Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mai Palling ja eilne Ringvaade, Viljandi
 
Liina 28. oktoober 2014, kl 14.30
Kas ta on ajakirjanik? Nii piinlik oli kuulata: mu tunded on vastastikkused..... mul on kodus kolmeaastane laps...kas te hr minister helistasite kõigepealt oma naisele, teil sünnib ka ju varsti laps... jne.
 
kuulaja 28. oktoober 2014, kl 15.12
kuulsin seda saatelõiku teisest toast, aga mulle tundus ka väga imelik see küsimus, kui ta küsis ministrilt, et kas te tahtsite pärast juhtunust kuulmist ikka oma lähedastele helistada. no mida hekki? saan aru, et see oli vist proua pallingu enda kool, kus ta kunagi käis, aga see eilne halisemine oli liiast. eriti, kui veel asjaoludest üldse midagi ei teatud. siis ma mõtlesin küll, et peavad poliitikutel ikka närvid olema, et igasuguseid lolle küsimusi taluda ja neile veel ka mingi viisakas vastus välja mõelda.
 
no 28. oktoober 2014, kl 15.17
Minister ei vastanudki viis jutu mujale .on juhtunud õnnetus ja minister hakkab naisega arutama . Jummal ,jummal .
 
kuulge 28. oktoober 2014, kl 15.53
Keegi ei öelnud ministrile "sisserändaja", ei ole põhjust enam närvi minna.
Pealegi ei ole nii lihtne olla telekas intervjueerija, tüdruk pabistab, püüab olla tasemel, teravmeelne, saage temast ka aru.
 
kuuleme 28. oktoober 2014, kl 16.46
Mis see siia puutub? Keegi ei ütle ka hukkunu kohta "väljarändaja" ema. Vähemalt sellest loost võiksid Ligi kõrvale jätta!
 
to kuuleme 28. oktoober 2014, kl 16.52
Millest sa ennast nii puudutatuna tundsid ? Hukkunu ei olnudki rädaja, vaid kohalik meie inimene.
 
ma 28. oktoober 2014, kl 19.11
tegelikult mulle mai üldiselt meeldib, särav ja kenake. aga no eks eilne oli ikka šokk, minge proovige ise omas koolis paremini teha pärast sellist juhtumist. ning usun, et ta pole ka otseeetriga väga sina peal, uskuge, avalik esinemine, kas laval või telekas on ikka väga raske, no lihtsalt tekib must auk, midagi arukat ei tule pähe. no tekib kramp.
 
to to kuuleme 28. oktoober 2014, kl 19.13
uudiseid oled kuulanud, rädaja? pärast jürgen ligi uudiseid? hukkunu ise polnudki väljarändaja.
 
Liina 28. oktoober 2014, kl 19.15
Aga kas ta on ajakirjanik, kas ta on seda eriala õppinud? Või mis haridus tal üldse on?
 
KM 28. oktoober 2014, kl 20.59
Mina olen juba varem mõelnud, et kes selle lapsesuu sinna saatesse küll palkas...
 
huvitav 28. oktoober 2014, kl 21.14
te tõesti ei tea, kuidas poliitikud oma oskusteta naisi ringhäälingusse suruvad?
 
to 19.13 29. oktoober 2014, kl 02.31
Miks see "sisserändaja" sõna sind nii erutab ?
 
Vähetelekavaataja 29. oktoober 2014, kl 14.08
Ma seda saadet ei näinud, aga Mai Palling meeldib mulle väga. Ta on nii loomulik kuidagi. Ma imestan hoopis, kuidas lastakse näiteks Kristiina Aigrol saateid teha, ta on nii jubeda häälega ja punnitatud.
 
Nägin 29. oktoober 2014, kl 15.38
Täiesti kohutav intervjuu oli. Kohatud küsimused ja rumal jutt.
 
vahele jäid 29. oktoober 2014, kl 21.55
Vähetelekavaataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma seda saadet ei näinud, aga Mai Palling meeldib
> mulle väga. Ta on nii loomulik kuidagi. Ma imestan
> hoopis, kuidas lastakse näiteks Kristiina Aigrol
> saateid teha, ta on nii jubeda häälega ja punnitat
> ud.

Mai, sina v?
 
õudus 29. oktoober 2014, kl 22.00
küsimused olid rumalad, aga neist sai lihtsalt kõrvale hiilida. kas te helistasite oma naisele:D
 
vastus 29. oktoober 2014, kl 23.10
jah helistasin, ütlesin, et toogu poest õhtuks hapukoort
 
hhhj 30. oktoober 2014, kl 12.30
Nojahh, küsimus kõlas nagu oleks tal naine õpetaja seal koolis.
 
kogu see perekond Palling 30. oktoober 2014, kl 14.25
pöidlad alla!!!!
 
saan nii aru 30. oktoober 2014, kl 15.27
Intervjueerija püüab furoori tekitada ning see just selline küsimus oligi.
Mis te sellest nii taumeeritud olete, palju hullemaid asju küsitakse, see ongi küsija töö, ka intrigeerivaid ja ebamugavaid küsimusi esitada.
Kunagi saatas "Reisile sinuga" saatejuht Maire lausa mõnitas osalisi oma teravate küsimustega. Mu meelest läks ta küll väga liiale ja just meeste puhul.
Täiesti alandavaid märkusi tegi, kahju oli saates olijaid vaadata.
 
äh 30. oktoober 2014, kl 16.53
vahetan alati kanalit kui see kriiskav karjuja ekraanile tuleb.
 
:(( 30. oktoober 2014, kl 17.24
saan nii aru Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Intervjueerija püüab furoori tekitada ning se
> e just selline küsimus oligi.
> Mis te sell
> est nii taumeeritud olete, palju hullemaid as
> ju küsitakse, see ongi küsija töö, ka intri
> geerivaid ja ebamugavaid küsimusi esitada.

Intervjueerija peab siiski aru saama, mis sündmusega tegu on. Kui ta ei suuda isegi säärase juhtumi juures normaalse inimesena käituda, siis on väga vale isik sündmuskohale saadetud. Tegemist ei olnud ju mingi meelelahtussaatega, sellist juhtumit kajastama tuleks saata siiski normaalne inimene, mitte mingi ajudeta tibi. Väga bääd.
 
kirurg 01. november 2014, kl 06.50
Kui tal kolju lahti lõigata, siis mõistaksite, misk ta millestki aru ei saa!
 
paber. 01. november 2014, kl 10.54
ta üritas tähtsat reporterit mängida, kes on kõige tähtsamate sündmuste keerises. jutt jooksis ja ehk ta üritas midagi tarka öelda, aga ei tulnud välja.
 
logimata moosimadu 01. november 2014, kl 11.19
Aga mulle Mai meeldib. Väga sümpaatne reporter, tuult tiibadesse talle!
 
moosimadu 01. november 2014, kl 11.27
Troll.

"logimata moosimao" nimi on tänasest igatahes vaba kõigle, kes lollitada tahavad, edaspidi kommenteerin sisselogitult, et mitte trollidele rõõmu teha. :)
 
kex 01. november 2014, kl 12.30
Kus nüüd tuli lubaja välja. See nimi saabki olla vaba kõigile, sest on registreerimata ja sellepärast, et see sisaldab "moosimadu", ei tähenda, et sina asjasse kuidagi puutuksid.
Täpselt nagu siin võib omale nimeks panna Jaana20, Jaana30, Jaanake, logitud Jaana ja logimata Jaana.
 
moosimadu 01. november 2014, kl 12.33
Paistab, et ma olen mõnele anonüümsele kommentaatorile meeldima hakanud. Pole midagi, juhtub.
 
joodikmadu 01. november 2014, kl 12.35
Ära unista! Sa ei meeldi kellegile!
 
täpselt 01. november 2014, kl 13.00
joodikmaoga nõus. vastik on lugeda moosimau targutavaid komme. lihtsalt tema stiil ei meeldi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!