Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Täiesti uskumatu lugu, mis meiega juhtus
 
Rainer S. 28. detsember 2021, kl 00.30
Naisel tekkis seoses töö kaotamisega regulaarne kõhulahtisus. Õnneks on ta täna juba üle aasta taas tööl ning kõik võiks ju olla normaalne, aga kõhulahtisus ei ole kuhugi kadunud. Mina ei tea mis tema seedimises toimub, aga juba kolm korda on ta pärast anaalseksi terve voodi täis roojanud. Täna ta isegi ei vabandanud enam, terve korter haiseb vedela pasa järgi. Hommikul oli meil suur riid, lubasin lapse toas magama hakata, sest jälkus on ärgata sita sees! Seepeal võttis ta roojased linad ja virutas otsemat teed pesumasinasse,ilma eelnevalt läbi loputamata. Mõistuse vastane, tulin lihtsalt kodust ära. Katte madratsi palusin tal nüüd lihtsalt ära visata, sest kaks korda olen seda pesnud, kuivatanud ja tuulutanud nüüd aitab! Olen nii vihane ja pettunud, et täiskasvanud naisega peab üldse sellistel teemadel rääkima. Ma saan kuidagi aru, kui selline asi juhtub korra, aga see on viie kuu jooksul kolmas kord, lihtsalt meie abieluvoodi täis sittuda! Hetkel istun ema juures ja tõesti pean lahkumineku plaane, korter kus ta roojamis orgiaid peab on minu, töökoht on mul olemas, saaksime lapsega hakkama ka ilma temata. Tegelikult on meie suhtes veelgi probleeme, aga kus neid ei oleks. Lihtsalt see mis täna hommikul toimus ei lähe vist kunagi meelest, inimene karjub ja ülbitseb veel vastu, ise seisab magamistoa ukse lävel ise sitane ja käes siis sitane voodilina. Jälk, jälk. Ei teagi miks kirjutan, mis nõu siin ikka anda oskab, aga kellele ma siis räägin, tõesti ei julge ei emale ega ka tuttavatele rääkida mis meil kodus toimub tegelikult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!