Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kas keegi elas nõuka ajal rohuneemes või seal läheistel?
 
agerty 06. august 2010, kl 12.24
Neegripoiss ja -tüdruk on seal ainult suviti vanaema juures nn "maal". Muidu elavad nad oma enamga Norras.
 
ottis 06. august 2010, kl 13.00
kas see neegrite suvitamine vabandab võrkaia olemasolu? äkki käiaksegi seal just sellepärast kakal?
 
to loo põlisele Rohuneemekale 06. august 2010, kl 18.35
Ma arvan et ma tundsin su ära küll :PP
 
jah 06. august 2010, kl 18.53
Viimsi rikas vald võiks ju suveks oma randa ka mõne välikäimla panna, samuti mõni prügikast. Miljoneid see ju ei maksa. Inimesi ometi seal rannas käib ja palju ikka kohalikke, lastega peresid. Siis ei pea aedu rajama. Hoolime ikka üksteisest, mitte vihaga.
 
ottis 06. august 2010, kl 19.02
miks peaks Viimsi vald tegelema neegrite probleemidega? supluskoht on armas ja igaüks, kes seal käib, võiks seda puhtana hoida. need telliskivimärgid ja tõkkepuu, las need olla, aga et mingi neegrimammi seal võrkaedu ehitab, on liiast. iga mats võiks selle tegelikult maha lõhkuda, kui tahaks. mingeid prügikaste ega peldikuid sinna üles pole vaja panna. see oleks veel jubedam. kohalikud olgu ise hoolsamad ja valvel, et sinna igasugused ei tuleks.
 
ottis 06. august 2010, kl 19.18
Viimsi vald peaks hoolitsema selle eest, et rannajoon ei oleks risustatud võrkaedadest ja muust omavolist.
 
to ottis 06. august 2010, kl 19.28
mis neegritest jahud, pole ühtki näinud. Kui mõni suvel külas, mis sellest siis halba. Aga, kui puhtust ja korda nõuda, peaks selleks ka tingimused olema. Nimelt käimla ja prügikast, see igal juhul normaalsem, kui võrkaed. pole vaja nii küüniline olla.
 
ottis 06. august 2010, kl 19.31
Autor: agerty
Aeg: 08-06-10 12:24

Neegripoiss ja -tüdruk on seal ainult suviti vanaema juures nn "maal". Muidu elavad nad oma enamga Norras.
'''''''''''

siin kenasti kirjas võrkaia omanik.
 
irw 08. august 2010, kl 15.53
nõuka ajal olite te rohuneemlased mingis erilises staatuses. kui tuli EW (jälle), tuli Lennart ja siis pidasite end ka muust rahvast paremaks. nüüd on demokraatia ja vaba rahva tahe, nüüd te sitapead ägisete, kui teie privaatsus kaob. terve EW on vaba maa ja eriti rannajoon. mingi isetegevus ja omavoli teid ei päästa.
 
ottis 08. august 2010, kl 16.24
see ju tõusikute ja okupantide rajoon. enne oli piirivalve, rääbakad vene sõdurid, nüüd vene uusrikkurid ja neegrid, kes eesti rannajoont lagastavad ja end selle omanikuks peavad.
 
daa viimastele 08. august 2010, kl 16.56
me olemegi rannajoone omanikud - mis sa meile ikka teha saad, rikkurid oleme ka ja igasuguseid peame koduabilistena.
irw!
 
irw 08. august 2010, kl 17.17
saame teha seda, et te ükskord aru saate, et te väärakad pole rannajoone omanikud vaid EW kodanikud. kui te selleks saada ei taha, siis aidaa venemaale steppidesse või venemaa põlevatesse küladesse! ponjal?
 
ottis 08. august 2010, kl 17.21
või Norrasse, neegritemaale. irw
 
ottis 08. august 2010, kl 17.33
vene @!#$ on koondunud läbi aegade rannajoonele, see neil veres kui sisemaa orjadele, kel endal nahk põleb vaesusest ja laiskusest. nagu mingid parasiidid! neegrid paistavad ka omale turvalist kohta otsivat, aga kuhu mujale kui rikkurite (eestlaste) varju. irw
 
irw 08. august 2010, kl 17.44
eestlaseks ma rohuneeme elanikku küll ei peaks. haisutab merd ja rannajoont nagu venelane...
 
loo 08. august 2010, kl 18.00
mul tuttav elab seal, kes ehitas maja siis, kui oli piiratud see maa-ala ja väike külastus seal merepiiril. ta elab seal juba aastaid ja on päris kohanenud, ise ta on normaalne, aga naine tal mingi külajoodiku soetatud. nüüd naine ise suur maja peremees, tööl ei käi, aga korraldab ja lärmab. ma kuulsin, et ta oma sita iseloomu tõttu ka laevalt minema ´upatatud, nüüd pidavat mehe kukil elama (mees tal endine nõukaaegne rallisõitja). rohuneeme on tõusikute paradiis, aga mitte kauaks.
 
irw 08. august 2010, kl 18.07
Hardi Mets on see endine rallisõitja. Ta naine, Rita Mets on eriti peast soe- pärit mingist maakülast Paide lähedalt, aga jube rikkur on omaarust. Mees on mingi kinnisvaramaakler ja naine töötu, mis rikkurid nad ikka on? Teada on, et Hardi oma vennaga läbi ei saa ja teda ahistab. Hiljuti olevat ostnud talle auto "kia", et vennaga sinasõprust juua. Riidu olevat ta läinud selle pärast, et Hardi ahne naine oma rahaahnuses ei lubanud vanemate korterit jagada ja nad olevat ema pannud kui orja allkorrusele lukutaha, seal teda hoidnud ja piinanud kuni ema neil vanadekodusse suunati surema. Erilised rikkurid!
 
ottis 08. august 2010, kl 18.12
seal rohuneemes elavadki ju haiged inimesed. on see ikka terve inimene kes neegrit norrakaks peab? või see, kes ehitab oma maja otse merepiirile? olen ka kuulnud, et see rallisõitja ja lennart seal elasid, mis kohalikke uhkeks tegi. aga need ajad on möödas, ja rannapiir on vaba ning kasutamiseks kõigile.
 
valulla 08. august 2010, kl 18.38
Häbi võiks olla teisi inimesi sel moel laimates. Mis vahet seal on, kus keegi elab. Iga inimene elab kuskil ja kui inimesele meeldib elada mere ääres ja tal on raha krundi ostmiseks ning maja ehitamiseks, mis peaks teistel selle kohta ütlemist olema. Olen Viimsis elanud nõukaajal 3 aastat. Tore ja rahulik elu oli.
 
näed siis 08. august 2010, kl 19.00
vahetame kohanime ära ja vahuleatud suuga kadestajad jutustavad analoogseid lugusid, kõik kes ei ela seal kus kirjutaja, on kas vastik rikkur või näljarott.
Näete nüüd kust tulevad need kes juhatasid omal ajal venelastele kätte neid keda tuleks siberisse viia - vaat just sellised nagu siin ottis ja irw, ei teadnud need venelased ja nkvd midagi, ikka kohalikud kadetsejad kes ise ei viitsinud midagi teha aga peale küüditamisi jagasid vara omavahel.
 
ottis 08. august 2010, kl 19.15
või nii, õigust jääb ülegi, tõusik? vaata, me ei kadesta, me elame samas eestis ja elame ehk paremini kui teie, kes te peate merd jagama teiste eestlastega. aga sinu roe haiseb ja rannajoon ei ole sinu rooja väljalaskeava.
 
ottis 08. august 2010, kl 19.52
ponjal?
a viimsis elajad on nõukaaja kuldajastu ihalejad - kui kõrtsid olid valitutele, kui kaup oli leti all kui viimsisse pääses lubadega. haiged inimesed! Lennart Meri ei ehitanud (talle siiski kingiti see maalapp, ja õigustatult), ei valinud omale elukohta mitte selleks, et viimsilased ja rohuneeme tõusikud saaks ennast upitada vaid selleks, et näidata - eesti on vaba ja rannajoon ei kuulu ei okupantidele ega muudele värdjatele, kes kujutavad ette, et nad maailmas üksi elavad ja randa ning merd omastavad. saite aru?
 
irw 08. august 2010, kl 20.08
sitta need peast soojad tõusikud aru saavad...
 
ehk 08. august 2010, kl 20.55
kulla ottis paned nüüd arvuti kinni ja lähed magama või õlut jooma.
 
ottis 08. august 2010, kl 22.18
ma võin ju arvuti kinni panna, aga suud ma küll kinni ei pane.
 
kullake 09. august 2010, kl 15.39
ottis: ma ei saa aru, mismoodi Viimsis mereääres elavad inimesed on suurelmad tõusikud ja sitapead kui näiteks Saaremaal või Pärnus või Narva-Jõesuus mereääres elavad inimesed?

Mina kolisin aastaid tagasi väikesesse kalurikülla, mina pole süüdi, et kõik rikkurid hiljem ka sinna elama kolisid. Minu s.itt ja solk läheb tsentraalsesse kanalisatsiooni, mitte toru ei ole suunatud otse merre. Sa parem räägi, mis sodi ja s.itt Pirital otse merre voolab, et seal alati nii rõvedalt haiseb ja talvel 30 miinuskraadiga vesi ära ei jääta.
 
.... 11. august 2010, kl 15.11
Sa , irw , oled üks hirmus inimene. Kas need, kes sündinud, kasvanud rohuneemel ja kelle esivanemad siin aastasadu elanud, on sellpärast väärakad, et just siia sattusid elama. Mingil ajal hakkas tasapisi viimsisse sinusuguseid kibestunud ja teistest inimestest mittehoolivaid elanikke kokku voorima ja nüüd sa üldistad...paned kõik ühte patta. Me olime õnnelikud ja elasime oma vaikset elu, kuni keegi arvas, et see on eliitrajoon ja peab ka siin elama...ja siis tuldi hordide kaupa ja hakati tõesti s...a merre laskma. Loomulikult oleme selle peale pahased , et tulnukad ei austa ei loodust ega kaasinimesi.
Ja mis puutub Meri siia kolimisse, siis ei olnud me uhked midagi...otse vastupidi,,,koguti allkirju, et ei tema ega keegi muu sinna neemele ei koliks, et see jääks rahvale vabaks kasutamiseks. vallavalitsuses arvati teisiti. Esimene traataed oligi tema oma, mis merre ulatus.
Irw...oled vist kade, et ise siin ei ela...aga ära kadetse...see ei ole enam nii mõnus elamise koht...on paremaid.
 
ottis 11. august 2010, kl 16.06
jutt on siiski siin rohuneemest. mind ei huvita, mis mujal toimub, ja kui suured tõusikud mujal elavad. jutt on rannapiirist ja selle anastamisest.
seda muidugi hea kulda, et teil sittadeöl see sitavesi ikka kanalisatsiooni voolab, aga see ei ole vabandus piirata rannaala ja ehitada täis oma hurtsikuid otse merre või võrkaedu mere piirini. rannajoon Eesti seadustega on vaba ja sinna peab olema igal matsil juurdepääs. kui sa ei taha., et sinu õuel sittutakse, siis ära ise situ teiste hinge.
 
ottis 11. august 2010, kl 16.10
Purita kohta ma ei tea, kas seal lastrakse sitaveed merre. haiseb ehk see pigeb mingi lasnamäe kanalisatsiooni´toru tagajärjel, mis nõukaajal sinna suunatud sai. Viimsis aga on mingi park tehtud, otse "Konsumi" poest sada meetrit, kus igasugused torud merre suunatud. ei tea, kas sinna suunduvad kanalisatsiooniveed või on see paberitel lihtsalt drenaas. igatu huvitav haisunurk se Viimsi vallas. väga huvitav oleks teada, miks see nii hirmsasti haiseb ja selat surnud luiki ja muud roiskunud sitta leiab?irw
estcup.com 06. mai 2021, kl 17.51
ottis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seal rohuneemes elavadki ju haiged inimesed. on se
> e ikka terve inimene kes neegrit norrakaks peab? v
> õi see, kes ehitab oma maja otse merepiirile? olen
> ka kuulnud, et see rallisõitja ja lennart seal el
> asid, mis kohalikke uhkeks tegi. aga need ajad on
> möödas, ja rannapiir on vaba ning kasutamiseks kõi
> gile.
Loen seda jama 11 a hiljem aga normaalne mõistus sul pole. Inimest ise tundmata võtad sõna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!