Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
päevad ja kõhuvalu
 
mai 27. aprill 2007, kl 10.48
ma ei jõua enam... ma vihkan menstruatsiooni!
oskab keegi äkki soovitada häid nippe, kuidas tapvast kõhuvalust lahti saada. valuvaigisteid ka pole. appi!
 
ei noh leidub ikka igasuguseid 27. aprill 2007, kl 10.50
appi, meil on siin rahvarahutused, keda su päevad kotivad
 
Mumm 27. aprill 2007, kl 10.56
Las arst kirjutab sulle rasestumisvastased tablakad või plaastrid välja...aitavad enamjaolt kõiki;)
 
mõned mõtted 27. aprill 2007, kl 11.03
1) käi vannis, nii 20 minutit, soojus parandab vereringet.
2)väldi suhkrut ja kofeiini, eelista puuvilju, kiudaineid, aedviliju. Sojatooted parandavad hormonaalset tasakaalu.
3)Söö vähe, kuid sageli. Siis püsib veresuhkur ühtlasena.
4)Vähenda toidus soola. See aitab ära hoida paistetust.
5) hinga sügavalt
6) väldi alkoholi
Proovi joogat
ole põlvili ja istu kandadele, painuta keha ettepoole, kuni laup puudatab põrandat. Hoia käed kõrval keha lähedal. Sulge silmad. Valud ja krambid peaksid umbes 3 min järele andma.
Heida selili. Põlved kõveras, labajalad vastu põrandat üsna tuharate lähedal. Pane väike pehmenduskalea ja pea alla. Hakka põlvi liigutama-vasakule ja tagasi, paremale ja tagasi. Korda vähemalt 10 korda.
Tõmba seejärel põlvi (endiselt selili olles) rinna poole. Toeta jalgu, hoides neist kinni altpoolt põlvi. Liiguta põlvi edasi-tagasi ette ja kõrvale. Kiiguta niimoodi mitu minutit. Kui soovid üles tõusta, keera alguses külili ja tõsta end käsi appi võttes istuma.
Masseeri.
 
vanajumala neljas abidirektor 27. aprill 2007, kl 11.05
Eelkõige rahu.Lõpeta vihkamine,et oled sündinud naisena.Mine apteeki,seal antakse esmast abi.Delfi naistekas küll Vanajumala privaat rubriiki ei ole...Ja hea nipp on olemas küll-oota mõned päevad,küll siis asi laabub selleks korraks.
 
Dame Ali 27. aprill 2007, kl 11.12
teki alla, lootoseasend ja kuumaveekott vastu kõhtu.
ma ei kujuta ette, kuidas krampidega saab mingeid põlveharjutusi teha, nagu üks siin soovitab...
 
kunagine kaaskannataja 27. aprill 2007, kl 11.40
Mind aitas omal ajal see, et ma kriitilisel hommikul midagi ei söönud. Valuvaigistid oksendasin ka kiiresti välja kui ma neid võtsin. Aga kui magu juba tühi oli, siis hakkas kergem. Muud midagi kui võimalusel pikutada ja pisut magada, see oli minu puhul kõige tõhusam.
 
ja 27. aprill 2007, kl 12.10
Mis jutt seegi on,et väldi alkoholi.Alati kui hirmsad valudm, siis pits kanget akoholi leevendab täielikult, kusjuures kiirendab ka vere väljavoolamist.Mind on küll alati just see aidanud (ei ole mingi joodik)Täna küll vist alkoholiostmisega raskusi ja vist mitu päeva veel
 
mai 27. aprill 2007, kl 12.56
suur tänu, proovisin kummeli teed - ei aidanud.
jõin paar pitsi jägermeistrit ja tunnen, et elumõte hakkab tagasi tulema :)
 
ka mai 27. aprill 2007, kl 14.40
Puhta valed soovitused...

Ei mingit looteasendit!!! Olen samade hädadega kimpus juba aastaid, ei aita eriti miskit. Nojah, süst aitab minu puhul ja seda meetodit ise ka kasutan nüüd.

Aga kindlasti ära tõmba ennast pikali olles kõverasse, siis on su emakas nö sundseisus ja ei leevenda valu. Pigem jalad sirgeks, Ja ei mingit kuumaveekotti!! Issakene, mis soovitused...
Raske on, aga katsu pigem natuke liikuda. Usu, need soovitused tunduvad jamad, aga aitavad.
Mina sain abi ikkagi ka arstilt, kes kirjutas mulle Diclofenaci, seda pikaajalisema toimega. Võtan tableti eelmisel õhtul näiteks sisse ja kui hakkab vaikselt valutama, võtan veel ühe. Ja leevendab olemist tunduvalt.
Jõudu, ma tean, mida Sa tunned :)) !!
 
mina 27. aprill 2007, kl 14.59
tegelikult mis aitab on naistepuna tee. seda tuleks mingi kuu aega juua, pidi asja korda ajama. aga see asi on jubeda maitsega. kui selle üle elad siis on pärast kergem. mul ka samad probleemid olnud. enam ei aitanud isegi valuvaigistid, kuna organism harjus ära nendega juba.
 
kupi 27. aprill 2007, kl 15.49
Tee endale 3 kuuline mingapipra kuur ( mingi Angnu... on apteegis nimi). Mul aitas, esimesel kuul veel mitte aga praegu on ikka veel nii hea !
 
Dame Ali 27. aprill 2007, kl 20.23
noh, lootoseasend ja kõrvetavkuum kott on mind igatahes kõvasti aidanud... ma pole nii masohhistlik, et veel ringi lippama hakata selliste valudega. Üldiselt on see häda ajaliselt piiratud mingi 2-4 tunniga, see kõige jubedam. ise valid, kas lamad vaikselt või veedad selle ringi sebides ja vahepeal valust kägarasse põrandale vajudes.
valuvaigistid tasuks sisse pumbata kohe, kui on mingigi eelaimdus valust, muidu ei jõua nad õigeks hetkeks mõjuma hakata.
 
Nimetu 29. jaanuar 2018, kl 11.21
Mis teha mul päevad ja ainult verd jookseb koguaeg vahetan sidemeid mis teha mis aitab et need kiiremas korras lõppeksid ma ei jaksa enam!!
 
KAS naistearstist oled kuulnud 01. veebruar 2018, kl 08.10
mai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei jõua enam... ma vihkan menstruatsiooni!
> os
> kab keegi äkki soovitada häid nippe, kuidas tapvas
> t kõhuvalust lahti saada. valuvaigisteid ka pole.
> appi! APPI --tuleksin kohe --kui oled üksik
oled KUULNUD<::: TARTUS naiste kiirest aitamisest ---meie rikaste riigis ?
Tee nii --nagu soovitan ;; Nii elada on juba mingi piin:
Istud sinna oote ruumi pingile ,,JA ütled
et vajan kohe abi:
 
Kas Tõesti ARSTIABI POLE OTSINUD =? 01. veebruar 2018, kl 08.12
Nimetu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis teha mul päevad ja ainult verd jookseb koguaeg
> vahetan sidemeid mis teha mis aitab et need kiir
> emas korras lõppeksid ma ei jaksa enam!!
NAISTE --ARST-- AITAKS -- IKKA KÜLL ,,MIDAGI IKKA TEHAKSE
 
qqqqq 01. veebruar 2018, kl 08.15
Kuule, sotsiaalmaja elanik.
Jäta nüüd naisteteemad ikka rahule. Sellest ei tea sina küll mitte midagi.
 
tead oinas ,või lammas08;15 01. veebruar 2018, kl 14.59
08 ::15 suur loll oled ??? qqqqq Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, sotsiaalmaja elanik.-- ÄRA TEKITA siin JÄLLE TÜLI
> Jäta nüüd naistetee ELAN OMA MAJAS , KÜLLA KUTSUDA EI SAA ,,sest koerad kisuvad sellised NÄRIJAD tükkideks: ! ! !
> mad ikka rahule. Sellest ei tea sina küll mitte mi
> dagi.
Pool minu perekonnast ,,on arstiks õppinud :
tütar on Tallinnas kuulsam naistearst::
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!