Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kesikud õhtul kl 20 ukse taga
 
õõõõõõõõ 13. veebruar 2015, kl 21.31
Olin juba uinumas kui uksele koputati ja ukse taga seisid paar naeratavad keskerakondlast väikeste plakatitega. Miks nii hilja inimesi traumeerida?
 
artist 13. veebruar 2015, kl 21.39
Kui seda traumaks nimetad, siis mine ruttu arstile. Öörahu algab kell 23.
Karl Kindermacher 13. veebruar 2015, kl 22.03
Igasugune kohtumine kesikuga on traumeeriv. Kellaajast olenemata.
moosimadu 13. veebruar 2015, kl 22.18
Silmahakanud ja nahka puudutanud poliitpropaganda tuleb sealt kiiresti maha pesta. Propagandamaterjalid tuleb põletada või hävitada väävelhappes 30 minuti jooksul esmamärkamisest. Soovitav on kuni valimispäevani püsida siseruumides, telerist tulevate valimissaadete vaatamisest võimalusel hoiduda või kui see pole võimalik, vältida silmsidet esinevate poliitikutega. Sõna "vali-" (mistahes käändelõpuga) kuuldes eemalduda selle kõlamiskohast kiirkõnnil, vältides tagasi vaatamist või seisatamist.
Loodan teid kõiki ka peale valimi... ee, kuhu te jooksete?
 
nad ju 13. veebruar 2015, kl 22.28
täielikud jobud
moosimadu 13. veebruar 2015, kl 22.36
Aa, kirjutamata jäi, et see soe soovitus ei ole ainult ühe erakonna kohta, ikka kõigile, lahkelt ja kirssidega.
 
:(( 14. veebruar 2015, kl 00.16
artist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui seda traumaks nimetad, siis mine ruttu arstile
> . Öörahu algab kell 23.

Kui ma lähen kella 5-ks hommikusse vahetusse, siis on kesikud ukse taga viimane asi, mida kell 8 tahaks näha
 
harjumaakas 14. veebruar 2015, kl 01.51
Tallinlaste rõõmud!
Meid küll kesikud pole tülitanud, ainult Lauri Vahtre (IRL) on varasemalt ukse taga kobistamas käinud. Tänu temale on mul juba 2 mütsi....
 
oi 14. veebruar 2015, kl 05.26
mulle tasuta nänn meeldib, kahjuks pole ükski erakond midagi otse koju pakkuma tulnud. peaks vist ise initsiatiivi üles näitama ja parteikontoritesse tellimusi esitama. lastel läheb koolis ikka pastakaid vaja, kruusid ja muud lauanõud võtame ka meeleldi vastu. huvitav, kas midagi suuremat ka saab, no näiteks mõne parteilogoga vaiba või lumelabida?
 
lo 14. veebruar 2015, kl 07.03
Mul käisid ka. Elan korrusmaja ülemisel korrusel, koridoriuksel fonolukk.
 
elanik, 14. veebruar 2015, kl 07.31
Ega see fonolukk kedagi ei päästa. Ülepäeviti tilistab keegi, kes mingil põhjusel soovib avamist.
 
m 14. veebruar 2015, kl 23.19
minu kodu ,minu uks,ise valin,kellele lahti teen! nii lihtne see ongi! uksel on ju silmad!
 
artist 15. veebruar 2015, kl 00.03
00.16 kirjutad internetis, et kesikud tülitavad kella 20-ne ajal ja ei lase magada, et saaksid puhanuna 05-eks tööle minna. Mida sa 4,5 tundi tegid?
 
:(( 15. veebruar 2015, kl 00.07
artist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 00.16 kirjutad internetis, et kesikud tülitavad ke
> lla 20-ne ajal ja ei lase magada, et saaksid puhan
> una 05-eks tööle minna. Mida sa 4,5 tundi tegid?

Oot-oot, mina ei kirjutanud, et mul kesikud ukse taga olid. Mina kirjutasin vastuseks sellele, kes siin kilkas, et kella 23 st alles algab öörahu. Mul jumal tänatud pole veel kesikuid ukse taha ilmunud. Aga kui tuleks, ilmselt algataks kakluse.
 
:(( 15. veebruar 2015, kl 00.08
m Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu kodu ,minu uks,ise valin,kellele lahti teen!
> nii lihtne see ongi! uksel on ju silmad!

Siis on ju hästi, kui sa kõiki kesikuid nägupidi tead, et kohe suudad tuvastada, kellele ust avada ja kellele mitte.
 
eelmisele 15. veebruar 2015, kl 01.48
Siin pole ju nägusid vaja, teemaalgatajal oli kirjas, et seisid sildikestega... :D
 
no 15. veebruar 2015, kl 11.52
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin pole ju nägusid vaja, teemaalgatajal oli kirj
> as, et seisid sildikestega... :D

no ma ei tea, kui see sildike just näo ees ei ole, siis mina küll läbi uksesilma uksetaga olija kingi ei näe.
 
:D:D:D:D 15. veebruar 2015, kl 12.34
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Silmahakanud ja nahka puudutanud poliitpropaganda
> tuleb sealt kiiresti maha pesta. Propagandamaterja
> lid tuleb põletada või hävitada väävelhappes 30 mi
> nuti jooksul esmamärkamisest. Soovitav on kuni val
> imispäevani püsida siseruumides, telerist tulevate
> valimissaadete vaatamisest võimalusel hoiduda või
> kui see pole võimalik, vältida silmsidet esinevat
> e poliitikutega. Sõna "vali-" (mistahes käändelõpu
> ga) kuuldes eemalduda selle kõlamiskohast kiirkõnn
> il, vältides tagasi vaatamist või seisatamist.
>
> Loodan teid kõiki ka peale valimi... ee, kuhu te j
> ooksete?





:D:D:D:D
 
õõõõõõ 15. veebruar 2015, kl 13.30
Minu uksel pole silmaauku ja väga häiriv on kui nii hilja tullakse tüütama.
 
harjumaakas 15. veebruar 2015, kl 23.08
Eksisin oma eelmises postituses! Eile (laupäeval) tuiskas meie väikelinna kohalikust Rimist Jüri Ratas läbi. Viibides umbes 1 minut selles poes, jõudis ta kõigile poekülastajatele kõrva karjuda "head sõbrapäeva teile" ja huulepulga pihku toppida. See kõik käis nii kähku, et keegi ei jõudnud aa'd ega bee'd öelda ja juba ta oligi läinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!