Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mehed tahavad ainult seksi
 
Kuidas seksida inimesega 06. veebruar 2018, kl 07.52
mollusk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naistel on vaja põhjust seksimiseks. Meestel on va
> ja vaid kohta.
Kes lausa vihkab mehi --enda ümber :
 
Eelmisele 06. veebruar 2018, kl 12.05
Selliseid naisi on ilmselt palju. Kahjuks.
 
mida soovitate 06. veebruar 2018, kl 12.57
Probleem ju selles, et need mehed on lihtsalt tuttavad, kellega ei seo mitte miski.
Ei ole meil tundeid, ühiseid plaane ega mitte midagi.

Lihtsalt semud või kuidas öelda. Kuid leiavad, et kui nüüd minuga räägivad, siis olen ma kohustatud vastutasuks seksi andma.
Sest rääkimine ja kohvikus koos tassi kohvi - tee joomine on neile nii raske töö, et peavad selle eest seksi näol tasustatud saama.
 
kui vihkab see naine kõiki 07. veebruar 2018, kl 09.42
Kuidas seksida inimesega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mollusk Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Naistel on vaja põ
> hjust seksimiseks. Meestel on va
> > ja vaid koht
> a.
> Kes lausa vihkab me
> hi --enda ümber :
See on kodust kaasa antud ülbus --kodune kasvatus,
,,mõnel naisel mingi uhkus !
AGA mis hävitab selle naise ,,,,Tervis lihtsalt vastu ei saagi pidada !
Sellist naist ründavad haigused --üpris kiiresti
 
hallo 07. veebruar 2018, kl 10.11
naiste koduse kasvatuse ja meeste seksihimu vahel ei ole mingit pistmist.
 
mida soovitate 07. veebruar 2018, kl 11.12
Kahjuks olen tulnud vastu meestuttavate seksisoovile, et sellest nuiamisest rahu saada. Loomulikult kasutasime kondoomi haiguste kaitseks.
Aga nüüd aitab, nii ära on tüüdanud see halastajaõe roll.

Ei tunne küll, et tervis sellist halastusseksi andes hirmus heaks oleks läinud.
Pigem sõi närve see lõputu vooditeemal juttude kuulamine ja lõputu painamine, millal nüüd sinu poole lähme.
Eriti üks meessoost tuttav võis sellest valdkonnast lõpmatuseni haliseda, jube vastik oli, pea hakkas huugama. Tema ise vist pidas oma halinat seksikaks.

Probleem selles, et me vahel ei ole olnud mitte midagi ja selline seks minu jaoks täiesti mõttetu.

Saad inimesega kokku, et suhelda, aga hakkab üks painamine pihta.
Mõistan, kui ollakse romantilistes suhetes, armukesed jne, aga siin ei olnud midagi taolist.
 
mida soovitate 07. veebruar 2018, kl 20.00
Närv on nii must, et kohe pean kirjutama.
Nimelt sain just endiselt meestuttavalt sõnumi " mine ravile ".
Vastuseks mu sõnumile, kus ütlesin, ta kasutas mind ainult ära ja millestki muust rääkida ei tahtnudki. Nii ju oligi.

Vererõhk tõusis lakke ja süda hakkas taguma.
Et seksiks ära kasutada kõlbas küll, muudkui haliseda ja lõputult NÕUDA seksi.

Aga kui ma julgen lõpuks öelda, kui mõttetu ja alandav see minu jaoks oli ning kui tüütu see pidev seksiteemaline halisemine, siis kohe " mine ravile ".
Kirjutasin sellest inimesest eespool ka.

Kus on alles ülbik. Kui seksi tahtis, siis vahetpidamata halises, lausa nõudis.
Kohutav egoist ja ülbik.
Ma olen siiani shokis.

Kuidas selline ei taipa aitäh öelda teenendamise eest ? Lõppude lõpuks tulin mina tema soovidele vastu, talusin teda voodis, kuigi see inimene oli seal väga tüütu ja ebameeldiv.
Kas ei võiks natukenegi tänulikkust välja näidata ? Aga ei, kus sa sellega, ülbust jääb ülegi.

Kust selline egoist ja ülbik tuleb ? Mida ütlete ?
 
hmm 07. veebruar 2018, kl 23.07
aga miks sa shokis oled? Ega sellised ylbed egoistid ei naitagi mingit tanulikkust. Neil seda ei ole. See inimene on teistsugune kui sina oled. Ta on sarnane mingile korterivargale, v6i tanavaroovlile. Need ka leiavad et neil on 6igus k6igele mida v6tta annab. Sama mentaliteet. Tee jareldused, ja ara tegele temaga enam. Ole tanulik et 6ppetunni said ja tulevikus paremaid valikuid teed.
 
aga 08. veebruar 2018, kl 11.28
Miks taluda voodis inimest, kes on túútu ja ebameeldiv? Minu jaoks täiesti ulme.
 
mida soovitate 08. veebruar 2018, kl 13.47
Üks põhjus oli oskamatus öelda "ei".
Inimene pressis seksiga nii hullusti peale, muudkui halises, ei jätnud hingamisruumi, siis lõpuks lõin käega, leppisin, et teeme siis selle vastiku asja ära.

Kas see meeletu pealekäimine või mis hakkas psüühikale mõjuma, tundsin, pean, olen kohustatud.
Siis lasingi ennast vedada nagu lambuke sunnitööle.

Kuni hetkeni, mil tundsin, kas olen päris loll või hull, milleks teen midagi, mis on mulle täiesti vastumeelne.
Pealegi inimesega, kes minust üldse lugu ei pidanud, minuga iial ei arvestanud ja isegi rääkida ei tahtnud muudel teemadel.
 
kas 08. veebruar 2018, kl 15.58
see on tagant järgi tarkus? Alguses peab ikka lill olema ja puha. ega siis kohe ebameeldiv polnud, eksju.
 
mida soovitate 08. veebruar 2018, kl 16.23
Ei meeldinud see seks algusest peale, soovisin suhelda nagu sõbraga.
Voodist ei olnud mina kordagi huvitatud.
Lootsin sõprust, koos väljas käimist nagu sõbrannaga/sõbraga, aga mitte mingit kohustuslikku seksi.
 
seksimine --On meeste vajadus 09. veebruar 2018, kl 12.31
hallo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naiste koduse kasvatuse ja meeste seksihimu vahel
> ei ole mingit pistmist. SEE POLE HIMU--VAID VAJADUS.,TOBUKE"""
1,, Lugege dr, Punapi + Meestearstide pöördumist --minge lehele naised ja lugege ,,miks mees seda seksi väga vajab ja ootab
Mis juhtub teie mehega siis ---kui on seksi üldse jätnud ?,,
Vot siis rohkem naised ei räägi oma vajadustest ,, Vaid teil on lähedal ka mees.
 
Need naised ,pole siis naiseks saanud ! 13. veebruar 2018, kl 18.26
hallo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naiste koduse kasvatuse ja meeste seksihimu vahel
> ei ole mingit pistmist.
Pole isegi vaevunud uurima --miks on mehel seks vajalik
 
mida soovitate 14. veebruar 2018, kl 10.45
Kas sellepärast kohe peab iga meest rahuldama, kellega natuke räägid ja nii iga kord, kui kokku juhtume?

Jutt on meestest, kellega ei seo mitte miski, kellega ei ole tundeid ega mingeid plaane, kes elavad oma elu, mina oma elu, oleme lihtsalt tuttavad.

Liiati meestest, kes minust absoluutselt ei hooli ja kellel üldse ei ole minust sooja ega külma. Tunded minu vastu täielikult puuduvad ja ega minagi neisse kiindunud ei ole.

Aga ikka leiavad, kuna nüüd said minuga kokku, pean vastutasuks seksi andma.
 
10: 45 peaksid ikka vaatama 14. veebruar 2018, kl 12.18
1. Kellega ja miks sa voodirõõme naudid ,Järsku peaksid olema ise
ka natuke meestest huvitatud. Mida see peale-tükkiv mees otsib--
aga võib sõbrapäeva õnnelikuks küll teha.
 
mida soovitate 14. veebruar 2018, kl 12.46
Kui mees on seda väärt, võib vastu tulla sõbrapäeva puhul.
Aga seksida mehega, kes pidevalt hõõrub nina alla, sa oled ikka vana, nagu kunagi üks meestuttav pidevalt ütles.
 
väärt mees 14. veebruar 2018, kl 17.29
Kus seda sõbrapäeva halastusseksi pakutakse?
 
väärt mehele 14. veebruar 2018, kl 17.59
Kus sa oled siis? Mis linnas, maal?
 
Brad Pitt 14. veebruar 2018, kl 21.05
Kõike juba proovinud, kuid eesti naist veel mitte!
 
Keegi ei rääkinud -sinu seksivajadusi 21. veebruar 2018, kl 05.48
hallo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naiste koduse kasvatuse ja meeste seksihimu vahel
> ei ole mingit pistmist.
Väidad ----et kodune kasvatus polegi tähtis ???
ÄRA aja möga ----kodust algab kõik ja paljud üksikemad ei suudagi
meesteks kasvatada --Eestimaa peredes --- on sellised juba olemas !
KES EI TULE --ELUS JA VOODIS KA TOIME
 
statistika juba näitab 21. veebruar 2018, kl 05.50
väärt mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kus seda sõbrapäeva halastusseksi pakutakse?
Et töökaid ja tõsiseid mehi --on maal rohkem
ja naised on tööl linnas !
NB! Nooremad üksikud naised --otsige väärt meest maakonnast
 
Mehed tehavad ainult seksi! 21. veebruar 2018, kl 18.32
Muidugi tahame...Mis nüüd saab? Las ma vastan....Midagi ei saa, annate seksi samamoodi meestele edasi nagu alati ja kogu kögin-mögin lähebki siinse kaagutamise peale. Vähem kisa, rohkem seksi naised.
 
teemaalgatajale 23. veebruar 2018, kl 16.27
Mulle tundub, et sulle läheb kõige enam korda see üks mees, kellest korduvalt oled rääkinud. Soovitus: juhuks, kui mees ei meeldi ei välimuselt, iseloomult ega seksis, siis otsi uus suhtluskaaslane. Muud mõtet nagu siis küll ei näe.
Aga juhuks kui mees meeldib, mida sa võib-olla ise pole endale ka julgenud tunnistada, siis otsusta, mida edasi teha. Kas tahad enamat suhet äkki? Siis peaks sa sel juhul selle mehega sel teemal rääkima. Kui see mees ei taha, siis jätkates niimoodi paratamatult petad ennast.
 
Kah naine 25. veebruar 2018, kl 17.27
Heh, huvitav probleem, aga mina näen siin ainult ühte lahendust - tuleb leida mingi tegevus või hobi mille käigus saab uusi tuttavaid leida, kellega ka midagi rääkida on. Need eelmised mehed loomulikult ei olnud huvitatud "niisama suhtlemisest", sest nad kas ei olegi "niisama suhtlejad" või sa ei pakkunud selles osas neile piisavalt huvi, lisaks lasid ennast ära kasutada.
Mul on mitmeid meessoost sõpru, kellega me niisama suhtleme. On täiesti neutraalseid, on flirdi ja vihjetega, aga ongi niisama suhtlus, mis ei ole kaugemale viinud, meil on igaga mingi oma huvitav jututeema või ühine huvi/hobi, on ka väga isiklikke ja avameelseid jutuajamisi, on paar ka tunnistanud, et minuga saab vabalt igal teemal rääkida ja on huvitav, teistsugune kui enamiku naistega, pingevaba. Ka geysõber on olemas, temagagi meil mitu ühist huvi. Nii et ... hangi omale uus tutvusringkond lihtsalt ;) Ainult jah, nagu keegi siin juba mainis, võib juhtuda ka nii, et kui vaimselt kõik klapib ja see mees ei ole muust huvitatud, võib huvi tekkida sinul, puhtalt "sest ei saa" või nii :D Murphy.
 
kivike 26. veebruar 2018, kl 10.51
mida soovitate Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei meeldinud see seks algusest peale, soov
> isin suhelda nagu sõbraga.

"Sõber" oli kursis sellega enne, kui te oma sõbrasuhet alustasite?

> Voodist ei oln
> ud mina kordagi huvitatud.

Kas "sõber" oli kursis sellega?

> Lootsin sõpru
> st, koos väljas käimist nagu sõbrannaga/sõbra
> ga, aga mitte mingit kohustuslikku seksi.

Kas "sõber" oli kursis sellega, et sul on probleem seksiga?
Mehed ei oska mõtteid lugeda ja kui sa suud lahti ei tee ega
midagi ei ütle, siis mees teeb järelduse, et sulle kõik sobib.
Keegi ei saa sind seksima kohustada.
 
aeee auuuu 26. veebruar 2018, kl 20.41
küll kivike on tark. mõistliku otsekohese jutuga. ei tea, kas sellepärast siinsed vanamutid sind nii palju vihkavadki?
vot sellise naisega saab suhelda suhtlemise pärast.
 
aeee2 26. veebruar 2018, kl 22.46
kivike, mida arvata siis järgnevast sõnade ja tegude erinevusest.
lühidalt: suhte alguses toob naine välja põhimõtte, kui üht teise rahuldus ei huvita, siis on suhe läbi. mõistlik jutt eksole.
ja siis naine rõhutab, kuidas seksi tahab, vajab, naudib jne.
kui asi on tegudeni jõudnud tuleb välja see, kuidas naine tegelikult mehe rahuldusest ei huvitu. aga sellest rääkimisel jääb ikka endale kindlaks, et huvitab, kuid tegudes muutust ei ole. ise on rahul, teine pool ei ole, sest panused on niivõrd ebavõrdsed. suhe on juba algusest läbi vaatamata suurtele loosungitele?
 
mida soovitate 27. veebruar 2018, kl 18.08
Ei, ma ei ole huvitatud mitte millestki muust, ainult suhtlemisest.
Ei tahtnud seda seksi, oli paljas vastutulek inimesele.

Kivike, tõesti otse ei öelnud, et ei soovi. Alguses " ei " ütlemine raske inimesele, kellega juba suhtlesin.
Nii leppisingi vastumeelse seksiga, kuni lõpuks tundsin, enam ei suuda.
 
to aeee2 27. veebruar 2018, kl 18.17
Kas sa tegid naisterahvale puust ja punaselt selgeks, et ta sinuga ei arvesta, kuigi väidab vastupidist ?
Kui tegid, on see naine lihtsalt valelik egoist ja endast üliheal arvamusel.
Arvab, ta miss universum ja ei peagi omalt poolt midagi tegema.
Aga öelda võib ju kõike.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!