Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mõtlen enesetapust
 
õnnetu 09. veebruar 2018, kl 11.20
Kuidas ka ei püüaks, üritaks, kohutav mõttetuse tunne on, nii raske olla...
Ka pingutades ei näe mitte millelegi mõtet ...ängistus on meeletu.
Ootan surma ...
 
ingrid 09. veebruar 2018, kl 12.19
Mis sest surmast niiväga oodata, kui asjad siinmail pooleli. Ma usun küll, et kõik jätkub. Või õigemini - oled sunnitud kuskiltmaalt jätkama poolelijäänut või lappima valestitehtut.
 
õnnetu 09. veebruar 2018, kl 13.43
Valestitehtut kahjuks parandada hilja.
Aga tunnen küll, et midagi pooleli jäänud ...
Aitäh toetava vastuse eest.
 
õnnetu 09. veebruar 2018, kl 16.59
Võin mitte kirjutada, aga lootusetuse ja mõttetuse tunne ei kao mitte kuhugi, kuigi väga - väga sooviks seda.
Hommikul ärgates kohe meeletu ahastus ja tühjus ....
 
no ja 09. veebruar 2018, kl 20.30
mida sa oled teinud, et ennast paremini tunda?
 
või õigemini 09. veebruar 2018, kl 20.31
kas sa TAHAD ennast paremini tunda?
 
õnnetu 09. veebruar 2018, kl 21.10
Tahan muidugi.
 
soovitus 10. veebruar 2018, kl 00.27
Muuda toitumist, meile müüdavad ära mürgitatud mürgised toidud tekitavadki selliseid tundeid ja kisuvad vanu emotsioone üles ja leiavad ka kõige valusamad kohad üles.
Inimesi aetakse meelega depressiooni, hirmule ja vihaseks, agressiivseks, paanikahoogudesse jne.Sulle on menüü mõjunud nii nagu paljudele ja ka mulle.
Väga paljudel Eestlastel on juba need mõtted peas mõlkunud aga milleks sellist rõõmu süsteemile pakkuda , tuleb otsida väljapääs ja areneda, soovitan ka meditatsiooni ja kui on raha, siis miks mitte käia vaimsete inimeste üritusel. Inimestel on soovitav avada kolmassilm ja mitte enam mürgitatud toitu sisse süüa, mis siiani kolmandasilma avamist ja käbinäärme täit toimimist, telepaatia osa tagakuklas blokeerinud on.
Inimesi tahetakse läbi mürkide hoida, mis mõttetust ja kõike muud tekitab hoida madala arengu peal, et teised olendid teatud sagedusel meie emotsioonidest ja energiast toituda saaksid(tülid, viha, kurbus masendus,hirm jne). Ootame rõõmsalt kevadet ja suve, mõtleme positiivselt ja kaitseme meie Maa loodust, maad, mis on meile kõige kallim vara, hinnakem seda.
 
õnnetu 10. veebruar 2018, kl 14.51
Äkki tõesti toit mõjub ka, olen võib - olla ka ära neetud.
 
õnnetu 10. veebruar 2018, kl 19.02
Ega peale jauramise ei olegi mitte midagi jäänud ... ees mõttetus ja tühjus ...
 
abiks 10. veebruar 2018, kl 19.17
selle jauramise asemel mine arsti juurde, kui saad siin nii pikalt kirjutatud , oled suuteline seda tegema, saad abi ja võta see vastu
 
soovitus 10. veebruar 2018, kl 20.48
Mina lisaks eelnevale soovitusele ees pool soovitan veel , et kui soovid kuskile minna siis nõia juurde, tänapäeva arstid vaimsusega ei tegele ega hinge hädadega ning enamus arste on siiski süsteemi järgi, mitte inimese enda järgi. Kellelgi ma antidepressante ei soovita süüa, sest need on lahtitõlgendatult ehk teisiti öeldes neurotoksiinid ehk närvimürgid, pole vaja oma keha mürgitada.
 
õnnetu 10. veebruar 2018, kl 21.07
Mida arvate selgeltnägija juurde minekust ?
 
Keegix to õnnetu 21.07 10. veebruar 2018, kl 23.18
Mida siis nendest "kohvipaksu vahtijatest" loota?
 
ingrid 11. veebruar 2018, kl 09.59
Mida see selgeltnägija sulle annaks? Noh, ütleb seda või ütleb teist. Eeldusel, et nende juurde nigunii keegi sellepärast ei tule, et ühtegi muret justkui pole, siis ennustab ta sulle igasugust pahna kaela. Tuled sealt selle koormaga tulema ja oled veel hullemas ängistuses. Seda tahadki? Naljanummer.
Sul pappi on - hellita ennast! Mine võta megalt omale massaaži, see lööb sul tsakrad lahti, pane ennast kuskile maitea...grupivõimlemisse, või joogasse või vesivõimlemisse kirja, ise ju tead, mis sulle paremini sobib. Tegutse kuskil, kus on rohkem inimesi koos, see kaotab üksindushalvatuse.
Issand, kui ma saaks aint omale kulutada, küll laseks ennast mudida, vedeleks õhtute viisi erinevates spades, läheks Islandile reisima ja võtaks personaaltreeneri kah veel.
Õdesid-vendi on sul vä?
 
õnnetu 11. veebruar 2018, kl 11.26
Üks vend on, see ka üksik ja õnnetu. Paras paar oleme.
 
pole talle midagi tarvis 11. veebruar 2018, kl 11.27
Ei ole sel õnnetul miskit häda ega vaja ta ka midagi.
Otsib lihtsalt lihtsameelseid lollikesi, kes talle vastaksid ja kellele uusi küsimusi esitada, et saaks edasi targutada. Ja tundub, et lollikesi leidub. Ikka püüavad talle nõu anda ja ei saa aru, et see ogar ei vaja mingit nõu.
 
õnnetu 11. veebruar 2018, kl 11.48
Kui midagi häda ei oleks, siis ei kirjutaks sel teemal ju.
 
õnnetu 11. veebruar 2018, kl 18.15
Kas pean kirjutama, et olen nii õnnelik, eluga rahul, mul on 4 last, kui tegelikult ei ole ju ?
 
ingrid 11. veebruar 2018, kl 19.56
Noh, väga hea siis ju! Et vend on. Ja kuna see ka üksik ning õnnetu pealeselle, siis on sinu püha kohus talle tuge pakkuda. Äkki on sust vaesem ka või midagi, siis saad nagu natuke oma....heldust ka talle pakkuda. Ja sellist....noh, naisterahva hoolt või abi majapidamises. Üksikud mehed tahavad ka ju suunamist ja kantseldamist, muidu manduvad omaette ära, muutuvad imelikuks ja akkavad jooma ja jaurama ja siis ühel ajal on finiito.
Giidiks võiksid õppida, saad jubedalt suhelda ja no see on täiega hea töö noh. Paarutad mingi kamba ja sõidukiga ringi, põle aega igast sitta oma ajukeses genereerida.
Ja üldse, võiksid ea laari ernesuppi teha, vastlapäev on tulekul. Tee ikka tummine, suitsulihaga ja nii. Saad ise süüa ja vii vennale kah.
 
õnnetu 11. veebruar 2018, kl 21.43
Ingrid, venna eest püüan hoolitseda, ta väga kinnine , eluaeg poissmees, naistega ei ole üldse tegelenud kahjuks.
Sellest on muidugi väga kahju, aga 50+ mees enam ei muutu, alkoholi ta ei joo õnneks üldse.
Giidi töö tõesti hea, ainult seal vist tahetakse nooremaid.
Aitäh südamliku kommi eest.
 
Muutuja 11. veebruar 2018, kl 22.46
Mis sind teeb õnnetuks, muuda , tegele sellega! On sul kedagi, kes sind päriselt kuulab ja keda usaldada saad? Alusta kellegagi rääkimisest....sel teemal
 
lahe 11. veebruar 2018, kl 23.34
Igal aastal leidub mõni uus heasüdamlik ullike, kes sellele püsivampiirile püüab nõu anda. Võin teile ette ära öelda, et ta ei võta ühtki nõu kuulda, st ta ei saa, ei oska, ei taha, ei ole võimalik, juba hilja jne, aga kui väga hakkate soovitustega pinda käima või koguni sõbraks end pakute, siis saate veel lõpuks sõimatagi ja needmised kaela.
 
õnnetu 12. veebruar 2018, kl 00.29
Pere puudumine teeb õnnetuks, kahjuks seda 50a enam muuta tõesti ei saa.

Enamus inimesi ei tahagi midagi kuulata. Üks hea inimene on.
 
P.. 12. veebruar 2018, kl 10.11
Mis sõbrannast sai? Mis elu ta elab? Kus su endine peika on?
 
abiks 12. veebruar 2018, kl 18.03
Mingi nõia ega posija juurde küll ära mine, võid hullema portsu otsa sattuda, ikka psühholoogi juurde (Aet Lass näiteks, tal jrk. pikk, aga vaata ehk leiad telef. nr, helista , räägi jutt ära , võtab vahele) , kui midagi muuta tahad
 
õnnetu 12. veebruar 2018, kl 19.01
Käisin selgeltnägija juures, pani tarot kaarte, ütles, mul needus peal ja mahavõtmine maksab 250 euri.
Aga ega ta aru küll ei saanud, mis probleem mul on, arvas, et suhteprobleem.
Kuid mul pole 50a mutina mingit meest vaja.

Aitäh, otsin Aet Lassi kontakte.
 
Üksi 13. veebruar 2018, kl 11.26
Üksiolemine on meie ühiskonna needus. Eriti linnades ja eriliselt Tallinnas. Kõik kohad on rahvast täis, seda "massi". Aga ühtainsat inimest, keda vajad, seda sa ei leia.... Kui oled armunud, siis vastuarmastust vaevalt tuleb. Ka mina ärkan hommikul vaid selleks, et tööle minna ja pärast tööd illusoorne jalutuskäik kesklinnas. Et vähemalt füüsiliselt liikuda selles nimetus massis, OLLA INIMESTE SEAS - et mitte end nii üksinda tunda. Siis koju. Ja nii päevast päeva, aastast aastasse. Kus kurat siin see õnn on? Siin pealinnas paistavad õnnelikud olevat vaid varateismelised, ja küsitav on seegi. Kõik vanemad on juba nii kuradi kapseldunud endasse, et kui sellist "oma" seltskonda titeeas loonud ei ole või on see mingil põhjusel laiali läinud, ongi vaid üks suur üksindus.
 
Üksi 13. veebruar 2018, kl 11.33
Lisan veel, et vallalistele mõeldud kohti ka üldse ei ole. Swingerite, tantrasexi jm klubide laadseid üritusi ilmselgelt silmas ei pea. Korralikku, viisakat tutvumiskohta, kus käiksid haritud, korralikud ja normaalsed inimesed ei olegi. Kõik tutvumisportaalid on ka aastakümnetega Eestis läbi proovitud. Olen neis nii kaua sitsinud, kuna lootus surevat viimasena. Valikut neis tõesti ei ole. Vaid rämps, mis puudutab mehi': kodutud, joodikud, vägivaldsed füüsiliselt ja vaimselt, ekskriminaalid, hetkekriminaalid, naiste nahapeal elada soovijad, lauslollid, harimatud, nartsissistid, endast jube heal asrvamusel, kuna on sündinud meheks (välimuseta, hariduseta, eetikata jne) - seda loetelu võiksin jätkata LÕPUTULT. Usun, et kuskil on Tallinnas ka keskealisele haritud naisele väärikas ja meeldiv inimene olemas, kuid kus ta käib, milliseid radu sammub, seda ei tea ja eriliselt enam ei looda ka teada saada.
 
appi! appi! 13. veebruar 2018, kl 13.16
Oleme õnnetud!
Vajan normaalset meest! Otsige see mulle ja tooge siis koju kätte! Kõik tuttavad mehed on rämps - andke mulle normaalne! Miks pole loodud kohti meestega tutvumiseks? Kuhu riik vaatab? Ei mina neid ise leia.

Teisel juhul olen õnnetu nii mehega kui ka ilma. Olen üksi. Otsige mulle kaaslane ja tehke mind õnnelikuks. Öelge, mida tegema pean. Mina ise ei tea midagi ega tee midagi. Mina olen õnnetu.


Seni muudkui haliseme foorumis.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.