Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kas omanikud kardavad kasumist ilma jääda?!@
 
Töötaja 05. november 2017, kl 14.50
Miks, aru ma ei saa, on sekkine asi üldse tehtud, nagu RESTORANIDE NÄDAL!? Kas sellepärast, et omanikud kardavad et mingi murdosakene on neil kasumist puudu ja siis on vaja oma töötajatelt viimast välja pigistada!? See on täielik hullumaja, mis toumub praegu! Kindlasti omanikud ise selle asja välja mõelnud! Ega president seda välja pole kindlasti mõelnud! Vihkan sellist asja täiega, sest siis on ikka tõeline orjatunne küll!
 
just 05. november 2017, kl 16.58
Egas ori ilma piitsata vaevugi end liigutama. Orjad on harjunud, et 51 nädalat aastas nokivad niisama nina kui päevas külastab restorani 3 inimest. Nüüd kui saal on täis, siis peavad vaesekesed ka tööd tegema.
 
küss 05. november 2017, kl 19.18
Sa oled see nõudepesija, kes soomlasi ja üldse kliente vihkab?
 
teadja 06. november 2017, kl 11.33
ja pepukat armastab
 
Aga 01. jaanuar 2022, kl 14.21
Meie ettevõttes ajab üks kampaania teist taga ja rahulikumat perioodi ei tule isegi üheksainsaks nädalakski. Üks kampaania saab läbi, kohe alustatakse uuega! Tekib ka vägisi tunne, et omanikud kardavad, et ilma nende lõputute kampaaniateta ei tule kliente!
 
Meeleheide 07. jaanuar 2022, kl 14.24
On tegelikult selle taga. Kampaaniate tagant paistavad selgesti meeleheite kõrvad. Kui olukord oleks stabiilne, siis ju ei toimuks kampaaniaid nii massiliselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!