Halb kogemus
Lugeda kõigil,kellel on lapsed ja kes käivad poes!
 
murelikk 22. september 2021, kl 20.10
Nopri Talu keefirist saab oksendamist väga paha olemise kui suus maigutada on tunda vana rääsunud rasva maitset. Selveri pood toote eest raha ei tagastanud, müüakse ilusti rahvale edasi toodet,mis ajab oksele. Toode tekitab tervise probleeme! Alma keefir ei aja oksele,kuidas küll nii et talu toode ajab oksele? Tuleb välja,et ostja peab ise kõik tegema,andma toote kontrolli jne. Mitte keegi tänapäeval ei vastuta kauba kõlbulikkuse eest ei pood ega tootja. Lapsevanemad kuna nii mürgiseid tooteid on poelettidel,siis palun ennem proovige ise ja siis andke lastele. Olen pikki aastaid olnud Selveri klient ja Selverist enam oma kaupa ei osta.
 
Teema autorile 22. september 2021, kl 21.29
Kle, kas sa oled kasutanud mingit masintõlget või!? Täiega rõve lugeda sellist vigast teksti, millest samahästi kui aru pole saada!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!