Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Miks eestlasi alavääristatakse ning paadipõgenikke ülevääristatakse?
 
ang 31. mai 2015, kl 03.02
Nüüd näita, kus MINA olen öelnud, et mu abikaasa mustanahaline on? Too kohe tsitaat välja.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ang 31.05.2015 03.02.
 
to ang 31. mai 2015, kl 03.27
Sulle nad nii hirmsasti meeldivad, ega sa muidu neid logardeid ei kaitseks ninast veri väljas.
 
ang 31. mai 2015, kl 09.28
Mõnus nimetu laimaja oled, muud ei midagi.
 
need 31. mai 2015, kl 11.25
Eesti naised, kes muslemitega elavad on alati olnud tulihingelised nende kaitsjad. Aru ma ei saa, miks nad oma muslemeid teistele peale suruvad. Nad lagastavad seda maad ja varsti on Eesti samasugune prügila, nagu muslemite maad. Teistest riikidest inimesed on öelnud, et miks eestlased ei õpi nende halvast kogemustes, miks teevad sama vea?
 
nüüd 31. mai 2015, kl 11.36
Nüüd ang ja Moosimadu kap kap kap Aafrikasse näitama kuidas elada tuleb. Võtke need noored terved mehed kaasa ja seal on maad ju küll, kus teil neile elamiskunsti võimalik õpetada on. Meie siin saame ise hakkama ja tahame eestlastega Eestimaal ükskord rahu nautida! Miks tullakse minu koju mind sundima kutsumata külalistega tegelema!
 
to ang 31. mai 2015, kl 11.40
ang, kui sina lakusid kodumaa pinnalt parematele jahimaadele oma võõrast mehega, siis mina armastan Eestit ja oma eestlasest meest. Sina ära tule nüüd targutama kuidas meie siin Eestis elama peame, sinul kui reeturil pole selleks õiguist. see oli sinu valik ja see on meie valik!
 
Ukrainlaste poolt 31. mai 2015, kl 11.51
ang, ukrainlased saavad siin ravi ja peale seda lähevad nad ise Ukrainasse tagasi, sest ukrainlane on oma maa patrioot. Mina olen suhelnud ukrainlastega, palju sina seda tegelikkust tead? Üks on reaalne elu ja teine sinu pikaajaline delfielu!
 
nooooh 31. mai 2015, kl 14.27
Angil on kindlalt mustanahaline või siis tõmmu mees. Muidu ta neid nii tulihingeliselt ei kaitseks.
Kui ikka inimene on pere loonud ja lapsed teinud mustanahalisega, siis ilmselt mõtlemine ja suhtumine oma rahvasse muutub.
Ang nagu peab ennast paremaks, ainult sellest aru ei saa, miks meiega siin rääkimas käib.
Ma küll ei lähe inimestega rääkima, kes vastumeelsed.
 
ang 31. mai 2015, kl 14.39
Tundub, et valesid ja vihakõnesid esitab üks ja seesama inimene?

Null fakti, aga suu vahutab. Laimaja.
 
to ang 31. mai 2015, kl 14.45
Miks sa käid siin foorumis, kui sulle meie rahvas ja riik nii ükskõik on?
Kas mustanahalise kaasaga tõesti nii igav?
 
to ang 31. mai 2015, kl 15.36
Oled juutide jooksupoiss?
 
ang 31. mai 2015, kl 16.31
to to ang - sa oled idioot?
 
to ang 31. mai 2015, kl 16.41
Juudid on su ilmselt kinni maksnud, see on selge.
 
ang 31. mai 2015, kl 16.53
Hahaha, OK, kui sa nii arvad.
 
to ang 31. mai 2015, kl 16.57
Koli nüüd Aafrika foorumisse ruttu-ruttu.
Ära raiska kallist aega siin mõttetus konnatiigis inimeste keskel, kes sulle üldse korda ei lähe.
Kas sul siin kulutatud ajast üldse kahju ei ole?
 
ang 31. mai 2015, kl 17.03
Nagu öeldud, sina ei lähe jah korda. Muidu - mu oma aeg, mida raiskan, ei pea sellest kellelegi aru andma.
 
to ang 31. mai 2015, kl 17.11
Sulle ei lähe meie tillukene riika ja rahvas korda, milleks küll siin aega raiskad, ei taipa.
 
ang 31. mai 2015, kl 17.15
Pille, sina või?
 
to ang 31. mai 2015, kl 17.20
Ei. Miks sa küsimusest kõrvale hiilid?
 
ang 31. mai 2015, kl 17.25
Ei näe küsimust, aga ilmselt oled sa sama 'to ang', kes teiseski teemas, seega pole mul sinuga midagi rääkida. Aruandekohust mul sinu ees samuti pole. Edukat päeva jätku.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ang 31.05.2015 17.25.
 
to ang 31. mai 2015, kl 17.38
Kui sulle oma rahvas üldse korda ei lähe, miks siin siis käid?
Kui oma rahvast oma vaja abistada ükskõik mis moel, siis sina seda kindlasti ei tee.
moosimadu 31. mai 2015, kl 18.05
Löö või maha, ma mõtlesin juba öösel, et see ei saa olla keegi teine kui P. Küsimuste eiramine, teadmine, kuidas "kõik mõtlevad", sulaselge harimatus ja dogmaatilised arvamused "nende kohta".
Seda vaidlust pole mõtet jätkata.
 
P. tekside kirjutaja 31. mai 2015, kl 18.39
keegi jah kirjutab neid P.- le omaseid tekste kohe ööde kaupa.
kuigi jah, vhepeal teiste nimde alt.
näib ikkagi sissetulekt tagavat see öine kirjutamise töö.
 
to moosimadu 31. mai 2015, kl 18.43
Eksid. Kuigi ei mõista, miks oma rahvale vaenulik element siin foorumis üldse teisi paika panemas käib.
moosimadu 31. mai 2015, kl 19.06
Mida tähendab "oma rahvale vaenulik element"? Kas see, et ma ei ole by default teisest rassist inimeste vastu vaenulik teeb minust automaatselt oma rahva vastu vaenuliku?

Ma ei tea, kas sa trollid või oled tõsises hädas funksionaalse lugemsoskusega, kuid ma armastan Eestimaad. Mulle meeldib meie rahva intelligents, õppimisvõime, vastupidavus siinses kehvas kliimas ja oskus ka rasketel aegadel iseendaks jääda. Kuid armastus ei tähenda seda, et ma ei näe meie vigu. Kas ma peaksin tegema näo, et neid pole?
Kasutades su enese sõnu, P: "lapsik jutt".
 
to moosimadu 31. mai 2015, kl 19.08
Ära mängi lolli.
moosimadu 31. mai 2015, kl 20.04
to moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära mängi lolli.

See ongi sinu viis vastata küsimusele?
Kumb siin loll on?
Ära vasta, küsimus on retooriline.
 
nooooh 31. mai 2015, kl 21.03
Kui see vaid võimalik oleks, oleks terve Aafrika manner Euroopas.
Euroopa on see, kuhu nad iga hinna eest tulla loodavad.
Jutud meie tohututest rikkustest on levinud seal kui kulutuli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!