Halb kogemus
Presidendi vastuvõtt
 
Valesti 24. veebruar 2016, kl 09.00
Presidendi vastuvõtul ja pärast seda peaks meedia ning ühiskond arutama:1) kes olid need isikud 2) mida nad on teinud Eesti riigi ja rahva heaks. Mitte seda, mis neil seljas oli. Muidu tuleb välja, et vastuvõtul käib ainult kest ja tühi sisu.
 
kodanik 24. veebruar 2016, kl 09.06
meil paraku teised prioriteedid. tuleb ikka arutada, kes kellega käib ja palju see vōi too kleit maksab. Muu pole oluline.
 
VM 24. veebruar 2016, kl 09.44
Eesti Vabariigi juubelisünnipäevale võiksid kõik, kel majanduslikult võimalik, tulla rahvariietes. See oleks austusavaldus oma maale, riigile ja rahvale ning välistaks tähelepanu kandumise riietusele.
 
mõistlik mõte 24. veebruar 2016, kl 10.04
jahh, kannad rahvariideid, näed inetu välja, aga keegi halvasti õelda ei tohi, sest rahvariie on püha. vaat nii. hundid söönud, lambad terved.
 
Naine 24. veebruar 2016, kl 10.34
julgen öelda, et minu jaoks ongi see kätlemine üks väheseid moe ja galaüritusi. Mulle meeldib mood ja glamuur, seda on meie hallis igapäevas liiga vähe. Ka flopaad on huvitavamad, kui mittemidagiütlevad müürilillekese riietus. Peale seda, kui lõppesid Tallinna Moemaja suured moeetendused, polegi midagi selles vallas suurt ja mastaapset jäänud. Presidendi vastuvõtt ongi suht ainuke.
 
siis 24. veebruar 2016, kl 11.06
tuleb uuesti ellu äratada tallinna moemaja moeüritused, aga mitte muuta vabariigi aastapäev moeürituseks.
olgu siis moeloojatele oma moeüritused.

aga praegu on kogu see kätlemistseremoonia lihtsalt üks mage esinemine, eriti, et see on liidetud vabariigi esiüritusega ja kisub alla kogu riigi ja rahvuse sisu.

iga asi olgu omal kohal ja õigel ajal.
randperel oli täielikult õige võrdlus koertenäitusega.
ongi ju nii.
anu saagim ütleb, et ojulandi lilla kleit on ämber ja õudus ja tõlgendus ongi ju, et ooooh, see kutsa ei pälvi esikohta, ta oli nii kohutav oma lillas kleidid.

vabariigi aastapäev olgu ikka SISUparaad, mitte pakendiparaad.
 
Õige 24. veebruar 2016, kl 11.17
Randpere, ütles õieti, et see on pingviinide ja koerte näitus ning normaalne inimene sinna ei lähe.
 
naine 24. veebruar 2016, kl 11.46
Niikaua, kui oli iseseisev Eesti vabariik oma rahaga, läks see üritus mulle ka sellest aspektist korda, kuid peale EL ühinemist enam nii mitte. Mis iseseisvusest saab juttu olla, kui käsud ja keelud tulevad Brüsselist ja sisuliselt oleme järjekordse impeeriumi provints.
 
hj 24. veebruar 2016, kl 12.29
Rahvariided tuleks vastuvõtul kohustuslikuks teha, siis jääks ära see meedia nädalate pikkune lõhverdamine hilpude kallal. Käsitöölised saaks tööd ja Eestis oleks varsti igal kodanikul komplekt rahvariided olemas.
 
Maly 24. veebruar 2016, kl 14.36
See ilkumine riiete kallal on moedisainerite poolt organiseeritud, et inimesed peaks rohkem nende teeneid kasutama ja raha kulutama.
 
zz 24. veebruar 2016, kl 14.39
kõik hea kaotab oma hea mõtte, kui see äriks muutub.
 
vanem eit 24. veebruar 2016, kl 19.12
minule meeldib ka mood ja glamuur, eestis on seda ikka väga vähe. pole eriti ballegi, kus käia, va aastalõpu omad.
vaatan alati huviga kleite, muidu poleks mõtet seda presidendi vastuvõttu vaadatagi. paar tundi vaadata rahvariietes kätlejaid, mis sel mõtet on, aru ma ei saa?
 
moedisain 24. veebruar 2016, kl 19.41
mida vanem eit, seda roosam kleit. ning dekoltee oma närtsivate rindadega peab poolpaljas olema. ja mida jämedamad käsivarred, seda lühem peab olema varrukas. suurema tagumiku puhul peab olema seelikuosa liibuv, parem kui alt kitsam, et voolujooned tuleks ilusti välja. muidugi sobivad sel puhul ka vastandvoldid, et suurendada niigi seda korpulentsust, sest prillipapad muidu ei näe.
 
Vaataja 24. veebruar 2016, kl 23.11
Naine
24. veebruar 2016, kl 10.34

Mis see "flopaa" on, otsisin, aga ei leidnud sellist sõna.
 
flopaa 24. veebruar 2016, kl 23.53
või fopaa on rahvakeeles ämbrisse astumine.
eeldusel, et see ütlemine on arusaadav.
 
Faux pas 25. veebruar 2016, kl 02.08
Fopaa on mugandus prantsuse keelest. "Faux pas" ehk maakeeli "komistama" ütlevad kadakasaksad, pajuvenelased ja muud pirtspersed sotsiaalsuhtluses tehtud vea kohta.
Sõna "flopaa" kuulub nende daamide sõnavarasse, kelle vestlus kõlab "Chätlin, kas hüpotenuusist, et Maa on lapik oled kuulnud?" - "Oi, Christella, ma pole sellel alal kopenhaagen!".
 
miks padar 25. veebruar 2016, kl 07.26
teist aastat juba seal oli? tema panus või saavutused?????
 
kõigest oletaja 25. veebruar 2016, kl 09.34
sest Padar on see, kelle kohta võib julgelt öelda "tõeline Eesti mees". hea välimusega ja viimasel ajal ka üha meeldivama käitumisega. isegi keska lõpetas ära:)
vt ka Kristjan Palusalu, Hans Albers jt.
Martin Seim oli ka väga nunnu!
 
ja veel 25. veebruar 2016, kl 09.53
vaadake parem Kroonika galeriid KUMU 10nda aastapäeva peolt. kui palju andekaid riideid ja tarku nägusid! Ülle Lichtfeld nagu kuninganna, peoperenaisest Sirje Helmest rääkimata...
 
artist 25. veebruar 2016, kl 11.04
Meeldib ka glamuur. Ei kujuta ette, kui sünnipäeval oleks kõigil seljas rahvariided!
Sisemine ilu, välimine ilu... Mõne arvates ei saa mõlemad korraga olla. Arvan, et kui inimene ei oska ennast riidesse panna, siis pole tema sees ka midagi.
Hea on vaadata ilusaid inimesi ilusates tualettides ja iga karikatuuri vaatamine ajab naerma.
 
eelmisele 25. veebruar 2016, kl 12.08
Eks artiste leidub igal pool kes suudavad oma pühademuna glamuuriga ära peita nähtamatut.
 
miks padar 25. veebruar 2016, kl 12.30
sellepärast, et hea välimusega ja meeldiva käitumisega???Nooo muidugist siis arusaadav. nagugi see, et märgi rinda sai:) mis see kk siia puutub? olen näinud kk lõpuaktusel ka missioonilt tulnud 40a meest, kes erru läks kuna vigastada sai. mõttetu valik valitutest.
 
õig(l)us majja 25. veebruar 2016, kl 13.09
Jah, peaks hakkama loosi teel valima inimesi, kes sinna pääsevad. Ja kes korra on käinud, see järgmise 10 aasta jooksul ei saa enam loosis osaleda.
 
cyre1 25. veebruar 2016, kl 14.59
Kirjutatakse sellest, mida tahetakse lugeda; sellest, mis müüb. Ajakirjanduses kehtivad ärireeglid samamoodi nagu mujal. Lõhverdatakse kleitide kallal, sest nähtavasti lõviosa rahvast TAHAB lõhverdada kleitide kallal.

P.S. Sul on alati võimalus kirjutada analüüsiv artikkel sealsete isikute teenetest; sul on võimalus see artikkel ka maha müüa. "Kus viga näed laita, seal tule ja aita." Aga ei, selle asemel on vaja lihtsalt vinguda, kui VALESTI teised teevad.
 
cyre1 to artist 25. veebruar 2016, kl 15.06
_Arvan, et kui inimene ei oska ennast riidesse panna, siis pole tema sees ka midagi._

Tõesti?!
Ma arvan jälle, et nii ühekülgsete järelduste tegemiseks peab ikka väga kitsas olema su silmaring. Teisisõnu see kraam, mis vaimses plaani sinu seeeees on...
 
artist 25. veebruar 2016, kl 20.27
Mis küll peitub inimese sees, kui ta läheb elu suurimale peole hommikumantlis, taskutega madratsimoodi ürbis, pükskostüümis, teab-mis-pikkuses kleidis, pruutkleidis, kartulikotis, tiibadega, kangatükkidega...
Kellegi arust võib mu silmaring kitsas olla selle pärast, et ma ei muuda ennast klouniks selleks, et teistest erineda. Samuti avaldan arvamust, et KÕIK ei peaks kandma rahvariideid. Pidu = glamuur!
 
õige 25. veebruar 2016, kl 23.40
see pole enam inimene
 
cyre 26. veebruar 2016, kl 07.53
to artist

Oi, ma sain nüüd aru, keda külalistest sa siin maha teed. Sul endal pole stiilitunnet ÜLDSE ju :D
Kõik ettevaatlikult ühest vormist läbi lasta pole veel glamuur.
 
artist 26. veebruar 2016, kl 09.10
cyre, sõbranna juubelil võid eksponeerida oma moeröögatusi. Erinevalt sinu stiilitundest on mul valus vaadata presidendi vastuvõtule tulijate seljas ebamäärases pikkuses kleite-seelikuid, kitsaid või lohvakaid rõivaid.
Ei ütleks, et ole paks või peenike - peaasi, et moodne. Ei ole ÜLDSE esteetiline vaatepilt paljad lödisevad lihavad käevarred, äravajunud rinnaga meeletu dekoltee...
Eesti sünnipäevale ei läheks hommikumantli-moodi ürbiga, mis kokku veetud erksavärvilise või leina-musta juuksepaelaga.
Stiilitunnetuse juurde kuulub ka koht, aeg ja ruum.
 
glamuur 26. veebruar 2016, kl 09.19
artist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meeldib ka glamuur. Ei kujuta ette, kui sünnipäeva
> l oleks kõigil seljas rahvariided!
> Sisemine ilu
> , välimine ilu... Mõne arvates ei saa mõlemad korr
> aga olla. Arvan, et kui inimene ei oska ennast rii
> desse panna, siis pole tema sees ka midagi.
> Hea
> on vaadata ilusaid inimesi ilusates tualettides j
> a iga karikatuuri vaatamine ajab naerma.


artist on tüüpiline tõusiklikkuse esindaja, kes peab ka oma sünnipäeva nii, et see oleks oma tutvusringkonnas uhkeim ja saaks teisi üle trumbata, et näidata oma jõukust ja garderoobi. Kuid hiljem loevad salamisi saadud kingituste väärtuse kokku ning arvestavad kas sünnipäeva pidamine ikka tasus ära või ei.
Selliseid tõusikuid on vahest hea narrida ja jätta nad üldse õnnitlemata, siis nad lähevad marru et neid meeles ei peetud ja toonitavad seda igal ajal ja igas kohas. Neile on tähtis tähelepanu, rambivalgus, eneseimetlus, glamuur, ilma milleta nad ei saa elada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!