Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
politsei
 
nõutu 02. detsember 2016, kl 20.47
Käisin tunnistust andmas (isikuvastased esimese astme võikad kuriteod). Kas see on normaalne, et paari lause järel küsitakse, kas ma arsti juures käin ja rohtusid võtan? Seejärel ähvardati kiirabi kutsuda (tundsin ennast täiesti rahulikult, kusjuures). Ma olen kergelt shokeeritud, kui aus olla. Mis te arvate, kas mul enam on soovi politseid aidata? Peaks kehtestama mingi asutusesisese reegli, et noored ja rohelised ei või uurimises töötada. Hirmus mõelda, et elementaarse suhtlemisoskuse tõttu, õigemini kuulamisoskuse tõttu jäävad tõsised kuriteod avastamata. Muuseas, mul jäi politseitöötaja ebaprofessionaalsuse tõttu 90% infost edastamata.
 
Imelik 02. detsember 2016, kl 21.21
Kas sind kutsuti välja tunnistusi andma või läksid omal algatusel. Või olid ise kannataja või nägid pealt kuritegu ?
 
heheh 02. detsember 2016, kl 23.32
Sul ehk puudub enda käitumise kõrvalt vaatamise oskus. Politsei ei käitu kunagi normaalse inimesega nii. Veel enam - politsei puutub tööalaselt iga päev kokku ebastabiilsete jm imelik inimestega ja omab sellistega suhtlemise võtteid kus kiirabi ei vajata. Ju sul midagi täiesti metsapoole läks endaga.
 
arvaja123 03. detsember 2016, kl 01.30
Ju sa sattusid pealt nägema "valet asja" või on kurjategija näol tegemist politsei tuttavaga, keda on tarvis päästa ja asi kinni mätsida.

>>>Politsei ei käitu kunagi normaalse inimesega nii.
Sa, eelmine oled küll kuskilt teiselt planeedilt siia kukkunud!
 
muuseas. 05. detsember 2016, kl 00.14
ma olen mitmelt poolt kuulnud, et kui õigust tahad, siis peab politseis olema tutvusi

mina sellepeale makse maksma pole nõus!
 
Irrrwwwww 05. detsember 2016, kl 01.31
P kutsuti Tartu peksjate kohta "tõe" teadmise eest letti ja ta hakkas seal jälle luulusid ajama,mis muud!
Kes see teine nii suur Eesti riigi vihkaja siin ikka on.
 
maniila 05. detsember 2016, kl 10.16
Miks te laimate?:) no nõukaajal oli ikka nii, et "miilits kaitseb mind":D
 
Aga keda siis? 05. detsember 2016, kl 14.24
Muidugi ärme usalda politseid, kus sa sellega. Ikka oodini kaake ja tuttavaid pätte, keda sius veel. Ja siis ulume kui paha riik meil on ja kitsed muudkui ahistavad. Pättide vabariiki ootame või misasja?
 
maniila 05. detsember 2016, kl 16.20
No ma tegin nalja. Aga mis seal salata, 90-ndatel oli asi veel hullem.
 
gigolo 05. detsember 2016, kl 17.19
Ah..ärge neid 90-daid nüüd üle ka võimendage.
Näiteks vaatasin hiljuti ära paljukiidetud filmi: "Päevad, mis ajasid segadusse", mis jutustab 90.te teist poolt ja pean ausalt tunnistama, et üle pika aja pole nii kehva filmi näinud. Mitte tegemise poole pealt, vaid selle sisu ja mõte oli kohati totaalselt vale, aga mis sa tahad saada ka, kui tegijad suuremalt jaolt olid ise parajad tatikad või mähkmetes.
 
maniila 05. detsember 2016, kl 17.55
Aga 90-ndate esimene pool? Mina küll allmaailmaga kursis polnud, aga no nii mõndagi oli nii, ja mitte naa:(
 
küsimus maniilale 05. detsember 2016, kl 19.48
Kas sa oled täna jälle pruut? ;)
 
gigolo 05. detsember 2016, kl 19.51
Ei no muidugi äksionit oli rohkem, kui praegu, kuid meedia pasundab, nagu ei tea, mis ohtlikust ja jubedast ajast, nagu sõja ajast. Olin ise 90-datel selline 20-dates noor ja elu oli krdi ilus ja tõesti VABA, mitte nagu tänases euro Eestis.
 
Noh ega jah 06. detsember 2016, kl 09.31
Tuttav saadeti politseist pikalt, sest ta oli mees ja kandis pikki juukseid... "olgu need tolerastid omas mullis, mina homode juttu ei kuula", oli uurija ütelnud. Üsna jõhker rööv jäi lahendamata.
 
maniila 06. detsember 2016, kl 10.49
to "küsimus maniilale" - anna oma koordinaadid, hakkan edaspidi sine käest kommimise jaoks luba küsima:D
 
nonii 06. detsember 2016, kl 16.19
Kui politsei kohta valetada, siis võiks seda vähemalt usutavalt teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!