Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kas 90-d aastad olid tantsulugudega tõesti laste päralt!?
 
pettunud täiega 01. veebruar 2014, kl 11.08
Mulle meeldisid 90-datel paljud eesti lood, mida tollal sai kuulda raadiost ja neid sai ka lindistatud siis. Näiteks meeldis tollal mulle laul ,,Numbri valin...,, mida esitas tollal ,,Duubel pluss,, Arvasin, et seda esitasid ikka täiskasvanud, nii 20-22-aastased. Laul meeldis mulle tõesti. Kuid nüüd olen Alo tv-st seda bändi laulmas näinud seda lugu ja ma pidin äärepealt shoki saama!!! Sest selgus et seda ,,numbri-lugu,,esitasid vaevalt 14-15-aastased pubekad! See mmutis mu arvamust sellest laulust täega ja enam ei talu ma seda laulu üldse!
Ka keegi Mariliis laulis 90-datel laule ,,Mis tegema ma pean,, ja ,,Teine dimensioon,, Need oleksid ka olnud väga head tantsulood, kuid häälest on aru saada, neid laulis mingi 13-aastane! See, et neid lugusid mingid lapsed esitasid, solkis täiega ära muidu head lood! Mis lasteaastad need 90-dad ometi olid, et just sellises eas peamiselt lugusid tehti!?
 
kõigepealt paluks 01. veebruar 2014, kl 11.16
tõestust selle info kohta, et esitajad nii noored olid siis. olid nad jee!
 
google on su sõber :) 01. veebruar 2014, kl 11.18
Duubel + naislaulja on sündinud 1970 aastal, edasi mõtle ise...
 
miks pettuda 01. veebruar 2014, kl 13.10
Kui sulle meeldisid 90-ndate lastelaulud, siis keda selles süüdistada :)? Toome alustas vist ka 14 aastaselt bändis....
 
teema autor 01. veebruar 2014, kl 13.35
Kui ma oleks tollal teadnud, et vaevu 14-15-aastased ,,Duubel plussis,, laulsid, siis poleks ma iialgi lindistanud seda numbri-laulu! Ja selle Mariliisi lugusid ma ei lindistanud üldse,kuigi lood olid head, sest mulle ei meeldinud, et mingi 13-aastane neid esitas.
rästu 01. veebruar 2014, kl 13.42
tahad mürki võtta...ma ulatan, see ei tapa, aa ehk rahustab...:DDD
 
mõtlen kaasa 01. veebruar 2014, kl 15.09
Aga kui sulle lugu meeldib, siis mis seal vahet on, kui vana on esitaja? 90ndatel alustasid tõepoolest mitmed toona lapseohtu esitajad - Maarja, Koit, Mari-Liis...aga omas ajas olid nad väga lahedad :)
 
greip 01. veebruar 2014, kl 16.32
Miks pidi keegi 90ndail kuulama Mariliisi vms, kui oli olemas KLF, Black Box, Snap jm head tantsumusa?
 
iks 01. veebruar 2014, kl 16.57
90-date algus oli selline aeg kus töökuulutustes otsiti avalikult pikajalgset ja miniseelikuga töötajat ning 25 oli juba liiga vana. Olin sellel ajal noor ja samuti täiesti vihane sellise suhtumise peale. Mehed olid siis ülimatšod ja naised ülitibid, blondeeritud lokkidega.
Mingi titalikkus lõi ka muusikast läbi.
 
autorile 01. veebruar 2014, kl 20.59
loe palun uuesti google on su sõber postitus läbi ja tee väike matemaatiline tehe :)
 
nojeerum 01. veebruar 2014, kl 22.59
minu arust on teemaalgataja ise lapseajuga.
kui laul meeldis, mis vahet siis on, kui vand olid esitajad.
järelikult olid andekad lapsed siis.
mozart kirjutas ka oma esimesed teosed 5aastaselt. mis nüüd hakkame teda sellepärast kõik põlgama või?:))
 
kiisukene 02. veebruar 2014, kl 18.36
90-datel aastael oli ka ,,7 vaprat,, saade, kuid seal küll polnud näha pubekatest bände. 13-14-15-aastaste koht on ikka Laulukarussellis, mitte mingis diskobändis :D
 
ka näinud 02. veebruar 2014, kl 18.55
Duubel+ lauljaid. No tõesti, näevad välja seal nagu vaevalt 14-15-aastased poisikesed ja ka naislaulja keksib nagu pubekast plika laval,näevad tõesti välja nagu alaealised täiega. kas nii sobib täiskasvanutele, isegi kui nad ongi vaid 20-aastased või ka 18?
 
C5 02. veebruar 2014, kl 20.06
7-s vapras oli JAM oma looga C5. nende video oli sihuke udukogu, et esinejaid eriti ei tuvastanud. kui siis hiljem sai lauljaid nähtud, siis nad olid ikka väääga noored
 
.,. 02. veebruar 2014, kl 22.37
90-d oli päkapiku disko ajastu. Lastelt lastele, 486 arvutiga toodetud "tiu-tiu bib-bib-bi-pap-peeo" šedöövrid. Paljud tõsised muusikud otsisid siis endale teise ameti või müüsid pille, et ära elada. Õnneks aga ajad muutuvad:)
 
entel-tentel-trikatrei 04. veebruar 2014, kl 13.06
Olikd kunagi sellised laste laulusaated nagu Entel-Tentel, Laulujütsid, Lauluvanker ja viimane siis Laulukarussell. Nendes saadetes olid kuni 5-17-aastased. Ei saa aru, mis sellised 13-14-15-aastased otsisid diskobändisesse, kui nende jaoks olid olemas lastele mõeldud laulusaated!?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!