Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ühiskempsud
 
kriss 31. mai 2010, kl 22.07
Mida teie arvate ühis WC-dest? Näiteks kuskil söögikohas, klubis, asutuses?

Kas ma olen nunn või muidu imelik, aga kuna koolist saati olid nii poistel kui tüdrukutel ERALDI tualetid, siis millegipärast "meeldisb" see süsteem siiani.
Ega ma "vaheruumis" palja peega jookse, aga kuidagi mugavam on omi asju ajada, kui tead et su "naabriteks" on su sookaaslased.
Tõesti pseudoprobleem, aga hakkas huvitama.

( Meil tööl eraldi klientidele 3 WC-d - inva, naiste-, ja meeste WC, lisaks personalile oma). Kodus on teine asi - seal on omad inimesed. Aga ühiskondlikes kohtades?

Mida teie arvate?
 
j 31. mai 2010, kl 22.40
ei häiri
 
r 31. mai 2010, kl 22.43
Ei meeldi BonBon-i ühisWC. Naisetele peaks ikka oma ja meestele oma.
 
to r 31. mai 2010, kl 22.58
põhjenda - MIKS! (olen sama meelt, aga miks sina nii arevad?).
 
ppp 31. mai 2010, kl 23.22
Kõigega harjub, meil tööl ka ühine. Algul oli jah imelik meeldiva meeskolleegiga ühel ajal vetsuuksest välja astuda, teadmata, et just tema seal vett tõmbas, rääkimata muudest suhinatest ja sahinatest, ja veel hullem, kui koos vetsu sattusime, siis ju teab, kes kõrval. Segab küll. Aga kaua sa ikka häbeneda jaksad - kui minema peab, siis peab.
 
ootaja 31. mai 2010, kl 23.28
mul kiiks - ma ei julge minna siis, kui meesterahvas on smas kempsus. kannatan ja ootan.
 
haha 31. mai 2010, kl 23.33
ma olen selles suhtes täielik paanik, et ei julge ka näiteks samasoolise inimesega samas vetsus olla, kui endal nt jubedad gaasid vms. tean küll, et wc ongi koht selliste asjade jaoks, aga siiski...

alati kui on jubedad gaasid, püüan oodata, kuni vets inimestest tühi :)
 
mm 31. mai 2010, kl 23.40
no ei taha soristada ju kui võõras mees istub kõrval boxis:) Samas on kindlasti julgemaid..
 
i 31. mai 2010, kl 23.45
Tartus Lõunakeskuse uues osas on ka üks WC ühine ja mina iga kord ehmun ära, kui seal olen ja mõni mees siseneb. Esimese hooga tekib alati pähe mõte, et äkki ma olen kogemata meeste vetsu läinud.
Aga see mõte mind iseenesest ei häiri, et vetsud ühised, lihtsalt võiks mingi suur silt uksel olla, minusugustele lollidele, et "jah, siin võivad tõesti nii naised kui ka mehed käia" :D
 
Assi 01. juuni 2010, kl 08.33
Viru keskuse unisex toilet ehmatas ka algul ära, aga nüüd - ok, las olla! Aga- kui need ühiskondlikud peltad (sest muud nad pole!) nii vasik-mustad poleks! Paberid maas, prill-laual verejäljed, vesi peale tõmbamata. Ööökkk! Inimesed, kes seal käivad on mukitud ja sätitud, aga ... kombed? Põle ollagi!
Võiks ju kehtida kirjutamata seadus, et mitte peale mind tulgu või solgiuputus vaid et peale mind olgu korras, et endal poleks ökk uuesti tulla.
 
Kodukäija 01. juuni 2010, kl 09.56
Mind häirivad ka pigem räpased kui ühiskempsud. Peaasi, et ei oleks pissiseid pabereid maas, seina peale 111 tõmmatud, prill-laud verine jms.
 
hmm 01. juuni 2010, kl 10.02
No ma olen eriti imelik siis - lähen täitsa suvaliselt ka meestekempsu, kui naisteka ukse taga pikk saba. Mis vahet seal on.
 
vares 01. juuni 2010, kl 12.20
mind mehed küll rivist välja ei löö ja häda tegemata ka ei jää, aga mugavam on siiski eraldi WCd. harjumuse asi.
palju rohkem häirivad mind lapsed (ja kärud) kitsas WCs, kui uksed on lahti ja mõni mamma potitab oma last. miks ma pean seda vaatama? ja ooteruumis kärude otsas koperdama.
 
negative creep 01. juuni 2010, kl 13.16
Mind ühiskempsud ei häiri. Pott on pott, ning on loodud selleks, et oma häda seal ära teha. Gaaside ja Nr.2 osas olen ma friik, selliseid asju teen ma kas ainult kodus või otsin wc kuhu mahub ainult 1 inimene.(need mündiga, nt nagu Viru tn Hesburgeris)
 
unistaja 01. juuni 2010, kl 17.54
küll oleks heak ui avalik peeretamine oleks socially acceptable
 
tt 01. juuni 2010, kl 19.00
Ei meeldi üleüldse lahtritega vetsud, kus kõrval tegutsemine selgelt kuulda. Korralikud maast laeni seinad olgu vahel.
 
r 01. juuni 2010, kl 20.33
Naised peaks saama ikka sättida nii, et mehed ei vahiks. Ei meeldi ka vetsud, kus ainult seinad vahel. Ikka maast laeni. Muidu kõik kuulda, kuidas teised junnitavad, punnitavad, peeretavad ja soristavad:)
 
r 01. juuni 2010, kl 20.38
Tahtsin veel lisada, et mõni nüüd ei arva, et hullem mukerdaja olen. Aga nagu naised ikka huulepulka või -läiget värskendavad:)
 
oeh 02. juuni 2010, kl 17.11
kus need mehed siis nii väga vahivad?
 
ikka 02. juuni 2010, kl 18.57
ühiskempsus, kus siis veel.
 
ki 04. juuni 2010, kl 20.33
Oleneb kohast, mõni ikka nii jube et sure maha. Viru keskuse oma haiseb rõvedalt.. enne haises ainult meeste oma, aga nüüd on koos ja haiseb ka naiste pool. Süda läheb pahaks kui sinna minna. Samas mõnes kohas pole hullu midagi
 
Sitamaja kadund 05. mai 2023, kl 17.09
Tea kas see Toompea miljonipeldik ka veel alles oo Mingi jutt et olla Hundisilmal teisalt jälle et olevat Helme mõisa parseldatud mine võta kinni
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!