Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Miks naistekas välja suri ?
 
~~ 19. mai 2021, kl 21.30
Miks siin enam lugemas - kirjutamas ei käida ? Uusi teemasid praktiliselt ei ole, üliharva ainult. Mis põhjuseks ?
 
Ville 19. mai 2021, kl 21.47
P. pidev möllamine foorumis on selle põhjuseks
 
to Ville 19. mai 2021, kl 22.48
Kes sul keelab siin uusi teemasid teha, foorumit ellu äratada.
Praegu paistab, ei käida siin üldse, võib - olla ainult 1 inimene kirjutab ja kõik.
Näita eeskuju, kirjuta, ideid peaks ju sul olema.
 
Ville 19. mai 2021, kl 23.17
Kas sa arvad, et ma ei ole teinud? Alati tuli keegi P.-stiilis tekste tootev tegelane (oma äratuntavate kirjavigade ja ühetaolise kiunujutuga) või vahel ka mõni muu sarnane piiratud silmaringi ja fikseerunud kinnismõtetega isik minu teemaalgatustesse kiusu ajama. Sõltumata sellest, millest oli jutt.
Nii mul kui ka ilmselt mõnel teisel siinse foorumi varasemal külastajal tekkis lõpuks õigustatud küsimus, mis mõtet on siia postitada, kui kinnismõtetega tegelased kaaperdavad teemasid ja muudavad need mingiks ühetaoliseks joruks.
 
to Ville 20. mai 2021, kl 00.13
Pane oma teemade pealkirjad aga siia kirja.
Millest täpsemalt su teemad olid?
Mis teemad sul siis täpsemalt ära kaaperdati, millest oli jutt ?
 
Villele 20. mai 2021, kl 00.30
Ära oma laiskust aja nüüd teiste kaela. Tee aga uusi teemasid, nuputa, kirjuta, arutle, ei keela sul seda keegi.
Kasvõi praegu võid uusi teemasid teha, naistekas on juba aastaid välja surnud, miks algatamas ei käi. Viriseda oskad küll, aga midagi algatada, siis mök-mök.
 
Ville 20. mai 2021, kl 00.53
Ära loodagi, et ma sulle oma varasemad teemaalgatused ja postitused ette laon - kas selleks, et sa saaksid mind mu vanade teemade eest VEELKORD kottida? Unista edasi.
SINA ISE oled ju see, kes siin meeleheitlikult uusi teemasid ihkab, mitte mina - kui sa veel pole sellele "pisiasjale" pihta saanud!
Nii et ära nääguta, nagu oleksid sa minu suhtes mingil käsuandja positsioonil, kel on õigus mind teemasid algatama hurjutada. Naeruväärne!
Miks ma peaksin VEELGI uusi teemasid algatama, kui selline tegevus siinses foorumis ON JUBA OSUTUNUD MÕTTETUKS?
Erinevalt sinust oskan ma ka ilma selle foorumita elada. Nii et sul jääb üle jätkata sama nukrat tegevust, mida oled niigi viimasel ajal harrastanud - nimelt nagu Muhv muiste siinsetes foorumites iseendaga kirjutamist.
 
Villele 20. mai 2021, kl 01.11
 
Villele 20. mai 2021, kl 01.22
Külm, soe, uued teemad, ei ole naisteka töötaja. Keelatud sõnade kontroll.
 
Villele 20. mai 2021, kl 02.07
Kuule, ma ei ole naisteka töötaja, mis mul teemadest.
 
Nüüd 20. mai 2021, kl 18.31
On siis P. asemel keegi Ville mammutteemasid alustamas!?
 
Amogus 20. mai 2021, kl 18.46
Nüüd Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On siis P. asemel keegi Ville mammutteemasid alust
> amas!?

Kas oled sa väga hajameelne või segab sind mõni muu probleem, aga normaalse mõtlemis- ja tähelepanuvõimega inimesele ei peaks ju olema kuigi raske märgata, et 1) teema pole Ville alustatud ning 2) enamik postitusi on siin teemas mitte Ville poolt vaid VilleLE kirjutatud...
Kui sa just ise pole see P., kes soovib siin udutamisega tähelepanu endalt kellelegi teisele juhtida...
 
foorumi suretas välja 27. mai 2021, kl 20.09
see tola, kes igale poole topib oma pepuka vastast mantrat. idioodi järjekindlusega. küllap ronib ka siia teemasse varsti.
 
Mitte ainult 28. mai 2021, kl 12.47
Naistekas vaid ka uudiste osa on välja surnud nüüd. Enam delfi uudiseid lugeda ei saa juba 2 päeva. See pole error vaid ka seal paistab, et on kinni pandud. Ju pandi uudiste osa kinni, sest vaid koroonast seal kedrati ja sellest, kuidas paljudele ametnikele on võim pähe löönud ja tahavad muuta Eestit Põhja-Korea sarnaseks jne
 
Ah, ära plära 28. mai 2021, kl 13.04
Mitte ainult Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naistekas vaid ka uudiste osa on välja surnud nüüd
> . Enam delfi uudiseid lugeda ei saa juba 2 päeva.
> See pole error vaid ka seal paistab, et on kinni p
> andud. Ju pandi uudiste osa kinni, sest vaid koroo
> nast seal kedrati ja sellest, kuidas paljudele ame
> tnikele on võim pähe löönud ja tahavad muuta Eesti
> t Põhja-Korea sarnaseks jne

Delfi uudised töötavad ilusti ja kui sulle suletud, siis jää ootama kahjunõuet või kohtukutset. Sõnavabadus ei tähenda seda, et võid avalikult valimatult valetada, laimata ja ropendada.
 
Nüüd 29. mai 2021, kl 16.57
Paistab, et see kes foorumis püstitas seda "pepuseksi"-värki, on muutnud oma strateegiat. Nüüd võib samas stiilis näha delfi uudistes seda "metsalise"-asja, et kui ei pühetse pühapäeva... jne.blablabla! Tõesti vastik, kui topitakse sama asja igale poole!
 
eelmisele ekremloidile 23. juuni 2021, kl 05.20
näe wärdjas jõudiski siia. veidi aega küll võttis aga...
 
Vastus sellele 02. juuli 2021, kl 00.31
Sellepärast, et siin pole enam võimalik kirjutada midagi! Kui kirjutada millestki viisakat ja hästivalitud sõnadega, siis postitama hakates ilmub automaatne teade:
"Teie postitus sisaldab sobimatuid sõnu, palume korrigeerida teie postitust enne saatmist"
Mis ebasobivad sõnad!? Mingit ropendamist ega isegi ebaviisakaid väljendeid pole, aga ikka saata ei saa! See pole enam normaalne, mis siin toimub!
Pole siis ime, et foorum tõesti välja sureb!
 
Anny2 02. juuli 2021, kl 23.23
Selle foorumi allakäik algas 2017 aastal, kui muudeti naisteka kujundust/struktuuri. Enne oli foorumi teemad paremal ääres ja oli hästi näha teemasid, viimaseid postitusi jne, kuid 2017 kaotati teemade rida paremalt ja asemele tulid reklaamid - nüüd pidi hakkama hiire rullikuga pidevalt sõitma üles/alla. See on väga tüütu, ei kutsu kasutama. Kokkuvõtlikult põhjus - foorum on kasutajavaenulik.
 
Jah tõesti 12. august 2021, kl 13.41
Näha, et siin ongi kõik välja surnud. Isegi kui vahel tulebki mingi uus teema, ei tehta sellest väljagi. Eks see "P" ja "hiinakeelsed" spämmpostitused on põhjuseks, miks enam siin midagi uut ei tule. Kurb, agatõsi!
Lugeja696969 13. august 2021, kl 20.05
Neid alafoorumeid tehti siia liiga palju, kõigisse ei jätku vastajaid. Ja kui juba igav on, siis aina tühjemaks jääb. Nõme, et nüüd peab anonüümselt veel postitamiseks välja logima. Ja pärast artiklite lugemiseks sisse tagasi logima. Ei viitsi!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lugeja696969 13.08.2021 20.06.
 
.... 16. mai 2022, kl 09.45
kasutan AdBlock'i ja seni saanud suhteliselt rahulikult end huvitava kätte. Delfis oli vaja vaid iga kord sulgeda vastavat "meeldetuletust". Eile aga kadus see ära ning kogu leht hakkas hüppama ja vilkuma ja mida kõike veel. vastikud reklaamid tagasi! Ja AdBolck ei suuda midagi teha. Paganama vastik! Kui sedasi asjad jätkuivad, siis leian endale teised uudistekanalid, kus lugu on olulisem kui pealesunnitud reklaam. Praegu on siin ülaservas hüüdlause: Kõige mõnusam puhkus ootab - ja tõepoolest ootab, kui hakkan puhkama Delfist! Kui ma otsin puhkusekohta, siis kohe kindlasti mitte siit. Liigne pealesurutud reklaam viib siit keskkonnast ilmselt teisigi.

P.S. - kui keegi oskab nõu anda, mismoodi reklaamidest taas lahti saab, siis olen ette tänulik!
 
siin 19. mai 2022, kl 00.30
pole kellelgi viitsimist elementaarset suhlusmaastikku luua. lehekülgede kaupa mingit hiina spämmi ja sama palju pervarite ulgu.
normaalseid suhtlejaid ei huvita läbi selle hiinlaste-indoneeslaste-pervode plära midagi kirjutada.
parem lasta see foorum üldse looja karja. tegelikult võiks terve d...i sama teed minna. enamalt jaolt kirjavigane ja faktikontrollimatu plära ajamine pole ajakirjandus. hale kogu see maastik siin.
 
just 23. mai 2022, kl 12.00
...just, õudsalt kahju, siin olid vahvad tegalased..ohh olid ajad :D Arvatavasti kolisid näoraamatusse. Aga õnneks saab vajadusel ka siit veel oma probleemidele lahenduse ja küsimustele vastused ja abi. Õnneks on adekvaatsed enamuses ja see üksik mürgiprits kes siia kogemata eksinud jääb piisaks meres. Päikest)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!