Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
See foorum on täis seda..
 
ants 19. veebruar 2015, kl 23.14
..seda mis tuleb sealt tagant. Siia kirjutad siis on vastused mingite ristsooliste poolt garanteeritud. Kirjutad, et "jah", siis vastus on "ei" ja mitte nagu mees naisega või naine mehega vaid nagu mingi shemale prost tänaval ärarääkimine,..mitte maksmisega. eeh?
 
Mauno 19. veebruar 2015, kl 23.26
See on auru välja laskmise veebisait.
 
VM 19. veebruar 2015, kl 23.33
Kui see on auru välja laskmise veebisait, siis paneb küll imestama, et mõned inimesed nii koledat auru täis on!
 
ants 19. veebruar 2015, kl 23.38
jah, koledat auru. mõni kirjutab nii rõvedalt, et mõtled, et mis inimene see küll olla võiks. lihtsalt kirjutada ja lugeda enam ei saa, peab olema vastik ja ülbe.
 
Tauno 19. veebruar 2015, kl 23.50
eesti elu on raske, internett on odav ja mugav stressi maandus.
 
salaa 20. veebruar 2015, kl 00.04
ei ma mäletan kunagi oli siin väga hea, oli vist 2004 kui see algas. siis kirjutasid ja lugesid nii, et iga vastus ja teema püstitus oli .. nauditav. Nüüd on rohkem nagu mingi haige psühholoogi kabinett kus saad diagnoosi milleks on enamasti: oled alaväärne, kirjuta ja kaeble edasi ja mu vastus peitub esimeses minu poolt esitatud kommentaaris. Ja edasi ei jõutagi kuna see üks parasiit imeb kogu energia välja. Ta ise arvab jah, et teab mida teeb kuid venku olla ei tasu kui oled päris eestlane
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 00.30
2004 olid indigolapsed veel lappides...

Ise hakkasin verbaalseid oksendusi märkama 2006 lõpus. Öökisid ikka need, kellega varasemalt ühtegi tegemist pole olnud. Nende kohta öeldi, et nad pidid kadestajad olema. Ei tea küll mida on kadestada ühe Mõhu juures, et Mõhku on vaja tembeldada küll selleks küll teiseks hirmsaks jätiseks.

Eks see mingit moodi olelusvõitlus ole, mis siia on kandunud.
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 02.02
:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mõhk Metsavana 20.02.2015 02.03.
 
teadja 20. veebruar 2015, kl 09.05
2004 olid veel palgalised moderaatorid. Nüüd käib keegi IT-poiss kaebuse peale siia kiikamas ja siis ei vaevu ta postitustesse süvenema, vaid kustutab mugavusest kohe terve teema ära.
 
õhk 20. veebruar 2015, kl 09.13
mida kauem esined ühe nimega seda enam on tõenäoline, et ründajad välja ilmuvad, kes sind igast otsast analüüsivad ja diagnoosivad, algusaastatel oli see kordi hullem nõiajaht. Kuidas pääseda iga teema all kommenteerivate rõvetsejate eest peaks olema modede asi, aga kui külastajaid jagub siis muidugi pole ju vaja tõmmelda. Põhiline energia on praegu suunatud uudiste kommenteerijate vagaseks tegemisele.
 
sajanimeline 20. veebruar 2015, kl 11.56
kasuks tuleb ka sajajalgsus. elu siin on seda näidanud.
moosimadu 20. veebruar 2015, kl 14.23
Kõigega harjub lõpuks ära, esimene selgesõnaline tapmisähvardus on pisut veider lugeda, aga siis saad aru, et poolemeelseid on igal pool. Netis on nad justkui kardina taga täna lubab mulla alla ajada ühe nimega, homme uputab sind merre hoopis uue nime all.
Lolle ei ole palju, kuid nende esinemine mitme aliasega korraga -suits ja peeglid, tead küll.
 
seda-toda 20. veebruar 2015, kl 16.48
Eriti ohtralt toodab siin sedasamust just see eelnev moosimadu. Ei ole vist teemat, kus ta oma "erudeeritust" ei ürita peale suruda.
moosimadu 20. veebruar 2015, kl 16.54
Eelmine kommentaar on päris hea tõestus teema tõepärasuse kohta.
 
mott 20. veebruar 2015, kl 18.09
Ja moosiprao vastus on tõestus seda-toda kommentaari tõepärasuse kohta.
moosimadu 20. veebruar 2015, kl 18.14
õhk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida kauem esined ühe nimega seda enam on tõenäoli
> ne, et ründajad välja ilmuvad, kes sind igast otsa
> st analüüsivad ja diagnoosivad, algusaastatel oli
> see kordi hullem nõiajaht.

Nimetaks selle nõiajahi pidulikult ümber fännklubiks ja elu kohe jupp maad ilusam. :D
 
to moosimadu 20. veebruar 2015, kl 19.45
Vaidled vaidled siin trollidega ja lõpuks lööd ikka käsi kokku, et mis teil minu vastu küll kõigil on. Et sa ka ei õpi...
 
tõde 20. veebruar 2015, kl 20.08
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> õhk Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > mida kauem esined ühe
> nimega seda enam on tõenäoli
> > ne, et ründajad
> välja ilmuvad, kes sind igast otsa
> > st analüüs
> ivad ja diagnoosivad, algusaastatel oli
> > see
> kordi hullem nõiajaht.
>
> Nimetaks selle nõiaj
> ahi pidulikult ümber fännklubiks ja elu kohe jupp
> maad ilusam. :D

oled harimatu lits.
moosimadu 20. veebruar 2015, kl 21.59
to moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaidled vaidled siin trollidega ja lõpuks lööd ikk
> a käsi kokku, et mis teil minu vastu küll kõigil o
> n. Et sa ka ei õpi...


Kas ma tundun imestavat?
Kummaline, seda ma kohe kindlasti ei kirjutanud.
 
Minu teada 21. veebruar 2015, kl 00.23
Siin domineerib kõige enam mingi P.
Enam siin varsti muud polegi kui selle maniaki mammutteemad! Ja model ka seda ei kustuta! @
 
to moosimadu 21. veebruar 2015, kl 07.45
Mitte siin teemas, aga olen seda teistes teemades näinud, kuidas sa peale pikka mauramist lõpuks ikka sinna jõuad, et mis ma teile siis nii väga teinud olen.
moosimadu 21. veebruar 2015, kl 09.42
Ära valeta, palun.
Ah, võimalik, et sa ei valeta sihiikult, võimalik, et oled mu sõnu lihtsalt omal moel tõlgendanud. Siiski pole su väide õige.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 21.02.2015 10.25.
 
moosimao arvamus ja vale arvamus 21. veebruar 2015, kl 10.41
Ärge vaielge selle kodanik moosimaoga. Ta on veel mõttetum tegelene siin kui need trollid ja legendaarne teemade solkija. Issanda päike läheks enne looja kui kõik need teemad kokku lugeda, mille ta oma vaidlemistega põhja on lasknud.
moosimadu 21. veebruar 2015, kl 10.48
Mhm, mul on ikka väga andunud fännklubi. Laheeeee!
 
jahinaine 21. veebruar 2015, kl 11.51
Kaasaarvatud siis selle teema võib ta oma trofeede riiulisse lisada, sest vaevalt, et siin enam asjalikku arutelu tuleb.
moosimadu 21. veebruar 2015, kl 12.36
Tänan!
(Nagu oleks mina seda siin alustanud, aga nojah, ikka on hunt süüdi, et kütid tega taga ajavad.)
 
nii on 21. veebruar 2015, kl 13.29
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära valeta, palun.

sõna "palun" lause lõpus, mitte aga alguses, viitab räpasele hingele.
 
Madu, ae, 21. veebruar 2015, kl 13.39
nii on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Ära valeta, palu
> n.
>
> sõna "palun" lause lõpus, mitte aga algu
> ses, viitab räpasele hingele.

Kustkohast sa neid semiootikutest ja mõtetelugejatest idioote endale sappa leiad? Mulle vähemalt tundub, et see on mingi sajanimeline maruvihane ja rekordit väärivalt loll troll.
Ära tee neist väljagi. Nende IQ on kinganumbriga võrdne aga jalad pisikesed-pisikesed.
moosimadu 21. veebruar 2015, kl 13.46
Ah, ära sildista, laskud nende tasemele. Kõigil on eluõigus. Olemas olles teen ma õnnelikuks selle, kelle õnn peitub anonüümsetes solvangutes :D
 
nähh 21. veebruar 2015, kl 20.09
et see sm Moos ka kõikjale jõuab!?
ja kuhu ta oma näpud taha ajab kohe see asi untsus!
veel kenam oleks kui sinine moosiuss enam üldse ei vilguks, mina isiklikult oleks kohe niii õnnelik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!