Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kes on see P, et ta siin heietamist jätta ei suuda!?p, LÕPETA om
 
P-le 09. juuni 2014, kl 07.28
See teema siin pole ju sinu tehtud ja seega puudub sul õigustus siin jätkata sõbranna kunagise ning väga ammuse käitumise üle imestamist. Oma tehtud teemas said seda teha sadade lehekülgede kaupa. Sulle anti ka nõu ja selgitati kõike erinevatest vaatenurkadest vaadates sadade lehekülgede kaupa. Tõesti, tõesti, kui see kõik sulle nii armas on, loe oma vana teemat ning ära hakka siin jälle otsast peale!
Inimeste pähe mahub üldjuhul palju, kohe väga palju erinevaid mõtteid ja teemasid, mille üle mõelda. Kui hakata vaid üht neist eristama ja rohkem välja tooma, summutab see varsti kõik ülejäänud. Proportsioonist välja viidud mõttetegevus hakkab inimest närima ja ahistama ning keerab inimese normaalse elu täielikult nässu. Nii on sinuga juhtunudki.
Kuna su mõttetegevus oli juba ennegi pehmelt öeldes imelik (sundkäitumine lähtuvalt põhjendamatutest süütunnetest), siis kogu oma mammut-teemaga vaid süvendasid ning võimendasid normaalsest elust eemaldumist ja oma ebanormaalset mõttetegevust.
Nagu isegi peaksid mõistma, ei viinud su sama asja üle nämmutamine sind grammikestki rahunemisele, asjast arusaamisele lähemale, hoopis vastupidi.
Palved, mis paluvad sind lõpetada, on tõesti heatahtlikud ning sind sellelt kiiresti tiirlevalt "kuradirattalt" maha tulla aidata üritavad. Ole ka ise enda vastu heatahtlik ning keskendu nüüd teistele teemadele! Iga inimese elus on ju võrratult rohkem kui vaid üks tähtis sündmus, ka sinu elus.
 
ei noh, täitsa lõpp! 09. juuni 2014, kl 12.19
Nüüd jätkab see hull P siin samas vaimus, sest ta ligi 200-leheküljeline teema on kinni pandud. @
Ega see haige tüüp ei loobu, ta eelistab olla tähelepanu keskpunktis ja laseb nüüd sellel lehel muutuda teema 1000-leheküljeliseks!?
 
issand jumal 09. juuni 2014, kl 12.25
Ka mina olen saanud kannatada mõne sellise isiku tõttu, keda sai peetud heaks inimeseks, kuid kes mulle noa selga lõi! Kuid ma ei hakka sellepärast oma elu rikkuma, et sellest vahetpidamata igaühele edasi-tagasi ketraksin! Mul ei tuleks pähegi siin mingi minevikust ,,kah-sõbranna,, tõttu teemat mitusada lehekülge pikaks venitada. See P siin ketrab ja ketrab edasi-tagasi oma teemat, ei lõpeta iialgi! Ja kuna ta juba ligi 200 lehekülge pikk teema kinni pandi, siis hakkas ta siin otsast pihta sama asjaga!
 
P. 09. juuni 2014, kl 13.03
P-le
Seda, millest viimases kommis kirjutasin, varem kirjutanud ei olnud.

Kirjutan asjadest, mis on mind palju aastaid väga häirinud.
Tegelikult ei arva, et kirjutatu võimendas.
Oli juba ENNE VÕIMENDUNUD, pidevalt oli meeles ja mõtlesin selle peale.

Nagu needus on see mul meeles nüüd juba 13 aastat. Päriselt on nagu needus, kohe mitte ei lähe meelest.

Ei no, täitsa lõpp !
Kirjutan sellepärast, et see lugu HÄIRIB mind, NÄRIB kohe seest.

Samuti kohutavalt KAHETSEN, et selle naise kavaluse võrku kukkusin.

Issand jumal
Jah, sul on õigus.
Kui peigmeest ja aborti ei oleks olnud, oleks palju lihtsam selline salakaval naisterahvas unustada.

Peigmehe lugu teeb asja raskeks. Peigmehest lahkumineku ja abordi pärast on hinges lein.

Huvitav on tõesti, see naine halvustas mind 20-25a tagasi, aga mina ikka uskusin, et ta on nii hea inimene.
 
m 09. juuni 2014, kl 15.13
kus see niinimetatud peigmees praegu on,suhtled sa temaga,miks mul on tunne et see jutt siin on väljamõeldis,millega sa tõestad et see oli päriselt nii,sa ju lihtsalt jahud ja jahud ühte ja seda sama,isegi koolilaps suudaks sellise jutu välja mõelda ja siis siin tähelepanu saada
 
Tõnn 09. juuni 2014, kl 15.19
Tõesta, et oled meie õige P.
 
P. 09. juuni 2014, kl 19.09
M
Me suhtlemine "sõbrannaga" oligi nagu koolilastel.
Sõnumit PUGEMINE ON SINU TÖÖ ei saada ükski terve psüühikaga keskealine naine.

Samuti ei ilgu, ei parasta niimoodi ükski keskealine naine. Nii käituvad koolilapsed.

Sa oled hale pugeja, nõme - milline normaalne täiskasvanu niimoodi räägib ??????

Kuidas ma tõestan, lähme koos naistearstile, kus aborti tegin ? Arst siis ütleb, jah, selline isik käis siin 13 aastat tagasi aborti tegemas.

Tõnn
Ikka ise olen.
 
m 09. juuni 2014, kl 19.54
see on nii lahe kuidas sa nopid siit välja need asjad millele sa vastata tahad, kus su peigmees on praegu ma küsisin? ükski terve psüühikaga inimene ei jaura siin oma sõbrannast keda ei ole olemas, ja ma ei rääkinud mitte sinust kui kooliealisest vaid sellest et iga teismeline saaks sellise jutu väljamõelda suures tähelepanu vajaduses,sa käitud ju praegu nagu hale teismeline armuvalus,ma olen ka aborti teinud kellegi survel ,aga nääd elan edasi!!
 
to.... 09. juuni 2014, kl 20.24
:D :D :D saite, mis tahtsite te p..e kukkunud terapeudid :D
 
viimasele 09. juuni 2014, kl 21.17
Sinu huumor mulle meeldib :)
 
Kumb 09. juuni 2014, kl 21.28
P kas lotot mängid?
 
P. 10. juuni 2014, kl 01.04
Kumb
Ei mängi. Isa ostis küll stangaajal lotopileteid, aga ta ei võitnud kordagi.

M
Peigmees ilmselt elab ikka sama naisega edasi.
Olen teda 13 aasta jooksul mõned korrad näinud, aga ta ei räägi oma eraelust.
Ma ei ole midagi küsinud ka, sest tean, et seda teemat ta ei puuduta.

Jätaksin endast küsimustega imeliku mulje.

Mis mõttes "sõbrannat" ei ole olemas ?
Kahjuks kõik nii oligi, nagu kirjutasin.

Milleks peaks üldse midagi välja mõtlema ?
Näiteks mulle pakub elu tihti teemasid, mille üle ma imestan või millest ma aru ei saa.

Ka netis komme lugedes tihti imestan, et kuidas küll nii saab kirjutada.

Kahjuks sinu arvamuse peale "sõbranna" alatu käitumine ei muutu olematuks.

Olin naiivne, allusin "sõbranna" mõjutustele ning seda olematuks teha ei saa.

Ilmselt ma ikka ei olnud vanuses 20-33 koomas ning ei näinud kõik need 13 aastat und.
Oleks hea küll, kui see oleks uni olnud.
 
P. veel 10. juuni 2014, kl 01.09
M
Kui nii võtta, sul on õigus.
Sõbrannat mul tõesti olnud EI OLEGI, oli lihtsalt üks naisterahvas, kellega kuigipalju suhtlesin.

Sõbrannad me ju ei olnud.

Sõbranna on see, kes sind hindab, hoiab, sulle head soovib. Sõbrad ikka on üksteisele toeks.

Kui aga nn. "sõbranna" põlgab sind, käitub sinuga nagu idioodiga, alandab sind - siis on ju tegelikult tegu VAENLASEGA.
 
P. veel 10. juuni 2014, kl 01.26
M
Terminit "armuvalus teismeline" ei mõista ma üldse.

Mind näiteks 16a poisid üldse ei huvitanud.
Olin 16, kui koolivaheajal käisin külas tädipoja naise õel.
Tal olid sõbrannad külas ja suure õhinaga räägiti poistest. See oli minu jaoks nii igav, meeletult tüütu ja igav oli mul seda poiste-jutte kuulata.

Ja ma ei saanud poiste-huvist üldse aru.

Ütle ausalt, kui sa jääd ilma pereelust mingi naise manipuleerimise tulemusena, kas parastaksid ja ilguksid samamoodi ???????????

Siis oleks sul kindlalt teine jutt, praegu sul lihtsalt hea ilkuda, sest sind see lugu ju ei puuduta.

Kui ikka ennast ja enda lähedasi ei puuduta, küll on mõnus ilkuda, on ju ?
 
sallivus 10. juuni 2014, kl 02.17
kus nüüd sinu sallivus siis sai,P?
oled ju niiiii hea,niiii hea...egomaniak.
seda kaastunnest sa ju siit kerjadki?
 
P. to Sallivus 10. juuni 2014, kl 02.47
Peale sellist pauku ma küll enam alandlikult edasi roomata ja kõikide ees koogutada ei suuda.

Liiga valusa õppetunni sain.

Kordan veel, et soovin selle naise absurdsest käitumisest aru saada.

Samuti ei keela mitte keegi sinul oma muredest kirjutada.
Kui sul on mure, võid ju samuti kirjutada nii pikalt, kui vajadust tunned või kui kergem hakkab.

Ma küll hukka ei mõista, kui tuleksid siia oma probleemi kurtma.

Jah, mul on tõesti kergem, kui sellest kirjutada saan.
Kõige rohkem soovin selle naise käitumise tagamaad mõista.

Kui sinuga käitub lähedane inimene nagu idioodiga, kas sa tõesti ei soovi teada, MIS TAL ARUS ON.
Ma ei usu, et sa ei soovi.

Oleneb täielikult ka, kas inetult käituja on lähedane või võõras.
 
P. veel to Sallivus 10. juuni 2014, kl 02.57
Lisan veel, et peaksin ikka täiesti arengupeetusega olema, et peale sellist üleelamist kõikide naiste ees edasi lömitaksin ja jalataldu lakuksin.

Kõik need 33 aastat ma ju alandlikult roomasin teiste naiste ees ja pidasin kõiki naisi endast paremaks.

Uskusin, et teiste naiste sõna on seadus ja püha tõde.

Ainult ennast pidasin ullikeseks, kes peab teisi naisi teenendama.
Kas pean ikka veel niimoodi edasi mõtlema, et ma mõttetu ullike, teised naised aga kuningannad ??????????
 
P. veel to Sallivus 10. juuni 2014, kl 03.08
Nüüd siis 3-s komm.
Tegelikult ei saanud ikkagi aru, mis mõttes sallivus ?

Kas pean musta valgeks rääkima ja endale sisendama, et "sõbranna" on nii hea ja tegi ju head.

Mu pereelu hävitamine, hilisemad sõnumid PUGEMINE ON SINU TÖÖ, sa oled hale kuju, hale vanamutt oled - kõik need sõnumid ja ütlused oli tegelikult "sõbranna"-poolne heategu.

Kusjuures ma pikka aega uskusin, et "sõbranna" ongi hea ja õilis, kuigi ta minuga õelutses.

Selle õelutsemise unustasin hoopis ära ja sisimas kiitsin, kui hea ja üllas inimene "sõbranna" ikka on.

Ilmselt sellepärast oli "sõbranna" hilisem käitumine shokk. Sest olin loonud temast pildi kui õilsast ja südamlikust inimest.

Täielik pauk oli, kui selgus, et see naine on täiesti risti vastupidine minu loodud kuvandile.
 
kas pressib jälle 100 täis 10. juuni 2014, kl 03.25
kas seekord piirdub asi 100 või 200 või 300 leheküljega? vot see on selle sajandi suurim probleem.
 
intellektuaalsed haritusega daamid 10. juuni 2014, kl 10.50
Oled meie eeskuju ja hingerõõm.
 
P. 10. juuni 2014, kl 14.46
Tegelikult oli juba kirjutades ebamugav ja piinlik, et nii ägedalt reageerin.
Aga lihtsalt see on mu jaoks hell teema ning mõned hurjutavad kommid teevad haiget ning sellest ka valuline reaktsioon.
 
blogiruum 10. juuni 2014, kl 17.19
kas see jura blogide veebiruumi ei võiks üle kolida?
mulle muidu P järjekindlus ja kiiksuga huumor meeldib, juttu ju jätkub kauemaks.
 
P. 10. juuni 2014, kl 19.57
Blogiruum
Eks ma püüan oma naiivsust ja kergeusklikkust natuke huumoriga võtta, muidu võib päris hulluks minna.

On ju häbiasi, et ma vanas eas nii naiivne olin.

Mulle tundub siiani uskumatu, et lõpuks ometi saan ennast tühjaks rääkida.
Muidugi olen selle võimaluse eest tänulik.
 
ok 10. juuni 2014, kl 22.43
Aga kas sa anaalist oleksid huvitatud ?
 
nojah 10. juuni 2014, kl 23.01
igaühel on elus inimesed, keda ta väärib ning kes tulevad midagi õpetama. Mõni aga jääbki nagu liimi sisse kinni ja ei õpi. Eks heieta siis kogu oma ülejäänud elu seda saagat, kui soovid. Edu!
 
Pp to nojah 10. juuni 2014, kl 23.08
See pole sinu saaga et arvustama tulla.
 
nojah 10. juuni 2014, kl 23.54
Kle mida sa aff ülbitsed?!
 
P. 11. juuni 2014, kl 03.03
Nojah
Mida ma "sõbranna" käitumisest õppisin ?
Seda, et ükski heategu ei jää karistamata.

Ja seda, kui suhtud valesse inimesse hästi, teed talle head, peab tema sind ohmuks ja pugejaks.
 
kraadiga naisharitlane 11. juuni 2014, kl 09.46
Soovitan selgelt-nägijatelt abi küsida, minul aitavad.
 
P. 11. juuni 2014, kl 13.02
Kraadiga naisharitlane
Sedasama olen ka mõelnud, see võib olla võimalus.

Soovitatud on psühholooge, aga vaevalt psühholoog "sõbranna" imelikku käitumist mõistab.
Võib öelda nii, et ta tundis oma meheliku välimuse tõttu end alaväärsena, teised ei võtnud teda omaks ning see tekitas viha, mida ta minusuguse süütu ohvri kulul välja elas.

Mind samuti ei võetud omaks, aga ma ei hakanud kedagi sellepärast alandama.

Ja seda ka mõistan, et selles naises oli psühhopaadi jooni ning natuke on vastajad selgitan ka. Olen tänulik.

Mõistetamatu on ta hilisem käitumine ikkagi.
Kõike salata, tagasi ajada ja tunda sellest mõnu, itsitada -- see on ju nii EBANORMAALNE.
Justkui süüdimatu inimesega oleks tegu.

Vähemalt käitub, nagu oleks süüdimatu, aga arvan, et tegelikult saab oma käitumisest ikkagi aru.
Ainult tunneb mõnu oma julmusest - müstika mu arust.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.