Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
jah 30. märts 2016, kl 23.21
Täiesti kindel.
 
pealegi 30. märts 2016, kl 23.37
Sind pee ei huvitagi kohtumine, vaid pagulastest jahumine.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 23.45
Lizaga olen ju kohtunud.
 
jah 30. märts 2016, kl 23.46
Miks just pagulastest rääkida tahad?
 
Kurb 30. märts 2016, kl 23.58
Küsisin lihtsalt. See ju ülimalt oluline teema. Eestist ei jää niimoodi varsti midagi järgi, peame üheskoos võitlema kodumaa eest.
 
Jah 31. märts 2016, kl 00.11
Meie koos hakkame voitlema?
See teema jatab kylmaks.
 
Kurb 31. märts 2016, kl 00.20
Miks? Me rahva saatus sõltub ju sellest.
 
Jah 31. märts 2016, kl 00.26
Ei huvita ja koik. Lopeta oma teemade peale surumine!!!!!
 
Rumalus 31. märts 2016, kl 00.27
Meie rahva saatus sõltub meie laste arvust. Kes on valinud mugava lastekantseldamisest vaba elu, see on rahva tõeline hukutaja.
 
Kurb 31. märts 2016, kl 00.27
Ei mõista. Tõsiselt.
 
Kurb 31. märts 2016, kl 00.29
Rumalus
Vaata, kui paljud noored naised on kolinud välismaale, abiellunud seal, nende lastest ei tule eestlasi.
Sellised naisi on hulgim.
Mis sest kasu, et palju lapsi, eestlaste rahvaarvu see ei suurenda.
 
Jah 31. märts 2016, kl 00.31
Kyll sa vana intrigant moistad. Tean sinusuguseid mutte. Sa oledki yks HALE PUGEJA!
 
Kurb 31. märts 2016, kl 01.02
Jah

Naistuttava arust olin jah hale pugeja, nii ta mulle sõnumis kirjutas.
Tegelikult olid mul totakad süütunded, et kõik naised minust paremad ja mina pean tegema seda, mida teised ütlevad.

Pugeja on see, kes teeb midagi, et kasu saada.
Mina aga sain ainult kahju ju.
 
Jep. 31. märts 2016, kl 01.05
Sa said pugemisega kahju, kuigi pugesid kasu saamiseks. Teiste sõnadega: äri läks p.rs.e.
Nüüd halad siin, pugeja.
 
Jah 31. märts 2016, kl 01.21
Arge sellele totakale marurahvuslasele ja pugejale enam vastake.
 
kohutavalt tüütu P 31. märts 2016, kl 01.43
P, sa oled vastikult igav ja punktuaalne ja närvidele käiv tegelane. Tolerantsust pole sul ollagi, nagu mingi raudnael ... Ja juba varem on siin mainitud, et mingi numbri ja vanuse fetish on sul ka, mingid kivistunud kriteeriumid, millest sa ei tagane.

Olekult ja suhtumiselt ei ole sa kuldses keskeas, vaid täielik rauk, hallituse lõhn on sul küljes.

Ja muidugi see kohutav vaidlemine ja vastusõdimine kogu aeg - iseloomustad ennast küll viimase äpuna, aga nõmedat kangust oled otsast otsani täis.

Veelkord - vaata peeglisse ja siis küsi endalt, miks keegi sinuga suhelda ei taha!
 
kohutavalt tüütu P 31. märts 2016, kl 01.50
Kurb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eestist ei jää niimoodi varsti midagi
> järgi, peame üheskoos võitlema kodumaa ees
> t.

-----------------------------------------

Aga hakka võitlema - loo erakond, kogu enda ümber parteikaaslasi ja suhelge/võidelge terviseks! Erakonna nimeks pane Pee-Partei! :-D
 
Tapselt 31. märts 2016, kl 02.00
Pee tembeldas mind tema korval lausa lapseks. Olen 15 a noorem. Pee tahab koigele ja koigile end vastandada.

Tema imelik mottemaailm avaldus juba esimeses kirjas ja see mojus palju veidramalt kui foorumis tema poolt kirjutatu. Pee lausa tahab jonnida, ise naudib seda ja on uhke oma mangude yle.
 
Kurb 31. märts 2016, kl 02.04
Jep

Eluõnnest loobumine on kasu ? Teadsin väga hästi, et teist peigmeest asemele ei tule, sest vanust oli mul juba parasjagu.

Mis äri ? Armastusest ja õnnest loobumine on äri ?
Kui sa arvad, et mulle sisimas meeldib peigmeest ära ajada, siis eksid.

Tundsin naistuttava ees sütundeid, et mul läheb paremini, kui temal.

Muidugi sain aru, et peigmehe minema ajamine on suur lollus, aga süütunded on meeletu jõud.

Kuna uskusin, et ma ei ole naistuttavaid väärt, siis tundsin, et mul ei tohi paremini minna, kui temal.

Selle süütunde pärast ma peigmeest ära ajasingi.

Kui ma ei oleks ennast naistuttava ees süüdi tundnud, siis muidugi ei oleks peigmeest ära ajanud.

Alateadvusel ja süütunnetel on meeletu jõud.
Tegin seda, mida ma oma sisimas teha ei tahtnud, aga tundsin, et pean, et ma EI OLE VÄÄRT paremat elu, kui naistuttaval.
 
Kurb veel 31. märts 2016, kl 02.21
Jep

Ma ei saa sinust aru.

Kui ma oleks peigmehega kokku jäänud, siis oleksin naistuttavaga edasi suhelnud.

Ma ei oleks naistuttavale selga keeranud, ma ei oleks nii alatu.

Aga kuna naistuttav näitas välja armukadedust, siis tundsin ennast süüdi, et ma ei ole väärt, et mul hästi läheks.

Kui aga naisatuttav oleks ise minuga suhtlemise ära lõpetanud peigmehe ajal, siis oleks olukord lahenenud ja mul ei oleks põhjust süütundeid tunda.

Ohh, olen sellest juba nii palju kirjutanud.

Mis see äri sul tähendab ?
Et kui mul on peigmees ja loon pere, siis naistuttav mind tunda enam ei taha ?

Esiteks see ei oleks mulle siis oluline olnudki, aga ise ma küll ei oleks selga keeranud.

Üldiselt on sul kummaline mõtlemine.

Naistuttav ei tahtnud tunda mind siis, kui TEMA ENDA elu sai korda, kui leidis endale mehe.

See, kas mul on peigmees või ei ole, ei takistanud naistuttaval oma armastust otsimast.

Su mõttekäik on nii absurdne.
 
Jep. 31. märts 2016, kl 02.45
Sa oled mölakas, kes oli nõus pigem tapma oma lapse kui "naistuttavast" ilma jääma.
Tapsidki, kokku koguni kolm.
Jäid peikast ilma.
Takkatraavi jäid ilma ka loodetavast kasust sõbranna näol.
Pugesid nii, et pärast sind jäi maha rida kolme elamata eluga ja minemapekstud peikaga, aga boonus sõbranna näol jäi saamata.

Puuuugeeeejaaaaa.
 
Kurb 31. märts 2016, kl 03.20
Jep

Appi, ma kirjutasin ju, et aborti tegin ja peigmehe ajasin minema süütundest naistuttava ees.

Mis naistuttavast ilmajäämine ?

Ega ma siis talle selga ei oleks keeranud, kui peigmehega kokku oleksin jäänud.

Kui naistuttav oleks ise peigmehe ajal suhtlemise lõpetanud, siis ei oleks mitte mingeid probleeme tekkinudki, siis mul ei oleks süütundeid tekkinudki.

Saad aru, süütunded olid minu sees ja mina oma sisimas tundsin süüdi, et mul paremini läheb.

Kui ma olin peigmehega koos, siis ma tundsin ennast SÜÜDI, et ma olen viletsam, mul ei tohi paremini minna.

Kui naistuttav oleks peigmehe ajal öelnud, ärme enam suhtleme, siis ma oleks rahul olnud, ma ei oleks pidanud enam ennast süüdi tundma.

Mis ilmajäämisest sa räägid ?

Kui naistuttav oleks peigmehe ajal ära läinud, siis oleks see olnud ideaalne lahendus.

Mina oleksin ennast süüdi tundnud, kui oleksin peigmehe ajal ise suhtlemise lõpetanud.

Miks üldse naistuttav oleks pidanud minuga suhtlemise siis lõpetama, kui mu elus kõik hästi oli ?

Ta lõpetas suhtlemise ikka siis, kui TAL ENDAL läks hästi.

Sul on imelik fantaasia.
 
Kurb veel 31. märts 2016, kl 03.28
Jep

Püüan selgemalt kirjutada.

Ma tundsin ennast süüdi, kui mul läks paremini, kui mõnel teisel naisel.

Aga ega ma seda ühelegi naisele ei öelnud.

Naistuttav ka ei teadnud, miks ma tema pilli järgi tantsisin.
Ma ei selgitanud talle, et kui ma nüüd peigmeest ära ei aja, tunnen süüdi.

Isegi kui ma oleks selgitanud, siis naistuttav ei oleks aru saanud.

Näiteks üks tüdruk ajas peigmeest taga ja ma tundsin selle tüdruku ees nii süüdi, et kuidas ma armumise objekti ta eest ära võtan.

Et ma ei tohi nii teha, tüdruk on armuvalus, ajasin peigmeest tema juurde ja ei saanud aru, miks ta ei taha minna.

Muide seda tüdrukut ma ei tundnud üldse.

Samuti vaatasin, linnas nii palju ilusaid naisi, kuidas ma nii kena mehe nende eest ära võtan.
 
Jep. 31. märts 2016, kl 03.33
/aborti tegin ja peigmehe ajasin minema süütundest naistuttava ees/

Pugesid sõbranna ees.
M.O.T.T.

Nüüd on appi-appi ja ma-olen-niiiiiiiiiii-ükdik.
101% oled selle ära teeninud.
Karma is a bitch, pugeja!
 
Kurb 31. märts 2016, kl 04.09
Jep

Pugemine on midagi muud.

Ma tundsin ennast sisimas süüdi, et mul läheb paremini.

Ega ma seda naistuttavale välja ei öelnud, et süüdi tunnen.

Õigem oleks öelda, et ükski heategu ei jää karistamata.

Oleksin ju ka võinud naistuttavale selja keerata ning peigmehega õnnelik olla.

Aga tundsin, ma EI TOHI õnnetut ja üksikut naistuttavat maha jätta.

Ma olin naistuttavale toeks, kui tal vaja oli.

Aga teadagi ükski heategu ei jää karistamata.
 
issnd 31. märts 2016, kl 06.25
Ära enam lämise siin. Sa tahad ainult halada, ise suur kohtuja. Kuhu nüüd kadusid?
Sul on obsessiiv-kompulsiiv häire.
 
------ 31. märts 2016, kl 06.42
Pee teab om akirjas raudselt öelda, et need kes euroopasse tulnud, ei ole pagulased. Sellisega ei saa suhelda. Korduvalt ütlesin peele, et pagulasteema mind ei huvita, aga mutt raiub kui rauda.
 
Õnne 31. märts 2016, kl 08.45
P, pagulasteema on tähtis, keegi ei vaidle sellele vastu, aga sina lähed liiale ja teed enese vastikuks.
 
targem... 31. märts 2016, kl 09.50
...annab järele. P pole päris terve, seda on ammu näha, aga paistab, et veelgi haigemad on need, kes, teades, milline on P, muutuvad lausa kurjaks ja vaidlevad temaga, ajavad siit minema ja sunnivad vait olema.
Keda ta siin segab? Arvan, et ka temasugustel on õigus kirjutada, tunda ja loota, et temaga räägitakse.
See foorum on ikka kõigi jaoks, mitte osale väljavalitutele.
Siin üks tegelane lausa ajab minema, ka teisi, arugi saamata, et tegu pole P-ga, või siis ei haaku teise arusaam tema arusaamadega.
See aga, kelle trump on pidev käsk peeglisse vaadata, võiks ennast ka sealt vaadata. Oleks põhjust vaadata.
Olgem ikka sallivamad, sest igaüks meist on mingi nurga alt vaadatuna kiiksuga, üks rohkem, teine vähem.
Ilusat märtsikuu lõppu kõigile.
 
teame 31. märts 2016, kl 10.14
Et pee terve pole, miks ta ravile ei lähe?!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!