Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lits mees!
 
ehh 10. juuli 2014, kl 15.05
see "teise poole poolt" kogemus ikka selles mõttes et partner oli sarnane armukadetseja kes igast pilgust ja sõnast suure draama välja venitas, mitte nagu sa teemaalgataja vihjasid et ma võõraid mehi sebiks :D no tõsiselt, milleks mulle vaja peaks olema kellelegi kolmas või viies ratas olla, targematki teha.

lihtsalt need tekstid mida sa siia tootsid jätavad sinust ebastabiilse inimese mulje ja ehk tasuks ennast kõrvalt analüüsida. ja kui see on liiga raske (paljudele on) siis on ehk kasu heast sõbrannast kes julgeb ka aus olla mitte ainult kaasa noogutada- või siis võõrast- heast psühholoogist näiteks. ja see ei ole absoluutselt pahatahtlikult minu poolt öeldud, ausõna, lihtsalt üks erinev arvamus lausstambist "kõik mehed on sead" vmi
 
Nojah 10. juuli 2014, kl 16.03
Naine oli, talle meeldis rohkem endast rääkida ja sain aru, et ka teda oli petetud. Minu arvamust petmise kohta ta ei tahtnud kuuldagi, hoidis pead kinni kui rääkisin sellest. Ja tahtis mulle selgeks teha, et temal on õigus. Et mehed on loodud petma, see on neisse sisse ehitatud, nad on jahimehed ja tuleb alati andestada ja kokku jääda. Et mees ikka armastab. No sittagi ta ju armastab.
 
Nojah 10. juuli 2014, kl 16.05
Seda ütles ka, et mehed ja naised ei ole kunagi lihtsalt sõbrad. Et mehed alati ootavad rohkemat.
 
mida kuradit 10. juuli 2014, kl 16.14
to ehh - ebastabiilne? ma arvan,et jutt siin kõike muud kui ebastabiilne.Lihtsalt kuidas saab inimene kohe nii otseselt ilmselt ka tervet juttu läbi lugemata kohe ründama hakata? Arusaadav,internet ja eks kõike on oodata...
Räägitud just eelkõige kogenenud (lähedaste),eelkõige just daamiga. Kellele need olukorrad sugugi võõrad ei olnud.
Su jutt ongi pigem nagu 30 - 40 a. teatud maailmavaatega naise oma,kes on oma elu ilmselt mustvalgeks elanud,ja see on sinu valik.
Kui närvi pole lugeda või süveneda,keegi ei sunni.
Igale oma,kas pole;)

Sõprus mehe ja naise vahel on ka minu meelest väga eriline teema. Mitte võimatu,kuid suuremal juhul lõppeb tõenäoliselt ikkagi voodis:)
 
ehh 10. juuli 2014, kl 16.54
tegelikult lugesin läbi teema küll enne kui sõna võtsin
ja sorry aga - justnimelt ebastabiilne.
väljendused, lauseehitus, seegi annab inimesest pildi, aga see selleks- selline lambist teise inimese elu põrguks tegemine, süüdistamine ja hala samas ise tunnistades et pole ju mingit petmist olnudki? liialdamata kokkuvõte oleks et lihtsalt mees julgeb seltskonnas teistegagi paar sõna vahetada ja ei istu silmaklapid peas sinu külge kleebituna paigal ja muud nagu polegi talle ette heita?

muidugi- kui seda nüüd tuleks sõnasõnalt võtta et oled rase ja mees sind "aru pähe panemiseks raputanud" on ja mitte vaid ühe korra, siis võtan oma sõnad tagasi, ei ole ebastabiilne, lausloll oled et ei jookse teise suunda ja nii kiiresti kui jalad vähegi võtavad.
 
to ehh 10. juuli 2014, kl 17.05
Tänan tähelepaneku eest.
Kogu see olukord ongi olnud küsimusi tekitav ja see oligi põhjuseks miks siin lõpuks teema avaldasin.
Mees on impulssiivne,aga löömiseks ikka läinud ei ole:) Vastasel juhul ainult kaklust olekski,mis juba sõnadeski kõlab kohutavalt.
See on paras puzzle,et inimest mõista,klapitada lahkhelid ja leida lahendused.
Stabiilne,ebastabiilne? Mis siin elus üldse on stabiilne? Ebastabiilsestest olukordadest inimesed kirjutavadki ja see on oma ebanormaalsuses täiesti normaalne,kas pole...
Rääkida nii nagu on.
Peamine et see viib lahenduseni.
Ja veel - alati ei peagi petmiseni minema,ja jumal tänatud,kui on naisi kes ka tegutsevad. Isegi kui mees ei petaks,leian et naisel on õigus oma instinkte usaldada,seda enam kui need põhinevad teatud alustel ja siis vastavad sammud astuda!
Mitte alati ebastabiilseks sõimata ja linnukesele ´vabad tiivad´anda!
Nii need asjad ei käi ja minu jaoks vähemalt mitte!
Teed kohe vahet - kes on neiu,kel kombed..ja kes end üleval peab nagu kunagi Viru tänaval näha võis...
ja see ajab o´´ksele!
Kaitske oma suhet.
 
to ehh 10. juuli 2014, kl 17.15
ja kui tähele panid,jutt oli konkreetsetest näidetest,nii et arvan et oledki nii mõnest asjast valesti aru saanud..
Aga tänan veelkord süvenemast...ja kujutan ette et ega inimesele teisel pool kuvarit see eriti kerge ei ole.

Kuigi usun oma eneseväljendusvõimesse...aga eks teksti pikkused annavad oma;)
 
ehh 10. juuli 2014, kl 17.26
ebastabiilne ei olnud mõeldud ju sõimusõnana.
sisetunnet tuleks alati kuulata, alateadvus ütleb paljutki intuitsioonina ära mida teadlikult omaks võtta ei taheta, aga sel juhul on kaks võimalust- mees ongi selline "kerge" lihtsalt pole veel otsese petmisega vahele jäänud (antud teemaalgatuses tundub vähetõenäolisem variant, mulle), või teine variant ongi seesama teemat algatama sundinud ebastabiilsus, vähene enesekindlus, negatiivne enesehinnang, või mõni muu sõna mis siis solvavana ei tundu- ja just sel juhul olekski hea kõrvalt abi otsida et selgusele jõuda MIS selle algpõhjus on, kui see on tekkinud mingil muul põhjusel (lapsepõlv, eelnenud suhe, suhted vanematega või muu), mitte seoses konkreetse mehega, siis võib juhtuda et ühtegi stabiilset õnnelikku suhet ei suudetagi kunagi luua, needsamad sisemised (vo teadvustamata) hirmud kerkiksid ikka ja jälle pinnale ja tekitaks uuesti sarnaseid probleeme.
 
naine 10. juuli 2014, kl 17.46
Ei ole alati nii, et kui inimene end lõdvaks laseb ja teistega vabalt suhtleb, ehk mitte nii nagu abikaasale meeldiks, siis on kohe jama majas.
Mina olen naine ja varemalt, kui olime kuskil seltskonnas, siis inimesi armastavana nagu ma olin, tahtsingi kõigiga suhelda. Meestega sain jutule alati, nad avasid oma maailmad mulle, rääkisid jutte, mida oma naistega ei saanud ilma riidudeta üldse rääkida, küsisid nõu olukordade stabiliseerimiseks ja paljut muudki. Loomulikult pole ma mingi ekspert, olen tavaline armastav inimene, kelle jaoks armastus on paljus palju laiema tähendusega, kui enamus seda mõista suudaks.
Ja mitte ainsalgi sellisel korral ei mõelnud ma neid mehi objektina, keda võiks ka muudmoodi kasutada või lihtsalt mingiks ajaks ära lohistada.
Samas enamus inimesi, põhiliselt naised ja kaasaarvatud mu oma mees, sildistasid mu käitumise lõdvaks ja kombetuks ja isegi litsakaks.
Samas ma ei amelenud, ei suudelnud salamahti nurga taga, ei elanud meestel seljas ja ei elanud ka mehed mul seljas ega näppinud-käppinud mind.
Ometi olin ma eriti just naiste silmis paras ohuallikas ja lipakas.
Täiesti vale diagnoos pandi.

Ma ütleksin nii, kui ON armastus kahe inimese vahel, siis ei ole probleemi armukadetsemiseks ja oletatavateks kujutlusteks. Nii kui on mingi asi viltu, siis alateadlikult paanitsetakse ja nähakse probleeme ka kasvõi lusika käeshoidmises.
Ilmselt mõjutavad omavahelised, veel teadvustamata probleemid, ka asjaosaliste käitumist, antud juhul kasvõi minu enda käitumist, kus jäin pikemalt vatrama võõraste meestega, nende jutte kuulama ja arutlema ja samas pani see kõik mu meest alateadlikult haistma ohtu ja käituma haiglaslikult armukadedana.
Tänaseks olemegi lahus, kuigi ei abiellunud sellise plaaniga. Ikka tahtsin ja püüdsin viimse hetkeni mõista ja parandada ja hoida... aga lahku läksime ometigi.
Ja meil OLID omavahelised probleemid, juba abielu algusest alates, ainult ei mina ega tema osanud neid märgata suures armumises. Kui esimene armumistuhin jahtuma hakkas ja pilt klaariks lõi, siis tunnistasime mõlemad, et kahjuks kokku me jääda ei saa, sest see pole võimalik meie puhul.
Oleme sõbrad siiani ja sõpradena täiesti omal kohal. Aga abikaasadena mitte.
Elu on keerulisem kui pealtpoolt paistab.
 
to ehh 10. juuli 2014, kl 17.48
eks olen näinud kõikvõimalikke ´kõrvalt´tõmbamis nippe.
Nii viisakate,oma naisest hoolivate ja siivsate pereisade näol kui ka seda kui on petetud ka parimaid ja ilusaid tüdrukuid. Teadmata,millega nad selle ärateeninud on?
Suhteid olen ise ka siiani võtnud kui mitte pikemaajalisi,ehk et kas on alati midagi takistanud,distants või lihtsalt ajudel käimine.
See kuidas kohtusime ja kuidas kõik alguse sai,oli lihtsalt ootamatu..ja ime.
Lits mees - teemanimi tuli lihtsalt esimesena sõrmedevahele,silme ees läks ikka korralikult mustaks küll.Kui pidevalt kokku puutuda samas stseenariumis oleva olukorraga ja kõrval ikka keegi mitte end hästi kontrolliv ´daamike´..tekitab ikka aegajalt ikka küsimusi küll.
Ja vaikselt kannataja ning patjanutja ma õnneks või kahjuks ei ole.
Samas mis meest paremini iseloomustaks oleks sõna siiras - ehk et võimalik,et oma suurte heledate silmadega ta ei tajugi mis toimub,aga krahh on juba jälle käes. Ja tahtlik pole see ka minu poolt.
Et süüvida milles asi tegelikult on,sest tõsi - tema olemus,on ennekõikke siiras ja mänglev kui nn murdjalik.Ja naistele ta meeldib.Nagu ka mul pole olnud puudust meeste tähelepanust,kui olen teadlikult hoidunud nüüd juba pikema aja jooksul imalatest pilkudest ja ettepanekutest.Ja hoitakse eemale,teatakse. Kõik on selles suhtes kontrolli all.
Ja tekibki küsimus,kui üks pool saab,miks siis teine pool ei saa, just vastupidi - provotseerib!
..ja muidugi ka eitab..mis võib olla ka tõsi.
Aga sisetunne on seest ikka päris kõvasti kõrvetanud,ja klompi pole kurku tulnud mitte üks kord...
:)
selline seis ja lahendamist on.
Loodame paremuse poole.
 
mida kuradit 10. juuli 2014, kl 17.55
ja endiselt jään oma seisukoha juurde - oma suhet tuleb kaitsta,seni kuni on tunnet,taju ja tahtmist koos jätkata..
Olen näinud ka naisi,kes lasevad ´lihtsalt ´minna ja pärast seda pidu ja pillerkaart nende kulul näha,on lihtsalt valus.
Ei tule siin sekkuma ei Jumal,ega ka politsei.
Jääd ootama õiglust,ehk siis järgmises elus - aga mis siis sellest enam.
Elame praegu ja nüüd.
Ilusaid ja kenasid paare kadestatakse või ikka üritatakse end kaela riputada,kahju...aga ilmselt pole meestel alati seda selgroogu.
Ka selles olen ma nüüd veendunud.
Ja selleks et asju rööpasse saada,pole ju tingimata rusikaid vaja,vaid on ka teisi võimalusi...:)
Seni kuni veel jõuab ja ego väga ei kannata.
 
Üks küsimus 10. juuli 2014, kl 17.57
on su mees kaalude tähtkujust?
 
ehh 10. juuli 2014, kl 18.02
naine kirjutas väga hästi veel ühte tahku lahti :)

to: to ehh- ühelt poolt kirjeldad meest kui siirast (ja ma tean selliseid inimesi ja saan väga hästi aru millest kirjutad :) - samas jälle ütled "kui üks pool saab,miks siis teine pool ei saa, just vastupidi - provotseerib".
mõttepausi teemaks võiks olla:
siiras / provotseerib

üldiselt... iga toimiva suhte aluseks on usaldus. niikaua kui on usaldus võib ümberringi kasvõi 101 naist ennast su partnerile kaela riputada ja sellest pole midagi sest sa tead et see ei vii neid kuhugi. kui usaldus puudub siis võib suhet ju kasvõi surmani punnitada aga see ei TOIMI ja õnnelikuks ka ei tee.
 
mida kuradit 10. juuli 2014, kl 18.31
Kaalud ta ei ole.

Nõus usalduse suhtes,samas on ka ütlus - selle peab välja teenima.
Nii on - siiras - provotseeriv - vastuolu.Lisaks ka see sisetunne,mis siis haiget kipub tegema.
Sest tegelikutl hammustad ju selle ´keemia´juba õhus läbi.
Seda on muidugi alandav ka mehele tunnistada,et tal midagi sellist kellegagi tekkida võib. See on v´´stik. Ja veel vastikumaks teevad need nn omavahelised mängud...
Ja muidugi tõrjub see eemale,ei taha olla selline tulehark - vaid rahulik ja naeratav,enese ja ümbruskonnaga harmoonias.Ja kui siis tullakse armastuse jutuga,tahetakse hellust..kas käsi siis kergelt tõuseb? mitte eriti:)
See tunne on lihtsalt nii tugev,et on vallanud kogu keha...ja ka mõistuse. Öelda,et lase lahti - liiga nõrk et roosasid prille kanda.
Samas tead,et viimane asi mida tahad on teda kaotada..seega hakkabki analüüs pihta.
Vastuolu - vastuolu vastu.

Ma usun et mida ´naise´jutu puhul kadestati oligi,see et nende mehed käisid just tema juures rääkimas,et suhtes oli juba kadunud ´see´ - suhtleme ja lahkame oma probleemid ise teema.Teda nähti igaljuhul 3-da osapoolena ja ise nagu eriti hästi ei tahaks uskuda,et automaatselt teda kohe voodis ette kujutati,vaid oli pigem tegemist ärritava vaatepildiga.

Selleks et nn silti külge saada,ei peagi alati mehega hästi läbi saama - piisab vaid kui tirtsul järsku juuksed keeratud ja huuled värvitud,ja muidugi ka käitumine. Mäletan,sellist nõksu kasutas ükskord mu klassiõde....ja kohe hammustati läbi. Mina olin ainukesena teadlik,aga ilmselt polnud teistel seda juba vaja,et asjast õieti aru saada...ja nad ei eksinud.
:)
põlu alla sattus vaeseke ,kuigi tema katse oli täiesti ilmsüütu ja tahtmatu lahku ajada.
 
Martinn 12. juuli 2014, kl 10.31
Mees testib vaid, kui kaugele ta võib minna. Kui see sulle ok ja niisama kisendad, siis ta teeb seda edasi. Kui paned asjad kokku siis mees vaatab, et hakkab sinust PÄRISELT ka ilma jääma.
 
Katrin 12. juuli 2014, kl 11.14
Lugedes läbi kõik Sinu kirjad, teema algataja. Miks Sa seda teed? Kannatad seda kõike. Olen ka ise selle kõik läbi teinud ja seda 1,5aastat. See mees ei muutu. Miks lasta end niimodi alandada.
Ja leian, et Sul pole õigust sõimata teisi naisi. Sinu õigus, vaid, on sõimata oma meest, kes vahib neid lehtsabasid/litse vms(vabandust sõnadevaliku üle, tsiteerin vaid). Kui Sinu enda mees vahib neid keel ripakil, siis naised pole selles süüdi. Senikaua kui sina tal kõrval, kuskil üritusel- mees ei lähe lõpuni. Aga kui sind kõrval pole, Sa ei saa ju olla kindel, et ta seda siis ei tee? Sinu mees on selles süüdi, sest ta ei austa Sind. Ka mina olen vanuses üle 30eluaasta ja meesterahvas lähenes 40le. Miski ei muutu, peale mind oli ta samasugune järgmise naisega- mitu rauda tules. Praegu ma enam (õnneks) ei tea. PS. samas käis ka minul peale lahkuminekut järel ci aasta. TA EI OLE SEDA VÄÄRT!
Naine, võta oma enesehinnagu riismed kokku ja mine eluga edasi. Lülita ta välja enda elust. Kunagi tulevikus suhtle vaid lapse tasandil.
 
to martinn 12. juuli 2014, kl 11.15
Võimalik.
lähedane naissoost inimene on öelnud - et vbl erutab teda kui vihane olen:)
Nii mõnedki tuttavad on öelnud,et olen vihasena ilusam...hohooo..ego tõusis kohe lakke:D
Niisama kisendamine see vaevalt,et on..ja eks üritab seda kisa ikka nii kaua tagasi hoida kui võimalik..
Üldjuhul käib pauk,seejärel pilti on aga häält ei ole..
mis muidugi jälle ei meeldi - miks ma ei suhtle,miks ollakse morn?
eks on olnud ka pakkimisi..
Segadus,millest ilmselt mõlemad peavad välja tulema.
Muidu oleks ju kõik hästi..ja on ka. Nääksumisi juhtub ikka.
..vaatame;)
Pikka närvi teistelegi,aitähh:)
 
Kairit 13. juuli 2014, kl 21.29
Mis siin imestada vähemalt 95% kui mitte rohkem Eesti meestest ongi omast arust suured isehakanud playboy'd ja usuvad ,et kõik tahavad ka neid. :D
 
to Katrin 14. juuli 2014, kl 00.12
Kui teksti jõudsid lugeda,siis said samuti ehk aru,et ka provotseerivat käitumist on tulnud 3 - datelt pooltelt,ja leian et see pole minu viga kui suu lihtsalt alati ei paindu neid daamideks nimetada;) ei tasu solvuda ja seda enam kui see on põhjendatud.
usun,et teeksid ehk ise ka sama ( kui oleksid samas olukorras) Et olid taolises olukorras? Jah,eks palju sõltub ka mehest.Kuid minu silmis pole ka need naised kes piire ei taju mingid pühakud.
Muidugi,eks võib uhkelt tagasi tõmbuda...aga? - Kas ikka pean? Meil on samas olnud ka palju head ja see on olnudki päris palju küsimusi tekitav..
Nõus ka Kairinaga..eks (paljudele ka eesti meestele) mõjub ju lehtsabada..kmmm:D lähenemiskatsed meelitavalt..või siis kipuvad nad endast ühtteist ette ka ete kujutama..aru saamata,mille tegelikult kaalule panevad..
 
mida kuradit 14. juuli 2014, kl 00.21
vabandust - Kairitiga.
Kindlasti on pöördumatuid olukordi milletõttu siis teha see raske otsus. Seda tehakse ilmselt siis kui kõik on põhjalikult läbi kaalutud..
Keegi meist ju ei tea kohe kuidas ja miks..Loodetavasti on enamusel meist selles vallas ette tuua positiivsemaid näiteid.
Räägitakse et naine on mehe kael,nõus. Samas olen jõudnud järeldusele et mees on naise ´selg´...
eks vaatab,seniks kuni seda ´selja´tunnet tunda on,usun eks ka see kael teeb oma töö..
Aitähh.
 
tüdrukud, tüdrukud 14. juuli 2014, kl 05.07
nüüd siism lapsega tüdrukud või kohe vallasemaks saamas tüdrukud.. te pole ju mehele saanud, st mees ongi ju ennast vabaks kuulutanud. Ju tite planeerimine oli ka vaid naise poolt, mees pandi fakti ette, mida ta üleüldse soovinud ei olnud..
Niisiis nüüd tuleb faktidega tegeleda, oma elu elada ja mehele, kui laps sünnib elatusrahad peale panna ja üksikvanemaks olemist harjutada..
Kurb muidugi, et end ärakasutada ise lubasite ja kasutasite ära ka mehi, kes abieluks ega lapse saamiseks valmis pole.
 
mida kuradit 14. juuli 2014, kl 14.26
Sai ka ennem mainitud ega laps meest kinni ei hoia:)
Ära kasutada? No kui midagi sügavamat poleks olnud,siis ilmselt poleks ka mingit ´ära kasutamist´olnud.
Laps valib ise millal tuleb ja topelt juba loodust ei narri...
Kõtut ikka silitatakse,musi antakse tõestab ehk vastupdist - aga see ilmselt juba teine teema.

´Suureks´kasvamine on individuaalne.:)
 
to mida kuradit 14. juuli 2014, kl 14.34
Mida tahad sellega öelda, et topelt loodust ei narri ?
 
mida kuradit 14. juuli 2014, kl 15.03
Kui kunagi on antud ja loobutud,siis teist korda sama teha on ilmselgelt liig.
:)
laps on ime.
 
no ja imet ju kaks korda 14. juuli 2014, kl 16.25
no mees ka ju ime, ta selle imetite tegija...küllap siiski mees selle ime algataja polnud, st et ei tulnud jutuga: me peaks nüüd lapse saama..
ja naise eelmised abordid said siis see mees kraesse, et enam loodust ei narri?
imelised imede tegijad ja imede uskujad naised..kes selles imelises maailmas selle ime üksi üles peavad kasvatama.
 
mida kuradit 14. juuli 2014, kl 16.38
siit tuli veel üks näide,et paljude eestlaste erilisteks omadusteks on parastamine ja mõnitamien - ja seda just eelkõige internetis:)

aga kui asju nii näed,siis anna aga minna - on kergem elada:)
 
mida kuradit 14. juuli 2014, kl 16.40
Loodetavasti on sul ka siin imelises elus imesid piisavalt palju,et keelt pidevalt sinepisse kastma ei peaks:)
cheers for that!
 
aga titt ikka tulekul? 14. juuli 2014, kl 18.08
aga titt ikka tulekul ilma mehe nõusolekuta..
mees unistas ime(mise)st ja nüüd tehakse isaks..irw.
 
keegi 14. juuli 2014, kl 18.40
oli siin maintud et teevad because they can - kuna saavad, on võimalik. Kui selline trall on nö. igapäevane nähtus, pean silmas tihedat suhtlust teiste naistega, ei muutu see mees. Ja mingit loogilist seletust sealt otsida ei tasu peale selle et mõne mehe enesehinnangule mõjub selline asi eufooriliselt. Valik on sinu, kannatada ja ennast alatasa lolliks teha või ise oma elu elada. Mees ei muutu, see on kindel. Aga noh kui sulle meeldib jalamatt olla ja jaanalinnu kombel pead peites endale ja teistele kinnitada, et püüad suhet päästa...siis anna andeks. Täiskasvanud inimene sellise kanapimedusega on pehmelt öeldes põlastusväärne. Ei üritanud solvata, vaid räägin üldiselt. Ja varem või hiljem saad sellest isegi aru, aga siis on viimased parimad aastad läinud ja närvidest on riismed järgi. Ja siis ainult parastatakse. Haletsusväärne depressiooni käes vaevlev vanamutt ei kutsu kelleski sümpaatiat esile. Sorry, aga nii see on. Ja laps, mida tema peab üle elama, kui sellises hullumajas kus pole lõhnagi elutervest keskkonnas. Milleks selline draama inimese pärast kes seda ei vääri. Armastus ja valu on mööduvad emotsioonid. Eneseaustus on igavesti sinuga. Pähh, ühe vääritu mehejuraka pärast ennast nii palju alandada? Ei saa aru, ei ole kunagi saanud aru ega hakkagi saama.
 
jäid läbi arutamata 14. juuli 2014, kl 19.10
http://naistekas.delfi.ee/suhted/pulmad/15-teemat-mis-tuleb-igal-paaril-kindlasti-enne-abiellumist-labi-arutada.d?id=69349105
-----------
nutjatel naistel jäid need teemad mehega läbi arutamata...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!