Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ärge valige väikeparteisid
 
PUNAROTTORAV 21. veebruar 2015, kl 16.07
Rottid söövad silmad peast. PÄÄSKE END KES SAAB
 
Soovitus 22. veebruar 2015, kl 16.55
Ärge valige reformi, seal ju puha tõusikud ja lihtrahva orjastajad.
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 17.16
OMG Kirjutas:
--
>
> Jõuad veel oma vea parandada. Valida kesker
> akonda kelle lepinguline koostööpartner on Putini
> kodupartei suudab ainult ajudeta eestlane.

Orava broilerid isegi siia saadetud agiteerimistööd tegema ja "rehformi" valimist nõustame :-( Raiskadest ei saa kuidagi lahti.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
anna abi 22. veebruar 2015, kl 17.59
nii lolle, kes keski valivad, tahaks kohe näha. võtke oma viktor vassiljev ja valige muidugi keski, pärast valimisi siis steriliseerimisele, kui teil vassiljevile sobivat meest ei satu olema.

ma ei saa öelda, et reform midagi imelist oleks, kuid sellist varastamist ja vassimist, mida kesk teeb, ei suuda kõik teised erakonnad kokku ka ära teha. igal juhul valin reformi, see on ainus võimalus, et kesk ei pääse enamusse ja et savipätsist ei saa peaminister. seda häbi ei elaks eesti üle lihtsalt.
 
ei anna abi 22. veebruar 2015, kl 19.06
mina nii lolli kes reformi valib küll näha ei taha,
kui need tegelased veel korraks end võimule võltsivad siis tehakse Eesti nii maatasa, et enam ei tõuse
ainuke lahendus EKRE
 
pluff 22. veebruar 2015, kl 19.11
Vaadake "Pealtnägijat". Seal selgub, kõige suurem raiskaja ja mahkerdaja on Ref. Kesk on oma näitajate poolest alles neljas.
 
naine 40 23. veebruar 2015, kl 17.41
Valisin EKRE!Ei pillu katteta idiootlikke lubadusi!Suuri parteisid valides läheb kõik vanarada pidi edasi,vahet pole kas reform,kesk,irl või sde,sest kõik loobivad lubadusi,millel pole katteallikat,peaasi vaid üksteise ületrumpamine!
 
jah 23. veebruar 2015, kl 19.12
võib ekre valida, aga kes ütleb, et nad suudavad võita.
jääb ikka keegi suur etteotsa ja asi jääb ikka samaks.
eriti, kui reffikad alles jäävad.
seepärast tuleb teha vangerdus ja oodata. teine suurparteid peab reffe võitma, et siis 4 aasta pärast saaks juba päriselt muuta midagi.
niisama joonelt ei suuda täna väikeparteid midagi muuta, sest neil pole veel niipalju jaksu, et võita.
ja kõik neile antud hääled võivad lihtsalt kaotsi minna.
ma ei usalda neid valimisi karvavõrdki. need eelvalimised ja e-hääletamised, see kõik kokku on ülimõnus viis, sättida asju just nii nagu neile seal üleval vaja on.
 
to jah 23. veebruar 2015, kl 20.05
e-hääletamine on ülimõnus viis hääli võltsida
refikatel pole ju mõistust majandust korda teha
 
vikerkaar-öakk 23. veebruar 2015, kl 20.33
reffidel jah pole mõistust majandust korda teha, aga lahti neist ilmselt ei saa. nad on nagu puugid imenud end oma toolide külge kinni, et lihtsam oleks põleta kogu krempel maha, muu ei aita.
sotside roosalilla klammerdumine on ka naeruväärne ja milline hirm neil ometi on, et äkki nad ei saagi oma multikulti roosalillat eesmärki teoks teha.
Issand, mul läheb süda pahaks kogu selle jälkuse peale.
Kogu selle mõttetu ja alandava "mudamaadluse" energeetika oleks, kui ikka tahtnud oleks, võinud oma rahva heaks sajal positiivsel viisil kasutada.
Raha lendab tuulde lihtsalt käputäie arupuuduse tulemusel.
Küünised kisuvad nii enda poole ja see tool tagumiku all on nõnda omane...vastik, nii vastik..

Huvitav, kas kuskil maailmas oleks lapike maad, kuhu annaks oma rahvaga ära kolida igasugu kultide-multide uputuse eest.
 
eelmisele 23. veebruar 2015, kl 21.56
Keskerakondlased ju hääletasid enamus homoseaduse poolt.
 
ei vali 24. veebruar 2015, kl 12.13
need kes valivad lugegu
http://www.tartuekspress.ee/?id=2623
https://www.facebook.com/raivo.orgusaar/posts/1043455799014851
 
kinnastega valima? 24. veebruar 2015, kl 13.19
selgitage lollile, kuidas on Eestis valimised salajased, kui kõigi valijate sõrmejäljed on registris?
 
väikepartei liige pajatab 24. veebruar 2015, kl 13.32
http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/jaa-olin-eelmises-elus-lydia-koidula?id=69000115
 
rikkur 24. veebruar 2015, kl 15.08
jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
võib ekre valida, aga kes ütleb, et nad suudavad võita. jääb ikka keegi suur etteotsa ja asi jääb ikka samaks. eriti, kui reffikad alles jäävad.
-------------------------------------------------------

selge see, et ekre ei võida, küll aga saavad nad parlamenti ja mõni suur erakond kaotab selle võrra kohti ja on sunnitud väiksematega koostööd tegema. valisin ka ekre ja just sellepärast, et reform ei saaks pärast hüpata, kui palju neil toetajaid on. krdi ülbeks on see kamp läinud, arvavad, et neile on kõik lubatud.
 
viimasele 24. veebruar 2015, kl 16.43
täpselt minu mõtted.Samuti ekre valitud.Minu tutvusringkond kõik ekre valijad.
 
fänna 24. veebruar 2015, kl 16.50
sama siin, EKRE. Kahjuks meie piirkonnast eriti asjalikke vastava partei esindajaid ei ole aga küll nad tasapisi tulevad. Ei vali reforme- neil oli piisavalt aega näidata kas ja kuivõrd nad oma riigist ja rahvast hoolivad- tulemus olemas. , Ei vali ka keske- ei usalda neid mitte ja nende üleshaibitud lubadused peavad rahvast lollikesteks kellele võib mida iganes puhuda. . Ka väikeparteidele tuleb võimalus anda, muidu ei ole enam üldse lootustki et midagi paremuse poole muutuda võiks sellel rajulisel allakäiguteel.
 
jama küll, keda valida 25. veebruar 2015, kl 16.48
aga jah reformi küll mitte ja inimest ma ei vaatagi , jälgin et erakond oleks see, missuguse ma lõpuks otsustan...
 
kinnas 25. veebruar 2015, kl 17.38
Reformi ei vali eales enam. Käige perssse oma ülbusega!
 
k.o 26. veebruar 2015, kl 01.25
mingil juhul ei vali reffi ega s ma masohist ei ole ja naised, valime rohkem haritud naisi,mehi on seal üleval küll ja küll.
 
KOHE KOHE 27. veebruar 2015, kl 18.48
Visatakse kulunud rehvid prügimäele
 
ma 27. veebruar 2015, kl 19.25
ka just mõtlesin, et ei peakski keegi valima minem-las mõtlevad. Keski ega reffi ei vali kindlasti.
 
ka 28. veebruar 2015, kl 20.12
Mõhk Metsavana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Valin EKRE Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > ja soovitan ka
> teemaalgatajale valida EKRE. Demago
> > ogiale ei
> allu.
>
> sama siin :)

Meid saab siin juba mitu olema. Mina ka lähen koos perega homme EKRE poolt hääletama.
 
Tiina 28. veebruar 2015, kl 21.12
ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
>
> Meid saab siin juba mitu olema. Mina ka lähen koo
> s perega homme EKRE poolt hääletama.


Meie pere hääletab alati Keskerakonna poolt. tore, et on erinevaid valijaid, et pole üheülbaliselt ainult ühe partei valijad kõik.
 
Dame Ali 28. veebruar 2015, kl 21.24
kas ma olen pankur? suurtööstur? kõrgem riigiametnik? välisinvestor?

nope

miks siis peaksin valima erakonda, mis rõhub mingile müstilisele majanduskasvule (sisuliselt inflatsioonile) ning minu huve ei esinda?
 
egole 28. veebruar 2015, kl 21.35
Dame Ali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas ma olen pankur? suurtööstur? kõrgem riigiametn
> ik? välisinvestor?
>
> nope
>

Võtame sinu hüpoteetilist väidet usutavalt.

> miks siis pe
> aksin valima erakonda, mis rõhub mingile müstilise
> le majanduskasvule (sisuliselt inflatsioonile) nin
> g minu huve ei esinda?

Ei tea, miks sul on sellised omamoodi ja egoistlikud valiku kriteeriumid üldse? Vali elu, kus sinu naabril on ka hea olla, kus tugevamad tahavad aidata nõrgemaid ja majandus on soome-rootsi tasemel? Sa ei pea ju rahaerakondade moodi egoistlikult oma kasumi üle ainult mõtlema.
 
egoist 28. veebruar 2015, kl 22.39
nii idioot ei saa ka olla, et valimistel enda ja oma pere isiklikke huve esiplaanile ei sea, kes siis veel sinu huvide eest seisab, kui mitte inimene ise? Jõuka naabri rikkus ei peagi mulle korda minema, tema hääletab nagunii enda eest, rikas pole iialgi see, kes vaeseid abistab (seda on palju maailmas uuritud), seda teevad enamasti ka ise kitsastes oludes elavad inimesed.
Reformierakonna suhtumist inimestesse olete juba 15 aastat näinud, selliseid psühhopaate võimule aidata on kuritegu siin veel elavate inimeste vastu.
 
tõsi 28. veebruar 2015, kl 23.10
egoist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nii idioot ei saa ka olla, et valimistel enda ja o
> ma pere isiklikke huve esiplaanile ei sea, kes si
> is veel sinu huvide eest seisab, kui mitte inimene
> ise?

Kui sinu perel on kõht täis ja rikkus pakatab, mis tunne sel ajal on naabriks oleva memme vaesust näha, kes ei saa elamisväärset elu, kuna sina ei maksa ettevõtjana riigile ühtegi maksu? Kas on õilis tunne, et riik on näljaseid täis, kuna kehtib egoistlik hundimoraal, et igaüks võidelgu endale eelkõige välja lihatükk igahinna eest? Nõnda kaob sinu firma käest ostujõud, kuna nälgiv rahvas surev välja.
Kas sulle ei tundu, et sinu perel ja kõigil on parem kui hoolitakse ligimesest, mitte ainult enda rikkusest?

> Jõuka naabri rikkus ei peagi mulle korda m
> inema, tema hääletab nagunii enda eest,

Miks peaks enda eest hääletama, parem hääleta nende eest, kes loovad elamisväärse elukeskkonna nagu see on soomes-rootsis, koos astmelise tulumaksuga.

> rikas pole
> iialgi see, kes vaeseid abistab (seda on palju ma
> ailmas uuritud), seda teevad enamasti ka ise kitsa
> stes oludes elavad inimesed.

Rikas on see, kelle riik on rikas. Soome-rootsi elanik on rikas, kuna ametiühingud keelavad firmajuhtidel orjapidajalikku miinimulpalka maksta, vaid kehtestavad elamiskõlbulikud alampalgad eri ametitele. Seetõttu on neis riikides tugev keskklass.

> Reformierakonna s
> uhtumist inimestesse olete juba 15 aastat näinud,
> selliseid psühhopaate võimule aidata on kuritegu s
> iin veel elavate inimeste vastu.

Tõsi. Sama ütleks kõikide rahaerakondade kohta, kes järgivad põhimõtet "vaestelt tuelbki toit ära võtta" ja "ainult loll maksab makse".
 
??? 28. veebruar 2015, kl 23.12
kaua see keski troll siin oma lollide loosungitega tõmbleb.
 
hehh 28. veebruar 2015, kl 23.41
loosungid on lihtsalt loomu poolest lollid, see käib asja juurde!

Aga iial ei vali ei reffi, keski ega isamaad või ekret - nõuvei, neverever! Nad kõik on ennast juba korduvalt täis teinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!