Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mis erakonda märtsis valima lähete?
 
erakond 04. detsember 2014, kl 18.21
Küsimus pealkirjas
( sorry kui vale koht, aga lihc ei osanud mujale seda teemat panna:) )
 
valija 04. detsember 2014, kl 18.23
Mina ei lähegi valima, nagunii minu häälest ei olene midagi:D
 
Kesk 04. detsember 2014, kl 18.32
Valin erakonda, mida valib suurem osa eestist ja mida valivad enamik haritlasi ja need, kes ei hoolivad ligimesest, mitte ei mõtle egoistlikult ainult oma ärikasumi peale. See erakond.
 
Kaval Ants 04. detsember 2014, kl 18.37
Ei ole üle 10 aasta sellele riigile makse maksnud ja ei vali ka kedagi. Nii hea on!
 
rootslane 04. detsember 2014, kl 19.10
maksan niipalju maksu kui võimalik, soovin lihtsalt et kõigil oleks hea, mitte ainult minul.
 
alias 04. detsember 2014, kl 19.14
Eks sinnapoole lehvin, kus poolt tuul on.
 
.......... 04. detsember 2014, kl 19.27
Täpset valikut veel pole, mõtlen alles. Olen kogu aeg oravaid valinud, sest nad ei tee mulle vähemalt midagi halba, aga see Krossipoisi punti võtmine muudab nad minu silmis kogu kambaga toladeks. Kindel on vaid üks - ma ei vali sotsiaaldemokraate, sest nende poliitika on vastutustundetu. Jah, esimese hooga võib ju tunduda, et halleluuja, toetame vaeseid ja rapime tegusaid, aga perspektiivis viib riigi laenukohustuse suurendamine ja suuremalt sissetulekult suurema tulumaksu koorimine selleni, et tegijad ei viitsi ka enam tööd teha, sest mis mõtet sebimisel on, kui saab kätte samaväärselt nendega, kes toetustest elavad. Ja nii ühel hetkel riigil ei ole enam mingit toetusraha, küll on aga võlad ja mugavaks muutunud elanikkond.
 
Argo ja Jarmo, 20000.00 04. detsember 2014, kl 19.32
Ärge olge ihned oma hääle andmisega, valige ja andke oma panus.
 
piripiiiga 04. detsember 2014, kl 19.49
tean ainult kindlalt kahte parteid, mida ma ei vali. keskerakond ja sotsiaaldemokraadid.
 
kinder 04. detsember 2014, kl 19.51
reformikaid ma ei vali, sest vargapunti ei saagi valida.
sotse ka ei vali, nemad pole kindlad, nad tont teab, millega võivad negatiivselt üllatada.
irlikaid ka ei vali, nad on ammugi mu silmis allapoole arvestust.
kesk??? mulle paljud asjad nende juures ei meeldi, aga neil on ka konkreetseid tegusid, mis otseselt inimesele suunatud. ilmselt ei vali siiski ka neid.
veel mõningad pisikesed ühendused?! aga neid pole mõtet valida, sest neil pole kaalu ja tont teab, kuhu mu hääl lõpuks jõuab.

tegelikult vajaks kogu see punt väljavahetamist, halastamatult ja kohe.
muidu jääbki ikka nii nagu siiani.
ja üldse, kellele seda valimispalagani vaja on, nagunii on asjad juba praegu paika pandud.
 
mina 04. detsember 2014, kl 19.53
...valin just sotse, kedagi teist pole ju võtta. sümpaatsed olid rohelised, aga neist pole asja.
 
kriipa 04. detsember 2014, kl 19.59
ei lähegi valima, soovitan seda teha ka teistel
 
finland 04. detsember 2014, kl 20.03
Elan nyydsest soomes, ei huvita enam mis eestis on
 
Kriipale 04. detsember 2014, kl 20.05
Ja siis valivad venkud oma suva järgi venemeelse/keelse riigikogu meile. Seda tahad? Sest mitte-eestlased kasutavad oma valimisõigust kindlasti aktiivselt.
Kui ei oska valida poolt, tuleb valida vähemalt vastu, et asi päris puusse ei läheks!
 
roos::: 04. detsember 2014, kl 20.07
Milleks valida? See on mingite tobu jobude meelelahutus
 
juhhhhh 04. detsember 2014, kl 20.10
Varsti on käes keskerakonna õitseaeg
 
kohtunik 04. detsember 2014, kl 20.14
Kui ei vali, ei saa pärast ka vinguda et miks palgad nii tillukesed ja miks toetusi pole ja midagi seesugust. Kuigi jah ega siin midagi paremuse poole nagunii ei liigu. Tean mitmeid puuetega laste lapsevanemaid kellel ei ole isegi normaalselt toitu sest ravi on tohutult kallis. Nüüd võetakse see viimnegi raha ära. Egas muud polegi kui minema siit ja hea elu on ukse ees.
 
vulkaan 04. detsember 2014, kl 20.18
Eks ma mõne ikka valin, kui valimisõigus kätte antud on. Ei viitsi veel mõelda aga jah, kindlalt valin.
 
parteitu 04. detsember 2014, kl 20.48
Valin lihtsalt meelepärase isiku.
 
irl 04. detsember 2014, kl 22.13
IRL loomulikult. Olen varemalt Eesti Iseseisvusparteid valinud, aga kuna neid valitakse nii vähe, siis need hääled lähevad lihtsalt kaotsi. Nii et IRL.
SDE on homo- ja nõukameelne, see kamp ei tule kõne allagi. Reform on nagu väiksed lapsed kuskil liivakastis. Keskerakond korraldab Tallinnas tasuta bussisõitu, kuid teistele väänab nii et on kohe. Mul on Tallinnas korter, pean maksma maamaksu, aga bussis ostan 1,60 -eurose pileti. Seakari, mitte Tallinna raad!
 
g 04. detsember 2014, kl 22.22
Eluaeg sotside valija olnud, olen ka edaspidi. Targad, haritud ja mõistlikud inimesed, minu usaldus on neil endiselt alles, loodan, et see nii jääbki.
 
ilus naine 04. detsember 2014, kl 23.01
Sotsiaaldemokraadid.
 
päriseestlane 04. detsember 2014, kl 23.08
SDE on ju veel venemeelsemad kui Keskerakond ongi? Aga kuna Eestis on nii palju sisserändajate järeltulijaid, siis pole imestada, miks nad nii populaarsed on. Ükski päriseestlane ei vali neid.
 
33,3 04. detsember 2014, kl 23.11
Pole ühtestki parteist eriti vaimustuses, kõik plekised, aga valin Refi, nagu tavaliselt.
 
ilus naine 04. detsember 2014, kl 23.51
Kuidas kellelegi.

Minu silmis on sotsiaaldemokraadid ainuke valik, mis Eestis veel mõtlevale inimesele jäänud on.

Ülejäänud on selged korruptandid või räiged demagoogid. Paljudel juhtudel mõlemat. Pluss rumalus.
 
Senine valija 05. detsember 2014, kl 06.20
Ei valigi see aasta kedagi kuna viimase aasta jooksul pettunud kogu pundis.
 
Mustang 05. detsember 2014, kl 08.40
Breznevi stiilis Tallinnat valitsevat Keskerakonda kindlasti ei vali. On tülgastav kõike seda propagandat ja pakazuhhat vaadata, mida nad korraldavad. Linnarahva raha eest ja juhhei, midagi ei muutu. Imekspandav, et aastal 2014 valitseb ühe EL kuuluva riigi pealinna selline seitsmekümnendate käsi peseb kätt stiilis breznevlik klikk.
 
ei vali üldse 05. detsember 2014, kl 09.12
Vali keda tahad, üks kasuahne kamp kõik.
 
hetkel ei lähe 05. detsember 2014, kl 09.52
Vist jääb seekord minemata :(. Hullumeelsed seadused võetakse viimasel ajal vastu - " uksed lahti odava tööjõu sissetoomisel "- mida seadust, selle asemel, et inimesi välismaalt koju meelitada, peavad nüüd pereisad ja pereemad veel enam välismaale tööle suunduma, nad lihtsalt asendatakse odavama tööjõuga. Tulumaksu vabastus teatud sissetulekuni? Mina, kui plagatööline saan ju praegu ka hakkama, kui riigile liiga palju tulumaksu laekub võiks selle arvelt hoopis sotsiaasüsteemi tugevada - puudega inimesed, hooldaja toetused jne. Enne valmisi hakatakse lihtsalt rahva ees lömitama ja lubatakse pudrumägesid, aga tegelikud abivajajad (kes on vähemuses ja kelle hääled koguseliselt ei ole võib-olla nii kaalukad))jäävad ikka hätta, väga piinlik :(. Inimesed ei ole tegelikult nii naiivsed midagi ja oskavad juba vahet teha tõel ja valskusel.
 
dv 05. detsember 2014, kl 09.55
Pean valima minekut kueriteoks Eestimaa vastu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!