Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Valige Keskerakond
 
... 27. veebruar 2015, kl 16.58
keskerakonda tuleb valida kuna "enamus" valib. kes see enamus on, jäi arusaamatuks. ehk enamus linnavalitsusest:)
 
uks 27. veebruar 2015, kl 17.07
silt polikliiniku uksel: siin suitsetamine keelatud.
all savisaare plakat kirjaga: meie teeme teisiti.
 
õudne 27. veebruar 2015, kl 17.42
millised rassistid siin sõna võtavad. Kui võimule peaks saama taas reform siis sellise rassistliku mõõtelaadiga ja ründavate sõnavõttudega võibki sõjaks minna.
 
no ma räägin 27. veebruar 2015, kl 18.09
Kui ikka osa inimesi sõimatakse veriste lõugadega koerteks, kaugel see relvastatud mäsugi on. Lisaks sõimavad ju kesikud USA presidenti ahviks, jäledad rassistid.
 
Muidugi 27. veebruar 2015, kl 18.39
Tuleb valida KESKERAKOND.
Kuna punasedrotid söövad Eestirahval silmad peast.
 
A 27. veebruar 2015, kl 18.40
no ma räägin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ikka osa inimesi sõimatakse veriste lõugadega
> koerteks, kaugel see relvastatud mäsugi on. Lisaks
> sõimavad ju kesikud USA presidenti ahviks, jäleda
> d rassistid.


Ta on ju ahv
 
Ott 27. veebruar 2015, kl 21.41
Valisin kah Keski samadel põhjustel mis siin rääkisite ennem.
 
mari 27. veebruar 2015, kl 21.47
Vali keskerakond, et see eesti iseseisvus juba lõpeks!!! Lollikari valige jah savisaart, pärast ärge ohkige, et kuhu see eesti iseseisvus jäi! Palju õnne lollidele, kes selle kadumisele kaasa aitasid!Meenutame kommunismi aegu, kui poleks olnud meil lolli töölisklassi, siis me poleks venelaste kätte sattunud.
 
juula 27. veebruar 2015, kl 21.55
mari, mis sa marutad:). Eesti iseseisvus lõppes meie astumisega Euroliitu. Keskerakond valib lihtsalt teise isanda ja vahet pole. Ja muidugi - Keskerakond ei oska rahaga suurt ringi käia. tõenäoliselt laename end lõhki kui nad võimule pääsevad. Arvad, et lolli töölisklassi tõttu sattusime nõukogude venelaste võimu alla ??? Mida sa küll ajaloo tundides tegid või sind polnudki seal? aga lõpetuseks- maga kenasti, mina igatahes ei vali ei reformikate ega keskerakonna poolt
 
mari 27. veebruar 2015, kl 21.58
Palun valige ükskõik keda aga mitte keskerakonda, kas te siis aru ei saa, et nad ostavad rahva ära!
 
briljantkäsi 27. veebruar 2015, kl 22.04
keskerakondlasi kohe kindlasti ei vali. nagu ütles juba naš dorogoi šeff: jesli tšelovek idiot, to eto nadolgo.
 
popu 27. veebruar 2015, kl 22.05
mari Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palun valige ükskõik keda aga mitte keskerakonda,
> kas te siis aru ei saa, et nad ostavad rahva ära!

oled noor ja räägid nagu moodsalt kõlab sinu sõpruskonnas. osta iphone 6 ja vali reform, võta ka sms laen- oledki popp.
 
mari 27. veebruar 2015, kl 22.57
mul on iphone6,olen 30 aastane. laenu pole vaja võtta, sest teenin piisavalt palju. minu sõnum oli, et valige ükskõik keda aga mitte keskerakonda, kui soovite, siis ärge valige ka reformi. mõelge oma peaga! sellel valimistel saakside midagi eesti jaoks teha!
 
juku 27. veebruar 2015, kl 23.09
mul on iPhone7
 
tundra 27. veebruar 2015, kl 23.13
popu (see liba)
aitähh soovitamast, võtan siis nüüd laenu, ostan vihmavarju ja astun keskerakonda. kas edgar maksab laenu kinni ja vihmavarju võin endale jätta?
kui nüüd tõsisemalt, siis just keskerakonna valijad on need, kes ise enda heaks midagi teha ei taha, küll keegi ikka annab, milleks vaeva näha. linn, riik, vahet pole, ainult andku. ja milline on teie keskmise valija haridustase, keeleoskus, kuidas ta ennast Eesti riigiga suhtestab? ega need ometi teie valijad polnud, kes ühel aprillikuu päeval meie linna lõhkusid ja röögatuste saatel "vsjo naše" poodide akendest välja astusid, ühes käes plokk õlut ja teises karp tampoone?
 
taiga 27. veebruar 2015, kl 23.24
Tundra, kuidas sa siis aru ei saa, vsjo našed kui ilmselgelt vaesrahva esindajad tegid kõik õigesti, sest äriisikutelt ehk veriste lõugadega koertelt tulebki vara ära võtta.
Muide, ma suhtlesin ühe vene naisterahvaga, kes samuti selles märatsemises osales. Ta on tõepoolest keskerakonna valija ja tema arvates polnud tookord tegemist millegi kõneväärsega: see on nii, nagu vedeleks 500-kroonine maas, ikka võtad üles ju.
 
mälu 27. veebruar 2015, kl 23.27
Kas mitte Savisaar tol ajal juba linnapea polnud? Ja kardina taha peitudes oskas ainult joriseda "Mis te vaesekesi ahistate", kui politsei lõpuks pätte arreteerima tuli. Ja nüüd öelge, milleks mulle selline linnapea, kes vaatab rahulikult pealt, kuidas tema linna rüüstatakse ja tunneb veel rüüstajatele kaasa ka?
 
mari 27. veebruar 2015, kl 23.28
lollidelt tulebki eesti ära võtta!!!
 
pensionär 27. veebruar 2015, kl 23.30
phone 6 ja 7 lapsukesed tule reaalsesse maailma!
aidake kartul ja leib lauale saada tavalisel maarahval.
 
tundra 27. veebruar 2015, kl 23.36
äriisik on neil tõesti rahvavaenlane nr 1. huvitav, kas nad ikka teavad, et savisaare põhivarad tulevad samuti erinevatest äridest? või unustati neile seda mainimast? kas edgar peab nüüd samuti oma mammona vaeste vahel ära jaotama? või talle võib erandi teha?
 
naljakas 27. veebruar 2015, kl 23.41
kõik need vahutavad keskerakondlased meenutavad opakaid, kes Kivirähki teoses mõisa aita vargile pääsesid ja seal kõvasti seepi sõid, kuigi väga ei maitsenud. ise ennast lohutades, et kui mõisahärrale kõlbas, küll kõlbab mulle ka.
 
maarahvas 27. veebruar 2015, kl 23.59
mari Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lollidelt tulebki eesti ära võtta!!!

miks sa ei austa maarahvast?
 
anna kannatust 28. veebruar 2015, kl 00.25
maarahvas, kirjelda, kuidas see austamine sinu nägemuses käib? kas kolhooside taastamine on ok?
 
kogu 28. veebruar 2015, kl 01.17
Kogu selle valimiseelse aja kõige jubedam mälestus jääb Rõivast, kes igal sammul, igas jutus, kus pisutki suu lahti teeb, sarjab Savisaart ja enne, kui suu kinni paneb, peab viimase sõnana sarjama jälle Savisaart.
isegi reffide reklaam, mis teles jookseb ja Taavit näitab, kui nato ja euroopaga koostööd tegevat "tublit tegelast" ja teisel pildil Savisaart, kes valib koostöö Putiniga, paneb küsima, kelle raha eest sellist paska pillutakse ja nii laialt reklaamitakse.
Ma annaks kohtusse sellise laimamise eest ja ausalt kohe. Kelleks see noor elukogenematu poisike ennast õige peab. Kas selline siis on riigi peaminister.
Kust ta võtab sellise jultumuse, et lausa Putiniga koostööd ennustab lambist, nagu mõni selgeltnägija kohe.
Mu arust on reff venelaste maffiaga küll ja veel koostööd teinud ja teeb seda siiani. Sama Irl ja kes neid sotsegi teab.
Ega siis muidu kogu kohtute ja kapode süsteem poleks reffarite valvsa järelvalve all. Täitsa huvitav, kuidas kapos ikka need vanad kgb-aegsed kõvad käpad siiani nii olulised on olnud. Kelle võimuaeg siis kogu see aeg on olnud.

Riiki on juhtinud ikka ja ainult reffid.
Teised on saatemuusika rohkem.

Niiet, kõik, mis meil on hästi või halvast, ON REFFIDE TEENE.

Tahakski muutust, tahaks tõesti teada, kas keskpartei suudab täita lubadust, et teeme teisiti.

Siiani pole ju midagi muutunudki. Ainult Taavikest on sõjanduse värk eriliselt huvitama hakanud.

Minu hääl läheb ainult Savisaarele.

Tahan väga loota, et Keskerakond suudab tõesti midagi kogu rahva heaks teha, midagi TEISITI TEHA.
 
küsiks siis 28. veebruar 2015, kl 01.57
Mida teisiti teha? Kui vähemalt näeks seda võimalust ja potentsiaali, et midagi teevadki. Ja veel kogu rahva heaks. Ei usu. Isegi kui jälle supermani kostüümi selga ajab.
 
mida teeb, mida teeb 28. veebruar 2015, kl 02.17
avab jupikese teed, mis kuhugi ei vii. kunagi järgmiste valimiste aegu, juhul kui veel võimul püsib, avab järgmise jupikese sellest juba lagunema hakkavast teest.
 
tulge mõistusele 28. veebruar 2015, kl 09.19
Valisin SAvisaare just asmtelise maksu peale!
Ärge lootke et pensionärid hakkavad ärimeesteks. Las ärimehed ise teevad äri ja hoolivad penisonäridest astmelise maksuga! Kõik ei saa olla ärimehesed!
 
penisonärile 28. veebruar 2015, kl 09.26
kuidas astmeline tulumaks mõjutab pensionäre?
 
Välismaalane 28. veebruar 2015, kl 09.39
penisonärile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas astmeline tulumaks mõjutab pensionäre?

astmeline tulumaks on mõjutanud kõiki inimesi nii, et rikkamad on hakanud riigile ehk rahvale rohkem raha andma, mis teeb võimalikuks inimväärse pensioni ja palga. Täna hoolivad ärimehed pensionäridest, homme on ärihaid ise pensionil ja aidatakse neid.
 
:) 28. veebruar 2015, kl 09.52
vanasti oli delfis üks kesikust troll nimega Juku Londonist. kesikutele ikka meeldib mängida välismaalast.
ärimehed elavad muidugi vanaduspõlves pensionist:)
kas kesikute pension tuleb FSB-st ja sulas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!