Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Alusetu turvakontroll
 
selgita palun.... 15. august 2015, kl 21.33
...mis "kaup" see oli, mida rinnahoidja vahele peita saab ja hiljem mujale( kuhu küll ? " asetada?
 
mis kaup 15. august 2015, kl 21.37
kohukesed ja sokid.
 
egomaiakile karmelale 15. august 2015, kl 23.26
Karmela Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õnneks pole meil tööl rohke ühtegi eestlast, kõik
> on normaalsed ja heatahtlikud - seega pole, kes kä
> kki keeraks. Mõnel veab ka ikka !


tõesti vedas neil eestlastel, kes enam pole sunnitud sind töökaaslasena kannatama. ainult väga väike inimene näitab oma üleolekut sel moel, et see on tema töö ja vot mina tahtlikult teen talle tööd juurde, mul on selleks õigus. alati oled, küll karma su kätte saab, ole mureta.
 
Karmela 15. august 2015, kl 23.50
Igaüks peab oma tööd tegema hästi ja kohusetundlikult ning vastutustundega. Täpselt selles mahus ja täpselt selle tasu eest kuidas lepingus kirjas. Kellegi ego ei puutu siin üldse asjasse. Saage täiskasvanuks lõpuks.
 
kle karmela (väiketähte väärt) 16. august 2015, kl 00.08
tee sINA endale selgeks, et nende töö sisse ei ole arvestatud, et sellist saasta käib kauplustes ringi nagu sINA, kes lihtsalt meelega asju ühest kohast teise liigutab, et teisele rohkem tööd teha. kuidas sA üldse nii alatuks kasvasid, alguses olid ju sINAGI nunnu plikatirts? mis valesti läks?
 
njahh 16. august 2015, kl 00.14
nagu ma aru saan ei vii karmela oma eksperimente läbi Eesti kaubanduses. Eks pagulastel peavad ju ka omad rõõmud olema ja kuidagi peab asukohariigis alanduse eest kätte maksma. Egas võõrast essu polegi nii meeldiv seal väljamaal koristada. Las tal siis olla see väikegi salajane rõõm - tõstab kaupluses asju ühest kohast teise...
 
geolook 16. august 2015, kl 10.44
Küll on hulgi rõhutuid saalitöötajaid marketitest siin esinemas ja kommenteerimas, ainuke koht kus ennast tegijana tunda võib, koolis õppida ei viitsinud ja nüüd valikut eriti pole kus tööd leida. See seltskond, madalapalgaline ja madala haridusega ja veelgi väiksema haritusega on just ekre toetajaskond, kõike ja kõiki vihkav ja kõige teistmoodi oleku vastu paduhirmu tundev.
 
njahh 16. august 2015, kl 11.34
päriselt ka? Mina arvan hoopiski, et just madala haritusega inimesed tõstavad kaupu ümber ja jätavad suvalt vedelema ning pärast veel õigustavad end ka.

Haritud ja intelligentne inimene ei tee sihilikult ükskõik mis ameti esindaja tööd raskemaks, ta ei halvusta inimest ameti või väliste tunnuste järgi.
 
toår 16. august 2015, kl 11.47
Pole nagu ekrelase kirjutatud eelnev tekst ? Ei halvustagi väliste tunnuste järgi - braavo, ka padurassist saab muutuda inimeseks saamise poole.
 
njahh 16. august 2015, kl 15.06
küll see foorum on ikka kummaline koht: alles mind süüdistati, et pooldan immigrantide sissetoomist, nüüd juba olen padurassist valmis....
 
feliks ui 16. august 2015, kl 16.35
Päriselt ka ? Ära sa räägi !
 
masendav 17. august 2015, kl 15.53
Esiteks on see inimene kõige madalamal asetsev elukas, kes peab kedagi teist end kehvemaks. Inimesed oleme me kõik, kuid see, kuidas teistega käitutakse, paneb sind väga kergelt paika, kus sa tegelikult asetsed.

Kui raske on sul kõndida see paarkümmend meetrit, et panna tagasi see asi, mille sa ise sealt võtnud oled? Miks peab keegi teine sinu laga koristama? Jah, keegi peab seda tööd tegema ja saab ka selle eest palka, kuid ehk saate aru, et palka ei maksta selle järgi, kui palju laiali poetatud jama peab töötaja tagasi omale kohale viima.
Samamoodi on koristaja töö koristada, aga see ei tähenda, et sa peaksidki metslase kombel wc täis sittuma, sest selle koristamine ongi tema töö. Endal pole piinlik?

Lisaks teemasse. Pole mulle kunagi mingit turvakontrolli tehtud ega ka kunagi mind kahtlustatud varguses. Võibolla on asi selles, et ma ei topi endale midagi püksi ja ei tassi poes asju suvaliselt laiali.
 
feliks ui 17. august 2015, kl 17.54
Ilma püksata ringi kooberdades polegi võimalik midagi sinna toppida ja kui rinnad väiksemad kui vistrikud, pole seegi variant võimalik, ainult peeruvahele ehk saaks, sellistel on tavaliselt ahter nagu rasedal raketil..
 
regina 20. august 2015, kl 20.53
Varastan surmani.
 
nimetu 20. august 2015, kl 21.22
Tubli ! Jää alati eestlaseks !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!