Halb kogemus
Miks ma pole selline Nagu teised
 
Laps 24. juuni 2020, kl 02.34
Viimasel ajal nii palju asju lihtsalt juhtus ja ma lihtsalt ei suuda seda kannatada. Ma terve elu Olen tagasihoidlik olnud mul oli vähe sõpru ja üldse minuga keegi ei soovinud suhelda vene aktsendi pärast. Ma mäletan kuidas väiksena soovisin eestlaste peres sündida või vene keelt täitsa unustada. Seitsmendas klassis olin täiesti pühendunud netisse ja otsisin seal sõpru, mul oli neid vähe Aga netis suhtlesin suurema osa ajast. Aga siis juhtus “õnn” ja ma leidsin endale sõbra. Meil oli sarnased hobid ja huvid Aga selletõttu ,et tal oma vanad head sõbrad väga me ei suhtle aga lähedased oleme siiski. Minu vanad sõbrad pidevalt kuisasid mind kui ma eesti keeles vigu tegin... nüüd ma ei suhtle nendega.
Asi läks aina paremaks ja siis ma kohtasin oma tulevast poissõbra. Ta oli hooliv ning ta armastas Mind, ainuke asi mis veidi häiris oli see ,et ma ei olnud see tüüpiline tüdruk mulle meeldis eriliselt riietuda ja juukseid värvida. Ning asjad läksid aina paremaks. Leidsin sõpru, olin rõõmus, lõppuks tuli see aeg. Kooli stressi pärast kadus isu ära ning ma võtsin kaalu maha... mulle isegi meeldis see , väike kaal on ju alati hea. Tülitsesin oma poisiga, kaal läks rohkem alla. Siis Nagu oli arvata see järsku tõusis kui ma sõin. Ning siis algas see pihta , pidevalt ise tegin nalju enda kohta. Mu poisile ei meeldi et mul tukk on et mul värvitud juuksed on “sa oled hüperaktiivne, mulle meeldib ainult su välimus” “ma ei julge sinuga õues käia”. Mul on raske peeglisse vaadata.. kaamera peal näen palju koledamini välja . Mulle meeldib teha endast pilte aga ainult filtriga snäpis . Ma vaatan neid tüdrukud kes näitavad oma miinuseid kes räägivad bodypositivest... nad pole nii koledad Nagu mina. Nad on ilusad, nad on teissugused. Ma ei tunne ennast hästi oma kehas.
Need sõprad keda ma kohtasin. Tuli välja ,et ma polegi vaja kellegile, nad suhtlevad ainult selleks ,et mitte haiget teha. See nii valus vaadata kui kõik on oma sõpradega ja ma koos perega, nii et vanemad ajavad sugulastega juttu ja ma olen üksinda. Nagu oli kunagi minu lapsepõlves. (Vabandan halba eesti keele pärast, see jutt on rohkem minu jaoks ,et ma saaks kuidagi kellegile rääkida sellest kuna ma tean ,et mu sõpradel on kõrini minu vingumisest)
 
undead 27. juuni 2020, kl 10.43
Sinu mured ei ole vingumine. Igaühel on loomulik soov, et keegi teda mõistaks ja ära kuulaks.
Eriti teravalt tunnetavad seda need noored (ja ka täiskasvanud), kelle vanemad pole osanud õigel ajal piisavalt mõistmist ja turvatunnet pakkuda. Sellised inimesed võivad terve elu otsida kedagi, kes neid mõistaks (nagu otsiks vanemaid, keda neil justkui polnudki), ja seetõttu teha ka vigu - usaldada valesid inimesi jne.
Kahjuks on mõistvaid inimesi nii vähe, et sa ei pruugi kedagi sellist kohatagi. Enamik tahab ainult endast rääkida ja teistele muljet avaldada. Paljud, kes on esmapilgul toredad, ei ole seda enam, kui neid paremini tundma õppida.
Enamik inimesi suhtleb põhiliselt nendega, kellega on mingil põhjusel kasulik suhelda (populaarsematega, lõbusate tujutõstjatega, nendega, kellel on rohkem raha jne) - mitte niisama heast südamest.

Lohutuseks võin öelda, et need, kes on tagasihoidlikumad (ehk siis introverdid), on tegelikult keskmisest targemad ja mõistavad maailma paremini. Kuid paraku - pealiskaudsed ekstraverdid ei oska seda hinnata.
Soovitan otsida internetist mõni Myers–Briggs isiksuse test ja selle abil enda tugevaid külgi paremini tundma õppida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!