Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lahendus pagulasprobleemile
 
moosimaole 11. mai 2016, kl 21.39
Kahjuks ei printinud ma seda lehekülge välja, väga kahju.
 
moosimaole 11. mai 2016, kl 21.42
Lennukitest ei ole ma midagi öelnud, ei tööta lennujaamas.
Tõenäolisenalt tulevad pagulased ikka mööda maad.
Vene keelt sa ei oska või? Peaksime ühevanused vist olema, kui kirjakeelt ei mõista, ära kasuta võõrsõnu.
 
Pille-psäikole 11. mai 2016, kl 21.58
eelmisele 08. mai 2016, kl 23.58
Mina olen oma kodumaa ja oma kalli rahva fänn.


Mul on silmad häbi täis kui loen sellist teksti inimeselt, kes siin järjepidevalt ainult valetab, laimab ja lausa vihkab kaasmaalasi.
 
Pille-P-psäilo-kurb-ang-moosimadu-jt 11. mai 2016, kl 22.05
paluks näitetrupilt midagi paremat. igavaks läheb teil see mäng juba. aitab ehk.
moosimadu 11. mai 2016, kl 22.06
Mis vahet seal on mis sõnu ma kasutan, sa ei saa aru niikuinii.
Varias on teema "õõvastav kogemus", seda nähes tekib selline déjà vu-tunne, et tahaks kohe hõigata "Leemetil on jälle hoog peal!".
Üksiti tuletas see kolmveerand aastat vana teema meelde, et P-ga pole mõtet midagi arutleda, nii õppimisvõimetut inimest mina oma elus enne veel kohanud pole.
Ketra rahus edasi, lõbus on su rumalusi lugeda, aga tõsiseltvõetav sa, valetaja, tõesti pole.
Maailm muutub ja sinu roll ses muutumises on päris suur. Iga rumal inimene muudab maailma kehvemaks, iga sündimata jäänud laps teeb koha vabaks võõrale.
 
moosimaole 11. mai 2016, kl 22.11
Ütle, mis põhjusel sa praegu siin vaidled.

Ang tegi pagulaste propagandat? Tegi. Kirjutas sellise kommi? Kirjutas.

Mida sel teemal jageleda, kui reaalselt nii oligi?

Kirjutasid sinagi krõbedaid komme eestlaste aadressil, kuid õnneks midagi nii jubedat ei öelnud, nagu ang.

Kas meie vaidlus muudab angi ütlused olematuks või?
Olematuks kahjuks olnut teha ei saa.
 
ang 11. mai 2016, kl 22.16
Pille-P-psäilo-kurb-ang-moosimadu-jt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paluks näitetrupilt midagi paremat. igavaks läheb
> teil see mäng juba. aitab ehk.

Võid rahumeeli lugemata jätta, aga ära palun, teisi kamanda ja korraldusi jaga, eks.
 
ang 11. mai 2016, kl 22.18
moosimaole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahjuks ei printinud ma seda lehekülge väl
> ja, väga kahju.

No aga mine ja otsi välja siis see eelmise aasta teema, püha püss? Pane siia link ja rahu majas.
 
angile 11. mai 2016, kl 22.23
Kuna sa nii julgelt peale käid, siis oled selle kommi ilmselt ära kustutada lasnud.
Muide sellest kommist tegin juttu juba aasta tagasi.

Ütle ikkagi, mis põhjusel sa oma kirjutatut tagasi ajad. See mõjub nii kentsakalt ja jätab sinust väga imeliku mulje.
 
angile 11. mai 2016, kl 22.25
Muide ei oleks iial uskunud, et sa oma tegusid - sõnu tunnistada ei julge.
 
ang 11. mai 2016, kl 22.26
Ei ole lasknud midagi ära kustutada, nii et mine otsi-otsi.

Ja ma ei aja midagi tagasi, SINU ja SINUsuguste kadumine ei oleks traagika.

Evolutsiooni koha pealt pole traagika ka üksiku rahva kadumine ning kui need seitse saabunud pagulast nüüd eestluse hävitavad, siis see ongi looduslik valik. Tugev rahvas ei hävine sellise asja peale, aga sa ei pea eestlasi ju tugevateks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ang 11.05.2016 22.28.
 
ang 11. mai 2016, kl 22.27
angile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muide ei oleks iial uskunud, et sa oma
> tegusid - sõnu tunnistada ei julge.

Laimad jälle? Ime küll, et keegi sinuga suhelda ei soovi...
 
Sellest teemast - armastusest!!! 11. mai 2016, kl 22.29
eelmisele 08. mai 2016, kl 23.58
Mina olen oma kodumaa ja oma kalli rahva fänn.
uskumatu 29. aprill 2016, kl 16.43
Kuhu on kadunud ang ja teised pagulaste pooldajate propagandistist.
Arvasin, et peale pikka propagandat ang siin enam kirjutrada ei julge.
eelmisele 07. mai 2016, kl 04.58
Ang pidas aasta tagasi pika loengu teemal, kuidaa me peame ikka vastu võtma.
ikkagi 07. mai 2016, kl 14.28
Meelde tuleb angi aastatagune pikk ja põhjalik propaganda, kuidas me ikka peame võtma.
Kirss tordile oli ang ütlus, kuidas tal ükskõik, kas Eesti kaob maamunalt kohe või 1000 aasta pärast.
Lihtsalt midagi muud ei saa olla, angile maksti selle eest kõvasti.
Mõistatuseks on moosimadu, kes angi propagandale takka kiitis ja ka ise põhjalikku ajupesu tegi, kuidas me peame ikka võtma.
Arusaamatu ainult, kas moosimadu tegi propagandat tasuta või mitte.
angile 07. mai 2016, kl 19.35
Sul pidi ükaskõik olemas, kas Eesti ja eestlased maailmas üldse eksisteerivad.
angile 07. mai 2016, kl 21.36
Näitasid selgelt oma eestlaste vaenulikkust. Lihtsalt hämmastav, et nii vaenulik inimene foorumis üldse käis või käib.
Palju sulle muidu maksti pagulaste pika ja põhjaliku propaganda eest? Kas südametunnistus üldse ei piina või sul ei olegi seda?
to to angile 08. mai 2016, kl 21.44
Ang kirjutas, et tal täiesti ükskõik, kas Eesti ja eestlased kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.
eelmisele 08. mai 2016, kl 22.32
Kas sa siis üldse ei lugenud angi pikka ja põhjalikku pagulaste propagandat aasta tagasi?
Selge sõnaga kirjutas nii: tal ükskõik, kas eestlased kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.
eelmisele 08. mai 2016, kl 23.06
Ang ikka pikalt selgitas, kui halvad ja mõttetud on eestlased, kuidas me peame pagulasi vastu võtma.
Ütlesin siis vastu, et mis Eestist ja eestlastest niimoodi üldse alles jääb. Sellepeale ang vastaski, tal ükskõik.
No see oli küll vastus, mis võttis oimetuks.
eelmisele 08. mai 2016, kl 23.17
Miks sa kardad angiga sel teemal kirjutada? Ega ang läbi arvuti kallale tulla ei saa.
Kusjuures ise elab Kanadas.
to Hiin a estonets 08. mai 2016, kl 23.55
Küsi angi käest, miks ta üldse eestlaste vaenuliku teema tegi ja veel nii pikalt kirjutas, see propaganda käis angil küll paar kuud.
Juhtisin korduvalt angi tähelepanu sellele, et niimoodi ei jää eestlastest ega Eesti riigist midagi järgi.
Seepeale ang lõpuks kirjutas, et tal ükspuha, kas Eesti kaob maailmast kohe või 1000 aasta pärast.
No see oli küll lause, mis võttis sõnatuks.
eelmisele 09. mai 2016, kl 00.08
Ang tegi pika ja põhjaliku selgitustöö, kus veenis eestlasi pagulasi vastu võtma.
Isiklikult minu jaoks oli kõige shokeerivam ükskõiksus oma rahva saatuse suhtes, et eestlased võivad maailmast kaduda, aga enne igavikku minekut peavad kindlasti pagulased vastu võtma. No see oli kõige jubedam lõik kogu angi propagandatöös.
angile 11. mai 2016, kl 20.10
Sulle kirjutati, et kas soovid eestlaste hukku.
Selle peale vastasid, et sul on täiesti ükskõik, kas eestlsed rahvusena kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.
angile 11. mai 2016, kl 20.12
Kirjutasid, et sul on täiesti ükskõik, kas EESTLASED kaovad maailmast kaovad kohe või 1000 aasta pärast.
moosimaole 11. mai 2016, kl 20.59
Angiga te teineteise võidu kirusite ja siunasite eestlasi ja kiitsite pagulasi.
Angi väide, et tema arust võivad eestlased kohe maailmast kaduda, tal ükskõik, tundus niivõrd uskumatu.
eelmistele 11. mai 2016, kl 21.25
Mulle on see angi komm pähe kulunud, sest tundus niivõrd uskumatu, et üks eestlane ( !! ) ütleb niimoodi omaenda rahva kohta.
Ang kirjutas sõnasõnalt: tal on ükskõik, kas eestlased kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.
Lugesin seda kommi veel korduvalt üle, sest tundus niivõrd uskumatu.
angile 11. mai 2016, kl 21.38
Sa ei kirjutanud endast. Kirjutasid, et sinul on ükskõik, kas eestlased kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.
eelmisele 08. mai 2016, kl 23.58
Mina olen oma kodumaa ja oma kalli rahva fänn.
 
Pille-P-psäilo-kurb-ang-moosimadu-jt 11. mai 2016, kl 22.32
mitte et ma kamandan, aga see on avalik foorum ja milleks siin keerutada. koondage oma trupp kuhugi blogisse ja laske tulla.
kuigi väga ühemehe teatri moodi.ise küsin, ise vastan, ise vaidlen, ise sõiman, ise tõestan, kord ühe, siis teise nime all... täitsa lõbus tegevus, kui kuskil asutuses luku taga muud teha pole.
 
angile 11. mai 2016, kl 22.35
Tead väga hästi, mida sa kirjutasid.
Aga ütle, miks nüüd nii tagasi ajama hakkasid?
Kogu sinu kirjutis oli pagulaste kiitmine ja eestlaste halvustamine. Kuidas siis kirjutada julgesid ja nüüd enam ei julge?
Ma ei mõista sind, päriselt ka.

Aasta tagsi oli üks jutt, nüüd hakkad seda pehmendama ja olematuks tegema. Mis mõttega?

No seda küll arvata ei osanud, et salgama hakkad.
Üllatus täielik.
 
Peaaegu tsirkus 11. mai 2016, kl 22.40
Naerma ajab, aga pee ajab samal ajal südame nii pahaks et oksemaitse on samal ajal suus.
Vanasti näidati tsirkuses ebardeid, nüüd vaatame internetis peed.
Pee on hullem, ta usub, et on kõige õigem eestlane, aga ise on vaimne ebard.
 
Mitte ebard 11. mai 2016, kl 22.45
Ei, pilleke on missiooniga palgaline, tema ülesanne on patriotism kõrge kaarega täis lasta. Pärast teda on vastik ennast patrioodiks nimetada, ainult vesipea tahaks tema moodi olla.
Palju sa pappi saad sellise uuristamise eest, Pille?
 
ang 11. mai 2016, kl 22.47
Pille, ma olen täna täpselt samal seisukohal, kui eelmisel aastal. Too see tsitaat kohe välja, vaatame siin koos, ma siis ütlen, kas olen meelt muutnud või ei, aga pakun, et ma ei ole.

Kui sa räägid midagi tagasiajamisest, siis vabanda, aga sa oled loll lisaks muule. Ja muide, Eesti ei kao kunagi kuhugi, vähemalt mitte Eesti, millist mina tunnen. SINU eestlus on kuidagi arglik ja saamatu ja väljasuremise äärel, paistab. Hea kah, selliseid ligimest vihkavaid olendeid pole palju vaja.
 
To 22.32 11. mai 2016, kl 22.47
Miks sa pead lugema seda teemat, kui see sulle meelepärane pole?
 
ang 11. mai 2016, kl 22.50
"Kogu sinu kirjutis oli pagulaste kiitmine ja eestlaste halvustamine."

Ma ei ole EESTLASI mitte kunagi, loe uuesti: MITTE KUNAGI halvustanud. Küll aga ei salli ma sinusuguseid valelikke laimajalikke kitsarinnalisi hirmunud virisejaid. Kui ma sinule mõtlen (mida ma teen nii harva, kui võimalik), siis ei seustu sa mulle eestlaste ega eestlusega, vaid erakordselt halva näitega, milliseid inimesi meie kõrval kohata võib.
 
ang 11. mai 2016, kl 22.55
Kunagi nii 10-15 aasta pärast hakkab siia teemasid tekkima, kuidas kui P. 47-aastane oli, keegi ang talle midagi ütles ja kuidas see pole tal aastakümneid rahus magada lasknud. :)
Paistab, et kui haigus samas vaimus süveneb, saab minust uus "naistuttav".
 
Pole lootustki, 11. mai 2016, kl 23.14
P. haare on palju ulatuslikum, kujutan teda ette nagu poegi toitvat lindu, kel 20 ussikest nokavahel.

Temal on neid samuti igasuguseid: mehi, naisi, ilusaid ja noori, "pakkjalgseid" vanu. Oh, jätkub!

Tema põhiteema on järamine kaaspostitajate kallal, muud ta eriti ei oskagi ju.

Ja seda kõike olles "oma kodumaa ja oma kalli rahva fänn."
 
angile 11. mai 2016, kl 23.52
Kuna sa korduvalt nii julgelt tsitaati nõuad, siis tõenäoselt oled selle kustutanud.

Juba aasta tagasi tegin sellest kommist juttu, kuna ei suutnud uskuda, et ühe eestlase arust võib tema rahvus maa pealt koheselt kaduda.

Peamine vestlus sinuga seisneski selles, kuidas sulle eestlaste heaolu ja tulevik korda ei lähe, sulle esitati see küsimus korduvalt.
Lõpuks ütlesidki, et sinul eestlased tõesti ükskõik.

No see oli ka kõige üllatavam komm sinu poolt, neid muidugi oli teisigi, aga see oli kõige uskumatum.
 
to Peaaegu tsirkus 11. mai 2016, kl 23.58
Nojah, sinul on täiesti ükskõik, mida sinu rahva ja su lähisugulaste kohta öeldakse.

Mõnel on aga taolisi komme tõeliselt vastik lugeda ja jätab kirjutajast väga jubeda mulje.
 
ang 12. mai 2016, kl 00.01
"Kuna sa korduvalt nii julgelt tsitaati nõuad, siis tõenäoselt oled selle kustutanud."

Ma juba ütlesin sulle, et ma ei ole midagi kustutada lasknud ega kustutanud.

Kui sinul on kombeks valetada, siis on see sinu probleem, aga ära seda mulle külge poogi, eks.
 
angile 12. mai 2016, kl 00.55
Uskumatu ikkagi, et sul ei ole julgust tunnistada.
Ma ei oleks iial uskunud, et hakkad tagasi ajama.

Nojah, see selleks.
Ang, sa ei ole rumal naine, saad väga hästi aru, mis eesmärgil praegune inimkaubandus toimub ning kuidas see kõik lõpeb suure katastroofiga, sest kaua selline olukord kesta ei saa.

Ometi tegid põhjalikku pagulaste propagandat, rõhudes asjadele, mis inimkaubandusse üldse ei puutu.
Pane käsi südamele, kas su südametunnistus kohe üldse ei piina.

Mulle tundub uskumatu, kuidas keegi üldse suudab sellist propagandat teha. Pead ikka oma rahvast kõvasti vihkama, et sellist ajuloputust tegid.
 
ang 12. mai 2016, kl 01.28
Miks sa ometi korrutad kogu aeg sama? See on nii uskumatult tüütu, kuidas sa ometi aru ei saa?
Vahet pole, mida sulle vastata, sa ajad ikka sama jura edasi. Ja nii igas teemas, kus sõna võtad.

Ei, südametunnistus ei piina. Sinul võiks, aga sul seda ilmselt pole.
 
angile 12. mai 2016, kl 01.55
Sa müüd rahumeeli oma rahva maha ja mitte mingeid süümepiinu ei ole.

Uskumatu tegelane oled ikka, mul ja kindlasti paljudel väga raske sind mõista.

Miskipärast sa konkreetselt küsimusele ei vasta.

Sa tead väga hästi, mis eesmärgil inimkaubandust korraldatakse, aga ikka hakkasid propagandat tegema.

Mitte ei usu, et oled sinisilmne naiivitar, kes mitte millestki aru ei saanud.

Teadsid, et eesmärgiks on konfliktide, sõdade tekitamine jne, aga ometi hakkasid seda õigustama.

Puht inimlikust uudishimust huvitab, kuidas sa üldse suutsid midagi taolist kirjutada.

Kuidas üldse on võimalik, et sul südametunnistust üldse ei ole ??
Müstika mu meelest.
 
angile lisaks 12. mai 2016, kl 01.59
Mulle võid panna relva otsaette, mitte mingil juhul ma ei ole nõus oma rahva vastast propagandat tegema.
 
ang 12. mai 2016, kl 02.00
"Müstika."

Kus sul see konkreetne küsimus on?

Mis krdima rahvast ma sinu arust maha olen müünud? Sinu arust on need seitse pagulast, kes lõpuks märtsis tulid, selline taak, selline taak, et kohe rahvas maha müüdud ja hädaorg käes? Vilets oled, ei muud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!