Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lootsin abi saada, kuid alt hüpati ära :,(
 
meeleheitel 20. juuni 2014, kl 12.54
Mul oli homseks aegsasti aeg kinni pandud hambakirurgi juurde, et lasta eemaldada peetunud tarkusehammas. See tegi mulle viimasel ajal väga valu ja nii ma siis sain suure vaevaga aja 21. juuniks kirurgi juurde. Kuid nüüd äkki jäi kirurg haigeks ja ma ei saagi homme tarkusehambast lahti! :( Kuidas saab jääda haigeks suvel, mul pole gripihooaeg, aru ma ei saa! Kuna ma pole Tallinnast ja kirurg sealt pidi tulema, siis sai oodatud väga. Aga jaanipäev on tulems, kes seda saab tõestada, et kirurg TÕESTI HAIGEKS jäi!? Ilmselt hoopis jaanipäeva puhul otsustas tulemata jääda?
Olen tõesti meeleheitel, sest ootasin väga seda päeva, mil opereeritakse tarkusehammas välja :,( Kasutasin valuvaigisteid ja lohutasin ennast sellega, et 21. juunil saab sellega korda. Aga võta näpust!
 
tead 20. juuni 2014, kl 13.02
saadki jaanipäeval veits siidrit või šampust mekkida ning grilltooteid süüa. Kui sul oleks homme hammas kirurgiliselt välja tõmmatud või opereeritud siis seda kõike sa omale lubada ei saaks, haavad ei parane 2 päevaga, hamba eemaldamise haavad paranevad kuskil 2 nädalaga, esimesed paar päeva valutab haav ikka päris hullusti.
Ära ole arsti suhtes ülekohtune, haigus ei küsi tulles, inimene võib haigestuda olenemata aastaajast, pühadest jne.
 
juuli 20. juuni 2014, kl 13.03
No kui nii mures oled ,siis roni puu otsa küll aitab.
 
aga 20. juuni 2014, kl 13.06
praegult on just mingi viirusliivel, paljud tuttavad haiged
 
noh 20. juuni 2014, kl 13.07
kui ikka väga suur häda oleks olnud, oleksid ammu Tallinna abi saama sõitnud...
 
jaanipeod 20. juuni 2014, kl 13.08
on ees, kirurg võis ka sel põhjusel alt hüpata, eriti kui teise linna selleks tuleb minna. Kui oleksid pealinnast, siis poleks seda juhtunud.
 
meeleheitel 20. juuni 2014, kl 13.26
Pärnus, kus ma elan, on muidu hambakliinikuid rohkem kui üksainuke, kuid kirurge pole ainsastki saadaval. Mitmes kohas pidavat kirurg vaid korra kvartalis käima. Selles kliinikus, kuhu mina aja sain 21. juuniks, pidi käima iga laupäev. Nüüd sain suurivaevu järgmiseks nädalaks uue aja, kuid kus on garantii, et siis jälle tulemata ei jääda!? Mul ju on graafikuga tööaeg, ma vahetasin teise inimesega homseks aja ära, et tema on minu asemel hommikul tööl ja mina siis tema asemel õhtul. Nüüd siis sai ilmaasjata vahetatud. :,(
 
ära vingu 20. juuni 2014, kl 13.34
hea tahtmise juures, oli sul võimalik töö asjad homseks uuesti ümber korraldada. Vingu vähem ja tegutse. Mis see vingumine sulle nüüd annab?
 
iisand kui alatu sa oled! 20. juuni 2014, kl 13.43
kahtlustada, et arst ei võinud haigeks jääda? kas suvel on haiglad tühjad? et suvel inimestel ei avastata vähki ja suvel ei murta luid? või ei või suvel olla migreeni? täitsa napakas ikka, kui ise haigeks jääd, siis sa ju ka tööle ei lähe ja ei põe ka? miks arst peaks? jäi haigeks, siis jäi. mul tuttav just praegu on terveks saamas, põdes 4 nädalat kopsupõletikku. endal oli hääl ära nädala aega ja kurk valus. selliste ilmadega, nagu praegu, kus inimesed ei pane selga talvejopet, kuigi ehk peaks, just haigeks jäädaksegi. mine arene ometigi kuskil nurgas.
 
kaks viimast 20. juuni 2014, kl 13.51
on küll pubekate kirjutatud.
 
ei imesta sugugi 20. juuni 2014, kl 13.55
Lootust kirurgi juurde saada ongi vaid Tallinnas. Väiksemates linnades on see vaid õnneasi, sest seal neid saadaval pole, kui enim vaja. Ja tavaliselt ongi teistes kohtades peale Tallinna sedasi, et viimasel hetkel tuleb hambakliinikust telefonikõne, et kirurg ikka seekord tulla ei saa, et kas jäi haigeks või tuli muud vahele. Nii ongi see vaid ünnelik juhus, kui määratud ajal õnnestub tõesti saada vastava spetsialisti juurde.
 
peale Tallinna 20. juuni 2014, kl 14.00
ongi mujal sedasi, et kunagi ei saa kindel olla, et määratud ajal saab vajaliku arstiga kokku.
 
kahju küll, aga... 20. juuni 2014, kl 14.10
Tarkusehambad on sageli üks rist ja viletsus. Kahju sinust, et pead valu kannatama, aga seda ära küll kahtlusta, et arst haigeks ei võinud jääda! Tema on ka inimene. Minul ei ole ca 10 a nohu, köha ja palavikku olnud, aga just nüüd on juba paar nädalat palavikuga nohu, kurguvalu, köha ja kõrvavalu. Nii et võta veidi tuure maha ja unusta ära oma imestus stiilis "kuidas saab jääda haigeks, praegu pole ju gripihooaeg"!
 
mh 20. juuni 2014, kl 14.45
Väga külmad-tuulised ilmad meie praegusel aastaajal, sellest haigestumised. Tõesti on kõrvapõletikke väga palju, lisaks nohu, köha jms.
 
õel 20. juuni 2014, kl 14.48
tead siin arvab, et kui oled pikka aega tarkusehamba valu talunud, on suurimaks õndsuseks grilltooteid järada ja šampust limpsida. lollakas!

autorile tunnen kaasa, aga aidata kahjuks ei oska:(
 
eelmisele 20. juuni 2014, kl 14.59
kui ikka pikka aega valutab, siis bussid käivad, ei tohiks olla probleem kohe tallinnasse aeg saada, milles küsimus? ju ikka ei valutanud, aga on tark välja juurida, sest võib hakata.
 
teele 20. juuni 2014, kl 16.28
"Mul ju on graafikuga tööaeg, ma vahetasin teise inimesega homseks aja ära, et tema on minu asemel hommikul tööl ja mina siis tema asemel õhtul."

mõtlesid nii, et lased tarkusehamba välja opereerida ja siis lähed pärastlõunal tööle? geniaalne idee igati.
 
jeeh 20. juuni 2014, kl 19.03
nii valusale debiilile ongi paras. iga inimene võib haigeks jääda. võb-olla sinagi valetad, et hammas haige, plaa plaa plaa. irw
 
hey pubekad 20. juuni 2014, kl 19.10
kes te siin omast arust teravmeelsusi pillute, nagu siin mõningad on teinud. jõudke sellesse ikka, mil tarkusehambad teil tulema hakkavad. tahaks kuulda, mis laulu te siis laulate, kui pole võimalust saada spetsialisti juurde kiiresti!
 
sellises olukorras 20. juuni 2014, kl 19.16
on õigus kahelda hambakirurgi haigeks jäämises. Mina ka kahtleks selles. Milline kummaline kokkusattumus küll! Spetsialist jääb haigeks just siis, kui jaanipäev on samahästi kui käes?! Ka mina ei saaks seda uskuda. Kummaline kokkusattumus ikka tõesti.
 
paraku 20. juuni 2014, kl 19.22
Jah, võib küll nii olla, et tohter lihtsalt otsustas jaanipäeva pidada, võib-olla teda kutsuti mingile kokkutulekule naisega (või pruudida), kus sõpradega shashlõkki nautida. Ja nii teataski teise linna, et olevat haigeks jäänud. Kes teeks kindlaks seda.
 
njahh 20. juuni 2014, kl 20.16
nojasiis, kui polegi haige ja otsustas hoopis jaani tähistada? Kas see hammas valutab siis või tahad tast lihtsalt lahti saada?

Nüüd saad nädala hiljem lasta välja tirida. Kah asi.
 
mõh 20. juuni 2014, kl 20.18
Minu meelest ongi tarkusehambad "tülikad" lisahambad ja mõtekas välja tõmmata , kui probleeme hakkavad tekitama . Välja tõmbab hambaid iga hambaarst , mingit spets kirurgi pole vaja .
 
nii see on 20. juuni 2014, kl 22.56
jaanipäev tulemas, kõik ju tahavad seda tähistada ja pidutseda. mis seal imestada, et arst tulemata otsustas jääda. keegi ju ei saa tõestada, et ta haigeks jäi, ta võis ju sedasi helistades teatada, kuid kas see ka tegelt tõele vastab, on jaanipäeva eel vägagi kaheldav!
 
to mõh 21. juuni 2014, kl 08.19
Oled tõesti mõh ega tea hammastest midagi. Mõnel tõesti saab iga arst hakkama, väga tihti siiski vaja opereerida.
 
renate 21. juuni 2014, kl 09.56
ei tahaks hästi uskuda, et kirurg niisama otsustas peopikenduse ette võtta . ent mine sa tea ka, olen isegi tänapäeva meditsiinikorralduse üle rabavalt halvas mõttes üllatada saanud ja arstieetika ei olekjust eriti popp ja noortepärane...Soomes raha teenimine ei ole ka just vähepopulaarne arstide hulgas niiet... Kui vähegi on rahalisi võimalusi siis helistades otsiksin suuremast kohast abi ( tln või minugipärast tartu) ja võtaks ise asja ette. Valuga oodata veel nädala...teadmata, kui suur on hambas põletik. See võib kiiresti muutuda ka eluohtlikuks.
 
otse loomulikult! 21. juuni 2014, kl 09.58
No see on ju lausa sigadus - arst jäi haigeks! Tal pole selleks mitte mingit õigust - ta pidi ju MIND ravima. Kuidas ta üldse saigi suvel haigeks jääda - suvel ju võin ainult MINA haige olla. Arstil ei tohiks olla suvel mingit haigust, gripighooaega pole ja muid haigusi ei ole arstidele ette nähtud! MINUL on õigus haige olla millal iganes, arstil loomulikult mitte. Ja kuidas ta üleüldse mulle tõestab, et oli haige? Postitagu kuhugi oma haiguslehe koopia - notariaalselt tõestatud muidugi!
 
njahh renatele 21. juuni 2014, kl 10.16
pole kuskil kirjutatud, et hammas valutaks või oleks seal põletik.
renate, on väga naljaks lugeda tallinlase postitust, et ehk võiks hamba välja tõmmata ka Tartus. Julgen sulle meelde tuletada, et kõik! Eesti hambaarstid on oma koolituse saanud justnimelt Tartus ja sealt edasi pealinna või Soome rännanud.
 
kirurg 21. juuni 2014, kl 10.25
jah, ma olen ka inimene ja tahan pidutseda, nagu kõik teisedki. kui patsiendid siiani kannatada suutsid ilma minu abita, siis suudavad seda ka edaspidi. mina igatahes kavatsen jaanipäeva pidada ja ei aita sel päeval kedagi.
 
aivo34 21. juuni 2014, kl 10.30
Miks siin mõned süüdistavad teemaalgatajat, et ta kahtleb tohtri haigeksjäämises? Arvan, nagu paljud teised siin, et hoopis lähenev jaanipäev on õige põhjus, miks otsustati tulemata jääda. Sest eks tohtrid ju ka on inimesed, tahavad pidu panna. Kes tahakski sel ajal tööd teha. Pealegi toimub juba tänasest paljudes kohtades jaanituli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!