Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Nõmme Raadio on lauskelbase hääletoru
 
olalala 16. detsember 2015, kl 13.24
Olete kuulanud seda jaama?
Mina kuulan siis, kui tahan naerda.
Lapik maa, reptiilid, vanglaplaneet- need on vaid mõned näited.

Tekib küsimus, miks toimetust pole veel kinnisesse asutusse viidud?
 
?? 16. detsember 2015, kl 14.27
Kes või mis on lauskelbase? Kas olalala on lauskelbas?
 
olalala 16. detsember 2015, kl 14.55
Lauskelbas= TÄIELIK KELBAS, täielik jura.
Küll on ikka lolle maa peal.
 
olalale 16. detsember 2015, kl 15.15
Ära nüüd kurjusta Nõmme Raadio kuulajaga!
 
selge 16. detsember 2015, kl 16.15
olalala on kelbas.
 
Mürsk 16. detsember 2015, kl 17.38
Teine selline on pereraadio. Kuula ja imesta kui lolli juttu ajavad täiskasvanud ja haritud inimesed.
 
mõtlejaa 16. detsember 2015, kl 20.59
no teemaalgatajal küll kool pooleli, kui ei oska käsitseda raadiot, seal ju kanaleid sadu, poleks raske see liigutus teha ja meeldivale vajutada. Ise olen nõmmeraadio andund kuulaja,
 
njahh 16. detsember 2015, kl 22.16
no mõtlejaaks on end küll palju nimetada, kui isegi seda loetust ei mõista, et kuulatakse seda jaama siis, kui tahetakse naerda.
 
:(( 16. detsember 2015, kl 23.13
raadiojaam saab eksisteerida niikaua, kuni ta suudab müüa piisavalt reklaami (mis omakorda eeldab, et tal on piisavalt kuulajaid) või siis on selle omanik mingi rikkur, kellel raha mujale panna pole.
Milline on see põhjus, et ühe täiesti toimiva raadiojaama toimetus tuleks kinnisesse asutusse panna? See et mingile kelbasest (no on ikka sõnamoodustis, pole sellist varem kuulnudki) olalala-le see raadio naljakas tundub, ei ole ometi mingi argument kellegi ühiskonnast isoleerimiseks. Ja kust küll see kelbas olalala on saanud sellise raadio, mis ei lase tal tema arvates normaalseid jaamu kuulata? Vanasti (sügaval nõukaajal) olid olemas sellised krapid, kust tuligi ainult ühte raadoijaama, kas tõesti selliseid veel kusagil eksisteerib? Ja mängib veel ainult nõmme raadiot?
 
vott 17. detsember 2015, kl 01.33
Mind hakkas huvitama, tundub veel põnevam kui vox populi.
 
mürsikuga pole nõus 17. detsember 2015, kl 01.46
Mina olen pereraadio andunud kuulaja. Võib-olla mõned saated on, mis mulle ka ei meeldi, aga väga palju on neid, mis ikka väga meeldivad. tegemist on kristliku raadioga ja mitteusklik võib muidugi kusagilt tühja tümpsu ja lõputut tühja möla kuulata, ilma, et peaks oma hinge või vaimu harima - igale oma!
 
Mürsk 17. detsember 2015, kl 21.16
Igaüks võib olla täpselt nii hull kui ta soovib.Vaba maa.
Muide mittekristlik muusika või jutt ei ole automaatselt tühi möla.
Karl Kindermacher 17. detsember 2015, kl 21.56
Enamus raadiojaamu ajabki meil ainult lauslollust välja. Ühegi toimetust pole veel pehmete seintega palatisse pandud. Miks siis selle lolluse eest peaks?
Kuigi jah - mulle isiklikult piisas ühest kokkupuutest selle jaamaga. Edaspidi olen vältinud.
 
hehe 17. detsember 2015, kl 22.13
Tark inimene saab aru kui loll ta on, teemalagatajal on selle tasemeni veel miljard miili teed ootamas.
 
Nõmme TV 17. detsember 2015, kl 22.58
Nõmme TV on küll päris hea huumorimeelega. Mulle meeldib Madisoni kõne siin, Rõivase demagoogiale antakse päris hea vastus :)

https://web.facebook.com/nommetv/videos/992948717443608/?fref=nf
 
Teema algatajale 19. detsember 2015, kl 15.56
Kinnise asutuse tohtri prouad ei tea kahjuks, kus toimetus asub, sama on telhvi toimetusega :(
 
siseinfo 19. detsember 2015, kl 17.53
Delfi toimetus on reptiloidide kosmosebaasis Kuu tagaküljel.
 
hähhh 19. detsember 2015, kl 21.52
mitte kuu vaid nibiru esiküljel.
 
Jah 23. detsember 2015, kl 14.13
Maa on lame.
 
:)) 23. detsember 2015, kl 19.52
Kas sa näe, kui lihtne on inimest aidata, paistab et lauskelbasest teemaalgataja saigi foorumist abi - foorumlased andsid talle teada, et raadiotel on olemas nupp, millega saab raadio teise jaama peale keerata. Kuna ta on siit kadunud, siis ilmselt kuulabki nüüd rõõmsalt mingit teist jaama, mis tema nõrgale närvisüsteemile nii häirivalt ei mõju. Rõõm kohe, et keegi foorumist abi sai.
 
igasugust 25. detsember 2015, kl 16.23
Olen Nõmme raadio kuulaja. Tahan ka teistsugust teavet, teisi arusaamu kuulata. Sobib Pereraadiot, Raadio 7 (saated Roosiaed, Aja silm, Suu soojaks, Objektiiv jne). Küsimus on siin selles, kas haridus lubab neist aru saada, mõista...
 
haha 26. detsember 2015, kl 03.01
Üks haigemaid saateid seal on "Valguse ja varju piiril", kus perverdist sektijuht Hannes Vanaküla ajab paduseksistlikku ja -rassistlikku igikelbast. "Tahaks lõuga anda monogaamia propageerijatele", "mees on loodud seemet levitama", "neegrid ei ole inimesed", "kes see kurat laseb naisi üldse pukki, naine ei oska juba loomu poolest mõelda, naisel on vaja Jumalat (st teda, Valgusjumal Tokradat)", "täna läksin musta egregori ja tapsin 6pealise draakoni"

http://www.vaimumaailm.ee/failid/nommeraadio/vvpm-2015-12-02.mp3
 
haige raadio 26. detsember 2015, kl 13.37
nõmme raadiot ei kuulaks isegi relva ähvardusel :D
 
kristi 26. detsember 2015, kl 16.18
Aga mulle hakkasid just need teooriad huvi pakkuma. Tuleb Nõmme Raadiot kohe päris huviga kuulama hakata :)
 
kriminalist 26. detsember 2015, kl 16.41
Millise sagdusega lainel.seda kuulata saaks? Kadus levist ara.
 
99,3 26. detsember 2015, kl 22.17
99,3, aga raske on kätte saada. Kuulan arvutist. Kell 12 päeval, õhtul kell 21.30 on kordus.
 
Huviline 26. detsember 2015, kl 22.46
Mis saade sealt siis päeval kell 12 on ja kes räägib? Kas hr Hannes vanaküla? :)
 
need siis 27. detsember 2015, kl 12.52
Margus Lepa ikka, ja huvitavad inimesed, kes saatesse kutsutud, on Einar Laigna, Andro Roos, Harry Raudvere. Nendega arutletakse erinevaid teemasid. Kolmapäeviti on kohal Viktor Vassiljev.
 
exoss 27. detsember 2015, kl 13.07
Jama on selles, et tuntud nimed jätavad ütlemata paljut. Einar Laigna ja korüfeed teavad ilmselt paljustki mida ei oska hoomata, mis saab olla käesoleva maailma valitsemise või kaugemate külalistega.
Oskar Rand 01. november 2020, kl 21.54
No kas keegi Pereraadiost on keegi ERR uudiseid (E-R, pühade ajal kui on argipäev, nt 1. jaanuaril, 24 detsembril ja 31. detsembril ja ka 2020 aasta aprillis)?

Kas keegi teab mis päevadel ja mis kellaajal on Kuressaare Pereraadios ERR uudised, (kava ka selle taolist pole)?

Ja mis päevadel ja kellaaegadel on eetris Pereraadios ERR uudised?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!