Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Poes müüa vajutab mingit nuppu
 
Lea 06. oktoober 2015, kl 21.53
Vot selline küsimus ongi. Uudishimu ei anna rahu. Olen tähele pannud, et paaris poes alati sisenedes näen kuidas müüa kohe vajutab mingit nuppu kassa juures. On see videokaamera nupp või turva nupp või millega tegu? Mind ajab see naerma...kui nad oma lollis silmas näevad minus varast või terroristi see on juba nende probleem vaimne probleem...aga siiski,mis nupp see on ?
 
oeh3 06. oktoober 2015, kl 22.32
müüja
müüja
 
lollu 06. oktoober 2015, kl 22.47
Miks sa müüjalt ei küsi?
 
no vot 07. oktoober 2015, kl 00.32
lihtsalt müüjal on igav
vajutab nuppu, tuleb piiks ja müüjal jälle pragu kõrvuni
 
Niisama 07. oktoober 2015, kl 09.38
Suletud poe uksel on silt "MÜÜA HAIGE". Keegi naljahammas on sinna juurde kirjutanud "PALJU MAKSAB?"
 
mali 07. oktoober 2015, kl 10.57
Noh, turvakaamerad töötavad ikka 24h jutti. Turva/häire nuppu ei vajutata iga külastaja peale :) Võibolla kassas olev töötaja annab taha ruumidesse/ lattu signaali kliendi müügisaali saabumisest.
Karl Kindermacher 07. oktoober 2015, kl 10.57
Ta teatab illuminaatidele, et need teravadaks oma tähelepanu ja uuendaks su andmeid oma andmebaasides.
 
Metslane 07. oktoober 2015, kl 12.43
Ilmselt on sul selline nägu peas, et hakkan kohe vargile, sellepärast müüja vajutabki juba ohtu aimates seda nuppu :D
 
muhahaa 07. oktoober 2015, kl 15.50
ilmselt jah probleem teemaalgatajas. Mina pole küll täheldanud, et keegi mingit nuppu jookseks vajutama, kui ma poodi sisenen.
 
jahaa 07. oktoober 2015, kl 18.27
täitsa huvitab missugune on lõust sellisel inimesel nagu teemaalgataja...
 
Lea 07. oktoober 2015, kl 21.46
Asi pole loustas vast aga selles et ma kaukaasia väljanägemisega ju siis kardab....aga nohh mingi sitase maailmavaatega müüjale ma ei kavatse oma pead blondeerida. Rõve on lihtsalt see süsteem. Ma sooviks et Eestisse tuleks miljon pagulast,las siis vajutavad oma nuppe päev otsa. Loll paranoiline Eesti.
 
njahh 07. oktoober 2015, kl 22.38
äkki käid psühhiaatriakliinkust läbi? Sul on jälitusmaania ja normaalne see kindlasti pole.
 
aa 07. oktoober 2015, kl 22.45
No selge, näed välja nagu mustlaseit ja suuvärk ka vastav. Ju siis turvat hoiatavad jah, normaalne ju.
 
Illuminaat 08. oktoober 2015, kl 11.12
Lea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Asi pole loustas vast aga selles et ma kaukaasia v
> äljanägemisega ju siis kardab....aga nohh mingi si
> tase maailmavaatega müüjale ma ei kavatse oma pead
> blondeerida. Rõve on lihtsalt see süsteem. Ma soo
> viks et Eestisse tuleks miljon pagulast,las siis v
> ajutavad oma nuppe päev otsa. Loll paranoiline Ees
> ti.


See on puhtalt statistika pärast. Kui siseneb kaukaaslane, vajutatakse ühte nuppu. Siseneb must, vajutatakse teist nuppu. Eestlaste jaoks on jalaga vajutatav pedaal, seepärast need ei pane tähele, et midagi toimub.
 
muuda välimus 08. oktoober 2015, kl 12.26
Ta loendab pagulasi.
 
hoopis 08. oktoober 2015, kl 16.44
loendab eriliselt l o l l e nägusid.
 
loomulikult 08. oktoober 2015, kl 17.47
Müüja vajutab kassalindi liikuma et sinu valitud kaupa piiksutama hakata. Teenindus peab ju kiire olema.
 
Lea loomulikule 08. oktoober 2015, kl 21.27
See ei ole toidupood, see on riietepood. Putiik selline nohh alla igasugu arvestust. Kuradu paranoilised myyad. Ausõna sooviks siia eestisse neid tumedaid rohkem ehk siis saavad oma nupu vajutamisest lahti.
 
imelik 09. oktoober 2015, kl 18.08
Kui ma poodi lähen, siis vaatan kaupa, mitte ei piilu, mis nuppe müüja vajutab. Vargile kavatsesid minna või?
 
Kui eestisse tuleks million pagulast 09. oktoober 2015, kl 18.49
Siis ilmselt palgatakse elukutseline nupuvajutaja :P
 
hahha 09. oktoober 2015, kl 22.40
Üks kodanik tõsimeeli küsis, et kas temast tehakse pilti kui ta poodi siseneb sest iga kord kui ta uksest siseneb, käivat välgusähvatus. Välk tõesti sähvis kuna ukse vahetus läheduses oli fotopood ning seal tehti klientidele dokumendifotosid ja ruumid olid just selliselt, et välgusähvatus pildistamisel peegeldus ka sissepääsu ette. Ta oli tõesti mures ja ei häbenenud küsida.
 
Nononh 11. oktoober 2015, kl 18.34
Seda "paanikanuppu" saab täiesti märkamatult ka vajutada. Kui sa näed pidevalt müüjat seda tegemas, siis on kaks varianti - kas sul on jälitusmaania ja bussijuht, arst ja koristaja vajutavad ka nuppe või siis oled juba "staazikas külastaja", keda nähes müüja teab, et jama on tulemas ja kõigele muule vilistades lihtsalt nupule viskub, et see kohe häire edastaks - hoolimata sellest kuidas see välja paistab :)
 
a noh 11. oktoober 2015, kl 19.34
mis te jaurate oma paanikanupuga. need on enamasti laua all või pannakse mujale märkamatusse kohta ja on ühenduses turvafirmadega. ja vajutatakse seda röòvimiste, rünnaku jms mitte mingi varguse kahtluse, isegi mitte tavalise varguse korral.
 
hahaa 11. oktoober 2015, kl 21.09
Ei kavatse mitte vargile minna vaid lihtsalt pilk tabab ära tema liigutust. Teine kord küsin otse mis nuppu tema vajutab. Eks näis mis vastus tuleb. Häbi olgu temal mitte minul.
 
ära toida trolli 11. oktoober 2015, kl 22.15
Ärge alluge provokatsioonidele.
Müüjad vajutavad nuppe selleks, et teid mölisema provotseerida.
 
=D 11. oktoober 2015, kl 22.21
oii ma ei või enam. lõpetage ära või ma saan naerukrambid..
 
Selma 12. oktoober 2015, kl 01.14
See on kliendiloenduri nupp, mida ta vajutab.
Mönes poes loendab kliente ukse lähedusse paigutatud masin, teises teeb selle töö ära mùùja.
Iga kuu löpus siis loetakse kokku klientide arv ja mùùginumbrid. Kui oli palju kliente ja vähe mùùki, siis mùùjad saavad, nii mis tolmab. Meil igatahes oli nii.
 
too 14. oktoober 2015, kl 20.39
Lea soigub midagi paranoiast, aga ainus paranoiline hälvik on ta küll siin ise :D
 
g 15. oktoober 2015, kl 20.02
Müüja lülitab end puhkerežiimilt teenindusrežiimile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!