Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
tänane kodutunne
 
rahulolematu tegelane 30. märts 2016, kl 20.20
alkohol, narkootikumid ja kuritegevus-need sõnad iseloomustavad pätti,keda täna kodutundes aidatakse . . .valmis vorpind 7 titte ja nüüd äkki on ta abitu . . . :(
 
küsimus õhus 30. märts 2016, kl 20.24
Oli pool aastat halvatud, aga lapse tegi valmis. Kas siin pole ebakõla?
 
ja kas tõesti 30. märts 2016, kl 20.27
poleks saanud mingit mittepättidest eesti peret aidata . . . ??????????????????????????????????????????????????
 
õudne jah 30. märts 2016, kl 20.36
kodused inimesed ja nii palju ka ei suutnud, et tapeet seina panna või ülevärvida.
 
kes sa oled ? 30. märts 2016, kl 20.50
et arvustada teiste inimeste elu ? Iga inimene elab oma elu, nii nagu ta oskab...
 
vanaema 30. märts 2016, kl 20.54
Ka mina vaatasin seda saadet ja olen väga kuri.Nende vanemate käest oleks pidanud kõik lapsed ära võtma,pühamüristus aina treitakse lapsi juurde ja siis käsi pikal aidake!Koristage mu kodu ära,tapke prussakad!Nii ebameeldivaid inimesi pole ma näinud Kodutundes.Häbi,häbi,häbi.Tööd teha ei saa,ollakse haiged aga lapsi teha ei ole haiged,ptüi.
 
no sellist pätti 30. märts 2016, kl 20.54
küll kõige vähem oleks tulnud aidata . . . ehk siis pigem kondoomidega varustada . . . .( :( :( kas meil mittepättidest eestlasi vähe,kes abi vajaksid???
 
nõme 30. märts 2016, kl 21.28
Kõigepealt tahaks öelda "kes sa oled?-le kui saaks lasta nendel endal elada nagu tahavad aga nad ju nõuavad abistamist.
Perepea väitis, et nende jumal ei luba kasutada rasestumisvastaseid vahendeid aga ohjeldamatult seksida ei keela ilmselt. Seks peaks olema ju ka üsna pingutust nõudev tegevus siis peaks suutma ka pisutki koristada kui remonti teha ei suuda.
 
vaatasin 30. märts 2016, kl 21.34
Esimest korda üldse ajas mind vihale see kodutunne. No krt, sellises prussaka pesas ja sellise jutuga välja tulla?! Täielik teater. Manipulaatorid. Kohe üldse polnud usutav.
Me kasvatasime ka kuus last üles, aga sellist jälkust nagu seal, polnud iial ja käsi pikas abi järgi polnud ka. Lihtsalt saabki hakkama, kui tead oma piire, tead, palju jaksad ja plaanidki nii.
 
keegi 30. märts 2016, kl 21.55
kes aru sai, mis puue sel naisel seal oli ??
selliseid peaks seadus lubama sunniviisiliselt steriliseerida..
 
tegemist 30. märts 2016, kl 22.30
oligi kodukombinaadi saatega
 
no aga 30. märts 2016, kl 22.31
Mis see teie asi on, kuidas keegi elab. Madalad, teiste eludes sorija olete, uudishimulikud vanamutid. Ainult vanamutid sellist juttu ajavadki.
 
uskumatu 30. märts 2016, kl 22.33
lugu, sellistel tuleks keelata laste tegemine, kui vastutada ei suuda, pole lapsi vaja. Sealt tuleb ju veel 7. Ja varsti jälle kodutunne appi. Eesti keele võiks ära õppida kõigepealt.
 
uskumatu 30. märts 2016, kl 22.35
to no aga
Aga mis see sinu asi on mida mina mõtlen, mis sa sorgid minu elus ja minu mõtetes, madal inimene.
 
veel no agale 30. märts 2016, kl 23.16
Iga üks võib elada nagu tahab aga sel juhul ei tohi kutsuda oma kodu koristama ja remontima.
 
no aga 30. märts 2016, kl 23.20
Ära plõksi! Sa oskad ainult korrata minu öeldut.
 
?! 31. märts 2016, kl 00.01
Ei vaata õnneks selliseid saateid, aga kommentaare loen küll. Oot, kuidas see käiski siis, prussakad jooksid üle selja samal ajal, kui nad järjekordset titte tegid? Ma ei suudaks õhtul voodissegi minna, kui mul tolmurull on voodi all, rääkimata et hakkaks armastusega tegelema, kui prussakad ringi jooksevad ning 5 last voodiserval passivad...
Ei vaata õnneks selliseid saateid...!!
 
kuulge 31. märts 2016, kl 00.08
Pagulasi poputatakse nagunii kulla ja karraga.
Miks mõnda oma inimest aidata ei või?
 
einoo 31. märts 2016, kl 00.49
ma ei kobise, kui elamine on nagu on. mõni kasib ogaruseni, mõni normaalselt, mõni nagu juhtub - teate - see on täiesti enda asi, kuidas oma kodus astun või olen .. eksjuu...'

aga, krt... tulge ja kasige - mkmkm.
samas abistamise vastu ei ole mul midagi..
ma saan aru, et tegemist mõneti ka reklaamisaatega, aga vahest ma ei suuda aru saada, milleks on niiväga vaja DISAINIDA??
saab ju lihtsalt teha üks või teine ruum elamiskõlblikuks. saates aga paisatab asi justkui pärlite loopimisena sigade ette...

ja veel.. minumeelest ei tohiks sarisünnitajal küll mingit puuet olla ! terve inimene ju, kui iga aasta laps...

tundub, et eesti riigis jagatakse puue kõigile, kes küsida oskavad. meil külas vaid puudelised ongi varsti :/
 
einoole 31. märts 2016, kl 01.04
Mis rahvusest perekonnaga tegu on?
 
vaata nüüd 31. märts 2016, kl 10.53
aga siin ongi see miinimum emapalk, mis selliseid treima meelitab... ja nii moodi iga 1.5 aasta tagant raha jookseb. Laste peale see ei jõua... vastik hakkab. Aga õnneks ma jah sellist saadet ei vaata, aga kui keegi ei vaataks, siis ka ei tehaks.
Miks tehakse mingi disain? Selleks, et sina vaatajana vaataks, oh kui ilus, ma tahan ka ja lähed poodi ja ostad. Lisaks veel annetad ka ilusti.
 
Ülla-ülla 31. märts 2016, kl 15.43
Vaat see ei ole enam see koht, kus protestida, et mis sa sorgid teiste elus.
Kui need teised on selle oma elu telekasse avalikuks toonud kõigile näha ja arvustada, siis leppigu sellega, et kõik näevadki ja arvustavadki.
Ega neid ei filmitud salaja ilma nende teadmata nurga tagant, see oli ikka nende enda soov. Ja uus elamine oli neile küllaldane tasu selle eest, et pool Eestit nüüd arvustab ja kommenteerib.

Iseasi muidugi, et mitte igaüks ei nõustuks sellise tasu eest oma elamist teistele näitamiseks ja sorkimiseks välja panema.
 
pealegi 31. märts 2016, kl 17.29
on siin halvast kogemusest rääkimise koht!
 
ei usu 31. märts 2016, kl 17.53
lastest on väga kahju, aga sellised pooletoobised ei tohiks sigida.
arvasin ennist, et tegid oma pesakonna enne kaineks saamist, kuid et hakkasid sigima siis, kui olid nö kaineks ja puhtaks saanud, mõlemad teadsid, et on INVALIIDID, töökõlbmatud mõlemad?! no siis on selliste sigimine inimkonnavastane tegevus. milline jumal soosib selliste sigimist? saatan ei soovi ka selliste sigimist, usun.
enne jumalat peaks ise mõtlema, kui tead, et oled saamatu, siis ära sigi, ära sigita oma lapsi põrgusse, sa saamatu prussakas..
 
terav pliiats 01. aprill 2016, kl 09.18
Selles peres paistab tõesti, et lapsi tehakse vanemahüvitise tõttu. Kindel sissetulek. Suuremaks saades peavad lapsed ise vaatama, kuidas hakkama saavad, sest siis jääb ainult töövõimetuspension ja lastetoetus.
Tapeedi (on väga soodsa hinnaga tapeete ka) oleks võinud tõesti ise seina tõmmata ja enne prussakatõrje teha.
 
jh 01. aprill 2016, kl 21.03
vaata nüüd Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks tehakse mingi disain? Selleks, et sina vaataj
> ana vaataks, oh kui ilus, ma tahan ka ja lähed poo
> di ja ostad. Lisaks veel annetad ka ilusti.


Sellest ei saa tõesti aru, miks neid seinu on vaja värvida veel triibuliseks ja nurgeliseks. Mõttetu aja kulu. Üldiselt teravaid nurki kodudes ei soovitata.
 
miia 01. aprill 2016, kl 22.18
Ehk ei lubanud nende usk ka prussakaid tappa, need ka ju jumalaloomakesed.
 
usk 02. aprill 2016, kl 09.51
Venelastel ongi prussakad pühad loomad. Nõukaajal tõid sisserännanud neid tikutopsides kaasa, kui korteri said.
 
einoo 02. aprill 2016, kl 22.32
ma väga täpselt telekas ninapidi ei ole, lihtsalt vahest harva taustaks.. seepärast küsin, et kas ma sain õigesti aru, et tegu suure kortermajaga?? .. ja prussakatõrjet tehti ainult neil???
aga .. jessas.. ilmselgelt kubiseb see maja ju otsast lõpuni neist satikatest. ja kuuldavasti olevat need veel rännuhimulised, ehket kolivad kanalisatsiooni ja muid ühendusteid mööda ka kõrvalmajadesse...
seega- selle tõrje mõte oli vaid saatemeeskonna säästmine ..

sry, kui ma miskit valesti aru sain.
 
teemast 03. aprill 2016, kl 23.00
ma ka vaatasin, et mis jama. Kortermaja ja tõrjet tehakse vaid ühes korteris aerosooliga. Ok, hiljem oli ka suurem tõrje, aga kui vaid selles korteris, siis pole mingit abi. Ja peret ka süüdistada ei saa selles üksinda, kui 5-korruselises majas see õudus, siis tõrju palju tahad oma korteris, ikka ei aita, TERVE MAJA tuleb käsile võtta ja kanalisatsiooniga seotud naabermajad ka. Muuga olen nõus, ei pea kontraollimatult sigima ja tapeet pole ka nii kallis, et ei saaks seina panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!