, siis tasuks ehk juba arsti juurde pöörduda.
 
Mia 12. aprill 2009, kl 13.40
Minu arust teemaalgajata mees väljendas end väga diskreetselt. Tõepoolest, mis kasu sellest oleks, kui ta välja ei ütleks, aga ikkagi mõtleks, et sa võiksid saledam olla? Parem vaata ennast ise peeglist ja mõtle, kas oled vaatepildiga rahul. Iseenesest väike sörkjooks paar korda nädalas tuleks kindlasti igale inimesele kasuks, ja kui kuskilt ongi veidi rasva üleliia, siis peaks see varsti kaduma. Et minu soovitus sulle: tee väikselt trenni ja ära solvu igasugu mõttetuste peale. Võibolla varsti muutud nii ilusaks ja saledaks, et oled mehele tagantjärele tänulik!
 
muhv 12. aprill 2009, kl 13.42
Täpitriin:
sest häirivad asjad kipuvad kuhjuma ja kui täna on võimalik paar ülekilo kergesti alla võtta, siis homme, kui neid on ehk juba 10 ja mees sõnastab oma pahameele juba ultimatiivsemas stiilis, on see palju keerukam.

Selles, et paari kilo on kergem kaotada kui kümmet, nõus, aga selle ultimatiivse pahameele osas küll mitte. Mis tähendab - kui oled juurde võtnud, siis ei sobi sa enam interjööri? Pole kooskõlas bemi nahkistmetega?

Olen nõus, et kilodeta on igati tervislikum elada, aga ometi ei sõltu nenede kogunemine alati meie tahtest. Just nagu näiteks terviski. Selline mees ei taluks kindlasti enda kõrval ka mingit haigust, rääkimata näiteks amputeeritud rinnaga naist.
 
Täpitriin 12. aprill 2009, kl 13.56
Muhv, kui inimene hoiab enda sees midagi, mis teda tegelikult häirib, vaid seetõttu, et kaaslane võiks seda valesti mõista, solvuda, siis aasta pärast, kui sellest häirivast asjast pole saadud lahtiste kaartidega rääkida, võib olla esimene tõuge tõesti selleks, et öeldakse, sa kas lõpetad suitsetamise/igaõhtuse joomise/võtad kaalust alla/koristad oma järelt mustad sokid ja õlleklaasid või siitmaalt viivad me teed lahku.
Asjadest TULEB rääkida, mitte jaanalinnu kombel pead liiva alla peita ning see "asi" pole ainult kilod, vaid häirivad asjad ükskõik kummast soost partneri juures.
 
bad apple 12. aprill 2009, kl 13.56
noh, ma olen 163 ja kaalun 50 kilo ja mees ja vihjab vahel, et võiksin kaalust alla võtta. ise olen välimusega rahul, aga tutvudes olin tõesti saledam. samas vanust on ka ju juurde tulnud ja teised pigem kiidavad, et keha hakkab juba naise oma pisut meenutama, polegi enam lapse oma.

mees teeb oma vihjeid küll suhteliselt diskreetselt aga on aru saada, et tema eelistaks mind 45 kilosena :S kui tutvusime, oli tema üsna paksuke ja nüüd on kõvasti kaalust alla võtnud, nii et ilmselt selles siis asi.

ilmselt ma nüüd ei lohutanud sind teemaalgataja eriti, lihtsalt tahtsin öelda, et sa pole ainus, kellel selline mees. maha küll ei tasu teda jätta, see on loll jutt. oleme pigem õnnelikud, et mehed ikka otse välja ütlevad, mis mõtlevad.
 
168/72 12. aprill 2009, kl 14.11
Kui teil mehega muidu kõik hästi on ja õnnelikud olete,ära nüüd ta asju küll pakkima hakka.Võta seda kui stardipauku enese käsilevõtmiseks.Teinekord aitabki kellegi otseütlemine end palju rohkem käsile võtta.
 
m 12. aprill 2009, kl 14.34
160/56 ei ole ju midagi. minul on praegu mingi 5 kilo "üle" (enda mõistes) ja keda tegelikult huvitab? lapsed just ütlevad, et ok on, ilus emme.
vale on öelda haigele inimesele, söömishäired on haigus. mõtle nüüd edasi. aga vb sa ise ka kuidagi soodustad seda teemat kodus, nutad, et oled paks? mees kiidabki takka? ma kommentaare ei lugenud.
ise olen ka kõikunud siia-sinna, aga mulle pole kunagi midag nii öeldud. lihtsalt oma ja haritud (intelligentne) ei ütle midagi nii. ma ise ju saan aru, et päris kriips ka olla ei tahaks. kui talle meeldivad kondised, siis otsigu uus. kui 100 kilo kaaluks ja mees seda ütleks, siis kannataks ehk kriitikat.
 
muhv 12. aprill 2009, kl 14.46
Täpitriin,
mõned kilod pole küll see, millepärast peaksid teed lahku minema, kui see just ettekääne pole. Joomine sootuks midagi muud. Ja mustade sokkide laialijätmine näitab hoolimatust kaaslase suhtes, lisakilod küll mitte.
 
no aga oled ju? 12. aprill 2009, kl 15.24
oled ju? ma 166 ja 5 kilo ja mõni kilo juures oleks päris jube mõelda. kondine ka pole. vaata end kriitiliselt, pekki näed? usun, et näed ja Sa veel nii nor ju ka, ilmselt pole ka sünnitanud. täiesti normaalne, et mees muret tunneb. aga lase aga edasi ja siis varsti tule siia ulguma, et mees paneb teisi.
 
.,. 12. aprill 2009, kl 16.08
isver, saa kaineks!
 
Täpitriin 12. aprill 2009, kl 16.50
Minu arvates ka, muhv, nagu mehe õllekõhtki, aga ometi tähendab see õllekõht igaõhtust lebotamist teleka ees, olulist väljaminekut õlle ostmise näol, õlleklaasi diivanilaual jne, samamoodi võib naise enese käestlaskmise sõnastada mugavate ja laisade eluviiside ning valimatu toidusedelina. Inimene ei austa oma partnerit, sest ta ei hooli iseendastki. Olgu, see oli minu poolt sõnastatud veidi liialdatud, aga inimesed tunnetavad ja näevad situatsioone erinevalt.
Leian, et teemaalgataja on lihtsalt lapsik, kui sellise märkuse pärast lahku otsustab minna.
 
mia 12. aprill 2009, kl 23.10
Oleneb ju kuhu need lisakilod on koondunud...160/56 võib olla keskkohast paras tünn...nagu mina oma 170/64 juures. :(
Mul on vööümbermõõt 85 cm !!! Enne oli 63 cm ja see kõik on juhtunud 2 aastaga.
 
n 12. aprill 2009, kl 23.46
Võimalik, oleneb mehe maitsest. Ja sinu kondikavast, lihastest ja kuidas rasv jaotub ja kuhu eelkõige läheb. Mul on ka peenike kont ja oma 164cm ja 53kg olen ideaalkaalus, oma mehele meeldin sellisena väga, ka endale. Kui kaalusin 59kg, siis oli kõik see 6kg mul näha üleliigsena ainult näos, lõuas, kaelas ja kõhus tainamassina. Pole ju ilus vaatepilt kui nägu koosneb enamjaolt lõualotist ja pisikestest rasvunud silmadest, härjakaelast ja ümarast punnis vatsast. Igaühele oma.
 
piloot Pedro Arriba 12. aprill 2009, kl 23.58
Ilmselt on su teinepool juba leidnud kellegi meeldiva persooni, kes on sinust saledam.
Ma ei teagi, mida sl juhul teha. Tõesti ei tea.
 
A 13. aprill 2009, kl 00.20
see -110 oli mingi vanaaegne prantsuse ideaal ajal kui Marilyn Monroe moes oli. täna teeks eesti avalikkus monroe maha kui maailmatuma tündri :) liiliti "kumerused" on nüüd in, saate aru?

üldiselt on oluline, et inimene oleks iseendaga rahul, teema autor seda silmnähtavalt ei ole, nii et lasku aga käia. ei pea üldse kaalus kaotama, lihtsalt lihaseks konventeerima üleolevad kilod. nii võib kaalul lõpuks isegi raskem olla aga visuaalselt kenasti prink. mina nt. oma 177 cm'ga ei suudaks ette ka kujutada, et ma lihtsalt rasva arvelt kaaluks 67 kilo. oma kerge kondiga oleks ma üks veerev pekirullikene siis, kannaks rõivaid 40-42 ja hirmutaks inimesi (kuna ma oleks ju pikk ja priske). mina olen rahul nii ca 62 kg peal. nooremana olin 58 kg, siis sain natuke "sõimata" avalikkuselt, et olen liiga kondine. nojah... aastatega mõni kilo naiselikkust ikka lisandub.
 
Asja 13. aprill 2009, kl 10.53
Olen 162 cm ja 78 kg.
 
Musja 13. aprill 2009, kl 12.54
Tal on keegi teine. Mulle ütles mu mees, kui olin 170 ja 63 kg, et olen täielikult RASVUNUD! Pärast tulid välja muud (tema) tgelikud soovid ja probleemid.
Ta teadis, et olen eelnevalt olnud peaagu anorektik (raseduse 3. kuul 51 kg). Aga ta tahtis lihtsalt kiusata/ piinata!
 
Asja 13. aprill 2009, kl 13.04
Mu sõbranna väitis kord sama, mida sina, Musja. Mees hakkas tallegi välimuse kohta märkusi tegema, aga selles polnud asi 100%. Seega ...
 
duhh-duhh 13. aprill 2009, kl 15.40
minu arusaamise järgi oled ka paks. ja ilmselt treenimata ja rasvane, mis lödiseb. ise olen 52 kilo ja 166 cm pikk ja keha ilus ja trimmis vaatamata 40+ vanusele. kaks last ka kandnud ja sünnitanud. milline Sa küll 10 a pärast oled? ei taha mõeldagi, piisab, kui heidan pilgu klassiõdedele, on ikka räige pilt küll.
 
Jane 13. aprill 2009, kl 16.05
Ükski normaalne mees ei julgeks oma naisele sellist kommentaari teha, kui naine ise enadaga rahul on ja selle mõistvaks teinud.
Aga kui sa vingud iga liigse grammi kohta, siis lõpuks näebki su mees sind samamoodi nagu sina.
Ja kaal ei ole põhiline, trenni tuleb teha.
 
Cish 13. aprill 2009, kl 16.11
to duhh-duhh
Kehataju ja söömishäired pidid olema ju nooremate inimeste teema:S

to 160/56 (teemaalgataja)
Sulle jõudu! Ei mina usu, et mehel keegi teine on. Ilmselt tahab jah lihtsalt sulle aru pähe tuua, et kaal liiga suureks ei läheks ja seega toitumishäired tagasi ei tuleks;)
 
nujah 13. aprill 2009, kl 17.39
ma ülde 158 cm ja 64 kilo peaks vist üles pooma .aga kui mulle julgeks mees mainida et olen paks ,siis ega ma sõnadega võlgu jää.kui ei meeldi marssigu minema kes kutsus siia elama.olen aastaid trennis käind söön tavaliselt seega ka kaal kogu aeg selline 16 aastat.peaasi et ise rahul.olgu teistele paks või mis iganes.
 
ang 13. aprill 2009, kl 18.31
me võime ju arutleda, mida mees mõelda võis, aga kuna me teda ei tunne, ei saa sotti nii ehk naa. aga - kui mõte oli, et elaks tervislikumalt, lähme jooksma-jalutama, enne kui kilosid juurde tuleb (sest kus on, sinna vahel ka antakse), enne kui tervis käest, enne kui ise oled õnnetu - siis neela see, KUIDAS ta seda ütles, alla ja ole tänulik, et armastav inimene su pilgu võimalikule algavale probleemile juhtis. kui mõte oli - oled minu jaoks liiga paks, mulle meeldivad saledamad, siis on teine teema.
 
ang lisaks 13. aprill 2009, kl 18.42
numbrite järgi pole sa muidugi paks sugugi.

eraldi teema on see, et järgmine kord, kui mees midagi ütleb, millest sa päris täpselt aru ei saa, küsi temals ja otse - mida sa sellega mõtled? kas nii, või naa või ei mõelnud seekord üldse, niisama pahas tujus? sest nagu isegi aru saad, saad siit kõike, alates sõimust, kui jube paks sa ikka oled, soovitusteni mees kohe ja täna ukse taha tõsta.
 
nii 13. aprill 2009, kl 19.39
arvan, et selliste inimeste arvamust kaalu kohta, kes ise kaaluvad pikkus miinus 120-110 ja peavad ennast paksuks, ei maksa üldse tõsiselt võtta, sest ilmselgelt pole nende psüühika korras ja nad ei suuda ei enda ega teiste kehakaalu adekvaatselt hinnata.
 
anu 13. aprill 2009, kl 21.01
Pikkus-110 on naise ideaalkaal e. 160 cm juures 50 kg peaksid kaaluma, et saledaks kvalifitseeruda.
Ise 170 ja 52 kg.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!