Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Koledad inimesed
 
Kia 15. mai 2016, kl 17.57
Ei ole just ilus öelda, aga olin üsna šokeeritud, kui klassikokkutulekul nii palju koledaid inimesi nägin. Viimati oli umbes 10a tagasi ja siis veel enam vähem, aga nüüd, oleme umbes 50 ja appi, kui kortsus ja vanunud enamus oli. Mehed tössis, kiilakad, mõnel ka pea pesemata, riietus suvaline särk ja teksad, naised vormist väljas, ka saledad, totakad poisipea soengud, vanamuti kingad, vormitud kostüümid. Mõned pos näited olid ka, aga üldpilt masendav.
Kuidas teie kogemused?
 
?? 15. mai 2016, kl 18.15
Kuda sina, lilleke, sinna pasamerre sattusid? Nii ilus, nii sale, nii seksikas, nii moodsalt riides, nii värske, nii, nii, nii...........jne.
 
Peseb pea puhtaks 15. mai 2016, kl 18.53
ja on jälle ilus, aga kui inimene on sisemiselt kole,
siis nii jääbki.
 
N61 15. mai 2016, kl 19.37
Meil oli Kalamaja kooli 100. juubel ja kõik endised klassikaaslased olid väga ilusad ja nooruslikud ja rõõmsameelsed. Võib olla, et need, kes end mingil põhjusel halvasti tundsid, tulemata jäid aga kokku tulnud olid kõik toredad. Kui keegi seda loeb, siis tervitan teid kõiki.
 
ka kole 15. mai 2016, kl 19.47
40 aastat kooli lõpetamisest, kõik on nii kenad ja nooruslikud, et lihtsalt uskumatu. Arvasin ka et vanaks jäänud aga ei, nii ilusad kõik.
 
kahju 15. mai 2016, kl 20.45
kui inimene elab vaid selleks, et isegi vanana vaid teistes inetust ja koledust otsima jääb. selline elu on puhas aja raiskamine. elu on ikka vast rohkem selleks, et vaimult ja hingelt kasvada ja vanana olla sisult kena. noorelt jah, ollakse väliselt noor ja kena, aga vanalt hingelt ilus, ilusam, kui ei iial varem. ainult nii on ehk üldse elul mingigi mõte.
 
surra kaunina 15. mai 2016, kl 20.48
no siinsed delfika igaveses ilus uneljad arvavad, et ilus on surra ilusana. sisemist ilu ei näe nagunii ju keegi.
moosimadu 15. mai 2016, kl 20.58
No ei usu. Välise ilu jaoks on terve arsenal pahtleid, peitse ja võõpasid, tee või setukale missi nägu ette aga sisemist inetust ei varja ühegi looriga.
 
Kia 15. mai 2016, kl 21.12
Nojah, eks pärast harjus ära ja olemusest ma ju ei rääkinud.
Ei osanud arvata, et siin selle eest kohe vastu pead võid saada, kui oma mõtteid jagad.
Mõtlema pani see, et kui inimest ei tunne st ei tea tema sisemist ilu, siis võib lohakil välimus palju ära rikkuda.
Sisemine ilu ja tarkus on olulised muidugi, aga välimust ei tohiks päris käest lasta, on ju võimalik tänapäeval ka väikese rahaga end välimuselt kenaks teha. Millegipärast aga mõni arvab, et kui 90-nädal ostetud seelik selga läheb, siis käin surmani.
 
nohhh 15. mai 2016, kl 21.22
pestud, k ust ud, kammitud küll olid meie kokkutulekul, 40a tagasi lõpetanutel.
 
kusjuures 15. mai 2016, kl 22.10
needsamad mitte nii ilusateks peetud inimesed ise arvavad enda kohta kindlasti paremini. mõni üksik ehk tunnistab peeglisse vaadates, et jah, noorus on lännu mis lännu...
aga tegelikult on päris keeruline välimust tahaplaanile jätta ja hinnata ainult sisemist ilu. seda tahaks kohe kuskil õppida.
 
sisemine ilu 16. mai 2016, kl 00.11
No seda sisemist ilu saad näha kohe, kui inimene suu lahti teeb ja millestki rääkima hakkab.
Ja kui vestluskaaslane on meeldiv ning huvitav, siis ei vaata enam keegi tema väsinud välimust. Meeldiv ja arukas inimene on alati ilus. Mis kasu on piltilusast rõõsast näolapist, kui selle taga polegi midagi?
Aga kui inimene ei oska teises muud näha, kui välimust.... No see kõneleb juba tema enda kohta nii mõndagi.
 
kui panemiseks läheb 16. mai 2016, kl 03.20
kui panemiseks läheb, loeb ilus välimus ikka rohkem. ja suu võib täiesti vabalt kinni hoida.
 
ehh sind küll . . . elementaarsed tõed teadmata 16. mai 2016, kl 10.23
Ei ole inetuid inimesi, on vaid liiga vähe viina.
 
45+ 16. mai 2016, kl 12.21
sellepärast ma ei lähegi ühelegi klassi ega kursuse kokkutulekule, et kellelgi poleks vaja minu totaka poisipea ja vanamutikingade üle ohhetada.
 
meie klass 16. mai 2016, kl 12.29
meie klassi poisid ütlesid - tüdrukud on meil sama ilusad, aga riided on uued. Kooli lõpust oli möödas 20 aastat.
Ja tegelikult ka-polnud meist keegi ei lotendavate riietega, mutilike kingadega ega kasimata juustega. Daamid kõik vinks-vonks välimusega ja poisid kui hoolivad kavalerid just kooli ajalgi.
 
naera herneks 16. mai 2016, kl 20.07
Hehh ja sina vaeseke dieeditasid enne kokkutulekut terve aasta, lokitasid mitu päeva, võõpasid kuus tundi ja ostsid uue kutsi kostüüme kreeditkaardiga ja nemad julgesid tulla nii lihtsalt ja tavaliselt. Ohh milline pettumus.
 
35 aastat hiljem 16. mai 2016, kl 21.35
Meil ka nädalapärast kokkutulek, ei tea kas julgengi minna. Kas olen piisavalt ilus.
 
Kia 17. mai 2016, kl 09.32
Esimesest šokist üle saanud.
Ei dieetitanud aasta vaid juba vähemalt 10a pööran tähelepanu oma tervisele st liigun palju, vaatan, mida söön. Ei piina end, seda saab ka täiesti rahulikult teha. Gutsidmutsid ei ole minu teema, aga välimusele tasub siisiki ka mõelda peale sisemuse. Mul on kohati selline tunne, et ega need, kes oma välimusele tähelepanu ei pööra, need tihti ka oma vaimse poolega ei tegele.

Ei hinda ja ei ole seda iial teinud, inimesi vaid välimuse järgi, aga ikkagi on kuidagi kurb vaadata, et osa iminesi mingist vanusest lööb endale käega või mida sellest arvata.
 
Kia 17. mai 2016, kl 09.35
Vabandust trükivigade pärast, dieeditanud, siiski.
eid_1559fd160e68c1 19. mai 2016, kl 14.31
Teemaalgataja sõnastuses tekitas küsimusi väljend ^totakad poisipea soengud^ Mida on korralikus poisipeas taunimisväärset, ei saa aru. Vanemas eas nagu ei sobigi lehvivad, poolde selga juuksed.
 
hhuuh 19. mai 2016, kl 23.35
Poisipea soengud olevat neil naistel kes enam seksi ei soovi. Seega räägib soenguvalik ühest keelt...
Olen ka märkamas, et klassiõed on nagu mammid keskeas kuigi nad ongi - mammid keskeas. Lihtsalt harva juhtun neid nägema ja rohkem mäletan neid noorusest. Kes püüab kaalust alla võtta sel kortsud katavad kogu keha vist kuigi näen vaid nende vanurite kortsudes nägusid.
 
tuttav lugu 20. mai 2016, kl 08.04
Vaatad tänaval - tuleb vastu mingi vanamees. No nii isa vanune vähemalt. Jõuab lähemale - paistab kuidagi tuttav. Vaatad - klassivend!
Ja siis hakkab HÄBI - kui pagana hästi me ikka iseendast arvame. Enamasti põhjuseta.
 
nii jah 24. mai 2016, kl 11.39
Täiesti nõus Kiaga. Kui inimene peab ennast sisemiselt ilusaks, püüab ta seda teha ka väliselt. Millegipärast hakatakse alti rääkima krohvimisest ja võõpamisest?! Huvitav huvitav, kuidas need muidu sisemiselt ennast nii ilusaks pidavad inimesed ei näi mõistvat et elustiil on see mis hoiab sind vormis ja ilusana nii seest kui väljast
 
pff 24. mai 2016, kl 13.53
Ma tunnen mitut sisemiselt tõeliselt rikast ja huvitavat inimest, keda absoluutselt ei huvita väliselt ilus (teistele meele järgi) olemine. Need enda meelest "sisemiselt ja väliselt ilusad" on enamasti ikka suht primitiivid :)
 
poisipeaga 24. mai 2016, kl 14.13
Ma tahan ikka kõvasti rohkem kui vanamees!
 
eks ta ole 24. mai 2016, kl 14.25
Oh, Kiake, ei ole aastad sind targemaks teinud! Mõistus ikka alles teismelise tasemel.
Või hakkab seniilsus juba tunda andma?
Täiearuline täiskasvanud naine küll nüüd sellist kirjutist ei postitaks!
 
Aga 25. mai 2016, kl 14.00
mul oli hea näha rõõmsaid klassikaaslasi, ei seganud meie varjamata kortsud ega teiste kehakaal, kujutage ette, kõigil riided seljas, polnud aega ega tahtmist uurida, kas olid need uued, sest palju oli rääkida.
Tore, et meid oli peale 45 aastat peale kooli lõpetamist nii palju kokku tulnud.
Eks igaüks mõtle ise endale probleemid välja.
http://www.saartehaal.ee/2016/05/25/sa-oled-ju-nii-vana/
 
novot 25. mai 2016, kl 14.51
Teil, aga, oligi palju rääkida. Selleks kokku tulitegi. Aga Kia läks kokkutulekule teiste riideid ja kortse vahtima. Rääkida tal ei olnud ju millestki..... Millest nii tühja peaga rääkidagi! Ilmselt teised klassikaaslased ei oleks tahtnud temaga koos kortse kokku lugema hakata.
 
Kia ongi kole auto... 25. mai 2016, kl 16.04
...Maserati või Ferrari on palju kaunimad:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!