Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
naised, kuidas suhtute vanuse küsimisse
 
49 aastane naine 24. aprill 2017, kl 23.08
Üks asi ikkagi huvitab. Kas küsija päriselt ei saa aru, et vanuse pakkumine on soliidses eas naisele ebameeldiv?
Eriti, kui oled eelnevalt näidanud vastumeelsust selle küsimuse suhtes? Miks järgi ei jäeta ning ikkagi jõuga pakkuma hakatakse?
 
küsimus... 25. aprill 2017, kl 09.20
kas siin ka teemaautor tegelikult kurikuulus P/ keskealine naine? kuidagi jälle sarnaselt mõjub... see jauramine, missiis et hetkel teine teema käsil.

ps. P sai ju märtsis 49...
 
mina olen 46 25. aprill 2017, kl 09.23
ja üldse ei häiri ei vanus ega ka vanuse küsimine. st kui tunned end oma kehas hästi, oled ka vaimselt arenenud, st mitte kinni kiilunud teab millesse (ala P/keskealine naine) - siis häiri sellised pseudoprobleemid. st neid ei olegi, sest selleks ajaks peaks olema normaalse arenguprotsessi läbinuna ka eksistentsiaalsed küsimused lahendatud.
 
lisaks eelnevale postiusele 25. aprill 2017, kl 09.26
olen naine. ja ka vastus postitajale: küsimus...
25. aprill 2017, kl 09.20 - JAH, ka antud postituse teemaautor on P/keskelaine naine...
 
lea50 25. aprill 2017, kl 09.57
mu tekstis ei ole kusagil kirjas, et mis õige või vale. mina lihtsalt vanuse küsimises probleemi ei näe, ei saa aru ka, et miks seda peaks varjama.
 
vastus teemaautorile 25. aprill 2017, kl 10.21
vbl küsiti sinu vanust sp, et väline ilme ei ühti sisemisega. st väliselt paistad keskealisena aga mõttemaailm on kusagil algstaadiumis... järeldan seda sellest, et P-na, missiis et eitad et P oled, sest ju sul endalgi enda pärast piinlik - su vaimne areng on kuhugi väga toppama jäänud.
 
ka nõus 25. aprill 2017, kl 12.49
Muidugi on n49 P, keskealine naine, sest sisulist analüüsi- ning teema arendamise võimet tal pole, aga teema sisuga olen ka mina nõus. Samas mõjuvad tagurpidi P-na nt Lea50 jt, kes raiuvad samuti oma tõekspidamisi nagu mantrat, aru saamata et kõik ei mõtle ega peagi mõtlema nagu nemad. Luues veel mingeid omi pseudoteooriaid a´la kuskile arenguetappi kinni kiilumine. Võõra inimese vanuse küsimine ja igatepidi ahhaa-ohhooo reaktsioonide väljanäitamine viitab pigem kehvale lastetoale ja harimatusele.
 
ma pigem ütleks 25. aprill 2017, kl 13.23
et vanust ei pea häbenema ega varjama. vaid lihtsalt igale suvalisele ei pea vastama, ega põhjendama oma usulisi, eksistentsiaalseid ega muid vaateid. tõenäoliselt on küsimus selles, et teemaalgataja on kontaktide loomises/säiltamises kuidagi oskamatu. talle kujuneb ükskõik milline olukord kiusamiseks. antud olukorrast oleks ju saanud ka naljaga välja tulla, nt vastates oma vanuseks 120. või vastates küsimusele küsimusega. st lahendeid oleks olnud mitmeid.

ja kui see oli naine, kes tema vanust küsis - siis läks asi ju täitsa nässu - P ju unistab naistega suhtlemise võimalusest... aga ikka ja jälle rikkus kõik ära.
 
49 aastane naine 25. aprill 2017, kl 15.27
Ma näen igatepidi nii vana välja, kui olen.
Riietus tagasihoidlik.
Võhivõõras inimene ei tea kellegi mõttemaailmas midagi.
Küsija teadis enamvähem küsitava vanust, silmaga näha, aga ikka vaja uurida ja veel pakkuma hakata.
 
olen 25. aprill 2017, kl 16.03
100 aastane kilpkonn
 
49 aastane naine 25. aprill 2017, kl 19.10
ma pigem ütleks
120 ütlemisel ei ole erilist mõtet, ikka oleks hakanud pakkuma 50 või 60.
Olen kunagi öelnud, et 80 olen ja siis järgnes ikkagi pakkumine.
 
40 ja pool 26. aprill 2017, kl 08.24
Mulle väga meeldib, kui mult vanust küsitakse. Keevitan 10 aastat juurde ja siis on tore vaadata küsija suuri silmi, et jah...ma arvasin, et oled ikka 10 aastat noorem.
 
eelmisele 26. aprill 2017, kl 15.32
Aga milline pettumus on, kui öeldakse ahah, juba 55.
 
naise vanus 26. aprill 2017, kl 15.52
naiste kadedus üks põhjus oma vanuse varjamiseks. naised taluvad hästi enda kõrval nooremaid naisi, aga ei talu endavanust või endast tublisti vanemat kes näeb temast palju noorem välja.
mehed aga ei usu, vaid peale õhu ahmimist olen öelnud, et valetasin end vanemaks, et reaktsiooni näha. ilme on neil küll selline siis, nagu oleks ilmutust näinud. selliste reaktsioonide vältimiseks oma vanust ei ütle või valetan end nooremaks.
 
49 aastane naine 26. aprill 2017, kl 17.08
Olen vaadanud kunagisi töökaaslasi, kes on 4-5 aastat nooremad, aga näevad välja alla 30. Osad naised paistavad kaua aega väga noored.

Ise noorem välja ei näe ja nooremaks ennast teha ei ole mõtet, sest siis öeldakse, aga tegelikult oled sa ju vanem.
 
Nii ta on 26. aprill 2017, kl 17.33
Pugemine mõjub naistele halvasti, nad muutuvad välimuselt kohe vanamuttideks.
 
49 aastane naine 26. aprill 2017, kl 18.03
Halvasti mõjub masendus, stress, üksindus.
 
Olen 10. mai 2017, kl 16.37
54 ja ei tule pähegi, et seda varjata.
 
Väga kummaline 07. november 2020, kl 02.59
Kuidas mõni aafriklane oma tegelikku vanust ei tea, kui ise on elanud Euroopas! Tundsin üht neegrit Saksamaalt. Tutvumisportaalis oli ta profiilis vanuseks 22, kuid pärast kinnitas, et olevat 40. Hiljem aga tunnistas, et tal pole aimu oma täpswst vanusest! Väga kummaline, mis vanus ja sünniaasta tal passis ja muuded dokumentidel oli? Sest ilma nendeta poleks ta ju saanud elada Saksamaal?! Kas tõesti leidub aafrika suguharudes 21.sajandil veel selliseid, kel pole oma sünniaastast ja vanusest õrna aimugi?
 
ei 07. november 2020, kl 11.41
häbene..olen 45aga öeldakse 35DX
 
ei 07. november 2020, kl 11.43
häbene, tavaliselt keevitan 10a otsa :) siis tehakse väga suured silmadDddd
 
kompliment 07. november 2020, kl 12.06
vaimselt paistad 15
 
Aga sel aastal 09. november 2020, kl 13.59
Sain mina 52. Ma ei häbene küsimisel seda välja öelda. Kuid kuuldes mu vanust, on oldud peaaegu et šokis! Sest küsija pidas mind hoopis ca 35-37-aastaseks kõige enam :D
Ilmselt head geenid ja ma pole elus kordagi suitsetamist proovinud :)
 
nojahh 09. november 2020, kl 14.14
Ma ka 52, kahjuks vist eriti noorem ei paista, aga ega ennast ise ei näe.
Teised näevad ju paremini.
Eestlastel õnneks pole ka sellist vanuse küsimise haigust. See rohkem lõunamaades, kus naine peab olema hästi noor, et jõuaks 10 - 20 last ilmale tuua.
 
Eelviimane postitaja 10. november 2020, kl 20.40
Jah, mina pean ka passiga lehvitama, kuna arvatakse et ma oma vanuse suhtes lõõbin, kui oma tegelikki vanust ütlen. Aga kui olin 20-aastane,siis oli vastupidi. Ma ei tea, kuidas oli tollal reaalselt mu välimusega, kuid fotodel peeti mind vanemaks. Ega ma fotogeeniline polnud, enamik fotograafi juures tehtud pildi läksid hävitamisele. Kiid kord, mildain 21, tulid ükskord mul ilusad pildid. Olin väga rahul. Kuid paraku ütlesid kõik siis, et pidin vanem kui 21 välja nägema neil gotodel.
3 aastat tagasi aga oli 1 töökaaslasest vene naine, keda pidasin välimuselt 60+vanuseks. Ise olin sel ajal 48. Ühel päeval olid seinal kõigi meie töötajate nimed koos sünniaastaga. Ja pidin peaaegu šomi saama, kui selgus, et see naine oli minust 8 aastat NOOREM! Ainult 40. Kuid välimuselt paistis meist kõigist vanim välja. Kuid temal, nagu selgus hiljem, oli hoopis alkoholiprobleem. See siis tegigi teda välimuselt 12 aastat vanemaks tegelikust vanusest! Ta nägi tõesti mammilik välja, samas kui mind peeti maximum 35-37-aastaseks! Ma nägin sellest naisest tõesti noorem välja
 
eelmisele 11. november 2020, kl 01.18
kui seda komplimendiks loed, siis mina pidasin sind lausa seitsme aastaseks. kirjapandud jura põhjal ilmselt
 
to eelmisele 11. november 2020, kl 13.06
Huvitab, mis sinusugusele kõrgelt haritud intelligendile siis täpselt ei meeldinud või tahad lihtsalt norida ?
Mis seal siis täpsemalt jura oli ?
Kirjuta antud teemaga sobiv intelligentne kommentaar. Ootan.
Pole üleeelmise teksti autor.
 
ille 11. november 2020, kl 20.23
. . . . . . .
 
ille 11. november 2020, kl 20.26
ilma alkoholiprobleemita naine nägi ka välja nagu vana jota . . . (:
 
Mööduja 12. november 2020, kl 12.37
to eelmisele küsis: "Mis seal siis täpsemalt jura oli ?"
Ei olnud seal erilist jura midagi, 7-aastase kohta käib küll!
... kui oma tegelikki vanust ütlen,... Kiid kord, mildain 21, ...välja nägema neil gotodel, ... pidin peaaegu šomi saama, ..paistis meist kõigist vanim välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!