Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mees ütles, et olen paks
 
kunagine paksuke 13. aprill 2009, kl 21.12
Kui naisena sa ise oma kehaga ja kaaluga rahul pole, siis ilmselt oled kaaluteemast ise ka rääkinud. Ja mehele on see kõrvu jäänud lihtsalt.
Kui naine ise on oma kehaga täiesti rahul, ei aja ka mees kaaluteemat.
Ise olin ka 6 kg ülemäära tutvuse algul, mees andis vihjamisi läbi lillede mõista, et võiksin rohkem sporti teha(mees ise spordipoiss). Ja võtsingi end kätte e. hakkasin mõislikumalt toituma+regulaarne trenn. Sain ideaalkaalu ja nüüd saan teiste meeste tähelepanu + sõbrannad on heas mõttes kadedad. Saan kanda igasuguseid riideid, ei pea rannas põdema ja olen särama löönud igatpidi.
Ühesõnaga kui on ülearust pekki, on selle kadumine puhas rõõm, tasub pingutust.
 
ang to anu 13. aprill 2009, kl 21.31
Pikkus-110 on naise ideaalkaal e. 160 cm juures 50 kg peaksid kaaluma, et saledaks kvalifitseeruda.
------------
Just - IDEAALkaal, mitte NORMAALkaal. miks peab mingit ideaali kogu aeg taga ajama?
 
gasolina 13. aprill 2009, kl 23.04
oehhh....
mul on hetkel mingi 10kg kindlasti üleliia, endalgi raske olla - ja siis ütleb kallim ilusasti, et vaata et sa väga palju alla ei võta, kaissu peab ju ka midagi jääma :) Õnneks on ta sedasorti, kellele vist natsa pehmemad naised meeldivad.
 
ole konkreetne 14. aprill 2009, kl 06.11
Naljaks, et abiellutakse selliste toladega. Saada oma mees arsti juurde ja kui ta ei soostu minema, siis ütle konkreetselt , et edaspidi sa oma välimuse kohta märkusi temalt kuulda mitte mingil juhul ei soovi ja kui temale see variant ka ei sobi, siis tõsta kraamikott ukse taha. Las kolib kellegi saledama juurde.
 
160/56 14. aprill 2009, kl 07.47
rääkisin temaga siis eile õhtul sellest. isegi õnnestus rahulikuks jääda, kuigi üldiselt olen hästi emotsionaalne ja hakkan kergesti karjuma ja nutma.
tagasiside, mis sain oli umbes nii, et suur probleem need kilod talle pole, aga pool aastat tagasi olin natuke saledam ja ilusam, siis tõi paar seika, kus ma tema meelest eriti kena välja nägin ja üldse nännutas mind jubedalt, et ma olen ikka hästi ilus ja hea naine.
olen tõesti ise liiga palju kehakaalu teemadel heietanud ja liiga vähe sporti teinud. selle vea ma nüüd parandan:) eile tegin tervisliku õhtusöögi ja hommikul käisin koeraga jooksmas!
kokkuvõttes, nagu siin on öeldud, hea, et ta sellest ikkagi rääkis - valus kuulda oli loomulikult - aga vähemalt on stardipauk selleks, et end kätte võtta ja mitte enam nii kergelt käest lasta.
tänan tähelepanu eest!
 
Muig 14. aprill 2009, kl 11.48
See on tore, et rääkisite, aga "pool aastat tagasi olid ilusam". Really? Sry,tibu, aga see mees jätab su kohe, kui esimene gravitatsioonilaks su kehale ja näole kohale jõuab.
 
naljaninad 14. aprill 2009, kl 15.38
Hoidku taevas, kui rasedus peaks kehakaalule püsivama jälje jätma....

Ja naisuke võtab siis lapsevankri, koera, kaks toidukotti (raskust ikka ka) ja lidub, keel vesti peal, et mehekest ei pahandaks.

Sest mees armastab teda ainult teatud kilogrammide piires. Ei grammigi enam.

Igaüks on oma saatuse sepp.
 
ang 14. aprill 2009, kl 15.54
ja arutelus selgus tõde, ehk siis, sellise seletuse peale paneks mina ka mehikesele kotiga kraami ukse taha.

(kui vaid inimesed oma sisemusega sama palju üritaks vaeva näha, kui välimusega...)
 
eh 14. aprill 2009, kl 15.54
suhte alguses ju ikka pingutatakse, et mehele meeldida. miks seda siis suhte kestes enam teha ei tohi? teemaalgataja on ka ise rahulolematu, oleks ta ise rahul ja mees vinguks, siis oleks jamasti.
ja kui sul ka see suhe kestma ei jää, siis järgmises suhtes oled targem ja hoiad end nn korras.
 
ire 14. aprill 2009, kl 16.05
to eh
Mul on palju geniaalsem idee - äkki edaspidi ei valetaks ennast suhte alguses kellekski teiseks, ah?
 
eh 14. aprill 2009, kl 16.07
ega see, et ennast parimast küljest näitad, ei ole kellekski teiseks valetamine.
valetamine oleks siis, kui ma teeskleks vaimuststust nt kirjaduse ja punaste pükste vastu, aga tegelikkuses vihkaks neid.
 
kaire 14. aprill 2009, kl 16.15
160 ja 56 on ikka paks küll. Selline lühike ümar junn. Ise olen rohkem selline Heti Tulve mõõtu, leijan, et see on igati normaalne kaal ühe alla kolmekümnese naise kohta. Üle kolmekümnesed on ikka juba ise nii vanad, et nad on enamuses niikuinii ülekaalus.
 
naljaninad 14. aprill 2009, kl 16.18
Kairekene on meil nii juhm ja kirjaoskamatu, et kaal ei oma siin enam mingit tähtsust.
 
Kalkun 14. aprill 2009, kl 17.04
Kui suhe põhineb sinult välimusel ja fassaadi hoidmisel, siis on muidugi p.... majas, kui naine 5 kilo juurde võtab. Normaalsete inimeste suhetes selliseid probleeme pole.
 
misvärk 14. aprill 2009, kl 17.52
160/56 EI ole paks, seda võib väita ainult täiesti pime inimene või keegi, kes on ise pro-ana/mia. Scarlett Johannson on paks?
http://i174.photobucket.com/albums/w108/chabao1/SCARLETT-JOHANSON.jpg
http://img2.timeinc.net/people/i/2007/specials/beauties07/beauties/scarlett_johansson.jpg
Kui seda peetakse paksuks, siis on küll midagi valesti. V*tuviha?
 
Hehee 14. aprill 2009, kl 19.07
Teemaalgataja võiks siia kirja panna oma mehekese mõõdud (sealhulgas ka STRATEEGILISED MÕÕDUD) ning selle, kui tihti meheke jaksab... nii üht kui teist. Kardan, et mehekesel endal pole mõõdud ja jõudluse andmed mitte päris ideaalsed ning sellest on tekkinud väike alaväärsuskompleks, mis tahab leevendamist. Aga mis siis saab, kui teemaalgataja jääb rasedaks ja kaal tõuseb lausa üle 10 kilo ja kõht läheb inetult punni?
 
n35 14. aprill 2009, kl 19.10
ma olin verivärskes nooruses 170/60 ja mu mees näris seni mu kallal, kuni kaalusin 45 kilo ning ikka olin ta jaoks veel nats paksuke.
lõpuks tuli ta kapist välja ning nüüd elab koos mingi sajakilosega ning käib gayklubides noori poisse vahtimas
 
ang 14. aprill 2009, kl 19.55
Autor: kaire
Aeg: 04-14-09 16:15
160 ja 56 on ikka paks küll. Selline lühike ümar junn. Ise olen rohkem selline Heti Tulve mõõtu, leijan, et see on igati normaalne kaal ühe alla kolmekümnese naise kohta. Üle kolmekümnesed on ikka juba ise nii vanad, et nad on enamuses niikuinii ülekaalus.

--------------
ei noh, jutt jumala õige. eriti lühikese koha pealt olen nõus - teemaalgataja, katsu ikka pikemaks kasvada, näed ju, kui tubli kaire sel alal on, heti tulvega sama mõõtu (pole küll aimugi, kes see on, aga kindlasti noor, pikk ja ilus)? nüüd viskan labida õlale ja lähen kalmistule - ikkagi üle 30 juba, mis ma siin enam ruumi võtan ja õhku raiskan. ;)
 
eneL 14. aprill 2009, kl 21.24
Jään enda arvamuse juurde, et ka teise vestluse ajal ei öelnud mees midagi koledat. Ebadiplomaatiline vast, aga ega täpset vestluse stenogrammi siin pole. Ei tea ühtegi meest, kes naise ebadiplomaatilise väljendi pärast draama teeks ja ta maha jätaks. Pigem usun ma, et mees võib jätta naise maha siis, kui see liiga kergesti solvub ja iga asja peale tönnima hakkab. Eks pidev iga sõna valimine ja süütunne väsitab ära.

Teemaalgatajale soovin jõudu ja mitte liialt palju uskuda, kui öeldakse, et mees on lootusetu. Sa tunned oma meest paremini, kui ükskõik kes siin foorumis.
Kusjuures teemaalgataja ütleb, et ta ise on liiga palju kehakaalu teemadel heietanud. Minu meelest piisav motiiv, et mees hakkaks teravdatud tähelepanuga jälgima.
 
A 15. aprill 2009, kl 11.41
misvärk - enamasti nende ilupiltide peal photoshopitakse need näitlejad/ lauljad/ kuulsused kõik saledamaks. scarlett on väga kena aga trullakas ja ta on ise sellega nõus ja kogu maailm aktsepteerib seda. mina isiklikult arvan, et ta peaks sellesse kaalu jääma aga viimased uudised filmirindelt ütlevad, et noor daam on kaalukaotajate ridadesse astunud.
 
eva 15. aprill 2009, kl 11.53
/Naljaks, et abiellutakse selliste toladega. Saada oma mees arsti juurde ja kui ta ei soostu minema, siis ütle konkreetselt , et edaspidi sa oma välimuse kohta märkusi temalt kuulda mitte mingil juhul ei soovi/

Miks ei või oma kaasadele välimuse kohta märkusi teha? Komplimente võib aja märkusi ei või? Kas abikaasa ei peaks olema mitte maailma kõige lähedasem inimene, kellega saad igas asjas 100% aus olla? Kui su mehele tekiks õllekõht abielu jooksul, kas sa siis ei ütleks seda talle? Mina küll ütleks.
 
realist 15. aprill 2009, kl 11.58
Olgem ausad, mehed armastavad silmadega! Ja ilus e. proportsioonis keha on naise puhul väga tähtis. Seega ka rasedus ei tohiks kehakaalule väga püsivat jälge jätta, 6 kuuga saab ju end normaalseks treenida jälle.
Mehed abielludes ei taha, et naine muutuks :) St. kui abiellud kena, hoolitsetud ja saleda naisega, siis peab selliseks ka jääma. Vastasel korral on õigus "pettasaamise" pärast kaubast loobuda. Naised aga loodavad abielludes, et mees muutuks:)
 
iiiik 15. aprill 2009, kl 12.03
to realist

palun mine oma planeedile tagasi.
 
realist 15. aprill 2009, kl 12.10
Mina abiellusin saleda sportliku kehaga mehega, kes regulaarselt trenni teeb. Ma küll ei lubaks mehel pekiseks minna kooselu käigus. Kui ma pekist inimest tahaks, oleks ju abiellunud pekisega. Kohe teeks märkuse kui õllekõht vms mehel tekiks.
 
heh 15. aprill 2009, kl 12.13
"Kohe teeks märkuse kui õllekõht vms mehel tekiks."
vms. nagu näiteks vananemine?
 
n50 15. aprill 2009, kl 18.51
see pekk võib tekkida ka näiteks hormoonsüstidest nagu näiteks minu mehel ja lahti ei saa sest enam kuidagi, eks vanemas eas ongi see raskem. Kui meenutan seda kena ja saledat poissi, kes ta kord oli, veel mõned aastad tagasi, siis... liigne pekk on vaid pisike nö. esteetiline viga, suurem viga on käestläinud tervis, suures osas "tänu" neilesamadele liiga tugevatele ja liiga pikalt süstitud hormoonidele e. ühe arsti veale.
Teemaalgataja kaal on küll igati normaalne. Kui mehe arvates on see paks, siis kas ta ikka armastab sind? Ma ka olin kunagi samas pikkuses ja kaalus peale last, enne olin mõned kilod vähem. Ka minu tollane mees ütles, et olen paks. Asi ei olnud tegelikult minu paksuses, vaid selles, et mehel oli tekkinud teine ja lahku me läksimegi. Praeguse mees pole kunagi arvanud, et paks olen, kuigi olen viimastel aastatel oluliselt juurde võtnud. Ütleb, et head naist e. mind võiks veelgi rohkem olla.
 
realist 17. aprill 2009, kl 11.11
heh-ile

Vale võrdlus. Vananemine on looduse loomulik protsess, mille vastu inimene midagi teha ei saa.
Kuid õllekõht, enda rasva söömine on puhtalt inimese enda vale elustiili ja toitumise tulemus! Söö tervislikult, tee sporti ja saad isegi 90-selt suures olla sale-vormis.
 
Solo 17. aprill 2009, kl 12.47
Aga minul on uudis - kannatasin jupi aega (olen 40), 169 cm ja kaal tõusis 2 aastaga minu pingutustest hoolimata 100 kilole, enne olin 65 kg, kõht muutus eriti suureks,
ja täna sain teada, et minul on ISEGI 2 (väike)kasvajat, muidu teadlikuna käin iga-aastases püsikontrollis, toitun AINULT tervilikult, muud ei teegi kui liigun, ja nüüd on vastus käes. Järgmisel nädalal on operatsioon.
Mölisejad, võtke üldse vähe vaiksemaks, alati ei ole tegu obsessiivse õgija või parmuõlle kummutajatega!
 
vat-vat 17. aprill 2009, kl 12.50
viimasele - ei maksa oma tervislikkusega üle pingutada, haigused tulevad sellest hoolimata külge.aga sina oled erand, enamik läheb paksuks ikka õgimise tulemusena.
 
kass 07. aprill 2018, kl 01.28
kaire Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 160 ja 56 on ikka paks küll. Selline lühike ümar j
> unn. Ise olen rohkem selline Heti Tulve mõõtu, lei
> jan, et see on igati normaalne kaal ühe alla kolme
> kümnese naise kohta. Üle kolmekümnesed on ikka jub
> a ise nii vanad, et nad on enamuses niikuinii ülek
> aalus.
Loll lits oled
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!