Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
eksperiment
 
keskeas 05. märts 2017, kl 14.49
20 % tahtjaid on ikkagi väga suur protsent.
Loogiline oleks 2 %.

Olen samuti mõelnud, kas Euroopas on kollektiivselt hulluks mindud, pean seda 20 % silmas.

Üllatav, et nüüd palgalised ei kirjuta eriti.
Eelnevates teemades ainult palgalised - provokaatorid kirjutasidki oma propagandat.
 
nigel Faraaž 05. märts 2017, kl 15.25
Naljakas, kuidas üks keskealine lastetu Peterburi trollivabriku töötaja suudab üle päeva keerata mingi vaenu õhutava teema üles. Paar palgalist töötajat on tal siin abiks, otsides oma piiritaguste ülemuste antud lingikogust välja selle häbitu argpüksi Nigel Farage tsitaate. See Nigel vend lasi kohe püksid täis, kui vaatamata ennustustele, britid euroliidust jalga otsustasid lasta. Vastutust sellised võtta ei oska ja ikka lükatakse mõni naine tanki (olgu see May või Laanaru).
Kui sellised palgalised vene trollid siin võimule saaks, oleks meil Euroopa liidu asemel juba paari aastaga Vene Impeerium. Eesti keele võib siis rahumeeli ära unustada ja kirikusse saab ka ainult Nevski katedraali minna. Keskealisele lastetule vanamutile võib nii muu seas öelda, et õigeusk on eesti suurim usk. Mõni moslemist (enamasti venekeelne) tatarlane on ka, aga ma ei näe põhjust, miks neid siin kartma peaks.
 
keskeas 05. märts 2017, kl 16.35
Hirmutamine Venemaaga on reformi palgaliste peamine taktika, kuigi sellega ei hirmuta kedagi.
 
seesama 05. märts 2017, kl 16.35
keskeas on mõttetute teemade alustaja ja üleüldse üks kiiksuga sarikommenteerija. Kes siis tahakski sellisega tavaelus suhelda.
 
ongi nii 05. märts 2017, kl 16.46
Pole enam isamaalisi inimesi, kõik provokaatorid aina hirmutavad Venemaaga, justkui oleks venemaa Eestile üldse kunagi ohtlik olnud või midagigi halba teinud! Ja mõelda vaid, kuidas peel ei vea, juba sõbranna oli tal reformi palgaline, salakaval madu selline. Ma ei imestaks, kui need maroko mehed, kes peed libuks pidasid, olid ka reformi poolt palgatud.
 
keskeas 05. märts 2017, kl 16.56
Seda oligi tarvis tõestada, et selliste teemade puhul lähevad palgalised - provokaatorid keema.

Eesti ei pea kuskile liitu kuuluma. Ei olnud vaja nõukogude liitu, ei ole vaja euroliitu.

Eesti ei sure ära, kui me mingisse liitu ei kuulukski.
Nõukogude ajal käis propaganda, kuidas Eesti ei saa ilma suure liiduta hakkama.

Nüüd käib uus propaganda, kuidas me ei saa euroliiduta hakkama.

Tegelikult saaks Eesti ilma igasuguse liiduta üksinda väga edukalt hakkama.

Igasugune liitudesse kuulumine teeb Eestile ainult halba.

Eesti tulevik on mõeldav ainult üksiku, iseseisva riigina.
Igasugune liitudesse kuulumine ainult hukutab Eesti.
 
irw 05. märts 2017, kl 17.38
Majandusekspert pee on rääkinud.
Hau!
 
kle P 05. märts 2017, kl 18.07
Vaata oma lääpas diivani alla, seal on üks palgaline-provokaator :D
 
jaaja 05. märts 2017, kl 18.14
Olgugi, et P on oma lugudega jätnud ehk kummalise järelmõju, ta ometigi mõtleb üsnagi õiges suunas. See, kuidas ta seda siin esitab, on omaette jutt, aga olgem ausad, ongi ju nii need poliitilised suhtumised ja teed, millega me kõik seotud hetkel oleme.
Kas tõesti pole enamus märganud, kuidas aastate jooksul on rahvale vaid poliitilisi etendusi antud, ja kahjuks üsnagi must-valgeid, üsnagi vildakaid hea-halb mõttes. Et kui mina olen võimul, siis olen justkui see õige, ja tehku ma mida tahes, kõik on õige ikkagi. Samas, et see eriti hästi rahvani jõuaks, on vaja, kedagi vaenlaseks tembeldada. Olgu selleks siis keegi MULLE mitte sobiv persoon või parem veel, keegi osa rahvast või lausa mõni riik tervikuna.
Samas on see ju kõige ehtsam vaenu ja viha külvamise vahend. Teen kellestki vaenlase, et siis ise puhtaks jääda.
Manipulatsioon kõrgtasemel, ütleksin mina. Ja veel, et seda üks inimene teha suudaks, peab ta olema psühholoogiline sadist, külmavereline ja halastamatu lisaks.
Selle asemel, et püüda luua, parandada ja liikuda vabana vabaduses, nautida meie vabadust, me justkui ei oskakski rõõmustada, me aina vaename midagi-kedagi, õiendame ja raiskame aega tühja-tähja peale, tekitame kaose ja mängime lõpuks kõik maha. Siis aga ühel hetkel ärkame-märkame, sülitame tuld ja tõrva, otsime süüdlasi, süüdistame, aga kaotatut enam tagasi ei saa. Süüdi oleme ometigi ise, sest neelasime salakavala konksu alla, arugi saamata, kuidas nii ometi juhtuda sai. Aga saabki ju, kui tähelepanu hajutavad kurjus, vaenlaste otsimine ja salakavalalt seatud sõnad.

Raskem, kui päris sõda, on sõda reeturitega. Nad on kõikjal, naeratades su kõrval kogu aeg.
 
irw 05. märts 2017, kl 18.24
Kui reeturid on kõikjal ja ennast ise kõvakisaga patriootideks nimetajaid märkamatu vähemus, siis on ehk tegelikult vastupidi.
Niinimetatud patrioodid on nõus oma maa venemaa lumpenile maha parseldama, peaasi, et ''paha prüssel'' koos pahade kapitalitsidega kõngeks.
 
Sid. 05. märts 2017, kl 18.28
Jälle on see provokaator teema teinud. Seekord on kavalam ja ei kasuta inimeste pärisnimesid ja kremli trollide standardsõnavara. Seepärast on lootust, et teemat ei kustutatagi ära, kuigi varsti pannakse lukku, sest see provokaator on ikka nii labiilse mõttelaadiga, et kuskil ta kindlasti liiale läheb.
Kurb muidugi, kui Eesti vabariiki peab nii lollide inimestega üles ehitama, aga õnneks ei ole sellistel järglasi ja lootust on, et lollus jääb tema põlvkonda pidama. :D
 
kui till on peos 05. märts 2017, kl 18.34
no kui sidi till on immigrandi peaos, ongi sid kui tulihingeline pooldaja olemas.
niisiis igale vanale mehele immigrant, kes tilli hoiaks.
 
jaaja 05. märts 2017, kl 19.01
see, et ei olda nõus olema brüsseli käpik, ei tähenda, et peaks hoobilt olema moskva käpik.
kas tõesti ei osata elada ISE, ikka peab kellegi teise varjus limukana roomama.
need, kes lipitsevad iseend salates võõraste heaks, ongi reeturid. ja pole oluline, kas ida või lääne suunal. reeturid on mõlemad. aaa võta sa kinni, kes su kõrval see libekas parasjagu oma reetmisi toimetab. kummas suunas koogutab, või hullem veel, täna itta, homme läände....ja lõpuks hoopis lõunasse. öakkk.
 
jajaale 05. märts 2017, kl 19.17
Sellest iseolemisest saame venemaa külje all unistada ainult siis, kui pee oma diivani seest naftat leiab.
Või upsti... ka siis mitte. Venkudel läheks seda naftat niikuinii kohe endal vaja.
 
keskeas 05. märts 2017, kl 20.43
Väga võimalik, et ma ei ole eriti sõnaosav.
Ei valda sõnakunsti, eks see ole harjutamise asi.

jajaa
Ega ükski palgaline seda Venemaa juttu tegelikult tõsiselt ei mõtle.

Lihtsalt niimoodi tehakse propagandat, taktika selline.
Tõenäoselt tööandjad soovitasid hakata Venemaaga hirmutama.

Kogu põhjus on selles, et palgalistel lihtsalt ei ole muid võimalusi hirmutamiseks.
Seepärast hoiavad kramplikult kinni Venemaa - luulust, nagu uppuja õekõrrest.

Kui Venemaa välja jätta, millega palgalised siis veel inimesi mõjutada saavad ?
 
keskeas 05. märts 2017, kl 20.49
jajaa
Mina ei oska oma mõtteid nii ilusasti kirja panna.
 
viimasele 05. märts 2017, kl 20.53
Just ise peabki olema, mitte vene või brüsseli tallalakkuja! Kellegi huvides pole ebastabiilne Euroopa. Eesti ei ole ainuke riik, keda Venemaa võiks ohutada, Venemaaga on oma välispoliitiline kurss kõikidel riikidel, eesmärk ikkagi stabiilsus.Eesti partner on USA ja Nato on ka meie julgeoleku garant.
 
keskeas 05. märts 2017, kl 21.46
Miks Euroopat siis lõhutakse massiimmigratsiooni abil, kui see pole kellegi huvides?
Kui see ei oleks kellelegi kasulik, oleksid Euroopa piirid ammu kinni.
 
... 05. märts 2017, kl 23.09
Euroopa Liit on kirjutanud igasugu huvitavaid pagulasprogramme, millega liiguvad suured rahad, enamus neist ei jõua abivajajateni nagunii..
 
eelmisele 05. märts 2017, kl 23.28
Mis abivajajad? Mingu tööle, ehitagu oma kodumaa üles.
 
to 23.28 06. märts 2017, kl 13.29
" Abivjajateni " jõuavad nagunii suured rahad, pealegi neil hambaarst tasuta, mis on üsna kallis.
 
... 06. märts 2017, kl 14.49
http://etvpluss.err.ee/v/ba4916cf-1af3-446b-9d19-a3cbca1927f0
Kuskil 49.minut loeb üks vene mees üles, palju pagulastele ette on nähtud näiteks korteriremondiks!, muidu EL poolt on 1300 eurot kuus sõjapõgenikele, mõni ime siis, et Eestis on inimesi, kes neile nö külge kleepuvad, kujutan ette kuidas see käib: neid saab ju lollitada, "tead, sul on 1 paber puudu, aga ära muretse ma ajan korda, anna 500"..
 
keskeas 06. märts 2017, kl 17.25
Pigem lollitavad nemad valgeid inimesi.
Ega araablased lollid ei ole.

Mõni võib - olla tõesti mõtleb nii, aga vaevalt see neil läbi läheb.
 
keskeas 06. märts 2017, kl 17.29
Veel. Mis mõttes lollitada ? Ega pagulased oma tööga seda 1300 teeninud ei ole.
Sisuliselt käib ju valge inimese haneks tõmbamine.
See 1300 kuus tuleb ju valgete taskust.
 
... 06. märts 2017, kl 17.53
see tuleb Euroopa Liidust, mis omakorda on iga liikmesriigi maksumaksjate raha, ega ma õigustagi seda skeemi, probleemi põhjustega tuleb tegeleda, miks on rändekriis, kuidas lahendada..
Aga vaadates Eesti ajakirjanduses viimaste aastate jooksul ilmunud küll poliitikute küll avaliku elu tegelaste paglaste teemal toetavaid sõnavõtte jääb mulje, et just tahetakse siia riiki palju immigrante, kelle ülalpidamine tuleb ühisest EL eelarvest, kes siin ei integreeru ja vaevalt ka tööga panustaama hakkavad, tekib küsimus, et miks? Mis on nende agenda, kes seda pooldavad, saavad raha?
 
keskeas 06. märts 2017, kl 18.18
Tulebki välja, et valge inimene on valmis iseennast hävitama, et korraks raha saada. Mis edasi saab, see selliseid ei huvita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!