Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lits mees!
 
mida kuradit 14. juuli 2014, kl 20.25
Nõustun eelpool öelduga et ka naisel peab vajalikul hetkel olema julgust ja jõudu teha need otsustavad sammud juba lapse pärast...
Kui on olnud aega kogu seda nüüdseks juba kujunenud ´piiblit´ siin läbi lugeda,siis oli ka mainitud et petmiseni (ptuiptuiptui) pole asi läinud...
Kõik need arusaamatud ´esinemised´viisid sinnamaani,kus tundsin et need lainekesed ikka korralikult pea kohal kokku lõid.
Pere,sõbrad..ja ta ka ise,on heatahtlikud ja ausad,ning eks iseloomu erinevused nõuavad oma aega,et neid veel lihvida.
Kooselu on ka koostöö.
Ma ei õigusta petmist ja sellist käitumist mis olid selle teema avaldamiseks - ja minu poolne soov oli võtta seda kui enam mitte konkreetset suhet siin,vaid kui näidet ühtedest suhtevormidest,mis on ilmselt teistelgi..
ehk leiab lahenduse..
sest kui torm möödunud,on kõik hästi.
Sellised plahvatused ongi tekitanud küsimuse,mille ku´radi pärast!
saab ju ka ilma selleta..ja lõpuks veendub ehk mõlemam pool,et nii ongi parem..

Ehk on see teema arendus abiks ka teistelegi paaridele,kes selle asemel,et maha rahuneda,kannatust varuda,analüüsida...1000 korda ( üldjuhul ka asjatult) lahku lähevad..ja seda enam kui laps on juba olemas,tulekul...kellele pole ka emotsionaalselt kurb ema enam teab mis õnnistus.
Ehk tasuks selliste asjade nimel tööd teha ja selgitada need flirdid,panna paika kes on kes..ja see ka vastaspoolele arusaadavaks teha..
Kui inimene armastab ja hoolib..saab ju üle.
peaks nagu saama;) me vist saame.
 
keegi 14. juuli 2014, kl 21.25
Iga inimese elu on tema enda otsustada ja väärib austust, aga ausalt öeldes leian mina, et elu on niigi parajalt stressirohke, et kannatada mingit ekstra b...ti veel nende poolt kes peaksid pakkuma turvalisust ja rahusadamat kodus. Milleks peab täiskasvanud mehele mängima lapsehoidjat ja õpetajatädi ning selgitada talle elementaarseid kooseksisteerimise reegleid? Vastutav ja hoolitsev pean olema lapsele mitte nännutama täiskasvanud inimest. Kuidas selgitada või selgeks rääkida asju, mis on igale eetilisele ja moraalsele inimesele niigi selged? Ja kui ei ole, siis täiskasvanut inimest ümber kasvatada on võimatu. Ajutise heaolu taustal kummitab alati ebakindlus ja usaldamatus ja sellise suhte nimel näha vaeva ja teha tööd on ajaraiskamine, sest usaldamatus ei kao kuhugile isegi kui ajutiselt võib kõik tunduda korras olevat ja nö.probleemidest üle saadud. Aga ei püüa õpetada ega arvustada. Avaldasin lihtsalt enda arvamust. Igaüks elab oma elu nagunii ise kas enda jaoks või teiste jaoks.
 
jah 15. juuli 2014, kl 12.38
...teil võib õigus olla.
Kehakeel ja kõnemaneer ütleb palju. Elementaarsed asjad peaksid kohe ´seal´olema,mitte tulema läbi pideva kordamise ja juba tuttava valu.
Mingi sümpaatne silmarõõm piiril või neiuke oma juukseid mehe ees lehvitanud ja pilgumängud,naine unustatud.
Või siis toon nagu - mis sa siit otsid?
Reetlik.
Nõme.
Vastik.

Ehk samamoodi tegema hakata,nagu keegi mainis - ka litutama,aga kuidagi pole suutnud selleni laskuda. Kuidagi vastik ja võlts. Tead et jõuaks eesmärgini,aga kas see annab ikka selle mida tegelikult vaja?
Olla bitch ,mitte hoolida -vbl just see mida vaja.
Naljakas,selline tunne et sellised olukorrad ei muutu - ole sa siis 20 või vanem:D
Ainus mis muutunud on paksem nahk,ehk peakski siis hoopis selles mõte olema?

Hinnata tuleb iseennast.
ja armastada.
 
eksu 16. juuli 2014, kl 21.28
Mida sa mehele ette heidad?
Lehtsabad teevad mida? Panevad avaramalt end riidesse, näitavad kehavõlusid ja naeratavad mehele, kelle kõrval istub pikemat aega mossitav naine ja iniseb, et mees teda ei austa?
Nagu ka usaldus tuleb ära teenida, on vaja ka lugupidamine seltskonnas ära teenida, ise särav olla ning initsiatiivi haarata.
Kas need "lehtsabad" on nii väga sinu mehe maitse, olid ise sellisena tema jaoks väga võluv, et endale päriseks soovis?
Mida mees sinus hindab, armastab?
Kas armastav mees peaks oma naist seltskonnas avalikult häbistama? Kas armastav naine valmista mehele skandaalitsemisega piinlikust?
Kuidas asjad tegelikult siis on?
 
mida kuradit 17. juuli 2014, kl 00.31
Ise sa inised.Jutt käib jah just nendest lehtsabadest kes piire ei tunne ja siin on puhas eetika küsimus!
Kui teemat läbi lugeda ei suuda ja süveneda ei suuda,siis inise kusagil mujal!
Parimat!
 
ja veel 17. juuli 2014, kl 00.34
pole sinu asi otsustada kui pikemat aega mossitav naine on...just sellise loogikaga pannaksegi avaram dekoltee ja käitutakse nagu Viru l´´ts! Mees on tõesti rumal kui selliste peale kõik mängu paneb!
 
... 17. juuli 2014, kl 00.37
mina kui oma mehe naine EI PEA kellegi ees initsiatiivi haarama! Sooda!




sry..küüned tõmbusid jälle midagi tuttavat haistes välja.
:SS
 
autorile 17. juuli 2014, kl 10.39
Ja kus on sinu mehe eetika? Lehtsabadel ei ole sinu ees kohustusi ja võivad käituda nii nagu nende kasvatus ja moraal seda neile võimaldab, aga sinu mehe eetika ja moraal ei kannata mingit kriitikat ja järelikult ka sinu enda oma, kui sa sellise külanarri oled enda armastatuks valinud.
 
et siis? 17. juuli 2014, kl 11.12
pean väga rumalateks naisi, kes teist naist süüdistavad. süüdi on ikka ja ainult su mees, tema on andnud sulle lubadusi ja tema teab, mismoodi teil kokkulepped ja asjad on. muide, enamik mehi valetab teistele naistele, et meil asi ammu läbi, aga no naisel pole kuskile minna ja ma ei saa olla nii julm, et ta välja viskan jne bla-bla-bla. ehk jätavad teisele naisele mulje, et nemad veel just need heategijad, seda isegi siis, kui korter naise oma ja mehel endal pole tegelikkuses kuskile minna :D

aga seda jah, et tuleks mõelda, mis siis ikkagi sinu juures pani teda sind tahtma, kui nüüd tahab odavad lehtsabasid. ilmselt ikkagi olid ka ise selline. tuleta meelde, kuidas sina oma meest võrgutasid ja millele ta õnge läks.
 
to et siis ? 17. juuli 2014, kl 13.22
Ei ole meestel midagi vaja valetada. Kui ikka mees väga meeldib, ei tähenda naisele abielu midagi.
Mees võib just öelda, et naist maha ei jäta kartuses, et armuke muutub liiga pealetükkivaks ja hakkab probleeme tekitama.
 
mida kuradit 17. juuli 2014, kl 13.51
Tänan kõigepealt vastajaid.
Meenutaksin ka teema ajendit,milleks oli - armastus kodus ja muidu kõik ok,aga millegipärast on esinemis - flirtimis jms vajadused,mis tekitavad kahtlusi ja muidugi tekitavad küsimusi ka truuduses.
Mis oli mis tahtma pani - usun,et eelkõige eks mina ise. Ja lubage mainida,et alguses ongi alati ju kõik nii lilleline...
Kooselu toob ka teisedki perioodid esile..Ei olda alati meigitud ja lõbus - sest see on KOOSELU,koos oma murede ja rõõmudega..ja alati lehvitav ning Barbie olla pole ka eriti inimlik,kas pole...
See kõlab muidugi ehk suhtvõiamtuna nendele üheöö liblikatele,kes ehk ainutl õielt õiele lendlekski..sets nemad ju nende süvateemadega kokku ei puutu..ja kerge näpuga näidata.
Teile teadmiseks -teie arusaam või lootus (kui näete ehk kellegi poolt juba SEOTUD meest) et naine on närbunud,rasuste juuste,masenduses ja tihti ka ülekaalus - olen üritanud seda vältida. Ja selle põhjuseks pole mitte teie poolt nn konkurents - kelleks paljud end kohe ka MILLEGIPÄRAST pidama hakkavad..vaid eelkõige MINA ise..ja minu armastus mu enda vastu.
Miks ta neid vaatab - ehk antakse ka oma provokatiivse käitumisega põhjust! Ja muidugi pean mehel endal ka aru peas olema,seni kuni pole hilja..
vaid ma ei pea õigeks ka kogu aeg meest süüdistada - südametunnistus peab olema ka sellel kes end 3 -daks pressinb!
Ja veel,kullakesed - loodame,et kunagi ei pea samas olukorras olema,ja kui see ka juhtuks - siis ikka vaadake,et ripsmetuzz kuiv püsiks...ja käsi joogist võimalikult kaugel oleks...
sest seda võib siis ilmselt vägagi vaja minna:)
eks! oleme kokku leppinud?

Peagi sündiva lapse pärast ei saa endale paljugi lubada,aga seejuures peab ilmselt ´tänulik´olema,et on neid kes ikka hoolitsevad selle eest,et meiki päevas mitu korda korrastama pean!

Pole halaja või kaastunde otsija,aga see mis paljudele l .sabadele jms nii loomulik toimub,on lihtsalt õõvastav!
Vallalisi on küll...ja asi pole minu enesekindluses vaid teadmises,et mehed ON suuremas osas lambad...ja kähku kaotama seda,mis neile äärmiselt hinnaline on!
Kas on pere,laps seda väärt??
Mõelge sellele veel,ennem kui tulete oma avaratest dekolteedesr jms teie jaoks ilmselgelt väärtuslikust targutama!

Aitähh.
 
algatajale 17. juuli 2014, kl 15.04
Ju on su mees nende üliväheste meeste hulgas, kes naistele meeldib. Vastasel juhul nad teda ei võrgutaks.
 
mida kuradit 17. juuli 2014, kl 15.28
tjah..kui endale ka palju lubaks,poleks endalgi austajatest puudust.See selleks.

Tänan,olen meelitatud:)Jah meeldib küll,oma välimuse ja seltskondlikkusega..
Aga eks sellega puutub siiski iga teine või kolmas paar kokku.Kahjuks.
 
autorile 17. juuli 2014, kl 18.38
Arusaadav ja mõistlik jutt. Algus alati roosiline tõesti ja argipäeva on midagi muud, kui muinasjutt. Aga ära lange tüüpiliste naisterahvaste lolluste küüsi, kes alati otsib vabandusi ja õigustusi oma silmatera käitumisele ning süüdistab naisi. Isegi kui nad on oprovokatiivsed on süüdi ikkagi mees. Siga leiab pori alati. Kui ei oleks praeguseid provokaatoreid oleks keegi teine. Ausalt öeldes tundub sul olevat üsna hädine ja crap mehike, kõrvaltvaataja pilgu läbi, kes nagu kukk ennast kohevile ajab kui dekolteed ja lühemat seelikut näeb. On kuidas on, aga ei kadesta sind. Sellisest mehest ei suudaks mina isegi lugu pidada, usaldamisest rääkimata. Ja armastus ilma austuseta ja usalduseta on ette juba hukule määratud. Sa võid ju enda ego tõsta endalegi austajaid sebides, aga mis on siis kogu teie kooselu mõte? Aga edu, kuigi statistika ja loogika välistab selle
 
mida kuradit 18. juuli 2014, kl 00.05
tänan
Ja muidugi ma ei süüdista siin ainult teisi ´daamikesi´..ja päris crapiks oma meest ka ei pea..
parajalt segane lugu..
ehk paneb aeg kõik paika..
 
algatajale 18. juuli 2014, kl 01.15
Naistel on palju lihtsam ometigi, ei ole mingi probleem mehi saada, eriti kuni vanuseni 35, hiljem läheb raskemaks.
Sul ei ole mõtet kelkida, et mehi saad, sa oled ju naine ja naistele ei ole see mingi probleem, kui päris vana ei ole.
 
eksu 18. juuli 2014, kl 01.42
Pole väga mõtet minu peale end vihastada, ma tõepoolest tahtsin teada, mida need lehtsabad täpselt siis teevad ja miks see sind niivõrd ärritab? Katsuvad sinu meest, vaatavad, vestlevad..milles näed probleeme, mille tunned ära, sest oled ise ehk kunagi samamoodi käitunu jne.
Mehe käitumine avalikus kohas - mehi saab pigem hinnata tegude, mitte sõnade järgi. St kui üritab ikka "sebida" ning katsub teiste "pealtnäha kergemate saakide" piire, siis ei armasta ta sind siiralt. Ta hoiab lihtsalt kuskil lahti ust, mille kaudu kiirelt murepilvede ajal päevitama kiirustada. Ei pea silmas kindlasti seda, et ta ei tohiks naeratada mõnele 5+ daamile vastu või viisakusest vastata vestlusele, pigem ise pidevalt kontakti otsides ja oma "armastatud" kaasat ignoreerides.
Kui ta seda teeb sinu ärritamiseks, sest oled vihasena seksikas, siis on see tõeliselt alandav..nagu nukk, kes ikka ja alati tõestaks kompleksides mehele, kui väärtuslik ta on. Selline mäng, millele vastuseks võiks pettumuseks teinekord täiesti tuimalt reageerida. Tõeline mees ei pea tõestama naise eneseväärikuse (ma usun, et sa ise ka pole väga õnnelik sellise draama ja mossitamiste üle) hinnaga enda tõelist väärtust.
Suhte alguses on alati nurkade maha lihvimist, pisaratega samas need küll maha lihvitud ei saa, pigem käib pall pidevalt ühe väravasse, kuniks ühel päeval ja ärkad tundega, et oled ühe ennasttäis tõpra peale raisanud mitmeid aastaid oma elust, sest oled hoidnud pidevalt kinni ideaalkujutelmast suhtest, selgitades lõputult kurtidele kõrvadele, milline see peaks olema. Oled jätnud märkamata olulisema - mida ja keda sina elus väärid. See on vastik kahetsus...lõputu trenn, millele ei järgne võistlusel isegi mitte eelviimast kohta. Nurgad lihvitakse maha pigem ikka kompromisse tehes, üksteisega rääkides, kuulates ja leppides.
Mis puudutab last, siis pigem paneb see toimiva suhte veelgi enam proovile ning teeb kokkulepped eriti teravaks.
 
hehheh 18. juuli 2014, kl 03.18
võta teadmiseks, et meest, kel olemas nii armastus kui kohusetunne ja veel miski õnnelikuks abieluks vajalik, sellist meest ei võrguta keegi ära, sest ta lihtsalt EI LASE sel juhtuda. ta lämmatab eos igasugu katsed teiste naiste poolt. kui aga mees laseb end võrgutada, siis ta ka ära võrgutatakse ning naised siin küll süüdi pole.

aga õigus, teie pole ju isegi abielus, ta pole ju su mees :D ta on vaba mees ja miks peaks sinu olemasolu takistama kellegi teda võrgutada? ta pole ju näidanud maailmale, et vot selle naise kosin endale ja nii on. varsti on ta läinud, pane tähele. edu teiste naiste halvustamisel, hakkad ise edaspidi lehtsabana suhtest suhtesse hüppama, pole mõtet kiidelda, et praegu on pakkujaid, mittevabale naisele on alati, kui vaba oled, ei taha sind keegi päriseks, saad näha. karma, karma, oota natuke ja sa näed.
 
to hehheh 18. juuli 2014, kl 08.27
keegi pole siin millegagi hüpanud.Ja naiivne arvata et kui poel abielus on kohe ´vaba´. Ehk see ongi kellegi unistus,et pärast oma tegusid millegagi vabandada. Ja ma mõtlen siin just meie lgp lehtsabasid....sry aga täpselt selline hoiak kajastub ka sinu jutus.
Karma? Karma on see mida TEISTELE teed! kas pole?
Ja sellise targutamise asemel vaata et sul endal varsti millegagi maadlemist ette ei tule:)
Parimat!
 
mida kuradit 18. juuli 2014, kl 08.32
Ja muidugi toonitan veelkrod ära,et ei sa süüdistada ainutl ühtesid osapooli.Aga kui oleks rohkem südametunnistust üheltpoolt,austust ja selgroogu teiseltpoolt,ja ka vahepeal ehk pikemat närvi naise poole pealt,oleks ehk kõik ideaalne.
Milline siis siin rohkem rolli mängib?
Ei pea alati kokku põrkama sellega kas ehk seekord õnnestub mees ÄRA vedada või mitte..
:D
Koomikud. Elada tasub ikka enda elu.
 
pragma 18. juuli 2014, kl 11.46
Ei viitsinud kogu saagat läbi lugeda, aga..
Millega see mees esmalt, siis kui tutvusite su tähelepanu köitis? Aga sina teda? Flirt, vaba käitumine, väheke kekutamist, eksole. Miks sa arvad, et kooselus inimene pool pööret muutuma peab? Pole see mees ja see naine ju siis enam, ilmselt ei meeldikski üksteisele. Või koguni teineteisele. Ma saan täiesti aru, et su mees naudib võõraste lehtsabade tähelepanu kui sa ise samas seltskonnas plass ja kriipssuine oled. Ütled ise ka, et kui tahaks, tõmbaks ka võõraste austajate tähelepanu. Sära siis ometi kõigepealt oma mehele.
 
to autorile 18. juuli 2014, kl 12.44
Mees, kes naistele meeldib ja kelle ees naised tahavad eputada, on siis hädine ja crap ?
Kas siis naisi huvitavad ja erutavad hädised ja crapid ? Ja see hädise mehikese ( sinu sõnad ) pärast võitlevad paljud naised.

Olen just märganud, et hädiste meeste poole naised ei vaatagi, veel vähem ei hakka lapsi tegema, sest soovitakse järglasi ikkagi parima isasega.
 
eelmisele 18. juuli 2014, kl 12.53
valesti oled vaadanud siis, eesti naised teevad lapsi kellega juhtub, muide. ja kui hädisel raha on, siis seda enam :D enamus eesti naisi ei planeeri lapsi ja need neil lihtsalt juhtuvad. tihti on tulevasel emal isegi aimu, kelle oma laps olla võiks :D
 
to eelmisele 18. juuli 2014, kl 12.57
Hädise mehega ei lähe naised voodissegi. Valitakse juba alateadlikult parim isa välja, et parimaid geene edasi anda.
Hädiseid mehi naised ei vaatagi, need on mehed, kes naisi ei saagi.
 
hehheh 18. juuli 2014, kl 12.58
to hehheh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keegi pole siin millegagi hüpanud.Ja naiivne arvat
> a et kui poel abielus on kohe ´vaba´. Ehk see ongi
> kellegi unistus,et pärast oma tegusid millegagi v
> abandada. Ja ma mõtlen siin just meie lgp lehtsaba
> sid....sry aga täpselt selline hoiak kajastub ka s
> inu jutus.
> Karma? Karma on see mida TEISTELE te
> ed! kas pole?
> Ja sellise targutamise asemel vaa
> ta et sul endal varsti millegagi maadlemist ette e
> i tule:)
> Parimat!

mis minul siin naiivset aravata on, sinu mees arvab ju, et ta on vaba :D ja ta ju ongi, näed, sind ära võtta pole tahtnud. või arvad, et räägib naistele, et pole vaba? oh ei, ikka vaba mees ju. sul oleks olnud vaja ammu juba mõelda hoopis selle üle, MIKS see mees ei taha sinuga abielluda, see maksab ju vaid 19 eurot, selle kaela ei saa ka ajada? ja olen kindel, et lapse saamise otsustasid sina, no juhtus, eks? ainult odav naine sünnitab lapsi mehele, kes teda naiseks pole palunud. ja nüüd odav naine vigiseb, et mees vaatab järgmisi sama odavaid, kes on nõus suhtes mehega mehkeldama? miks imestad? selle mehe teema ongi ju odavad naised.

ja sinu poolt teisi naisi, neid tundmata lehtsabadeks ja veel hullemini nimetades, no see toob karmale tööd küll, ole mureta. minul pole midagi karta, mina ei käi suhtes meestega ning nagu näeme juuresolevalt pildilt, oled siin mehe truudustuse üle vingumas sina, mitte mina :)
 
to hehheh 18. juuli 2014, kl 14.45
Su loogika on minu meelest ajast ja arust. Selline ,vabandust - loogika vastane mula,vaata peeglisse ja räägi siis..
Kui kõiki teema algatajaid siin vingujateks peetakse,miks käid siis siin? Targutamas ja parastamas?!
Tabasin ehk kellegi nõrka kohta? SAA üle!

- Hädiseks pole oma meest pidanud ja olen oma jutus olnud piisavalt objektiivne.
Ussitajatel ja l.sabadel (sry:D) kellele ilmselt ka kuidagi jutt mõjus( teisele poole kuvarit küll ei näe,aga mulje on küll selline...;) POLE mõtet otsida tekstis konkse ja rääkida mingit fantaasiat,mida aju välja mõtleb...
Tahate mingit teemat alustada,aretada,minuga mitte kontekstis - palun,ruumi on! Või ei tea kuidas? Kas panen juhise;)
või nagu kuskohast need pärlid võetakse - ei viitsi seda saagat läbi lugeda? Siis ära viitsi ka mingit täitsa mööda teksti siia kirjutada;)

:)
 
mida kuradit 18. juuli 2014, kl 14.57
Ja nõus - ka ise ei vaataks hädise poolegi,olgu tal rahad,villad,autod...
Samas ei tähenda see seda,et puudub IGASUGUNE austus teise ja suhtes inimese vastu.
Sama kehtib muidugi ka mehe kohta.
Ja niipalju kui siia on seltskonnas oelku konhta suratud - teadmiseks - oles seda ka emhele selgitanud,kõik mis on 4 seina vahel,seltskonda ei viida. Kehtib austus üksteise vastu.
Positiiv...ja millega pole probleeme olnud.
Mingi labane arusaam,et kui suhtes on probleemid ja mingid lehviuatajd võüivad teha seda mis tahavad ja just tänu sellele et naine mehe kõrva grimassis on! Unista edasi! Ja kui isegi ta oleks,pole SUL ... õigus oma nina sinna toppida!
Ise siiski end ka kõige pingemisemates olukordafes tagasi hoidnud,kuigi on olnud tahtmine nii mõnelegi üks kokteil ´jahutuseks´ kaela tõmmata..
Pigem on avalikud välja astumised,demod olnud kahjuks just vastapoole poolt..MILLE pärast see teema põhimõtteliselt algatatagi!
Ei maksa lahmida niisama,luua mingeid ´tüüpilisi´pilte suhtest..ja eriti nende poolt kes ilmselt on asju oma vaatenurgast vaadanud ja seda enam tänu sellele,et pole olnud KEDAGI kellega seda jagada;)

Mehe või teabkelle veel otsene mustamine polnud peamine eesmärk...vaid lahendus ja leida põhjus kõigele sellele,mitte ÕIGUSTUS kellegi või millegi ümber tiirlemisele!
Just selline mulje siin enamikust kommijatest jääbki..

..tänan asjalike vihjete eest.
ps - ja tänapäeval ei tähenda lapse saamine kohe automaatset abielu.
Leida.

-vabandust;)
 
pragma 18. juuli 2014, kl 15.14
Ok, mööda siis mööda. Eks sa ise oled selle juures kõige rohkem mööda, sest hakkasid litsmehega kokku elama ja nüüd ootad, et ta sinu pärast mingiks vaguraks sussitallaks muutuks. Lehtsabad kekutavad iga mehe ees, kes tähelepanu tõmbab ja naudib, ja sinu mees ilmselgelt teeb seda. Kui need naised, kes sinu meest kelmikalt puudutavad, külje alla litsuvad jms teevad, ei kõhkle sinu nähes, siis on see neile lubatud ja tavaks seda enam siis, kui sind kõrval pole.
 
mida kuradit 18. juuli 2014, kl 15.22
Särama peab eelkõige sisemiselt - kas pole? Mitte kellegi jaoks...teised asjad tulevad juba loomulikult.

Las siis puudutavad..pealegi nüüd on ta neile ka saadaval:)

Edu.
 
autorile 18. juuli 2014, kl 22.44
või kes iganes kirjutas to autorile. Hädine ja crap mees ongi selline eesti keeles nö. üle küla poiss, kellel jutt jookseb sujuvalt (tavaliselt ei midagi arukat. Lihtsalt niisama seltskondlik plära), kes võtab iga komplimenti ja tähelepanuavaldust kui isiklikku kangelastegu. Ühesõnaga selline küla playboy. Ja sellised meeldivad paljudele naistele. Ja tõelisele autorile e. mida kuradit - kui sa tegid lõpuks otsuse, siis good for you. Sa oled enamat väärt, kui selline kloun
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!