Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
saade prooviabielu
 
meelis 06. aprill 2017, kl 18.37
kuidas teile tundub üldse see prooviabielu saade peale seda kui kalvi kalle avameelselt saatest rääkis meedias.kas siiani on saade teile huvitav ja mida arvate tegelaste kohta,kes juba mitmendat hooaega jälle eetris.minu jaoks oli saade algusest peale natike ebahuvitav just tuntud tegelaste kohapealt ja kui nüüd teades, et neile on kõik ettekirjutatud,siis seda magedam asi välja näeb. ei saa ma aru nendest naistest,mida nad elust tahavad ja miks nad olid nõus üldse naerualuseks hakkama.kahju naistest,mingi halb märk jääb neile külge nii või teisiti.
 
:) 06. aprill 2017, kl 21.10
Miks naistest kahju? Mehed ju esinevad samuti. Neilegi jääb märk külge:) Kelle jaoks halb, kelle jaoks mitte.
 
igal lollil oma lõbu 06. aprill 2017, kl 22.03
kes tahab, see esinegu saates, kes tahab, see vaadaku, norm inimesi selline kräpp ei huvita
 
kkkfakj 06. aprill 2017, kl 22.27
Olles juba näinud selliseid riääliteid piisavalt palju, siis midagi uut ja huvitavat siin pole.
 
oh 06. aprill 2017, kl 23.07
Olen näinud 2,5 saadet. Nägusid ei mäleta, nimesid ei tea, mingit artiklit pole lugenud, sest ei huvita.
Vist üks peaks olema Liisa? Justkui sellenimelisest oli juttu ka meedias. Näoga küll kokku ei vii, nii et mu jaoks mingit "märki" neile külge ei jää.
Inimesed võivad teha, mida nad tahavad, muidu olekski elu väga igav.
 
ingrid 07. aprill 2017, kl 11.15
Ma vaatasin viimast saadet, kus medõde Liisal oli kaaslaseks Madis. No tore mees oli ju. Viisakas, sündsa käitumisega, ei ajanud lolli juttu suust välja. Tegi naisterahvale süüa, pani taldriku ette, see tuli istus laua taha ja küsis - aga vein??? Mida nagu? Ongi preili siuke jota või on tegemist nii jubeda stsenaariumiga, kus peabki sellist lollakat rolli mängima? Poes kui käisid, siis oli ka jõle valu paar pudelit veini osta. Head valgust heidab oma töövaldkonnale igal juhul! : ))))
Parem on, kui nii normaalne mees omale sellist labiilset veininina kaela ei saa. Ja no appi, sellist nägu pole ikka vaja hommikul teisele teha, nagu oleks see mingi jätis, et hommikusöögi valmis tegi ja moori üles ajama pidi! Natuke võiks ikka elus pingutada kah ju. No....natuke. Niiviisi ei ole võimalik teisega elada, et sa suvalt ennast väljendad.
 
ääääm 07. aprill 2017, kl 12.04
ma kah ei saa aru, kuidas need kaunid ja armsad eesti naised üleüldse sellisesse saatesse nende troppide meestega koos lähevad. no tõega ei taipa, kuidas eestimaa kauni hinge ja kehaga naised end sedasi koos nende va eestimaa koledate meestega üldse on nõus esinema ja osalema. saaks veel aru, et mees ikka kena shokolaadikarva, tugeva muskulatuuriga ja hiigelvändaga, siis kah mõtleks, et kas sihukegi mind väärt on. ikkagi naine peab end hindama, iga kolliga ei minda isegi raha pärast esinema ja lolli mängima. kujutad ette, tassib söögi lauale. vuihh, mis see söök nüüd asi on ja mis see mees sel juhul üldse asi rohkem, kui türgi haaremi eunuhh on.
ikka mees olgu mees, mitte mõni tola, kes valmis libedalt käske täitma ja roomama, et aga saaks mõne kena eestimaa naisele pihta.
pea siis veel lugu neist naistest või meestest, võta üks ja viska teist. ööööh.
 
naljaninad 09. aprill 2017, kl 13.20
Esiteks, on ju teada et tegemist on meelelahutussaatega, mitte dokumentaalfilmiga, otse loomulik et paljugi on ette kirjutatud ja paika pandud. Kes seda ei osanud arvata mõtelgu järele, kes on kes. Teiseks, saade ilmselt on paljudele huvitav ja vaadatav, kuidas muidu mitmes foorumis sellest teemasid ilmuks. Ja kolmandaks, millal veel lollusi teha kui mitte nooruses, moraalijüngreid ei tasu kuulata, sageli on neil lihtsalt igav ja otsivad kus saaks ka keegi olla ja nina püsti ajada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!