Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kellele kuulub selline telefoni nr. +3726681392
 
Olen mures 18. juuli 2021, kl 12.57
Juba nädal aega on vähemalt 10 korda päeva jooksul tehtud mulle vastamata kõnesid sellelt numbrilt. Kui ma vaid hetk hiljem tagasi helistan, teatab juba automaatvastaja, et "hetkel pole teenuse kasutus võimalik. Palun proovige hiljem uuesti"
Aga samamoodi on automaatvastaja ka siis, kui jôuan kõnele vastata. Ma blokkisin selle numbri ära, kuna sai selgeks, et see pole õige asi. Pangast see olla ei saa, sest pühapäeval ka käib see terror, kuid pangad on ju suletud pühapäeval ja muud asutused ka. Kui ma näen endiselt vastamata kõnesid sellelt numbrilt, sest peale blokkimist näeb seda endiselt. Ainult et siis ma ei kuule helistamist vaid näen hiljem vastamata kõnet.
 
Olen mures 20. juuli 2021, kl 13.28
Palun, kas tõesti keegi mulle siin ei vasta!? Sellest numbrilt käib sõna otseses mõttes TELEFONITERROR juba! Vähemalt 20 korda päevas üritatakse mind kätte saada. Sedasi ei tehta, kui oleks tõesti see number panga või mõne muu asutuse oma. Nemad sedasi oma 20 korda juba nädal aega jutti ei helistaks. Sellele helistada püüdjale peaks olema selge, et see number on mul blokeeritud. Pangast ja mujalt sel juhil saadetakse emaolile teade, kui ei saada telefoni teel kätte inimest. Kusjuures seda numbrit ei saanud tuvastada ka otsingutes netist.
Täielik müstika, kellele see number ometi kuulub!? Kas kellegil on sama juhtunud, et keegi jätkab helistamisega sedasi?
 
c 20. juuli 2021, kl 23.28
Vbl see on mingi tasuline telefon (suure kõnealustustasuga), loodetakse, et inimesed helistavad korduvalt tagasi vms
 
Mida küll? 21. juuli 2021, kl 00.19
Blokeeri see number oma telefonis ära juba, muda veel ootad!
 
Viimasele teemaalgatajalt 21. juuli 2021, kl 12.27
Mina olengi selle neetud numbri ära blokeerinud. See helistaja kas kuuleb ilmselt kinnist tooni või endiselt kutsumist. Aga mina näen seda vastamata kõnena. Helistamist ma ei kuule. Kuid IKKA ei loobu, kuigi näeb et minuga ühendust ei saa. Kui ma ei peaks ometi seda numbrit nägema vastamata kõnede hulgas!
 
c 21. juuli 2021, kl 13.01
Mis on teemaalgataja probleem täpsemalt? Liiga vähe põnevust elus? Loodad, et helistajaks on mingi stalker, mitte lihtsalt tasuline number, mis tagasihelistajatele tünga teeb?
Vastamata kõned telefonis ei peaks ju olema selline asi, mis lausa elu hakkab segama. Kui aga segab, siis naisteka foorum ei ole see koht, kuhu lahenduse saamiseks pöörduda. Siin saad ainult ahhhetada ja ohhetada ning põnevust üles kruvida, ja seda sa ka millegipärast teed.
Mõhk Metsavana 23. juuli 2021, kl 00.22
see telefonispämmi kontor.
 
Puru 01. detsember 2021, kl 15.35
Trükkisin oma numbri kuskile lehele, kus müüakse motion free kreemi liigestele. Kohe ka kõne, ga tumm
 
Natalja777 14. märts 2023, kl 10.19
Это звонит coop bank
 
duckrabbit 02. aprill 2023, kl 15.23
Hey, same number called me twice today. Did you found out who is the caller? Also do you think maybe number is a scammer and related to this news article?
https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/taiendatud-suur-nimekiri-eestit-ahistab-petukonede-laviin-nendelt-numbritelt-ei-tohi-konesid-vastu-votta/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!