Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
keskerakond võitis
 
appi 07. juuni 2009, kl 23.11
Mis nüüd saab Eeesti riigist?
 
wtf 07. juuni 2009, kl 23.11
no tra te siis ei läind valima!
 
Pojeng 07. juuni 2009, kl 23.13
Jah, kurb, aga no mida sa teed, kui nii paljudel inimestel pea mitte kuidagi õigemas suunas ei taha jagada :(
 
kreet 07. juuni 2009, kl 23.13
normaalne, nüüd läheb kolm keskerakonna tölli eestist ära
super ju !
 
kk 07. juuni 2009, kl 23.18
just, kreet! tuleb mõelda positiivselt.

keskerakond on lihtsalt teistest tunduvalt targem ja on haaranud endale kogu venekeelse valijaskonna, mida ükski teine erakond polegi tahtnud püüda.
 
tolgus 07. juuni 2009, kl 23.19
ma arvan, et kui ma oleks läinud valima, siis oleks tulemus sama olnud, mina ei usu et need valimised päris õiged olid, eks pekinägu sahkerdas oma valimiskastide ja e-hääletuse ja jumal teab millega veel.
 
võeh 07. juuni 2009, kl 23.19
Lollakas, mis sest eesti riigist ikka saab :D Rääbakas Katku-Vilja teeb maksumaksjate raha eest natuke ainult marki täis, muud midagi. Samas parem ikka kui klenski ju.
Ainult see on paha, et seda kesikute möla hakkab nüüd tulema vahetpidamata kuni KOV valimisteni.
 
ht 07. juuni 2009, kl 23.24
Nüüd nad saavad hakata laulma oma ülistuslaulu. Aga ma loodan, et kohalikel valimistel näeme midagi muud. Venkud ja penskarid on ju aktiivsed valijad, neile söödad midagi ette ja nad kohe haaravad kinni ka.
 
eestlane 07. juuni 2009, kl 23.28
rõve, olen täitsa endast väljas. kuradi venelaste käsilased keskerakondlased, vastik.
 
haa 07. juuni 2009, kl 23.27
Ühest kohast jäävad vist ikka ilma:D
 
gee 07. juuni 2009, kl 23.27
Ma loodan üksnes seda, et siin need ei virise, kes valimas ei käinud.
 
lll 07. juuni 2009, kl 23.29
kohalikel valimistel saavad valida ka kõik hallipassimehed ja eesti elamisloaga vene kodanikud, mis tähendab, et kesikute edu on veelgi suurem
 
oot 07. juuni 2009, kl 23.30
haa, miks nad ühest kohast ilma jäävad?
 
oot 07. juuni 2009, kl 23.34
kaks kohta said jah. asi seegi - peaasi, et mitte kolm.
 
mimmu 07. juuni 2009, kl 23.34
valimas käisin, valisin rohelised. Aga esialgne tulemus võttis vanduma ja ajab jooma. Kes need debiilid on, ausalt tahaks näha mõnda.
 
oodake 07. juuni 2009, kl 23.58
ei tea ju veel kas kaks või kolm kohta, osades hääled lugemata.
 
v 08. juuni 2009, kl 00.06
heldeke, kas kedagi siin ÜLLATAS, et kesk võitis???
 
ennem kusikud kui reformierako 08. juuni 2009, kl 00.07
mulle ka kusikud ei meeldi, aga neil rohkem autunnet kui reform koertel. need ju varastaksid terve riigi elanikonna paljaks. 1% oleks siin riigis võimalik elada kui need võimule jääksid.
ühe kusikute häältest oleks võinud martin helme saada
 
heee 08. juuni 2009, kl 00.17
RAHU - ainult 2 kesku troppi ju said, tõsi, kuid ülejäänud 4 on ju normaalsed/talutavad inimesed. Nii et polegi väga hull.
 
täpilineMaailm 08. juuni 2009, kl 01.21
Valisin Tarandi ja Keskerakonnna vastu pole ka midagi. Olen rahul. Jumal tänatud, et reformikad ei võitnud.
 
tg 08. juuni 2009, kl 03.48
Kuna europarlamendis peab meie reformarite esindaja paratamtult minema niikuinii samasse leeri kus on keskid, siis tegelikult pole vahet kumb neist kuipalju kohti eraldi võttes sai. Euroopas on nad ju üks ja sama partei.
 
to täpilineMaailm 08. juuni 2009, kl 06.47
kui su jaoks on Tarand ja Kesk üks ja seesama, nö vahet pole, siis näitab see seda, et sa ei jaga ikka üldse matsu, mis meil toimub. vot just sinusugused ei peaks hääletamas käima!!!
 
ärge vinguge 08. juuni 2009, kl 07.21
See peabki nii olema, reform on ainult rikkurite partei.
 
ah 08. juuni 2009, kl 07.40
muideks, reformikad näevad kurja vaeva, et kesikuid oma fraktsioonist Brüsselis väljasüüa.
Ma tõesti loodan, et ükskord see õnnestub.

Irw...aga ma'i kujuta ette, mida se masajalast ja keeleoskamatu Viljake seal Brüsselis peale hakkab? Ilmselt istub suuremast ajast eurokohtu ukse taga, et Eesti riigi ja Ansipi vastu kaebusi esitada.
Kahju, idiootide konsentratsioon on meil ikka jube suur. Ja nii me oma vabaduse maha müüme taaskord, mis sügisel saab, ma ei taha mõeldagi:S
 
krt! 08. juuni 2009, kl 08.13
vALIMAS KÄIS AINULT NATUKE ÜLE 40 % , AGA SIIN ON KÕIK KÕVAD MEHED KOMMIMA JA SÕIMAMA,EKS AJANUD OMA PEKINE TAGUMIK VALIMA SIIS OLEKS VÕITJAD TEISED OLNUD!
 
mimmu 08. juuni 2009, kl 09.08
just, valige ometi. Reform ei ole mingi rikkurite erakond, kas sa tahaksid siis Ühtse vENEMAA POLIITIKAT VÕI? Tarand ei meeldi, täielik mats, loodame et eestimeelne. Vilja ajab öökima, ripprindade näitus ja keeleoskamatus, no mis sa kostad, loodab vist vene keele peale.
 
Täpitriin 08. juuni 2009, kl 09.23
Vaadates, kust anti enamus hääled, on täiesti loomulik, et KE sai oma 2 kohta. Üllatus võis olla pigem Tarandi võimas häälte arv, ise lootsin, et 2 häält saab IRL, sest Mihkelson oleks Euroopasse hea valik, aga samas on ta ka siin tegija.
RE-d toetavad uuendusmeelsed, edukad inimesed, kes teevad enda aitamiseks ka ise ära ega looda kõiges riigi peale ja tahavad liikumist ning innovaatilisust.
 
m 08. juuni 2009, kl 09.40
Käisin valimas aga Keskerakonda ei valinud. Krt ma olen nii pettunud
 
. 08. juuni 2009, kl 09.43
Aga vot mind ajab vihaseks see, kuidas savipätsil on õnnestunud rahvad ansipi vastu pöörata. Kõik räägivad, et ansip on see, kes riigi põhja lasi jnejne. No krt küll! Nagu tema oleks süüdi, et ÜLEMAAILMNE kriis on. Kuskilt peab ju kärpeid tegema. Savipäts aga ise hiilgab kogu selle keskel, nagu tema valitsuseajal oleks olnud kõigil kuldkausid ninade all. Ja kõige hulle on see, et tavalised lihtinimesed usuvad ka seda lolli ila.

Lihtsalt sattus reformile väga halb ajastus, mil valitseda.

Olen kah pahane, et kusikud võitsid. (muidugi käisin ise ka valimas). Aga noh, mis teha, propaganda oli ju muidugi vägev kah. Usun, et haritumad inimesed teda ei valinud.
 
ft 08. juuni 2009, kl 10.07
Kõige ebasümpaatsem nendest 6-st ongi KE teine sissesaanu ehk Vilja.

Vilja asemel oleks pidanud olema mõni sots või roheline...

Et IRL 2 kohta saanuks, seda oleks olnud palju loota.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!