Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
On see mingi haigus?
 
to toar 12. august 2015, kl 01.32
Nimeta eestlasi, kuidas tahad, sinu oma asi, aga immirgante ei ole siia tarvis, meid, eestlasi on isegi vähe.
 
to Jah 00.38 12. august 2015, kl 01.48
Teisest lausest on näha, et eesti keel ei ole sinu emakeel.
Palun ära tule siia viha õhutama.

Ikkagi on hämmastav, inimene elab Eestis, on eesti keele selgeks saanud, aga selline pime viha eestlaste vastu, see on nii kurb ja samas ka õudne.

Loomulikult mine Vene Delfisse ja kiru eestlasi edasi, seal võid sõimata eestlasi ööd kui päevad, keegi ei keela.

Ma ise küll ei lähe Vene Delfisse venelasi kiruma, see oleks ennekuulmatu.
Ei tunne absoluutselt selleks mitte mingit vajadust.

Kahju, et elad riigis, mille põliselanikke sa ei salli. See on ütlemata kurb.
 
loogiline 12. august 2015, kl 08.20
ei ole need jahid, toarid ega ka moosimadu sugugi eestlased, väga tõenäoline, et isegi eestipäraste nimedega kuid sugugi mitte venelased
kasuks tuleb see mustade sissevedu vaid hiinlastele, jaapanlastele ja korealastele, põhjus on see, et neil on mõistust, neegreil seda pole ega enamasti ka tule
ja mõistust pole ka neil kes hetkel rassismist lõuates neegreid üle veavad
hävitate valge rassi ja siis?? olete neegrikuningad aga edasi?? mõistust ju majanduse edasi viimiseks pole!!
ja nii tulevadki kollased ja löövad maha esmalt neegrikuningad ja siis neegrid, sest paljuneda oskavad nad ise ka
või olete te jahid ja njahhid ja muud maod ning ussid tegelikult hiinlased? loogiline nagu oleks aga arvestades selge mandumise haisuga vist siiski mitte
 
loogiline 12. august 2015, kl 08.30
hiinlaste hulgas on muideks oma vereliini edasi ajada ka võimatu, sest iga kolmas põlv on taas puhas hiinlane, jaapanlastel aga on vaatamata oma ilusale naeratusele sama pikk viha kui eestlastel ja neil on põhjust viha pidamiseks rohkem kui küll
moosimadu 12. august 2015, kl 09.02
Muig... no on klounid.
 
Võrdleme,kel ajusid 12. august 2015, kl 10.47
KES ON SOLVAJA?

Jah: „Kui eestlased, nagu siin näha, peavad oma elueesmärgiks üksnes solvata-järada-valetada teise eestlase peale ja kallal, siis ongi tal aeg välja surra.“
„Rahvas, kes ei TAHA oma rahvuskaaslasega inimlikult suhelda ning ei suuda aktsepteerida teisi seisukohti, kõlbabki vaid väljasuremiseks.“


Tototaja: „Sina ju järad teise eestlase kallal. Endast räägid ju. Antud momendil hakkasid sina ( eestlane ) teise eestlase kallal järama.“ ...
„Palun, palun, lõpeta oma mürgi pildumine, ära ole viha ja pahatahtlikkust täis, katsu sellest lahti saada.“
„Teisest lausest on näha, et eesti keel ei ole sinu emakeel. Palun ära tule siia viha õhutama. Võid Vene Delfis eestlasi edasi kiruda, keegi ei keela.“...

„Näiteks mulle on oma rahvas väga kallis...“


KAS ON IKKA?
 
toår 12. august 2015, kl 14.20
Kallis - maksab palju või pedofiil - valik on selline teil.
 
ongi 12. august 2015, kl 20.09
ehtne võõrapärane lauseehitus - võrdleme, kel ajusid, terve viimane toari kommentaar on võõrapärane, mõttetu
 
to ongi 12. august 2015, kl 20.23
ja sina oled keele korrektor?
 
to Võrdleme, kas on ajusid 13. august 2015, kl 00.30
Mine Vene Delfisse ja kiru seal eestlasi edasi ja õhuta vaenu, palju kulub.
 
to Võrdleme, kas on ajusid 13. august 2015, kl 00.41
Miks siin kirjutad, miks sa ei ole Vene Delfis on lemmiktegevusega tegelemas, eestlasi kirumas ?
 
to ongi 13. august 2015, kl 01.17
Loomulikult on "Võrdleme, kel ajusid" rahvuselt venelane või valgevenelane, ükski eestlane niimoodi ei ütle.

Siin on ennegi eestlast mängitud, aga siis inimene kirjutab midagi valesti või venepäraselt ja kohe selge, kellega tegu.
 
venelane 13. august 2015, kl 01.39
olengi, ja siis? Venelased oskavad ühte hoida kui vaja,
teevad revolutsiooni kui vaja,
teie siin vaid toitute teineteisest ja olete käsipidi kõrides, lisaks te aina "viskate" välja omi eestlasi, küll foorumitest, küll riigist, küll töökohtadest - suurest kadedusest, kaebate politseisse teineteise peale, ahmite raha teineteise tagant, olete kadedad teineteise peale, jne, jne.
Õnnitle ennast üksik ja õel eestlane, kes sa varsti siin täiesti üksi iseenesega räägid. Muahhhaahaa!
 
hehee 13. august 2015, kl 01.49
to ongi 13. august 2015, kl 01.17 Kirjutas:
Loomulikult on "Võrdleme, kel ajusid" rahvuselt venelane või valgevenelane, ükski eestlane niimoodi ei ütle.


Võrdleme,kel ajusid 12.august 2015, kl 10.47 Kirjutas:
KES ON SOLVAJA?
KAS ON IKKA?



Selle 6 sõna baasil siinsed üksteist "armastavad eestlased" analüüsisid tõsiteaduslikult, et kommenteerija POLE EESTLANE.
Geniaalsed filoloogid. Nobeli preemia teile.
 
Jah 13. august 2015, kl 01.56
to Võrdleme, kas on ajusid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine Vene Delfisse ja kiru seal eestlasi
> edasi ja õhuta vaenu, palju kulub.


Sinusarnaste inimeste eest läheks või Marsile, et vaid kaugemale hoida jälkusest.
 
to venelane 13. august 2015, kl 01.57
Kui keegi kirjutab eestlasi vihkava kommi, siis ma ei usugi, et kirjutaja on eestlane.

Ei ole ju võimalik, et inimene vihkab iseennast, vihkab oma lihaseid lapsi, vihkab oma juuri.

Ma küll ei tea, et keegi oleks kellegi peale politseisse kaevanud, esimest korda kuulen.

Ise olen elanud suure osa oma elust kohas, kus on 85% venelasi ning kadedad on venelased samuti, kadestati küll peamiselt eestlasi.

Seda venelastepoolset kadestamist ja kaebamist nägin palju, kuigi jah kaebasid eestlaste peale, vahet ei olnud, kas põjust tegelikult oli või mitte.

Mitte ükski kord mitte ükski eestlane ei kaevanud venelase peale.

Eestlased olid venelastega väga viisakad ja hoidsid tagaplaanile.
 
to Jah 13. august 2015, kl 02.00
Aga palun, mine ja ruttu.

Miks sa käid eestlaste foorumis, kui sa eestlasi ei salli?
Oma vimma eestlaste vastu mine ela välja Vene Delfis.

Vene Delfis nagunii üks eestlaste sõimamine käib, olen lugenud, rohkem ei lähe sinna ka.
 
rahu, rahu 13. august 2015, kl 02.06
ükski inimsõna ei saa takistada vaklade söömahimu metssea korjusel :D
 
To tototaja :) 13. august 2015, kl 02.09
Oled vagel, jah, oled küll :)
 
küsin siis 13. august 2015, kl 02.17
Totototaja:
"Ei ole ju võimalik, et inimene vihkab iseennast, vihkab oma lihaseid lapsi, vihkab oma juuri."


Miks sa siis nii teed?
 
to küsin siis 13. august 2015, kl 02.20
Mine Vene Delfisse eestlasi kiruma, mitu korda olen seda sulle öelnud.

Või pagulastetoojad maksavad sulle Eesti Delfis eestlaste sõimamise eest rohkem palka?
 
Jah 13. august 2015, kl 02.41
to Jah Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Aga palun, mine ja ruttu.
> Miks sa käi
> d eestlaste foorumis, kui sa eestlasi ei
> salli?
> Oma vimma eestlaste vastu mine e
> la välja Vene Delfis.
> Vene Delfis nagu
> nii üks eestlaste sõimamine käib, olen lug
> enud, rohkem ei lähe sinna ka.


Omade vastu pole minul küll midagi, sinu jutt on madal ja ebameeldiv. Sina üritad ennast upitada eestkostja rolli, mannetu vihkaja. Sul Vene Delfis käsi sees, võiksid seal oma rolli edasi mängida.
 
küsin siis 13. august 2015, kl 02.48
Totototaja:
"Mine Vene Delfisse eestlasi kiruma, mitu korda olen seda sulle öelnud.
Või pagulastetoojad maksavad sulle Eesti Delfis eestlaste sõimamise eest rohkem palka?"


Miks peaksin mina, sinu asemel kuhugi minema?
Tavaliselt läheb ikka see, kellele kohalolek ei meeldi. Siin juba bussitäis inimesi, kes sulle ei meeldi, miks vahutad, kõnni ära!
 
toår 13. august 2015, kl 08.25
Mulle ka siin väga meeldib, niipalju idioote ja juhme rassiste, et lausa lust ! Ja veel ehedaltmaavilased need jobud, uimased, uhked oma eestlaseks oleku üle, aristokraatne rahvas ! Klounid !
 
njaah 13. august 2015, kl 11.20
no sinu yle viskan nalja iga kell. enne olen kloun kui skisofreenikust tola.
 
to Jah 13. august 2015, kl 12.10
Esiteks eestlased ei ole sinu jaoks omad.
Eesti keel ei ole ju sinu emakeel.

Teiseks, kui sul eestlaste vastu midagi ei oleks, siis sa ei sõimaks inimest väiklaseks, kes muretseb oma rahva ellujäämise pärast.

Kui inimene vaevab südant, kas tema pisike rahvas 100 aasta pärast ka alles on või on välja surnud, siis see paneb sind sõimama.

Ma kirjutasin väga viisaka ja muretseva kommi, sest olen meie rahva saatuse pärast tõsiselt mures.

Täiesti ennekuulmatu, kui täiesti viisakale ja oma rahva pärast südant vaevavale kommile tuli selline vastus.

Millest sul Eesti rahva vastu selline viha ?
Sa elad Eestis, sündisid ilmselt Eestis, sul on siin kõik eluks vajalik olemas, aga ikka selline raev eestlaste vastu.

See tundub nii uskumatu, millest selline pime viha põlisrahva vastu.

Ma tõesti ei kujuta ette, et lähen mujale riiki elama, kus rahvas muretseb ellujäämise pärast ja ma kirjutaks sellise kommi vastuseks.
See oleks julmuse ja õeluse tipp !
 
to küsin siis 13. august 2015, kl 12.12
Sulle ju ei meeldi eestlased, mina lihtsalt muretsen, kas meie armas väike rahvas 100 aasta pärast ka alles on.

Sina aga käid ju siin eestlasi sõimamas, sinul on probleem, et me rahvast ei talu.
 
to toto 13. august 2015, kl 12.24
Eestlasi kui rahvust sinu hala ei päästa, meie ainuke pääsetee on saada palju lapsi.
Kui suur on sinu panus eestlaste allesjäämisse ka saja aasta pärast? Ei ühtegi? Siis pea mokk maas, sinusuguste pärast me lõpuks välja suremegi ja viimase eestlase siibrit tühjendab tõmmu Etioopia esivanematest sündinud Mariam. Soovitan pigem tema peatselt siiakolivatesse esivanematesse viisakalt suhtuda või muidu tühjendab Mariam siibri küll, aga seda juba viimase eestlase pähe.
 
eelmisele 13. august 2015, kl 12.39
Kuidas eestlasi ei päästa see, kui siia pagulasi ei toodagi ? Kui me kõik ükmeelselt vastu seisaksime ja ühte hoiaksime, siis immigrante Eestisse ilmselt ei tulekski.

Kui see oleks minu teha, ei tuleks Eestist mitte ühtegi immigranti.
Ksina tead, kas mul on panus või ei?

Pealegi solvad sa rängalt naisi, kes lapsi ei saagi või ei saa endale võimaldada ükskõik mis põhjusel.
Mõnel naisel näiteks ei ole meest, ei ole kellegagi lapsi tehagi.
 
lineaal 13. august 2015, kl 13.45
appikene, meil ongi peamiselt pagulased ja juba ammusest ajast juba. lisaks on nende segaverelised järglased.
uurige oma sugupuud, oma juuri ja vaadake, paljud teist üldse puhtad eestlased ongi. minu armsad sugulased ei taha sugugi öelda, et nad on eestlased rohkem, ikka rõhutatakse, et nad mingitpidi kas rootslased, taanlased, lausa hispaanlased kohe ja isegi juudid... aint venelased nad ka olla ei taha, kuigi üsna mitmed neist just sellise segaperekonna on loonudki ja nende järglased ongi poolestsaadik eestlased-venelased ja nende lapsed siis kas rohkem venelased juba või siis eestlased, oleneb, kellega nemad pere lõid...

nüüd mingi bussitäis musti ajab raevu, aga meil on terved ešelonid võõrrahvaste esindajaid siin paljunemas ja aina rohkem neid saab.
varsti tõesti polegi enam neid, kes eesti keeles räägiksid, sest isegi puhtast eesti perest lapsed panevad inglise keelt sekka ja vaata kasvõi firmade nimetusi. kas need on eestipärased.

seni, kuni eestlane ei tunne enda üle uhkust ja ei julge olla see, kes ta on, seni meid ei peetagi jätkumise väärilisteks ja meist sõidetakse raskerongidega üle, meie maa lagastatakse viimseni, kistakse tükkideks ja veetakse mööda ilma laiali.

austage ennast ja olge uhked, et olete just need erilised ja ainsad, kes te elate sel tillukesel maalapil, mida nimetatakse EESTIMAA ja räägite selles kaunikõlalises keeles, eesti keeles.
põhiline aga - hoidke kokku ja tegutsege ühtselt.
oma pead peske ise ja ärge laske igal ettejuhtuval endale ajuloputust teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!