Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
tuvide söötmisest
 
to hel11 16. jaanuar 2017, kl 17.40
Oled nüüd ikka tõesti saanud "pirni" panna, eksju!

Pole veel kohanud tuvisid fekaaliveoauto roolis, et teineteise paska koristades võrdsus valitseks.
 
jaeh 16. jaanuar 2017, kl 19.00
ma olen pigem tuvide söötmise poolt, kuiet kodutute söötmise poolt.
üks kodutu värd väänas just mulle trepikotta saja tuvi suuruse kangi
 
Heheheee 16. jaanuar 2017, kl 21.01
Kangi eemaldus võtab aega .... minutit.
Tuvisita majaseinalt harjadega mahapesemine (suurusega umber 30 ruutmeetrit) võtab aega 2 päeva üksinda ja päev kahekesi.
 
Tuvisid ja kajakaid 25. jaanuar 2017, kl 08.50
pole kunagi toitnud ega hakka seda tegema. Olen vahel veidi tangupuru visanud varblastele, aga kesklinna lähedal polegi kohti, kus seda teha nii, et tuvisid, vareseid ja suuremaid linde lähedal pole. Siinkandis peale varblaste muid väikelinde praktiliselt ei näe, vahel mõnda linavästrikku. Ja vahel on tihane tulnud akna taha uudistama. Varem oli Kadriorus luigetiigi lähedal üks tihedam hekk, kuhu sai varblastele midagi visata, nii et suuremad linnud kergesti ligi ei pääsenud. Nüüd on seegi maha võetud. Väikelinde on linnas väga väheseks jäänud, usun, et suuremad linnud söövad neid.
Usun, et väikelinnud ei häiri kedagi ja neid on meeldiv näha.
 
Dfg 08. veebruar 2017, kl 03.09
Aga mulle meeldib toita vareseid, mul oma väike aed kus on üks koht kuhu ma panen vana toitu mis jääb üle või mis ei meeldi mulle kõik läheb lindudele. Isegi kui see naabritele ei meeldi, see ei kotti mind. Siin lähedal kuuse peal elab üks vareste perekond ja kui ma viskan neile toitu siis kohe nad lendavad peale, mõnikord neid on üle 20-e ja kõik süüakse ära puhtalt, selline on raudne reegel. Tuvisid siin lihtsalt ei ole, varesed neid kõiki tõrjusid välja, mõni kajakas mõnikord käib siin ka. Mul oli kass ja tema suhtus neisse ka rahulikult, ei ründanud neid kunagi, ja varesed ei kartnud kassi. Mina arvan et tugevam, suurem peab abistama väikest ja nõrgemat looma, lindu või inimesi vahet pole.
 
To Dfg 08. veebruar 2017, kl 23.35
"Mina arvan et tugevam, suurem peab abistama väikest ja nõrgemat looma, lindu või inimesi vahet pole."


Siis söödagi rotte, hiiri, mutte, prussakaid ja lutikaid.
Jõudu tööle!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!