Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mina lõin ja mees lõi, palun arvamusi.
 
täiestilöödud 18. juuni 2015, kl 16.43
Lapsed saavad temaga suurepäraselt läbi.

Ta nagu kasutaks minu maha tegemiseks lapsi...jääb kuidagi selline tunne või ma ei tea
 
kuula nüüd 18. juuni 2015, kl 16.52
täiestilöödud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meil on ka varem tuliseks läinud just nimelt siis
> kui ma lapsi kaitsma hakkan. Ta üldjuhul on hästi
> hoolitsev kasuisa olnud, tegeleb palju ja peab pik
> ki vestlusi jne. Aga kusagil varjupoolel on jah se
> e hirmus koletis, kes ütleb niivõrd halvasti vahep
> eal, et viskaks mehe kohe kodust välja, siis me ve
> el kaklema ei ole läinud.
>
> Kardangi nüüd, e
> t äkki võib korduda, ausalt öeldes mul on tekkinud
> nüüd hirm tema suhtes, varem ei olnud.

Psühholoogiline vägivald ja manipuleerimine võib olla mitmeid kordi hullem, kui üks laks (ma ei mõtle siin peksu).
Kas need pikad vestlused lastega on mõistvad ja alanduste vabad?
Tavaliselt naised näägutavad ja mees ütleb midagi vastikut ning siis naine lööb, seda ma ei õigusta. Antud situatsioonis lõi mehe tegelik iseloom välja.
Ei saa hinnata kõiki olukordi ühe vitsaga.
 
kuula nüüd 18. juuni 2015, kl 16.55
täiestilöödud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lapsed saavad temaga suurepäraselt läbi.
>
> T
> a nagu kasutaks minu maha tegemiseks lapsi...jääb
> kuidagi selline tunne või ma ei tea

Tal on alaväärsuskompleksid ja ta püüab sind maha tehes ennast tõsta, see on suur probleem millel tavaliselt on komme kasvada.
 
Küsimus 18. juuni 2015, kl 16.59
Kas teine laps on ühine?

Lapsed on alati naisele nõrk koht. Võidakse taluda enda solvamist, kuid mitte laste. Võimukas mees oskab sellega ka manipuleerida. Manipuleerimine suhtes aga eriti head tulevikku ei ennusta justkui...
 
selge pilt 18. juuni 2015, kl 16.59
Ühe Õige Naise edasine käitumine peaks olema selline:
1) kohe mees majast/korterist välja ajada
2) mehele politsei kutsuda
3) ise kiiresti arsti juurde, et seal tuvastataks mehe poolsed peksmise jäljed
4) helistada läbi kõik tuttavad ja rääkida neile, et mees tuli kallale
5) kiiresti hakata raamatut kirjutama, et kuidas ikka mees peksis poolsurnuks
6) kui kõik süütõendid on mehe vastu kogutud, siis tuleb mees kohtusse anda
7) elu lõpuni sülitada mõnda meest nähes maha
8) olla elu lõpuni uhke iseenda üle, et NAINE pani mehe paika

Kallid Naised, ühinegem ühiseks võitluseks meeste loomastunud vägivallatsemise vastu õrnade naiste suhtes!
 
täiestilöödud 18. juuni 2015, kl 17.04
Jah, lastega räägib arutlevalt ja õpetlikult.

Pisem laps on jah tema oma.

Mees on mulle varem rääkinud ka, et ta kaotab enda mehisuse ja isasuse kui ma talle vastu hakkan, aga ometigi ei saa ma ju lasta tal sedasi käituda. Selline käitumine ei ole ju kuidagi õigustatav.
 
kuula nüüd 18. juuni 2015, kl 17.06
to selge pilt, siin on kohatu praegu naerda, kuigi tahaks.

Ka mees vajab abi, olgem ausad. Ka tema vajab toetust, et mõista oma vigu ja hirme. On kedagi, kes suudaks teid mõlemaid analüüsida neutraalselt? Millegi pärast tunneb mees ennast madalamana, muidu ta ei alandaks sind. See võib ka lapsepõlvest pärit olla, seda teate ikka teie.
 
olgu 18. juuni 2015, kl 17.47
kuidas on ja löömine pole üldse ilus, aga mina oleks teinud täpselt sama. Minu lapse kohta ei ütle mitte keegi inetusi.
 
elukool 18. juuni 2015, kl 17.56
täiestilöödud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Ta nagu kasutaks minu maha tegemiseks lapsi...jääb
> kuidagi selline tunne või ma ei tea

sinu mahategemiseks on tal mingi põhjus. aga see on tema probleem. sinu probleem on see, et sa ei tule sellise olukorraga toime ja allud provotseerimisele, ehk teisisõnu reageerid selliselt, et konflikt saab ainult hoogu juurde. su hirm edaspidiste võimalike konfliktide ees kaob kui õpid taoliselt mitte reageerima, kui õpid taolistes olukordades teistmoodi käituma
 
elukool 18. juuni 2015, kl 18.04
täiestilöödud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mees on mul
> le varem rääkinud ka, et ta kaotab enda mehisuse j
> a isasuse kui ma talle vastu hakkan, aga ometigi e
> i saa ma ju lasta tal sedasi käituda. Selline käit
> umine ei ole ju kuidagi õigustatav.

Võib-olla on siin vastus - sa keelad tal teatud viisil käituda!, igasugune keeld tekitab aga protesti. õigustatav selline käitumine ei ole, aga ta käitub selliselt, mis teha! sinu võimalused on sellest mitte välja teha või rahulikult ja selgelt talle märku anda, et tema selline käitumine sulle ei sobi, ning põhjendad, miks ei sobi.
 
ang 18. juuni 2015, kl 19.07
Miks sinul mehe ees hirm on, sina lõid ju esimesena?
Ei saa aru, miks õigustatakse naisepoolset vägivalda. Mõlemad antud juhul toimisid valesti, aga süüd määritakse agaralt mehele kaela.
 
täiestilöödud 18. juuni 2015, kl 19.15
Aga ilmselgelt selle pärast, et kui mina annan naiseliku laksu vastu põske, siis pole see pooltki nii valus ja mehel isegi pea ei liigu selle peale, aga kui mees teeb sama, siis lendan ma vastu põrandat.

Kes siin määrib süüd?

Tegemist on aruteluga. Ma ei õigustagi enda käitumist, et ma löömist alustasin. Löömisele on raske õigustust leida, aga kui halvasti öeldakse laste kohta, siis emainstinkt, kaitsev instinkt on nii tugev, et kui sõnadega selgeks ei tee, siis katus sõidab ära.
 
kuula nüüd 18. juuni 2015, kl 19.40
täiestilöödud, ära tee ang-ist üldse välja, ang on ang, ta on robot.

Kas mehega sellest löömisest rääkida saab, räägib ta üldse?
 
ang 18. juuni 2015, kl 19.57
Ah valu hulk määrab, kas on OK või ei le. Ma ise arvasin seni, et naise poolt löödud saanud mehe suurim haav on alandus, mis sellega kaasas käib.

Emainstinkt? Kas sinu last ähvardas mingi oht?

Ja kui sul katus nii sõidab, et kätega hakkad seletama, siis soovitan sul abi otsida.

Ma muidugi ei õigusta meest ka, temagi võiks osata end talitseda. Tark oleks tal olnud sinust lihtsalt eemale minna, mitte vastu lüüa.
 
täiestilöödud 18. juuni 2015, kl 19.58
Rääkimisega on keeruline, ta tihti ei soovi rääkida. Praegu ma ei kiirustaks ka sellega, liiga palju on veel emotsioone sees, muidu keeb uuesti ülesse.

Ei teagi, võibolla tõesti psühholoog, aga need ka pagana kallid, ei jõua kinni maksta. Kusagilt olen kuulnud, et on vist mingeid odavamaid variante ka, aga pole netist veel ülesse leidnud. Ka paariteraapiad on hirmkallid.
 
* 18. juuni 2015, kl 20.01
Ei õigusta meest, aga löömise alustaja oli naine, kes nüüd arvab, et talle oleks nagu liiga tehtud!
Mingi emainstinkti taha peituda ei ole siin mõtet, vägivald on vägivald.
 
kuula nüüd 18. juuni 2015, kl 20.04
On küll kallid jah ja kes garanteerib, et satute asjaliku inimese juurde. Ma oletan, et su mees ilmselt ei tahaks ka minna, see oleks tema meelest jälle vist talle alandav.
Paarina tahate elada, tuleks tegelikult ka paarina koostööd teha mõlemal. Vahest leidub teil mingi asjalik tuttav?
 
kuula nüüd 18. juuni 2015, kl 20.13
Sa ise tundud olevat nii mõistlik. See on selge see, et elus võib kõike ette tulla ja pinged võivad teatud situatsioonides nii üle pea lüüa. Praegu ära süüdista ennast ega meest, lase pudrul jahtuda. Siin olevad inimesed ei tea tegelikkust ja ei tea ka teie sõnelust.
Tavaliselt kui mees tunneb ennast süüdi, siis ta hakkab naise kallal näägutama, et ennast paremini tunda.
Kas sõber ei keeranud teda pummeldamise käigus üles? Vahel piisab mõne sõbra halvast kommentaarist (nemad teevad enda arust ju nalja) sinu või su poja kohta, ehk, et ta peab võõrast last kasvatama.
Sa mõtled selle välja, analüüsi rahulikult.
 
Triin 18. juuni 2015, kl 20.15
Asi ei ole ju üldse löömises. Sa oleks pidanud ta maha lööma!
Mitte keegi, mitte kunagi ei või öelda Su lapse kohta krants! Sa muretsed mingi kõrvakiilu pärast, aga Sa ei vaeva üldse pead selle üle, et tegelikult see sinu niiväga armastatud elukaaslane vihkab su last ja teda krantsiks kutsub.
Kumb sulle tähtsam on, jobujoodik või oma lihane laps????
 
to ang 18. juuni 2015, kl 20.16
Sina mine Vao külla ja vaata kas kividega loopimine on OK või ei ole!
 
Triin 18. juuni 2015, kl 20.19
Sa küsi parem oma lapselt, kas nn issi talle sinu äraolekul ka inetusi ütleb? Lööb teda koguni? Krantsile ju ikka pannakse jalaga, kui ette jääb....
Mul on su lapsest nii kahju.
 
ang 18. juuni 2015, kl 20.28
"Krantsile ju ikka pannakse jalaga" - oma harjumusi kirjeldad?

Kui tundub, et mees ei salli last, on igal ajal võimalik lahku minna, pole vaja sellise mehega elada. Aga lööma minna (ja ärgitada maha lööma????) - see on labasuse tipp.
 
Triin 18. juuni 2015, kl 20.34
Kulla ang, siin ilmas on hulga labasemaid asju!
See kindlasti pole tipp! Ära ole nii nõrganärviline.
 
to ang 18. juuni 2015, kl 20.34
Põselaks hüsteeriahoo puhul on nii mõnegi inimese maa peale tagasi toonud, nii et oleneb olukorrast. Teatud kriisiolukordades on selline asi täiesti toimiv.
 
ang 18. juuni 2015, kl 20.40
Triin, "kulla" hoia omale, ma ei ole su tütar. Tänan. Ja ilmselt elame me sinuga erinevais maailmades, mina siis sellises, kus krantse jalaga ei lööda ja sina teistsuguses. Sinu maailmas on kindlasti palju veel labasemaid asju, kui kätega kallaleminek, minu omas ei esine muide sedagi.

Mina samas ei eelda, et teemaalgataja just sinu maailma kuulub. Tundub suhteliselt kultuurne inimene, kelle peamiseks eneseõigustuse põhjuseks ehk on, et tal tegelikult on veidi häbi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ang 18.06.2015 20.41.
 
to ang 18. juuni 2015, kl 20.52
puuksu ikka teed vahepeal, no nii peenelt?
 
g 18. juuni 2015, kl 21.12
Minu isiklik arvamus on, et mees ületas lubatud piiri. Võimalik, et see jääb viimaseks selliseks korraks, aga natuke kahtlane ka. Eriti juhul, kui ta joob sel määral, et pohmaka käes vaevleb - võib-olla paljudes peredes on see normaalne nähe, pole kursis, aga minu meelest võiks alkoholi veel väiksemas koguses juua, sel määral, et pohmakat ei tekiks.
 
vaatan vene saateid 18. juuni 2015, kl 21.51
ja seal on päris palju selliseid teemasid, et mees lõi ning alati oli naine siiski provotseerivaks pooleks, kes meest ei austa ning mehega elada ei oska. süüdlaseks peetakse alati naist. alguses oli see minu jaoks imelik seisukoht, kultuuride erinevus, kuid mida aeg edasi, seda rohkem mõistan, et neil on õigus.
no mida oli vaja minna kaagutama pohmellis mehe kallal, las ajab suust välja, mida tahab. sama kehtib purjus mehe kohta. ei ole mõtet midagi tõestada. selle lapse teema oleks pidanud üles võtma siis, kui mees kaine.
see on ka õige, et mees peab alati jääma tähtsamale kohale kui laps, siis on perekonnas kõik õnnelikud. kui oled seadnud lapse mehest ettepoole, siis jäädki sellel probleemil maadlema või saadab peagi mees su pikalt ja leiab naise, kus tema on hierarhias lapsest eespool.
 
kuula nüüd 18. juuni 2015, kl 21.56
Mis siis, kui laps oleks tema kohta öeldut pealt kuulnud? Mis tema hinges oleks toimunud?
 
no 18. juuni 2015, kl 22.01
mis ees- ja tagapool? lapse-ema ja mehe-naise suhe on kaks hoopis erinevat asja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!