Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Peeretamine riiulite vahel
 
irw 14. august 2010, kl 01.05
aega võttis aga lõpuks jõudis ka üks umbne x kohale.
 
mimmu 14. august 2010, kl 01.23
kõikse hullem, kui tuleb nii endalegi ootamatult või mõtled, et nohh susistan pealt ära ja käib koletu pauk hoopis....
 
liisu 14. august 2010, kl 02.39
Ma tavaliselt peeretan hommikul pärast ärkamist niiet ema kuuleb kööki ära. :)
 
m29 14. august 2010, kl 05.32
Normaalne inimene lasebki kärtsu peeru kui organism selleks märku annab;) Nii et peeretage terviseks!:)
 
ooo mai gaaden, marmelaaden 14. august 2010, kl 08.42
Ma naeran teie jutu peale nii, et pidevalt tuleb taguotsast pe.eru :))))) Ikka pups ja pups, vahel ka mingi piuuuu...
 
;DDDD 14. august 2010, kl 15.53
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD<OEHJAAEHH, TERVITUSI ARVUTILAUA ALT, OLEN NAERUST KRAMBIHOOS:d, tõesti parim teema;D
 
Kumbernuss 14. august 2010, kl 18.09
No miks ei peaks poes riiulite vahel si*ahais olema kui seal igasugu paska müüakse
 
blaa-blaa! 14. august 2010, kl 19.10
Oi, mul oli piinlik, kui ülemus tuli kabineti ukse peale midagi küsima ja mina ukselävelt: PIUKS! Ta veel naeratas ja läks tagasi oma juurde.
 
blaa-blaa! 14. august 2010, kl 19.10
Oi, mul oli piinlik, kui ülemus tuli kabineti ukse peale midagi küsima ja mina ukselävelt: PIUKS! Ta veel naeratas ja läks tagasi oma juurde.
 
töötaja - inimene 14. august 2010, kl 21.50
meil jälle sihuke veider asi, et ülemus on märganud, et tegelt olen inimene. järelikult inimliku käitumisega. ja vahel ka siis peeretan.
kui see loll lugu on juhtunud, siis (ta on ka muide inimene) annab omamoodi märku, et ma aknad lahti teeks, kui kinnises kabinetis oleme.
vaata alati ise ju ei tajugi, et puuks on tulnud. aga sisseastujale võib tunduda küll, et midagi juhtus.
no ja siis inimene-ülemus seisab akna alla, vaatab välja ja sõnab poolihääli - küll tahaks praegu väljas, looduses olla! linnud, päike, VÄRSKE TUULEÕHK!
ma saan siis alati aru, millele vihjati. nii nagu muuseas ja haigutades lähen teen aknad lahti.
tobe lugu see, et järgmisest nädalast tuleb mulle praktikant tuppa. kuidas ssellele seletada sellist vihjet ja akende avamist? kui päev otsa ruumis koos sees olla, siis ju ei hooma ka seda haisu, mis suhinaga tuleb. aru saab ju ikka vaid sisseastuja! on kellelgi häid soovitusi?
 
aga 15. august 2010, kl 00.14
te istute ju päevast päeva teiste pussuhaisu sees, teine laseb tooli sisse ja siis teine istub rõõmuga selle sees, ühistranspordis ei istu kunagi värskelt vabanenud istmele, ka sinna oma peeru lasknud keegi just, ikka las tuuldub enne, teinekord tuleb istuda ja tunned, et iste kuum ja niiske, fui!!!
 
k 15. august 2010, kl 00.33
vahel ei jagagi matsu, et iste kuum. mõtled ju ikka kõige paremat - inimene lihtsalt istus nii kaua seal! võibolla villane seelik ka seljas, see omakorda annab sooja. või oli kogu tee päikesepoolne koht - jälle kuum.
miks siis kohe pahasti mõleda, et puss ja keegi peeretab istme sisse ja?
 
aga 15. august 2010, kl 11.51
kindel see, et peeretavad, sest ega keegi kinni hoidma ei hakka ja hea vaikne susistada istmesse ju.
 
jah 15. august 2010, kl 14.05
Jah, inimene ikka peeretab, ega selle vastu ei saa. ja ega ta ei hakka selle loomuliku asja pärast rabelema - no et vaatab kus mugavam ja üksildasem - laseb ikka seal, kus parajasti on, sest nii on ka tervislikum.
süüakse ja juuakse Activiat ja LGG baktereid sisaldavaid tooteid ja värskeid ning n-ö tooreid aiasaadusi, gaseerituid jooke. Eks see kõik panebki paukuma.

Ja minge sügisel spordisaali, siis kuulete ja tunnete ka teatud harjutuste ajal inimlooma kõhutuulest tekitatud helisid ning haisu.
 
;))) 15. august 2010, kl 14.13
väkkk, spordisaalides on küll nii jõle hais üleval, et ima üldse, et need sportijad sääl nagu kärbsed ei kuku põrandale, väkk
 
jah 15. august 2010, kl 14.16
Ma käisin seal oma makstud korrad ära ja rohkem sellistesse kohtadesse jalga ei tõsta.
 
vuss 15. august 2010, kl 16.11
=D just enne seda teemat vussutasin ja nii naljakas hakkas lugedes, a ma kontoris jummala üksi täna, niiet keegi ei saa teda =)
aga überhea teema =D
 
vupsel 15. august 2010, kl 17.50
teemaalgatajale, Martale tuleks auhind anda, et nii megahea teema algatas!! aastateema!!
 
Karin 15. august 2010, kl 18.52
Mina lasen tooli sisse, surun tagumendi kõvasti vastu tooli, ei tea ju, kas tuleb häälega või hääletult:D Siis suht kindel et hais välja ei saa, muidu võib piinlik olukord tekkida,mõnikord tuleb sellist soolika haisu:DD
 
Säde 16. august 2010, kl 01.03
Mina bussis eriti ei lase, sest kunagi ei saa kindel kas tleb häälega või mitte. Oletame, et lasengi vaikse sussuga istmesse, siis pärast kui püsti tõusen pääseb hais ju valla. :D Täis bussis on lihtsam, siis ei tea keegi kes tegi ja võid ise tuima näoga ringi passida. :d Vahel poes juhtub kah ikka, keegi vist õnneks tähele pannud ei ole. Kui tuttavatega koos tänaval olla ja kogemata juhtub salakas tulema saab alati kanalisatsiooni süüdistada. :)
 
@!#$ 16. august 2010, kl 12.05
ah ,igalpool võib lasta niipalju kui süda lustib.Mõni mõis mis teised arvavad. Saab vaevast lahti ja inimed ka ei trügi seljas.
 
Tsintsilja 16. august 2010, kl 19.31
Kõige vihastavam on siis, kui mees salamisi teki all peeretab. Hoian teda õndsalt öösel kaisus. Kõrv kuuleb mingit vaikset suhinat, soe tuuleke paitab mu kintsu ja siis.... räve-räve hais roomab teki alt ninani. No p...e küll :(
Aga ma klobin siis unist meest keset ööd. Ta õnneks rahumeelne, laseb ennast klohmida ja siis magab edasi.
 
tervislik 16. august 2010, kl 19.50
Ma panen peeretades käe prao ette ja pärast nuusutan peopesa, et teada saada, milline toit gaase tekitab ja siis seda tulevikus vältida.
 
indrek3 16. august 2010, kl 23.50
ah sÕÕge s!tta !a ha!sta paska .. ... !
 
Tiina 17. august 2010, kl 01.24
Minule meeldib Säästumarketis kassasabas säästupeeru lasta. Ikka masu pärast. Ei roni Stockmanni.
 
pi 17. august 2010, kl 18.13
jaja Kivirähul on õpetlik lastejutt, kuidas puuksu ei tohi vangis
hoida. Tuleb vabadusse lasta.
 
Kogenu 18. august 2010, kl 14.10
Ohh... Das Teema!

Räägitakse, et rattavõistluste finishis passib mõnikord mingi vanamees, kellele meeldib naiste rataste sadulaid nuusutada.
No ilmselt kaifib, kui satub sadula peale, kuhu on sõidu ajal ikka räigelt paska pumbatud...
 
mine tea 18. august 2010, kl 15.01
pigem nuusib ta ikka vitumahlu
 
tõde 18. august 2010, kl 15.59
Võin kihla vedada, et poes peeretavad põhiliselt autosõitjad, kellel pärast mõneajalisele istumisele järgnevat väikest jalutuskäiku loomulikult pauk lahti läheb. Jalgsi liikuja suurema tõenäosusega õiendab vajaduse tänaval või ühissõidukis.
 
tõde 18. august 2010, kl 16.00
Võin kihla vedada, et poes peeretavad põhiliselt autosõitjad, kellel pärast mõneajalisele istumisele järgnevat väikest jalutuskäiku loomulikult pauk lahti läheb. Jalgsi liikuja suurema tõenäosusega õiendab vajaduse tänaval või ühissõidukis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!