Halb kogemus
Kämping
 
Hirmunud 10. juuni 2022, kl 16.37
Kas palun võite nõu anda?
Olime klassiga üheks ööks kämpingus. Seal olid viiesed kämpa majad. Õhtul, kui vihma sadas, olin mina oma sõpradega majas, ning üks sõpradest oli snapchatis. Ta nägi ühest meie klassiõe saadetud videost õllepurki. Kohe kui ta oli seda näinud ning meile ja veel ühe teise maja inimestele seda öelnud, läksime kõik selle klassiõe juurde. Kui ta majja jõudsime, pakkus see klassiõde koos oma majakaaslastega meile alkoholi. Mina ja veel 6 inimest kümnest keeldumise koheselt ja lahkusime, kuid 3 inimest jäid sinna ega tulnud paar tundi välja. Meie, kes me ei joonud, kartsime väga, ega julgenud kellelegi sellest rääkida. Hiljem, kella seitsme paiku läksid need alkoholi joonud tüdrukud poiste majja ja jäid sinna keskööni, sest siis algas öörahu. Tulid meie majja ja ütlesid et mängisid seal Tõde või Tegu mängu. See juhtus üleeile, ning nüüd sai meil kuues klass läbi. Tahaksin ka teada, et see õlu, mida nad jõid, oli 5,3 alkoholi sisaldusega, on see palju või ei?
Lisaks oli sellel klassiõel, kes juua pakkus (ütlen veel et ta joob iga päev monsterit), kaasas ka chinn (ma ei tea mis see on ja kuidas seda kirjutatakse), ja terve meie klass peale meie seitsme, kes polnud alkoholi võtnud, olid seda joonud. Klassiõde oli peitnud alkoholi Cola ja Sprite pudelitesse ning seda koguaeg joonud. Ma üldse ei tea mida teha ja kas/kellele rääkida
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!