Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lahendus pagulasprobleemile
 
õppigem teiste vigadest 12. mai 2016, kl 20.10
Rootsi tolerandid võtsid jutumärkides alaealised justkui 15 a koju elama Selle tänutäheks ajasid need oletatava vanusega tegelased käe püksi 10 aastasele peretütrele
 
ja??? 12. mai 2016, kl 20.20
85 aastane mees sõitis trammile ette Tlnas.
ja???
 
ähh 12. mai 2016, kl 20.29
kui eestlane on üldplaanis nagu peee, siis olen ma tõesti enne pabulas. no nehhui , jumalast kama kaks, kes siis olla, kas segikammind eestlane või jooksik pabulane. lähen ära jordaaniasse eestlaste pühale maale ja mida värki. kes veel tuleb?
 
vanem eit 12. mai 2016, kl 20.44
vahi aga, ang ja moosimadu on oma arvamust mugavusmigrantide suhtes muutnud. üritasid siin rahva ajusid pesta... kõik arvasid, et nende näol on tegemist palgalistega. ang ju lausa mainis, et on pidevalt mtü kaudu aafrikas näljastel abiks. sama ka moosimadu. vahepeal olidki pikalt delfist eemal. mina arvasingi, et küllap töötavad kusagil pagulaslaagrites. kas laagrites läks jalgealune tuliseks v?

hahahaa................ ja nüüd räägivad hoopis teist juttu.
 
ang 12. mai 2016, kl 22.14
Ka vanemale eidele (kes on siiski P. ise) ütlen ma, et ma ei ole oma arvamust muutnud. Arvan täna täpselt samamoodi, kui eelmise aasta juunikuus.
 
angile 12. mai 2016, kl 22.49
Vanem eit kahjuks mina ei ole, võid lasta modedel arvitite asukohad ja IP-d üle kontrollida.

Muide erinevalt vanemast eidest olen üsna kindel, et seda pikka ja põhjalikku pagulaste propagandat tegid sa siiski raha eest.

Vastasel juhul sa ei oleks tulnud oma propagandat nüüd pehmendama.
 
Iseenesestmõistagi 12. mai 2016, kl 22.50
on "vanem eit" meil siin igipõline P.-psäiko.

Teada-tuntud tekst: "kõik arvasid, et nende näol on tegemist palgalistega. ang ju lausa mainis, et on pidevalt mtü kaudu aafrikas näljastel abiks. sama ka moosimadu."

Ja ang elab üldse Kanadas ja Moosimao mees on neeger.
Ja sina oled venelasest vanatüdruk, pakkjalgne psäiko.
Heee-heee-hee :DD
 
to angile 22.49 12. mai 2016, kl 22.59
Sa oled kalli eesti rahva fänn. Niimoodi:

30. jaanuar 2016, kl 21.14
kas keegi seletaks, miks peaks vana suitsetavat äbarikku persemakaaki sidi tahtma?
miks vana tohlakas üldse arvab, et hallide (blondide irw) karvadega rotinägu on nüüd siis ahvatluseks vä?
________________________________________
tuleb pidada hooldajatädi 30. jaanuar 2016, kl 21.16
näed, sidil on muretu elu, kuna tema vena venelasest eelmises elus protituut,nüüdne hooldajatädi, peseb ilusti sidi päraka ju puhtaks.
 
to vanem eit 12. mai 2016, kl 23.08
Mulle just tundub, et ang oli palgaline ning tekkisid süümepiinad, saeetõttu tuli oma tellimustööd pehmendama.

Või on tal lihtsalt kirjutatu pärast piinlik ja saab aru, et läks väga liiale.

Aastasest pausist sain aru, et peale räiget propagandat oli piinlik edasi kirjutada.
Mu meelest on see aastase pausi kõige loogilisem põhjus.

Kui lugesin angi teemat, mõtlesin, ega ta eriti ei julge peale rämedaid väljaütlemisi enam kirjutada ja nii oligi.
Aasta otsa angi nime alt ei kirjutatud.

Nüüd aga asi nii, et ang siiski soovib edasi suhelda, seetõttu püüab oma väljaütlemisi pehmendada.
Selles ongi põhjus.

Mu meelest kõik viitab sellele, et ang tegi raha eest tellimustööd.
 
to 23.08 12. mai 2016, kl 23.18
Kirjuta õige veel, nii korrakest kaheksa, arvad, et siis on su valed, VALED, usutavamad?
 
eelmisele 12. mai 2016, kl 23.21
Tundub, need anonüümsed kommid on moosimao ja angi enda kirjutatud.

Aasta tagasi arvasin, et ang peale propagandateemat edasi kommida ei julge, nii ju läkski, terve aasta angi ei olnud või siis kirjutas anonüümselt, mis tõenäosem.
 
to vanem eit 13. mai 2016, kl 00.12
Tõesti hämmastav, et ang oma juttu muudab.
Kas palgalistel on see üldse lubatud?
Selles mõttes, et maksti angile ju tellimustöö eest, kuidas ta tohib seda nüüd ümber lükata?
 
peee 13. mai 2016, kl 00.36
on ise siin palgaline. egas need teemad tal muidu nii pikad ja järjekindlad poleks. mängib aint tola ja õnnetut siin.
 
see polegi uudis 13. mai 2016, kl 00.52
P.-psäiko ei kirjutaks ju kümneid ja kümneid kordi üht ja seesama juttu, kui see eurokesi sisse ei tooks ja nõnda kohe aastate kaupa.

Ajutegevus madal, sellest ka üks klišee teise otsa, kas on siis patuoinaks valitud Alu, Kurjam, Kadakajupp, TäitsaBlond, Tibu, Sid, Anja, siinses teemas ang, jne, kes iganes ja ette heidetakse tõesti mida iganes, seda siis kümnete järjestikuste kommide kaupa.

Seejärel patriootlikud vahelehüüded: "Armastan oma kallist eesti rahvast!!" - välja arvatud need ebameeldivad 800 000, kes eesti keelt räägivad.
 
angile 13. mai 2016, kl 00.55
No ei mõista sinu pahameelt.
Kelle või mille peale pahane oled? Iseenda, et nõustusid agiteerima eestlasi pagulasi vastu võtma?

Keegi teine selles ju süüdi ei ole. Selle töö võtsid endale vabatahtlikult, vaevalt keegi sind selleks sundis.

Mina süüdi ei ole, ise mingil juhul ei nõustuks midagi taolist kirjutama, relvaähvardusel ka mitte.
Sellepärast on mul sind väga raske mõista.
 
ang 13. mai 2016, kl 01.01
Minu väited:

1. ma ei teinud siia 2015. a. juunikuus pagulaste teemat
2. ma olen täna täpselt samal seisukohal, kui 2015. a. juunis ja täpselt sama veendunud, et rassi, rahvuse või religiooni järgi inimeste lahterdamine ei kõlba kuhugi
3. ma väidan, et kui pagulased tulevad (ja nad tulevad), siis ei tohi nendega inetult ümber käia
4. mitte keegi ei ole suutnud mulle näidata dokumente, mille alusel võiks väita, et pagulastel makstakse kinni kogu elamine ja lisaks antakse 1000 eurot kuus peo peale (see oli eelmise aasta juunikuu üks vihasemaid võitluspunkte - "rahaaa-rahaaa-rahaaa")
5. kui võime üldistada, et kõik mustad on (täida lünk) või kõik moslemid on (täida lünk), siis peaks saama öelda ka, et kõik eestlased on (pangaröövlid, vägistajad, mõrvarid), sest keegi kunagi kusagil midagi tegi

Ja lisaks. Paistab, et minu elu ja tegevus ning isik on siin kellelgi ikka väga hambus. Tsiteerin:

"Enamasti tahab küberjälitaja oma ohvrit alandada, naeruvääristada ja tema üle oma võimu näidata. Küberjälitaja võib olla vaimselt ebastabiilne või ka haige ja tema veebikäitumine on muutunud kinnisideeks."

Küberjälitamine ehk cyber stalking on muuhulgas kuritegu. Nii et lase edasi, pahatahtlik laimaja ja valetaja, oota ja vaata, kui pikk mu kannatus on.

Õnneks ei ole enamus eestlasi sellised, kui tototaja-P.-vanem eit. Muidu oleks ikka päris häbi eestlane olla.

Head ööd!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ang 13.05.2016 01.03.
 
P.psäiko 00.55 13. mai 2016, kl 01.04
Sina just meelitad oma taipamatu-kinnise peaga siia igasuguseid muid, kelle pea jagab, sest nähes sinusugust siin kommimas, nad mõtlevad - säherdused ohmakad ei jaga maad ega mütsi - see on soe koht eluks.

Nii et sina oled süüdlane!
moosimadu 13. mai 2016, kl 01.10
Ang ütles praegu välja täpselt selle, mida ka mina mõtlen, ei pea vajalikuks omalt poolt midagi lisada.
Kui siis vaid niipalju:
Psühhopaapilise kinnisidee küüsis inimesega vaielda pole mõtet, tema aju ei allu terve inimese loogikale.
P-st kui haigest on mul kahju, aga ta käitumine "patrioodina" madaldab patriotismi mõiste latriini tasemele.
Õnneks on temasuguseid inimeste seas promilli promilli promill. Kui sedagi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 13.05.2016 01.11.
 
vanad mustrid P.-l 13. mai 2016, kl 01.19
22. juuli 2015, kl 18.49 >>>>
kas märkate Kirjutas: >>>> kuidas troll jätab omapoolselt vastamata need kommentaarid, mis talle õige valusasti kondi pihta käivad, sest tema "pädevus" ei päde vastata. >>>>

Kui midagi jääb vastamata, siis võite ju tuua teistkorda küsimuse välja ja vastan.
Ilmselgelt olen ma vastanud enamuse asju ära ja seda põhjendavalt. Seega korduvaid küsimusi ignoreerin vahel, samuti liiga lihtsameelseid küsimusi vahel võib-olla. Minumeelest on lausa kõik küsimused ja asjad püsikatele läbi seletatud ja ega midagi uut niikuinii küsida ei olegi. Seetõttu pigem lihtsalt oodata, kuidas olukord edasi kulgeb, aidata traumeerituid. Ma ise ei hakka küsimusi vastu küsima, kuna ega püsikad ei vasta enamasti. Ja ega mul on vastused niigi teada ja põhjendatult

Sarnasus 22. juuli 2015, kl 20.24
Sinu sarnasus kogu aeg ühesuguseid vastuseid andva P-ga on tegelikult hämmastav.
Kas oled P kloon? Samamoodi postituste tohutu arv ja kõigi oma teemadega annaks ühe mammutteema juba sul kokku kah.
Aga eks sa ela oma naisteka elu ikka edasi, "kõva mees". :D
 
angile 13. mai 2016, kl 02.13
Aprillis hakkasid pagulasteemaga pihta, juunis sind oma nimega naistekas enam ei olnudki.
Miks juunit mainid, ei taipa?

Sa väitsid, et me PEAME pagulasi vastu võtma, tõid igasugu põhjendusi, miks peame, et neid kunagi koloniseeriti ja valged on neile võlgu ja nüüd me peame hakkama oma võlga aafriklastele maksma.

Sulle korduvalt vastati, et eestlased ei ole ühtegi Aafrika riiki koloniseerinud, aga sa ei teinud väljagi ja ajasid ikka oma jura.

Moosimaoga võidu väitsite, kuidas me oleme aafriklaste ees suured võlglased ja nüüd oleme kohustatud neid vastu võtma.

Muide isiklikult sinuga sai kirjutatud sellel võla teemal.
Aga kunagi ei teinud sa väljagi, kui sulle öeldi, et Eesti ei ole kunagi ühtegi riiki koloniseerinud.

Ajasid ikka oma jura, et koloniseeriti ja nüüd on eestlastel ja teistel valgetel tasumise tund.

See, et Eestis endas oli 700 aastat orjapõli, sind üldse ei huvitanud.

Kõige tipp oli muidugi see komm, kus väitsid, et peame pagulasi vastu võtma, aga eestlased võivad sinu pärast kasvõi kohe maailmast kaduda.
See oli komm, mis oli tõeliselt hämmastav.
 
angile 13. mai 2016, kl 02.22
Püüan lihtsalt mõista, miks Eestile ja eestlastele vaenulik inimene eestikeelses foorumis üldse kirjutada tahab.
Kusjuures täiesti siiralt huvitab.

Kui ikka sinu pärast eestlased võivad maailmast koheselt kaduda, miks siis ikkagi tunned vajadust suhelda inimestega, kes võivad sinu arust olemata olla?

See on niivõrd kummaline fenomen, et lihtsalt pakub huvi.

Alguses sai vaidlesid vastu, et sa aastatagust propgandatööd üldse ei mäletagi.

Nüüd, nagu näen, olen sa ennast kogunud ja järsku on teistsugune jutt, kui mõned kommid tagasi.
 
Hiina juurtega estonets 13. mai 2016, kl 02.50
Peel on mäluga sitasti.

>Aprillis hakkasid pagulasteemaga pihta, juunis sind >oma nimega naistekas enam ei olnudki.

Kiire ja lihtne kontroll andis tulemuseks, et Ang esitas oma argumenteeritud arvamusi oma nime alt nii eelmise aasta mais, juunis kui ka juulis.

>Miks juunit mainid, ei taipa?

Mida siin keerulist on? Praegu on mai, pee sõnad on järgmised:

>Küsi angi käest, miks ta üldse eestlaste vaenuliku >teema tegi ja veel nii pikalt kirjutas, see propaganda >käis angil küll paar kuud.
>Otsi see vana teema üles. Sel teemal oli angiga juba >aasta tagasi juttu.

Aasta tagasi, seega mai-juuni.
Proovi vähemalt meeles pidada, mida sa kokku valetanud oled.
 
ang 13. mai 2016, kl 07.16
P., mul on sulle üks konkreetne küsimus: miks sa valetad ja laimad? Ootan vastust, tervitustega, ang
 
angile 13. mai 2016, kl 12.16
Koloniseerimisest kirjutasid sa koos moosimaoga.

Ütle, miks sa konkreetselt küsimustele ei vasta?

Kunagise koloniseerimise tõite põhiliseks põhjuseks, miks me praegu peame pagulasi vastu võtma.

See oligi kummaline, sest Eesti ei ole ühtegi riiki kunagi koloniseerinud.
Sel teemal sai sinu ja moosimaoga pikalt vaieldud, aga kunagi te selle jutuga kaasa ei läinud.

Tõite ikka igasugu näiteid koloniseerimisest ja sellest, kui halvad valged nendega olnud on ja nüüd on ka eeestlaste kui valgete kohus see halb heastada.

See oligi teil põhiline põhjus, millega põhjendasite, et eestlased peavad pagulasi vastu võtma.
 
Peekene 13. mai 2016, kl 12.40
>
> Ütle, miks sa konkreetselt küsimustele ei vasta?.


Kuidas ta saab vastata küsimustele, mis põhinevad sinu valedel?
Praegugi selles kommentaaris valetad ja väänad sõnu.
Üks asi, mida su valetamine on esile kutsunud on paljude teemade ülelugemine sinu poolt toodud väidete kontrollimiseks ja ülla-ülla: su väited on vale. Sa lihtsalt valetad.

Miks sa ise küsimustele ei vasta? Angil oli sulle väga konkreetne küsimus.
 
eelmisele 13. mai 2016, kl 13.24
Angi pagulaste propaganda põhijutt oligi, et eestlased koos teiste valgetega PEAVAD pagulasi vastu võtma.

Tõi sealjuures igasugu põhjendusi, miks me peame.

Sai aasta tagasi ka vastatud, et ise elab hoopis teisel mandril üle ookeani ja muudkui kamandab, keda meie oma kodus võõrustama peame.

Veider oligi, et inimene ise Eestis ei elagi, aga muudkui õpetab, mida rahvuskaaslased kodumaal tegema peavad ja keda vastu võtma.
Nagu mingi vägede juhataja või komandör ookeani tagant.

Korduvalt sai sellest aasta tagasi ka kirjutatud.

Kirjutan praegu sama juttu üle, mida sai kirjutatud aastataguses teemas.

Ang sellele jutule üldse ei reageerinudki, ajas edasi oma joru, miks me ikka peame võtma, et seal vaesus jne.
 
oh, P.-psäiko 13. mai 2016, kl 13.49
Su katkine grammofoniplaat on nii tüütu, vale vale otsa ja muudkui korrutad üht ja sedasama lolli valet.

Sa võiks pisutki ajusid liigutada ja vastata:
Miks sa valetad, arvad sellega mingit boonust saada?
Miks kaasfoorumlaste kallal vahetpidamata õiendad?
Miks arvad, et eestlased on süüdi pagulusprobleemides?
Kas su tekstis on mingit informatsiooni üleüldse, kas seda on kunagigi olnudki?
Oled sa oma eluga nii jännis, et ainus rahuldus on teiste peale valetades enesetunnet tõsta?
 
Peekene 13. mai 2016, kl 13.52
Kas sa vastaksid küsimusele: miks sa valetad?
Su jutt on demagoogiline pasteet, libe ja sangatu. Sa pole siiani ühtegi väidet tõestanud ühegi viitega, mõnedki su valed on siin tsitaatidega maatasa tehtud, aga sa ketrad oma väljamõeldisi edasi.
Miks sa valetad?
 
tahan 13. mai 2016, kl 14.29
teada KAS sellise kraaklemisega saamegi pagulastest lahti ?
 
Nõus! 13. mai 2016, kl 14.37
Ka mina tahaks teada, mismoodi "kalli eesti rahva fänn" oma valetamiste ja laimamistega aitab lahendada pagulusprobleemi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!