Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
id kaardi kasutajatunnus
 
issand kui loll 09. august 2009, kl 11.34
Esimest korda proovin end panka id-kaardiga sisse logida. Tahab mingit kasutajatunnust. Et siis millist?
 
? 09. august 2009, kl 11.57
kas siis nii raske mingi kombinatsioon välja mõelda? Küll arvuti sulle ütleb, kui miski ei sobi või ei saa panna.
 
_k_ 09. august 2009, kl 12.21
seda sama kasutajatunnust, mida sa kasutad paroolikaartidega panka sisselogimisel.
 
veel üks loll 09. august 2009, kl 12.22
jah, tahab sama kasutajatunnust, kuid kui sisse tipin, ütleb et vale. Miks?
 
õun 09. august 2009, kl 12.30
ID-kaardil ei ole oma kasutajatunnust.
 
Ahto 09. august 2009, kl 12.48
Selleks,et ID-kaardiga kuhugi sisse logida,peab eelnevalt olema installeeritud ID-kaardi tarkvara ja kehtiv sertifikaat antud ID kaardile.Pangateenuste kasutamiseks on vaja panga sisselogimisaknas sisestada ikkagi kasutajatunnus (saab netipanga lepingu sõlmimisel kaasa,kollasel lehel ja ntx. Swedpangas 6 kohaline number) ja püsiparool (enda määratud).Ainuke asi,mis muutub,on see ,et järgmisel lehel ei pea enam sisestama pin-koodi koodikaardilt või Pin-kalkulaatorist,vaid loeb ID-kaardi üle ja küsib isikutuvastamiseks eraldi väikeses aknas ID-kaardi Pin 1-te.Pin 2 on nö. digitaalne allkiri ja kasutatakse ntx.maksete sooritamisel kinnituseks.
 
oh ja ah 09. august 2009, kl 13.37
minul pole veel kordagi õnnestunud Mozillaga Pin 2 anda, st maksta
Swedpangas
 
äh & päh 09. august 2009, kl 14.39
ma toppisin ka selle tasuta saadud ID-lugeja arvuti sisse. ei miskit! siis kõmpisisn bänki ja sain ümbrik, kus pidavat olema sees ID-pässword. ma ple viitsind seda avada. eks vast kunagi rebin lahti, kui väga vaja, ja vaatan, mis seal sees on.
 
negative creep 09. august 2009, kl 15.11
id kaardil on oma nn tarkvara. tuleb minna www.id.ee ja sealt laadida alla id kaardi lugejale vajalik programm, seej2rel saab kasutaja
 
69 09. august 2009, kl 16.11
ja kõik muu peab arvutis kinni olema kui selle id-ikaga logima hakkad
 
tulirebane 09. august 2009, kl 16.26
minul ei õnnestu mozillaga üldse idikat kasutada, kuigi lugeja korras, tarkvara peal jne... IE-ga töötab perfektselt, aga mozillaga lihtsalt ei tunne ära, et kaart lugejas...
ple tegelt viitsinud süveneda, vbla on mozilla jaoks veel mingi plugin vaja tõmmata? praegu võtan lihtsalt exploreri lahti, kui id-tehingut vaja teha...
 
oh ja ah 09. august 2009, kl 17.43
täpselt, kõik on alla tõmmatud, aga lihtsalt ei tööta ja kõik, õnneks on ka IE veel olemas
aga muidu on ID ikka väga mugav, ka digiallkirja võiks rohkem kasutada
 
asd 14. november 2014, kl 19.03
Tänud, problem solved kohe. Panga oma tuli kasutada ei tulnud ise kohe selle peale :)
 
muhahahaa 14. november 2014, kl 21.13
ainult 5 aastat läkski aega. Kiire poiss
 
hädasolija 05. detsember 2018, kl 16.31
Ja nüüd, veel neli aastat hiljem, tahaks m i n a alustada sama juttu:panen ID sisse, kasutajatunnuse ka, ja ta ütleb: VALE kasutajatunnus? No ei ole vale ju!
 
njahh 11. detsember 2018, kl 23.35
seda juhtub swedis, kui eelnevalt oled ID kaardiga käinud kuskill teistel lehtedel, no näiteks mingis iseteeninduses. Sel juhul aitab vahel, kui avada uus brauserileht. arvuti restart peaks ka mõjuma, aga pole viitsinud katsetada.
 
suemaxdd 31. jaanuar 2019, kl 22.10
mis asi on kasutajatunnus?
 
sõltub 03. veebruar 2019, kl 00.11
no see sõltub ikka sellest, kuhu sa tahad end sisse logida. Eelnevalt oli juttu Swedist, seal on kasutajatunnus 6-kohaline nr, mille annab pank kui konto avad. Mina kasutasin sama kasutajatunnust ka siis kui veel paroolikaarti kasutasin. Nüüd juba ammu login sisse ID-kaardiga, aga ikka sama kasutajatunnus. Alles pärast kasutajatunnuse sisestamist hakkab ID kaardi PIN 1 küsima. Mõnel on kasutajatunnuseks e-posti aadress, sõltub mida teha tahad.
 
sõltub-le 17. juuli 2019, kl 14.54
MUL SEE NUMBRILINE KASUTAJATUNNUS ALGUSAEGADEST PEALE 7-KOHALINE! Kas see polegi siis s e e ?Kui pin-kalkulaatoriga lähen, siis sobib, kui ID-ga, siis mitte!?
 
17. juuli 2019, kl 14.54-le lisaks 17. juuli 2019, kl 17.22
Tehtud! Kõigepealt toksi töölaual ikoonile "DigiDoc4 client", tuleb ette kiri, et sul nagu pole ID-kaart üldse ühenduses, kuigi on, jne.Haiguta seal arvuti ees, loksuta ja katseta, et kaart oleks õiget pidi sees, ja mine WC-sse! Kui tagasi tuled, on ta su tegemistele pihta saanud ja ees on kiri, et ID-kaart ON ühendatud! Siis mingi ruut, kuhu toksid "ok" peale (et jah, see olen mina), siis kasutajatunnus ,see 7-kohaline nagu mul, ja siis PIN1. Vaat nii. Mind aitas noorem generatsioon, kes kätega vehkides urises, et "kuidas nii rumalaid inimesi saab veel üldse olemas olla"....Mina urisesin vastu, et noorte peale suures plaanis mõeldes mõtlen sama!...
 
09.10 09. oktoober 2022, kl 08.47
Kui on kasutajatunnus ära kaotatud.kas siis peab minema panka uut küsima?
 
Kui kaotad? 09. oktoober 2022, kl 15.51
Kui kaotad või unustad panga kasutaja tunnuse, siis pead taotlema uue pangakaarti ja kasutajatunnuse pangast.
Okaspuu 08. juuli 2023, kl 18.59
"Kui kaotad?
09. oktoober 2022, kl 15.51"-le---Kas u u t kasutajatunnust ise panna ei saa? Igatahes LHV pangas ntx sellist kohta internetipangas ei näidata...
did_1305161 08. juuli 2023, kl 21.23
Uue kasutajatunnuse saad, kui pangakontoris sõlmida uue internetipanga kasutuslepingu. Ise ei saa midagi teha. Broneeri omale panga infotelefon kaudu aeg sobivas pangakontoris.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!